Zakończenie Roku Życia Konsekrowanego w Drohiczynie 2016-02-02

Zakończenie Roku Życia Konsekrowanego w Drohiczynie

Członkowie zgromadzeń zakonnych z terenu diecezji drohiczyńskiej przybyli 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, by uczcić zakończenie Roku Życia Konsekrowanego. W dniu ich święta, zakonników i zakonnice, zaprosił na wspólną modlitwę do Drohiczyna biskup drohiczyński Tadeusz Pikus.

Więcej...

Boćki: ekumeniczne kolędowanie z bp. Tadeuszem Pikusem 2016-01-24

Boćki: ekumeniczne kolędowanie z bp. Tadeuszem Pikusem

Pod koniec Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan biskup drohiczyński Tadeusz Pikus wziął udział w odbywającym się od ponad 20 lat, ekumenicznym spotkaniu kolędowym, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach przy współpracy Gminy Boćki, Zespołu Szkół oraz parafii katolickiej i prawosławnej w tej miejscowości.

Więcej...

Poświęcenie sztandaru Łomżyńsko–Drohickiego Bractwa Kurkowego w Ciechanowcu 2016-01-17

Poświęcenie sztandaru Łomżyńsko–Drohickiego Bractwa Kurkowego w Ciechanowcu

16 stycznia w kościele pw. Trójcy Świętej w Ciechanowcu odbyła się uroczystość poświęcenia sztandaru Łomżyńsko–Drohickiego Bractwa Kurkowego.

Więcej...

Bp Pikus do harcerzy: pokorni ludzie są posłańcami wiary 2016-01-16

Bp Pikus do harcerzy: pokorni ludzie są posłańcami wiary

- Pokorni ludzie są posłańcami wiary - powiedział bp. Tadeusz Pikus do drohiczyńskiej młodzieży zrzeszonej w Związku Harcerstwa Polskiego. 16 stycznia harcerska brać wzięła udział w opłatkowo - noworocznym spotkaniu z biskupem drohiczyńskim.

Więcej...

Pierwsze spotkanie sołtysów diecezji drohiczyńskiej z bp. Pikusem 2016-01-11

Pierwsze spotkanie sołtysów diecezji drohiczyńskiej z bp. Pikusem

„Czas i przestrzeń naszej pracy musi uzupełnić duch miłości” - zaapelował o to biskup drohiczyński Tadeusz Pikus, podczas pierwszego spotkania opłatkowego z sołtysami z diecezji drohiczyńskiej, które odbyło się 11 stycznia w Brańsku.

Więcej...

Szkoły Jana Pawła II i Kard. Wyszyńskiego u bp. Tadeusza Pikusa 2016-01-10

Szkoły Jana Pawła II i Kard. Wyszyńskiego u bp. Tadeusza Pikusa

Biskup drohiczyński Tadeusz Pikus spotkał się w Drohiczynie z przedstawicielami szkół noszących imię św. Jana Pawła II oraz Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w diecezji drohiczyńskiej. Organizatorem spotkania był dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego ks. kan. dr Krzysztof Mielnicki.

Więcej...

KSM i stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia w Drohiczynie 2016-01-10

KSM i stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia w Drohiczynie

Doroczne wspólne spotkanie członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz stypendystów Fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia" i ich rodzin odbyło się 9 stycznia w Drohiczynie.

Więcej...

Orszak Trzech Króli w Bielsku Podlaskim 2016-01-06

Orszak Trzech Króli w Bielsku Podlaskim

W Uroczystość Objawienie Pańskiego, 6 stycznia w Bielsku Podlaskim po raz trzeci był zorganizowany Orszak Trzech Króli. Rozpoczęła go Eucharystia, celebrowana w parafii Opatrzności Bożej przez biskupa drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa.

Więcej...

Drohiczyn: spotkanie opłatkowe władz z bp. Pikusem 2016-01-04

Drohiczyn: spotkanie opłatkowe władz z bp. Pikusem

Zgodnie z tradycją, 4 stycznia w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz służb różnych szczebli z biskupem drohiczyńskim Tadeuszem Pikusem. W spotkaniu uczestniczył także inspirator tych spotkań drohiczyński biskup emeryt Antoni Dydycz.

Więcej...

Horoszki Duże: modlitwa bp. Pikusa za rodziny 2015-12-27

Horoszki Duże: modlitwa bp. Pikusa za rodziny

W święto Świętej Rodziny biskup drohiczyński Tadeusz Pikus celebrował Eucharystię w intencji rodzin w Horoszkach Dużych, najmniejszej parafii diecezji drohiczyńskiej.

Więcej...
Następna »

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook