Bp Rojek: pomagajmy wszystkim matkom 2014-07-02

Uczmy się pomagać wszystkim matkom, z gotowością poniesienia trudności i rezygnacji z samego siebie – zachęcał bp Marian Rojek w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Hierarcha poprowadził rozważania Apelu Jasnogórskiego, który rozpoczął obchody odpustu Matki Bożej Krasnobrodzkiej.

Więcej...

Diecezja zamojsko-lubaczowska 2014-06-13

Dane teleadresowe

Więcej...

Diecezja zamojsko-lubaczowska: jutro „Święta niedziela” 2014-05-03

Pod hasłem „Święta niedziela” 4 maja w diecezji zamojsko-lubaczowskiej rozpoczyna się duszpasterska inicjatywa nawołująca do świętowania Dnia Pańskiego, zorganizowana przez Wydział Duszpasterstwa Ogólnego.

Więcej...

Wielkanocne życzenia biskupów diecezji zamojsko-lubaczowskiej 2014-04-20

Aby Chrystus Zmartwychwstały, pozwolił każdemu doświadczyć tajemnicy radości wielkanocnej – życzą biskupi diecezji zamojsko-lubaczowskiej: ordynariusz Marian Rojek i biskup pomocniczy Mariusz Leszczyński.

Więcej...

Bp Rojek w liście do diecezjan: Syn Boży towarzyszy nam w każdej chwili życia 2013-12-25

Syn Boży zamieszkał pośród nas, pozostał z nami w tabernakulum, towarzyszy nam w każdej chwili życia – napisał bp Marian Rojek w liście na Boże Narodzenie do świeckich i duchownych z diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Więcej...

Zmarł ks. infułat Stanisław Cały 2013-11-14

Zmarł ks. infułat Stanisław Cały

Ks. Infułat dr Stanisław Cały, kapłan archidiecezji lwowskiej, zmarł 13 listopada w Domu Księży Emerytów we Wrocławiu. Miał 92 lata.

Więcej...

W Hrubieszowie poświęcono Tablicę Wołyńską 2013-09-09

Z udziałem biskupa pomocniczego diecezji zamojsko-lubaczowskiej Mariusza Leszczyńskiego, odbyły się 7 i 8 września w Hrubieszowie uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Sokalskiej oraz poświęcenie tablicy ufundowanej w hołdzie poległym i pomordowanym mieszkańcom Wołynia, Ziemi Sokalskiej i Hrubieszowskiej.

Więcej...

Ponad tysiąc osób na Exodusie Młodych 2013-08-23

Ponad tysiąc osób na Exodusie Młodych

W Zwierzyńcu k. Zamościa dobiega końca IV Exodus Młodych – spotkanie młodzieży diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Wzięło w nim udział ponad 1100 osób, czyli więcej niż rok temu. Temat przewodni to: Nowe Życie.

Więcej...

W niedzielę w Zamościu zachęta do włączenia się w Krucjatę Różańcową 2013-07-19

W niedzielę w Zamościu w kościele rektoralnym przy ul. Kolegiackiej 3, podczas wszystkich Mszy świętych będzie głoszona Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, wręczane deklaracje przystąpienia do tej modlitwy, będą także rozprowadzane materiały Krucjaty. Wszystkich zainteresowanych i chętnych do pomocy zaprasza ks. rektor Jan Zdzisław Ciżmiński.

Więcej...

Pierwsze dziecko uratowane w zamojskim Oknie Życia 2013-07-02

Pierwsze dziecko uratowane w zamojskim Oknie Życia

Noworodek zawinięty w biały ręcznik trafił wieczorem 30 czerwca do Okna Życia w Zamościu. Chłopiec został przekazany do szpitala.

Więcej...

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook