Internetowy Różaniec Karoliny Kózkówny

KSM, lk / sz , 2010-09-30

Internetowy Różaniec Karoliny Kózkówny
Bł. Karolina Kózkówna, fot. brewiarz.pl

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do włączenia się do internetowego Żywego Różańca Błogosławionej Karoliny Kózkówny. W październiku mija pierwsza rocznica krucjaty modlitwy różańcowej prowadzonej przez młodzież w intencji młodzieży.

Idea utworzenia Żywego Różańca zapoczątkowana została 2 sierpnia 2009 r. podczas obchodów 111. rocznicy urodzin Karoliny Kózkówny w Sanktuarium błogosławionej w Zabawie w diecezji tarnowskiej. Już w październiku 2009 r. KSM rozpoczął krucjatę modlitewną.

Zmiana tajemnic różańcowych dokonuje się drogą internetową – każdego dziesiątego dnia miesiąca około godz. 18.00, w trakcie czuwania przy Sarkofagu bł. Karoliny. We wszystkich nabożeństwach odbywających się w Sanktuarium można uczestniczyć za pośrednictwem Internetu dzięki kamerze zainstalowanej w kościele. Ponadto, na stronie internetowej znajduje się skrzynka intencji, do której można składać swe prośby i dziękczynienia.

Bł. Karolina Kózkówna, która zginęła w wieku 16 lat, broniąc przed rosyjskim żołnierzem swojego dziewictwa, była wielką czcicielką Matki Bożej. Różaniec odmawiała codziennie, apostołowała w swym środowisku, nauczała dzieci i dorosłych.

„Niech dar Żywego Różańca będzie darem dla błogosławionej Karoliny, podziękowaniem za ukazanie nam drogi ku prawdziwemu szczęściu, ale przede wszystkim niech będzie darem dla nas samych i wszystkich, którzy tej modlitwy tak bardzo potrzebujemy” – podsumowuje ks. Marcin Baran z sanktuarium w Zabawie.

Do tej pory młodzi ludzie modlili się różańcem blisko w 900 intencjach przesłanych przez Członków Żywego Różańca.

Wszystkich, którzy pragną włączyć się w to dzieło, Stowarzyszenie zachęca do odwiedzenia strony poświęconej inicjatywie: www.rozanieckaroliny.ksm.org.pl .

Komentarze (16)

Adam

3 lata, 10 miesięcy temu

Prosze o modlitwe za moją żone Kasie,Andzie,Mirka,Kaśke,Maćka,Bąbową i Waldka by dobry Bóg uwolnił ich z mocy szatana i alkoholizmu.Prosze o modlitwe za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle,o litość i Boze łaski dla nich.Prosze jeszcze o modlitwe za Darka,Zdzicha,moją i żony rodzine by dobry Bóg w tym Dniu był dla nich litościwy i łaskawy.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Odpowiedz

krystyna

3 lata, 3 miesiące temu

Proszę o modlitwę aby Bóg Wszechmogący uwolnił Józka z sideł

złych mocy ,z alkoholizmu aby oczyścił otoczenie ze złych wpływów.

Odpowiedz

Beata

3 lata, 3 miesiące temu

Prosze o wiare i laske czystosci dla Piotra i Soni

Odpowiedz

Wiesława

3 lata, 3 miesiące temu

Błogosławiona Karolino proszę, uproś łaskę zdrowia dla mnie !

Odpowiedz

krystyna

3 lata, 2 miesiące temu

Błogosławiona Karolino wstaw się u Boga za Natalką aby pomyślnie zdała egzamin magisterski.Proszę o światło Ducha Świętego dla niej a dla egzaminujących o przychylność i Bożą opiekę.

Odpowiedz

A.

3 lata, 1 miesiąc temu

Proszę o miłość L.B do mnie i żebyśmy stworzyli stały związek, aby on wyzbył sie dumy i upartości, zrozumiał że wspólnie możemy pokonać wszelkie trudności, aby zgodził się na mój przyjazd do niego w marcu

Odpowiedz

rodzice

2 lata, 9 miesięcy temu

Blogoslawiona Karolino prosze, wypros u Pana Jezusa laske zdrowia,duszy i ciala,zgode miedzy rodzenstwem,prace dla syna,by nie naduzywal alkoholu ani nikt w rodzinie,dodre zdanie egzaminu zawodowego dla corki i dalsze wskazanie jej drogi,wyrwanie z grzechu,dobrych wspolmalzonkow dla dzieci.Boze Blogoslaw nam.

Odpowiedz

Ewa

2 lata, 7 miesięcy temu

Błogosławiona Karolino proszę Aby każdy kto się do ciebie zwraca odmawiał przynajmniej codziennie cząstke Różańca i poczuł tą radość w sercu po odmówieniu tej modlitwy którą ty czułaś.

Odpowiedz

fr_giovanni

1 rok, 10 miesięcy temu

"Piękny jest Bóg" - recital - Bł.KAROLINA KÓZKÓWNA

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=PxxmHzIAaok

Odpowiedz

Janina

1 rok, 9 miesięcy temu

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojch dzieci, żeby jak najprędzej przyjeli Pana Jezusa do swojch serc.

Odpowiedz

Renata

1 rok, 8 miesięcy temu

BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO prosze cie TWOJE WSTAWIENNICTWO I modlitwe za pewną rodzine która udaje sie na rekolekcje ewangelizacyjne teraz w niedziele o usuniecie wszelkich przeszkód i opiekę matki Bożej.

Odpowiedz

Agnieszka

1 rok, 1 miesiąc temu

Proszę o modlitwę o wyzwolenie mojej 17 letniej córki Natali od złego ducha ateizmu, przeklinania, agresji, japońskich mang i anim- bajek z przemocą. A dla mnie o dary Ducha Świętego żeby Jezus pomógł mi wybrać dobrą drogę zawodową i nie tylko tą. Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka

Odpowiedz

dręczona

12 miesięcy temu

Proszę o modlitwę: o uwolnienie od dręczenia demonów i wrogów oraz o uzdrowienie międzypokoleniowe i za ojczyznę.

Odpowiedz

proszący

7 miesięcy temu

Proszę o modlitwę: za zmarłych przodków i uwolnienie od skutków grzechów, za naród polski.

Odpowiedz

Teresa

5 miesięcy, 1 tydzień temu

Błogosławiona Karolino upros u Jezusa pokornie proszę, zdrowie dla chorej mamy,łaskę nawrócenia i wypełnienie Woli Bozej w życiu córki,pomoc w podjeciu decyzji wyjscia za mąz za dobrego człowieka i błogosławienstwo dla naszej rodziny.

Odpowiedz

Stanisława

3 miesiące, 2 tygodnie temu

Karolinko wyproś mi u Boga łaskę zdrowia

Odpowiedz
Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook