szukam meza dla mojej corki

Komentarze (181)

zibiro

7 lat, 4 miesiące temu

Ma skonczone 30 lat jest niezalezna mieszka w swoim domu ,jest piekna blondynka i nie ufna w zawierani znajomosci,katoliczka i przesadnie dbajaca o porzdek,poniewaz wszystkie jej kolezanki sa singlami wziolem w swoje rence sprawe poniewaz uznalem ze juz czas na wnuka.Szukam chlopaka dla corki ktory by byl uczuciowy i rodzinny silny i zdrowy,chcesz wiedziec wiecej pisz na email.

Odpowiedz

Lukasz

7 lat, 4 miesiące temu

Witam, skad jestescie mam na Imie Lukasz mam 22 lata mozemy sie poznac czekam na e-maila goldi21wro@o2.pl

Odpowiedz

polecam

2 miesiące, 4 tygodnie temu

http://ZapisaniSobie.pl - serwis dla katolików szukających prawdziwej miłości (ponad 30 tyś aktywnych uuzytkowników , istnieje od ponad 7 lat i jest moderowany)

Odpowiedz

elzbieta

7 lat, 4 miesiące temu

To chyba jakiś dowcip?
Rodzice szukają męża/żony dla dziecka?
Chcą wnuka?
Jest tyle dzieci , które czekają na adopcję, może zamiast zajmować się życiem córki - pomożesz jakiemuś dziecku?

Proponuję jeszcze czasem zajrzeć do słownika, bo od błędów aż się roi.

Odpowiedz

mammy

2 lata, 8 miesięcy temu

Nie zauważyłam błędów , uważam , że to w słusznej sprawie. Musisz się Elżbieto wziąć za siebie.

Odpowiedz

Magic

2 lata temu

To jest prawidłowy komentarz do tej sytuacji BRAVO!

Odpowiedz

Przemo

7 miesięcy, 1 tydzień temu

Szukanie jej męża to dla mnie jest to trochę chore.

Odpowiedz

Gabriel

3 miesiące, 2 tygodnie temu

Pozdrawiam nauczycielkę j. polskiego

Odpowiedz

Dorota

7 lat, 3 miesiące temu

Jestem ladna szatynka,mam 32 lata,mieszkam w Szczecinie i poznam partnera na cale zycie.Wiem,ze milosc jest decyzja a zwiazek wymaga pracy i wysilku z obu stron.Nie straszne mi juz to...Dorota.

Odpowiedz

Lidka

7 lat, 1 miesiąc temu

Matrimonium-Powołani do Miłości powstało
z myślą o samotnych katolikach stanu wolnego
szukających prawdziwej miłości.
Polecam zajrzeć na stronę www.matrimonium.pl
Pozdrawiam. Lidka.

Odpowiedz

charzyński

2 lata, 3 miesiące temu

Pani Doroto,Pani ma 32 lata,ja mam lat 45,a 13 lat różnicy w dawnych czasach było problemem,ale w 21 wieku taka sprawa to już nie problem.Jestem z Łodzi,a w Szczecinie na Głównym byłem w latach 80-tych pod koniec w sprawie odbioru grzejnika elektrycznego,zakupionego chyba wcześniej,albo z płatnością przy odbiorze,przyjazd 13.35,odjazd 14.00,czyli Szczecina nawet nie liznąłem,a wiem,że jest co zwiedzać i tygodnia na to nie starczy,przy okazji polecam moją Łódź w środku naszego pięknego kraju położoną,możemy się tak umówić,że Pani będzie moim przewodnikiem turystycznym po Szczecinie,a ja Pani przewodnikiem po Łodzi zaś,od takich drobiazgów zaczyna się życie,a najgorsza rzecz to samotność,czego doświadcza wielu ludzi nawet w związkach wieloletnich,posiadanie wspólnych pasji pogłębia znajomość,uważam,że ktoś,kto nie ma swojego hobby,jest w jakiś sposób pusty,chyba Pani,Pani Dorotom się ze mną zgodzi.A co do trasy Łódź Kaliska-Szczecin Główny,z Poznania linia kolejowa 351,

Odpowiedz

slawek

1 rok, 10 miesięcy temu

Witaj ,mam dobre serce ,romantyk ,36 lat ,slawek924@gmail.com

Odpowiedz

Janek

1 rok, 9 miesięcy temu

WITAJ ,jesli chcesz poznac chlopaka romantycznego ,o dobrym sercu to napisz slawek924@gmail.com

Odpowiedz

Rafał

1 rok, 7 miesięcy temu

cześćdorotachciałbymzostactwoim mężematyzostańmojążona na stałe dokonca życia jestemzewsz pod Sieradaze Smardzewa44 chciałbymciedomniezaprosic na sylwestra ichcemiecz tobądwojedzieci.OdpiszminaO2.plLubnaggmujnumer5496162zadzwońna komórkedomnie mujnumer791-163-340

Odpowiedz

sylwek

1 rok, 2 miesiące temu

Pisz na 514565027

Odpowiedz

marcin

1 rok, 1 miesiąc temu

hej dorotko, mam 27 lat ,jestem niebieskookim ciemnym bladynem. wesoly,spontaniczny,kochajacy,troskliwy, chcesz to napisz.warto poznac. ;)

Odpowiedz

JA

3 tygodnie, 4 dni temu

Czlowieku jej post byl dodany 7 lat temu.. jest juz pewnie szczeliwa zona i matka

Odpowiedz

paeel

11 miesięcy, 1 tydzień temu

czexsc Dorotko jestem z chojny i chetniebym cie poznal jestem kwalerem oo 30 i szukam stalego zwiazku jestem wysoki szczuply mih nr tel 72154828

Odpowiedz

Damian

Hej jeśli Twój anons jest aktualny to chętnie bym Cię poznał to mój kontakt693792116

Odpowiedz

sylwek

8 miesięcy, 2 tygodnie temu

witaj odezwij sie na mój nr 514565027

Odpowiedz

Krzysztof Suwary

8 miesięcy, 2 tygodnie temu

Hej, zainteresowalem sie Twoim wpisem. Mam nadzieje, ze napiszesz mi sms-a pod 781965895, pozdrawiam i czekam.

Odpowiedz

slawek samotny

7 miesięcy, 2 tygodnie temu

szukam na stale jak ty do rodziny mam 35 lat samotny od 7 lat be zony i dzieci

Odpowiedz

SLAWEK Lat 35

5 miesięcy, 2 tygodnie temu

dorota tu slawek szukasz na stale do rodziny masz dziecko czy chcesz byc maMa

Odpowiedz

witam ariel

2 miesiące temu

witam cie nie znajoma mam 31 lat jestem zy pyrzycach to muj numer 693 992 148

Odpowiedz

Lidka

7 lat, 1 miesiąc temu

Tylko czy ona tego chce?

Każdy chce i ma prawo być szczęśliwym, choć różne bywają hierarchie ważności i drogi
powołania.
Uważam, że modlitwa w intencji dorosłej córki i polecenie jej opiece
Maryji- Matce pięknej Miłości
będzie prawdziwym wyrazem rodzicielskiej
troski.
A jeżeli córka rzeczywiście pragnie realizować swoje powołanie do miłości
w sakramentalnym małżeństwie - polecam
aby sama zajrzała na stronę www.matrimonium.pl /biuro matrymonialne dla
katolików/
Pozdrawiam.

Odpowiedz

maryla

5 lat, 10 miesięcy temu

nie ma takiej strony . Musialas podac zly adres

Odpowiedz

danka

7 lat temu

trochę to dziwne że szukasz męża dla córki,ale jeżeli ci się uda to nie zapomnij się pochwalić.ona może mieć inne gusta niż ty, lepiej jej się zapytaj czy chce twojej pomocy
pozdrawiam

Odpowiedz

Izabella

6 lat, 11 miesięcy temu

poszukowany chlopak uczciwy sluchajacy techno i dance wiek 30-35

Odpowiedz

piotrek

1 rok, 11 miesięcy temu

witaj mam naimie piotrek jestem uciwy nie pije alkocholu i lubie techno mieszkam w swarzedzu i szkam dzewczyny na stałe to jest muj numer 518-250-990 pozdrawiam

Odpowiedz

andrzej

6 lat, 10 miesięcy temu

ale czy ona chce miec meza

Odpowiedz

Marcin

6 lat, 6 miesięcy temu

witaj mam na imie Marcin i mam 25 lat zukam zony mozemy sie spotkac

Odpowiedz

Ania z Warszawy

6 lat, 3 miesiące temu

ja rowniez szukam meza

Odpowiedz

Marek

6 lat, 1 miesiąc temu

Hej,tez szukam żony:)moze sie poznamy porozmawiamy?pozdrawiam,Marek

Odpowiedz

JANEK

1 rok, 9 miesięcy temu

WITAJ ,jesli chcesz poznac chlopaka o dobrym sercu ,romantycznego to napisz slawek924@gmail.com

Odpowiedz

Grzegorz

1 rok, 9 miesięcy temu

Mam na imie GRZEGORZ MAM 36LAT JESTEM BEZDZIETNYM KAWALEREM MUJ NUMER GG 241641240 PROSZE CIE O KONTAKT

Odpowiedz

:)

1 rok, 1 miesiąc temu

hej,nadal szukasz - napisz - ciapek33-33@o2.pl

Odpowiedz

Ania z Warszawy

6 lat, 4 miesiące temu

I na razie bez efektu .

Odpowiedz

ADAM

6 lat, 2 miesiące temu

JESTEM ADAM 35/185/90 MIESZKAM W NIEMCZECH I SZUKAM KOBIETY NA STALE I CHCIAL BYM ZALOZYC RODZINKE.DOBRZE WYGLADAM I JESTEM SYMPATYCZNY!BUZIACZKI

Odpowiedz

hallo

4 lata, 11 miesięcy temu

hej niewiem czy ogłoszenie jeszcze aktualne bo napisałes je rok temu ale miło byłoby poznać mam na imie aneta mam 35 lat mieszkam w polsce pozdrawiam

Odpowiedz

Ewa

2 lata, 4 miesiące temu

To znowu ja zostawiam email chcesz pisz śmiało: socjo4@poczta.onet.eu

Odpowiedz

Aneta

2 lata, 2 miesiące temu

Witam,mieszkam w Berlinie mam 32 lata,jestem ponoć sympatyczna miło by było porozmawiac Aneta

Odpowiedz

Andrzej

1 rok, 6 miesięcy temu

z miła chęcią bym z tobą popisał moje gg 9515379

Odpowiedz

Wiola

1 rok, 9 miesięcy temu

hej odpisz na email chetnie cie poznam

Odpowiedz

sławek

1 rok, 6 miesięcy temu

Witaj ,slawek924@gmail.com ,chetnie cie poznam.

Odpowiedz

Wiadomość

11 miesięcy, 3 tygodnie temu

Szukam mężczyzny zainteresowanego stałym związkiem

Odpowiedz

czesc kolezanko

10 miesięcy temu

bardzo chcetnie ciebie poznac pisz na gg 6437174

Odpowiedz

bolo28

9 miesięcy, 1 tydzień temu

Hej ja tez szukam dziewczyny do stałego zwiazku mam 28 lat

Odpowiedz

michal

6 lat, 1 miesiąc temu

ja moge sie zglosic ale jestem mlodszy mam 21 latzibiro napisał(a):
>
> Ma skonczone 30 lat jest niezalezna mieszka w swoim domu
> ,jest piekna blondynka i nie ufna w zawierani
> znajomosci,katoliczka i przesadnie dbajaca o porzdek,poniewaz
> wszystkie jej kolezanki sa singlami wziolem w swoje rence
> sprawe poniewaz uznalem ze juz czas na wnuka.Szukam chlopaka
> dla corki ktory by byl uczuciowy i rodzinny silny i
> zdrowy,chcesz wiedziec wiecej pisz na email.

Odpowiedz

Andrzej.Barankiewicz

1 rok, 2 miesiące temu

ja jestem naprawde zainteresowany bserjo pisze ci jestem Andrzej mam jusz 30 lat waze 70 kg jestem wysoki ciemny blondyn przystojny jestem serjo jestem cukiernikiem z gorzowa wlkp naprawde jestem przystojny muj numer 794479276 serjo pisze ci wiec ok.

Odpowiedz

krzysiek

5 lat, 11 miesięcy temu

hallo to ja twoj maz

Odpowiedz

warto sprobowac

4 lata temu

Witam:)mam 27 lat i szukam partnera na cale zycie:) niewiem czy ktos czyta jeszcze te forum no ale warto próbować!!!1

Odpowiedz

Grzegorz

2 lata, 5 miesięcy temu

Bardzo zainteresował mnie twój profil jestem kawalerem do wzięcia mam 32 lata wzrost 190 jeżeli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie nie szukam przygód tylko poważnego związku to jest mój e-Mail: Grygori4@onet.pl, mój numer gg:41388279, również mój skype: donald40003 i mój numer kontaktowy do mnie 798060696

Odpowiedz

Marcin

2 lata, 4 miesiące temu

Marcin, kawaler 33l bez zobowiązań
jak coś to pisz

Odpowiedz

Basia

2 lata, 2 miesiące temu

Basia, panna, 33l, również bez zobowiązań:)

Odpowiedz

piotek

1 rok, 11 miesięcy temu

witaj mam pytanie czy jestes zaiteresowana na stały zwiozek ja nie pije alkocholu pragne tylko miłosci to jest muj numer518-250-990 pozdrawiam

Odpowiedz

iwona

4 miesiące, 4 tygodnie temu

hej skad jestes

Odpowiedz

krzysztof z warszawy

a skad jest iwona pisz na kacperek884@gmail.com caluje i pozdrawiam

Odpowiedz

krzysztof

2 miesiące, 3 tygodnie temu

Czesc Iwona mam na IMIE KRZYSZIO.
MÓJ NUMER TEL 515-387-543

Odpowiedz

tomek

1 rok, 1 miesiąc temu

dalej jestes sama

Odpowiedz

iwona

ja szukam na stale mam 27 lat wielkopolska moj numer 884356211

Odpowiedz

Andrzej.Barankiewicz

1 rok, 3 miesiące temu

Witam cie goronco naprawde jestem Andrzej jestem z Gorzowa wlkp i holernie mnie doskwiera i wkurza jusz samotnosc serjo mam jusz 30 lat a nawed dziecka jeszcze niemam glupie asz waze 71 kg jestem ciemnym blondynem wysoki jestem jestem cukiernikiem muj numer telefonu jak co ok 794479276 wiec ze pisze serjo i powaznie niewglowie robic se jaja slowo.

Odpowiedz

19latek

1 rok, 2 miesiące temu

witam. Ja czytam ale jestem młodszy od pani a pani pewnie szuka kogoś starszego :(

Odpowiedz

Luki

7 miesięcy, 3 tygodnie temu

Hej kobieta czy mezczyzna ?:D bo niewiadomo czy dobry adres:D Odpisz jak kobieta na email Lukas20.pietrow@hotmail.se To sie poznamy ;)

Odpowiedz

staszek

3 tygodnie temu

Cześć twoje ogłoszenie dalej aktualne

Odpowiedz

czesc

3 lata, 3 miesiące temu

szukam tej 2 połowy chce mieć żone dzieci mój -maila Kazeknr1@interia.pl

Odpowiedz

arkadiusz1147@wp.pl

3 lata temu

chętnie bym cię poznał mam 29lat mieszkam koło częstochwy

Odpowiedz

Marcin

2 lata, 3 miesiące temu

Witam pana Znalazł pan już odpowiedniego kandydata dla swojej córki? Nie wiem co mogę o sobie powiedzieć Najlepiej jak sama się przekona pańska córka :) liczę na odpowiedź :) morcinek24@o2.pl pozdrawiam Marcin

Odpowiedz

janusz

2 lata temu

jestem zainteresowany pana corka mam 32 lata moj nr gg19462207

Odpowiedz

wrubel

1 rok, 11 miesięcy temu

jestem rowodnikiem żona mnie zdradziła mam lat 31

Odpowiedz

piotr wrubel

1 rok, 11 miesięcy temu

mam naimie piotrek lat 31 mieszkam w swarzedzu ma poczucie humoru nie pije i nie biore narkotykuw dobrze sie odżywiam tesz jestem po rozwodzie i szukam kobiety na stałe też lubie dzeci i pragne miec swoją rodzine i też nadmieniam że nie lubie jak ktoś bije i zneca sie na kobietach podaje numer tefonu 518-250-990 życze ci miłch chwil pozdrawiam czekam na telefon

Odpowiedz

Wojciech Waluś

1 rok, 10 miesięcy temu

jestem zupelnie za tym 516462739

Odpowiedz

JANEK

1 rok, 9 miesięcy temu

WITAM ,czy ogloszenie nadal aktualne jest ,jestem chlopakiem romantycznym ,o dobrym sercu slawek924@gmail.com

Odpowiedz

bogdan

1 rok, 7 miesięcy temu

jestem zainteresowany prosze o wiadomosc bodzioabg@hotmail.com

Odpowiedz

czesc

1 rok, 6 miesięcy temu

mam na imnie karol mam gg 45220049 czekam na wiadomosc

Odpowiedz

i jaktam

1 rok, 5 miesięcy temu

i jak tam wasza operacja sie powiodła jak nie to mam pomysł tienbo@wp.pl

Odpowiedz

slawek

1 rok, 5 miesięcy temu

slawek 33 lata kawaler,nie mam dzieci.Prowadze dzialalnosc gospodarcza

Odpowiedz

slawek

1 rok, 5 miesięcy temu

Witaj ,czy znalazłaś już chłopaka.

Odpowiedz

Andrzej.Barankiewicz

1 rok, 3 miesiące temu

hej jestem Andrzej z gozowa wlkp waze 71 kg mam 30 lat jusz jestem fajnym przystojnym chlopakiem serjo wysoki jestem tylko wiadomo samotny jak holera muj numer telefonu to 794479276 ja naprawde nierobie se z tego glupih zartow pod bogiem w dodatku niemam jeszcze nawed dziecka glupie asz w tym wieku jusz wogule tesz jestem cukiernikiem i jak boga koham jusz powaznie mysle o zwionsku i rodzinie.

Odpowiedz

iwona

szukam na stale wielkopolska

Odpowiedz

Mar

3 tygodnie, 4 dni temu

Jeszcze Szukasz ?

Odpowiedz

stanslaw

1 rok, 2 miesiące temu

napisz domnie na moje gg,43736796,pogadamy umowimy sie na radke kawe odpisz na moje gg..stanislaw szczecin oś Bukowe

Odpowiedz

Andreas.Piwko@vp.pl

1 rok, 2 miesiące temu

serjo pisze wam naprawde powaznie wiec jestem Andrzej mam 30 lat slowo i jestem samotny a fajny serjo mieszkam w gorzowie wlkp jestem wysoki slowo ciemny blondyn serjo z gorzowa wlkp waze 70 kg niemam jeszcze nawed dziecka serjo w tym wieku jestem cukiernikiem serjo przystojny jestem sprawdz jak niewiezysz ok.

Odpowiedz

Marcin

1 rok, 2 miesiące temu

Mam 30 lat mieszkam koło Raciborza szukam też żony to moj numer 506953667.

Odpowiedz

Andreas.Piwko@vp.pl

1 rok, 1 miesiąc temu

cze 30 niemam nawed dziecka waze 70 kg mieszka lat jeszczesc mam na imie andrzem w gorzowiej jestem z gorzowa wlkp mam jusz30t lat waze 70 kg wysoki jestem jestem cukiernikiem muj telefon to 537324026 holernie jestem samotny z gorzowa jestem wysoki bez dziecka jeszcze.

Odpowiedz

Artur

1 rok, 1 miesiąc temu

Witam ja mam 36 lat i chcialbym założyc rodzine i bez zabaw ja zostałem juz kilka razy skrzywdzony pozdrawiam.

Odpowiedz

Justyna

1 rok, 1 miesiąc temu

Witaj Arturze! Skąd jesteś?

Odpowiedz

Andreas.Piwko@vp.pl

1 rok, 1 miesiąc temu

serjo jestem holernie zainteresowany naprawde jusz zresztom pisalem ci jestem andrzej z gorzowa wlkp jestem cukiernikiem mam 30 lat tesz niemam jeszcze dziecka a hce jusz je bardzo waze 70 kg wysoki jestem i przystojny tesz tylko samotny holernie muj telefon 537324026 ciekawe czy cos bedzie z tego no zobaczymy.

Odpowiedz

haj

skąd jest córka

Odpowiedz

wiadomość

Słuchaj Zibiro,jakim prawem umieszczasz mój anons na jakiejś katolickiej stronie ?
Dlaczego udajesz mojego ojca i twierdzisz, że szuka mi męża ?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to co robisz niedopuszczalne ?
Czy ty myślisz, że jestem aż tak głupia żeby niczego się nie domyślać ?

Odpowiedz

Witam

Jestem zainteresowany wiadomosci jak mozna prosze o kontakt 512548512 Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz

10 miesięcy temu

Prosze o kontakt na mojego majla mateuszkraso12@wp.pl czekam

Odpowiedz

dominik

10 miesięcy temu

prosze napisz skad jest na maila vecttra@go2.pl pozdrawiam dominik 33 lata lodz

Odpowiedz

NIKOL

9 miesięcy, 3 tygodnie temu

ale kwas. dziewczyno ne pozwól na takie traktowanie siebie no chyba, ze jestes uposledzona pod kazdym wzgledem. pozdrawiam

Odpowiedz

Leszek

Cześć ile masz lat ja mam 40

Odpowiedz

mariusz

8 miesięcy, 1 tydzień temu

Czesc.Poznamy sie ja jestem Mariusz mam 38 lat ale wygladam na mniej na codzien przuje i mieszkam w wawie jestem milym i szczerym chlopakiem i szukam kobiety na stale odpisz.Mariusz.

Odpowiedz

chej

witam jestem Sylwek mam 41,jestem miły i dbam o kobiety

Odpowiedz

Radek

witam mam na imie Radek mieszkam w woj opolskim w miejscowosci Kietrz mam 26 lat jestem szczuply wysokim blondynem o niebieskich oczach . prosze o odp na meila radek.blbleef@tlen.pl

Odpowiedz

witam

7 miesięcy temu

pewnie jest juz nie aktualne ogloszenie.ale chcetnie poznam
Pani curke,jestem facetem w wieku 25l szukam kogos na stale.w Pani od wysle fotke

Odpowiedz

Marcin

6 miesięcy, 3 tygodnie temu

kawaler 42lata bez dzieci szukający tej jedynej pracowity złota rączka z wykształcenia technik budowlany
joshi72@wp.pl

Odpowiedz

Mikołaj S

6 miesięcy temu

Ja kawaler Rodowity Polak wykształcenie Wyższe - Inżynier Szukam takiej żony

Odpowiedz

krzyszio

4 miesiące, 3 tygodnie temu

Czesc mam na imie krzyszio mam 26lat jestem z Lublina .
Chcialbym poznac tą drugą osobe która mnie pokochala calym swym
Serduszkiem mój numer tel 515-387-543

Odpowiedz

Andreas.Piwko@vp.pl

4 miesiące temu

tesz szukam maAM DOSC SAMOTNOSCI JUSZ MAM JUSZ 31LAQT MUJ FON 732854341 TO MUJ TELEFON JESTEM Z GORZOWA WLKP MAM 31`LAT WAZE 68KG WYSOKI JESTEM BEZ DZIECKA JESZCZE a chce jusz je mniec wiesz mi.

Odpowiedz

adam

adam.kuklik@gmail.com 24l adam wolny

Odpowiedz

Marcin

3 miesiące temu

Podaj numer komurki

Odpowiedz

Léon

1 miesiąc temu

Bardzo chcialbym poznac pana i pansko curke ia tagze szukam bratniej duszy nationale staly zwiozek. Mieszkam i procuie w Francii jestem bardzo milym i kulturalnym kawalerem.prosze o odpowiec.mui tel 0626067951.kierunkowego do francii naprawde nie znam . Leo

Odpowiedz

Tomasz

3 tygodnie, 5 dni temu

Mam 27 Lat Jestem Samotny Szukam Dziewczyny Do Stałego Związku Jestem Bardzo Zainteresowany Tym Ogłoszeniem Mój Numer Kom 608-140-318

Odpowiedz

Piotrek Pawlik

1 tydzień, 6 dni temu

piotrek pawlik wiek 34 kawaler Andrzejówka 14

Odpowiedz

Mario

3 lata, 2 miesiące temu

www.ZapisaniSobie.pl - serwis katolicki szukających bratniej duszy - jest tam juz kilkanaście tysiecy użytkowników obu płci
i dużo małżeństw, które się tam poznały :) od 4 lat czyli od chwili załozenia jest BEZPŁATNY!

Odpowiedz

Szukam Meza :-)

3 lata temu

Witam, mam 21 lat i mieszkam w niemczech. chetnie wroce do polski :) mozemy tutaj zostac i ulozyc sobie zycie :) czas pokaze. Szukam Partnera i Tatusia dla mojej rocznej córesi, mala ma dawce plemników Polaka. Nie przepadam za innymi nardowosciami.
napisz do mnie :) slicznotkaaa@wp.pl

Odpowiedz

Przemek

2 lata, 10 miesięcy temu

przemek_priv@poczta.fm

Odpowiedz

Andrzej.Barankiewicz

1 rok, 3 miesiące temu

Witam ci9e goronco jak jusz wiesz jestem Andrzej z Gorzowa wlkp pisze ci serjo i powaznie wiec mam jusz 30 lat serjo a JESZCZE NIEMAM NAWED DZIECKAQ wkuza to jusz serjo waze 71 kg jestem ciemnym blondynem i przyznam ci szczeze ze jestem przystojny ciemny blondyn muj numer jak co ok 794479276 wiec ze ja czekam jak co ok i wkurwia jusz mnie ta samotnosc a jestem wysoki ciemny blond wlosy ok.

Odpowiedz

stasek michalik

8 miesięcy, 3 tygodnie temu

witam mam 32 lata mieszkam polsce szukam milosci

Odpowiedz

dawid

2 miesiące, 2 tygodnie temu

dawid oddzwon667185706

Odpowiedz

Matii

2 lata, 7 miesięcy temu

Hej :) jestem mateusz mam 18 lat i szukam pięknej dziewczyny z usa :) e-mail kendzior2000@tlen.pl czekam :)

Odpowiedz

rysiek

2 lata, 7 miesięcy temu

mam na imie rysiek i mieszkam koło przemyśla i sam wychowóje dziecko i szukam kobiety na stałe mam lat 33 i chciałbym znalesc dla siebię nowej zony a dla dziecka mamy która będzie kochała mnie i moje dziecko to mój numer tel665816516 jak jest jakas zainterosowana stałym związkiem zemnąto niech dzwoni domnie

Odpowiedz

haloo tu Londyn!

2 lata, 7 miesięcy temu

Poszukiwany chlopak w Londynie....

kontakt: agd1@tlen.pl

Odpowiedz

witajcie

2 lata, 4 miesiące temu

Cześć dziewczyny. Mam na imię Przemek, 28 lat i mieszkam w Irlandii. Jak długo zamierzam tu zostać? Nie wiem. Czas pokaże. Jestem romantykiem, lubię spacery, kino i ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do życia. Chciałbym poznać dziewczynę z poczuciem humoru, sympatyczna, zgrabną. Romantyczke, która pragnie skończyć z samotnością i zacząć dzielić swój świat na dwoje. Mój numer: 086 360 5758. Piszcie dziewczyny

Odpowiedz

Maria

2 lata, 3 miesiące temu

Mam na imię Marysia, mieszkam w Złotoryi, 37lat jestem panną bez nałogów i zobowiązań, miła, sympatyczna, pracuję.Lubię piec, gotować, zajmować się domem, spacerować, jezdzić rowerem.Poznam Pana w województwa dolnośląskiego w wieku 37-46lat katolika praktykującego o dobrym sercu na dobre i na złe.Mój nr.tel. 504831636.

Odpowiedz

krystn

8 miesięcy, 4 tygodnie temu

czesc

Odpowiedz

Adam

2 lata, 3 miesiące temu

Dzien dobry jestem Adam mam 32l mieszkam w Plocku .Dziwe te ogloszenie ,dlatego ze to panstwo je napisali a nie corka.Moze ona sama wie co dlaniej dobre w zyciu.Uwazam ze na milosc i dzieci ma jeszcze czas.Panstwo na wnuczki takze ,wiem ze bardzo chcecie juz byc dziatkami .Jest to piekna cecha bo wiele rodzicow krempuje sie tego.Zycze milego dnia i pozdrawiam Muj meil Ale bardzo bym proszil by to corka napisal Matek978@interia.pl

Odpowiedz

Sylwia

2 lata, 2 miesiące temu

Witaj! Mam na imię Sylwia mam 18 lat i szukam męża z którym będę mogła dzielić całe swoje życie. Mój e-mail sylwia.lata@onet.pl lub gadu 10073570 ;)Jestem z woj. mazowieckiego

Odpowiedz

Jacek

2 lata, 2 miesiące temu

Witam ! Szukam żony do stałego związku . SMS do mnie 728311599
e-mail fadopol@onet.pl

Odpowiedz

Magda

1 rok, 11 miesięcy temu

Szukasz żony atrakcyjnej???? bo jeżeli tak to nie bardzo.
Takie dziewczyny atrakcyjne to dla innych.
Znam kobiete ma 36 lat jest po rozwodzie z możliwością zawarcia
ślubu koscielnego.Jest miłą nie brzydką kobietką.Z zawodu jest ekonomistą.Bardzo dobrze gotuje.jest naprawde super.
Warta zainteresowania
pozdrawiam
kontakt z moja osobą maria16022000@wp.pl

Odpowiedz

Sylwia

1 rok, 3 miesiące temu

Już nie aktualne.

Odpowiedz

krzysztof

czesc Sylwio jestem troszke starszy jak ci to odpowiada jestem tez z mazowieckiego warszawa zadzwon 729355467 lub napisz kacperek884
@gmail.com caluje i pozdrawiam

Odpowiedz

Violka

2 lata temu

Witam! Poznam mężczyznę w wieku 28- 32 , katolika bez nałogów.
Jestem spokojną, miłą kobietą, potrafię gotować. Szukam kandydatów na męża z Wielkopolski. Pozdrawiam:)

Odpowiedz

piotrek

1 rok, 11 miesięcy temu

witaj mam naimie piotrek lat31 nie pije alkocholu nie pale jestem katolikiem i po rozwodze terz mam poczucie humoru nie lubie jak ktos bije kobiety jestem po rozwodze bo złapałem własną żone na zdradze i jeszcze wziołem rozwudke z czwurką dzeci jeżeli dasz mi szanse to nie pożałujesz wyboru to jest muj numer 518-250-990 pozdrawiam czekam na telefon

Odpowiedz

Daniel

1 rok, 10 miesięcy temu

Mam 22 l szukam żony i mieszkania najlepiej w górach na wsi lub nad jeziorem byle by cicho było ;) a reszta sie uloży pozdrawiam

Odpowiedz

Tomek

1 rok, 4 miesiące temu

Hej jestem tomek pochodzę z ok kepna wlkp chętnie Cię poznam 723784485:)

Odpowiedz

Dawid

1 rok, 11 miesięcy temu

cześć mam na imie Dawid mam 20 lat czekam na E-meli ddaid89@wp.pl

Odpowiedz

Viola

1 rok, 9 miesięcy temu

mam 27 lat,188 wzr chetnie poznam faceta na powaznie do stalego zwiazku moje gg 39222863

Odpowiedz

Zenek

1 rok, 10 miesięcy temu

Witam mam 44 lata,szukam miłości życia tej jedynej jestem z okolic Gorzowa Wlkp,mam 175 i 65kg.Mam też gg 44136771 mozna na nie pisać....Pozdrawiam....

Odpowiedz

Daniel

1 rok, 10 miesięcy temu

damianek22-90@o2.pl piszcie panie ;)

Odpowiedz

Marcin

1 rok, 10 miesięcy temu

mam 28 szukam i znalesc niemoge

Odpowiedz

szukająca

1 rok, 2 miesiące temu

ale czego szukasz?

Odpowiedz

Marcin

1 rok, 10 miesięcy temu

Czesc na imie mi marcin i mam 28 lat szukam kobiety by sie z nią zestażec jestm spoko facet

Odpowiedz

Justka

1 rok, 6 miesięcy temu

Marcinie skąd jesteś? Czy Twoja oferta jest nadal aktualna?

Odpowiedz

Piotrek1983;-)

1 rok, 9 miesięcy temu

Mam na imię Piotrek.Mam 29 lat 178cm prowadzę swoją firmę, wierzący, uczuciowy, wierny, oddany, kochający.Krótkie czarne włosy bez nałogów.Moim marzeniem jest poznanie tej odpowiedniej dziewczyny na całe życie.
Pozdrawiam
Piotrek
okolice Poznania
moje dane kontaktowe
kom 723 442 511
GG 34476085
Jeśli szukasz kandydata do stałego związku, faceta oddanego, potrafiącego kochać jak nikt inny dla którego zawsze byłabyś No1 to odezwij się;-)))

Odpowiedz

;]

1 rok, 9 miesięcy temu

witam :] mam 23 lata , o kraglych ksztaltach blondynka , mieszkam sama i samotnie wychowuje trzyletnich blizniakow.... mieszkam ok 100km od Szczecina

moje gg 13663932

pozdrawiam ;)

Odpowiedz

Uwaga!

1 rok, 9 miesięcy temu

Uwaga! Ludzie Kościoła dystansują się od przeznaczeni.pl!

http://gosc.pl/doc/1365699.Ludzie-Kosciola-dystansuja-sie-od-przeznaczeni-pl

Odpowiedz

do;] 23lata

1 rok, 7 miesięcy temu

chetnie bym cie poznal,ale nie mam gg, szukam kogos z dziecmi wezme do siebie,moze telefon.

Odpowiedz

darek

1 rok, 7 miesięcy temu

witam cie ja tez szukam osoby ktora mnie pokocha i mojego syna mam 39 lat i szukam milosci tak jak ty pozdrawiam i podaje moj nr tel 43 0676 457 61 48

Odpowiedz

Małgorzata

1 rok, 6 miesięcy temu

Jestem mamą 24 letniej córki dla której chciałabym znaleźć chłopaka, może to zabrzmi dość dziwnie w tych czasach ale moja córka mimo że jest inteligentną mądrą wartościową i ładną dziewczyną nie spotkała na swojej drodze odpowiedniej osoby.Być może to że nie ma nikogo jest spowodowane tym że poświęciła się rodzicom, a bardzo pragnę jej szczęścia.

Odpowiedz

adrian

1 rok, 5 miesięcy temu

czescjestemfajnymchlopakiem

Odpowiedz

pawel

1 rok, 5 miesięcy temu

jak cos prosze sie odezwac 665742607

Odpowiedz

Matti

1 rok, 5 miesięcy temu

LaDzien dobry, nazywam sie Mateusz mam 21 lat, pochodze ze Szczecina i bardzo chetnie poznalbym kobiete nie duzo starsza od siebie, inteligentna, poukladana, ktore wie czego chce od zycia i tak jak ja pragnie zalozyc rodzine i kocha dzieci :) bedac mlodszy trafilem w zle towarzystwo przez co zmarnowalem troche zycia, dlatego szukam kobiety starszej od siebie na ktora bede mogl liczyc i w ktorej bede mial oparcie ... mam 178 cm wzrostu, szczuply, ladne oczy, opalony, krotko sciete ciemny blond wlosy :) jezeli uwaza mnie pani za dobrego kandydata na chlopaka corki to czekam na odpowiedz yarby@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie Mateusz :)

Odpowiedz

pan R

1 rok, 5 miesięcy temu

Witaj a w jakim wieku powinien być owy kandydat oraz jakie wymogi powinien spełniać.Jeżeli możesz odpowiedź prosze na gg 8365860 pozdrawiam.

Odpowiedz

Wiadomość

Kandydat powinien być bezdzietny,posiadać wyższe wykształcenie, być bez nałogów

Odpowiedz

zaginiony w akcji

1 rok, 5 miesięcy temu

Proszę o kontakt oto mój numer gg: 45999888

Odpowiedz

Tomek

1 rok, 4 miesiące temu

Jestem Tomek z chęcią poznam Twoja córkę mam 26lat 723784485:)pozfrawiam

Odpowiedz

dawid slask

1 rok, 2 miesiące temu

dzien dobry... chciałem sie zapytac czy corka pznała juz kogos..

Odpowiedz

adam

1 rok temu

pani malgosiu mam 26lat i tez szukam kobiety na stale mogla by pani podac numer telefonu zadzwonie no i oczywiscie gdzuie mieszkacie

Odpowiedz

Tomek

11 miesięcy, 2 tygodnie temu

Skad córka jest??

Odpowiedz

Ania

1 rok, 1 miesiąc temu

Hej, nadal jestes samotny?

Odpowiedz

Wiadomość

Szukam mężczyzny zainteresowanego stałym związkiem

Odpowiedz

Tomek

chcetnie poznam mila szczera poukladana dziewczyne

Odpowiedz

iwona

milo mi wielkopolska za poznaniem piknij mi na stale szukam moj numer 884356211

Odpowiedz

dawid

1 rok, 7 miesięcy temu

poznam .dziewczyne miła.. spokojna..z woj..slaskiego.Gliwice.od 19 do 25lat .605299718 tylko powazne..

Odpowiedz

szukam żony

1 rok, 7 miesięcy temu

mam 35lat.190/100kg jestem bladynem o niebieskich oczach niezależny finansowo jestem po rozwodzie cywilnym .szukam w woj podlaskim.mazowieckim.szukam kobiety statecznej i myslącej o życiu może być po rozwodzie proszę pisać na artur2012.77@o2.pl tylko poważne propozycje

Odpowiedz

Justka

1 rok, 6 miesięcy temu

Witam! Jestem osobą wierzącą, 29-letnią dziewczyną z Dolnego Śląska. Szukam kogoś w podobnym wieku do stworzenia stałego zwiazku. Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany to podaję mój nr GG:45518116. Proszę o poważne propozycje. Pozdrawiam wszystkich:)

Odpowiedz

Izabela

1 rok, 6 miesięcy temu

mam 31 lat i jestem sama (brak zobowiązań). Chętnie poznam wartościowego pana , ze Szczecina lub okolic. Jeśli jest ktoś chętny do stałego związku to zapraszam do kontaktu mailowego. bardzo proszę o poważne oferty. izeklakier@wp.pl

Odpowiedz

darek 28 lat

1 rok, 5 miesięcy temu

cześć mam na Imię Darek szukam dziewczyny do stałego Związku z pomorza jestem miły spokojny wierny kochany prosze miłe panie o kontakt oto mój nr +48507673200

Odpowiedz

pan R

1 rok, 5 miesięcy temu

Hej poszukuje żony :) stałego,stabilnego i silnego uczuciowo związku liczą się dla mnie twoje wartości a nie to jak wygladasz.Mam 30 lat pochodzę z mazur obecnie mieszkam w U.K jeśli jesteś w wieku 25-31 jesteś samotna jak ja i nie interesują Cię przygody tylko coś stałego odezwie się do mnie na gg 8365860 pozdrawiam.

Odpowiedz

krzys

1 rok, 5 miesięcy temu

mam 40la i sźukam kobjety do statlego zwjazku

Odpowiedz

gość

1 rok, 1 miesiąc temu

a chory nie może być?

Odpowiedz

czeslaw wapno

1 rok temu

a gdzie tam chory, zdrowy ma byc zeby robil na nia! Po 16h w robocie o ona sie bedzie puszczac w te i w tamta. hehe prawdziwe co xD

Odpowiedz

wiadomość

Skąd te chamskie odzywki,ktoś od 6 lat śledzi mnie w internecie, podaje fałszywe ogłoszenia i anonse, ja się chyba za was wszystkich wezmę OSZUŚCI - za takie rzeczy idzie się do pierdla, WIECIE ???????????????

Odpowiedz

adik

1 rok, 1 miesiąc temu

czesc jestem Adrian jestem normalnym chlopakiem w wieku21lat i szukam juz kogos na stale bo dosyc juz tej samotnosci 176wzr normalnej budowy ciala.zamieszkamy gdzie bedziesz chciala.tylko telefon najpierw sms 519710673. pozdrawiem

Odpowiedz

super tata

hej mam na imie Kamil mam corke 4 lata czyli przybrana wnoczka by byla odrazu :)29 lat okolice gorzowa spedzam w polsce od5do10dni jezdz wole busem po europie:)726378644 wole kontakt tel.bo czesto na zachodzie:)

Odpowiedz

katarzyna

10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Witam. Jestem spokojną uczciwą 32 letnią panną bez zobowiązań z województwa dolnośląskiego szukającą prawdziwej miłości, szczerości, zaufania, wierności. Jeśli jest mężczyzna szukający stałego związku z prawdziwą miłością napisz do mnie: kattttta@interia.pl

Odpowiedz

bolo28

witaj a 28 latek tez cie interesuje?

Odpowiedz

bolo28

Witam wszystkie Panie jestem samotnym kawalerem mam 28 lat brunetem o brązowych oczach i ciemnej karnacji /nie jestem murzynem/szukam dziewczyny do stałego zwiazku powaznie myslącej o przyszłosci najlepiej zeby była szczupła i miała długie włosy bo te z krótkimi mnie do tej pory zawiodły może teraz szczescie mi dopisze podaje mój numer telefonu prosze pisac bo nie zawsze moge odebrac taka praca 723753294

Odpowiedz

Ania

8 miesięcy, 3 tygodnie temu

Jestem 27-letnią kobietą, mamą 3-letniej dziewczynki (tata dziecka nie żyje). Szukam mężczyzny w wieku 27-35lat, mającego powyżej 180cm wzrostu, poważnie myślącego o życiu, miłości i założeniu rodziny, najchętniej z województwa mazowieckiego.

Odpowiedz

normalna dziewczyna

8 miesięcy temu

Witam. Mam 35lat zdrowa normalna szukam miłości takiej prawdziwej mieszkam i pracuje w swarzędzu jestem bez nalogow 882751309

Odpowiedz

normalna dziewczyna

8 miesięcy temu

Szukam męża z poznania lub swarzędza wiek od 35-38 powaznie myslacgo o założeniu rodziny

Odpowiedz

Leszek

Ja tez szukam zony i jestem bez nałoguw

Odpowiedz

PATRYK

3 miesiące, 3 tygodnie temu

Dzień dobry mam na imię Patryk jestem młodym chłopakiem mam 22 lat wzrostu mam 191 cm zielone oczy i mieszkam nie daleko Krakowa ale jak pani by chciała to ja do pani mogę przyjechać i spędzić z panią czas bardzo mi się pani podoba mysie że pani się do mnie odezwie dziękuje i pozdrawiam to jest mój numer jak by pani chciała napisać do mnie 508-757-349

Odpowiedz

karol wlkp

2 miesiące, 1 tydzień temu

kobiety odezwijcie sie tel 723606597

Odpowiedz

zibiro

2 miesiące temu

ktos zrobil sobie zart to jest spam

Odpowiedz

on ze szczecina

3 tygodnie, 5 dni temu

36lat szczecin kawaler bez nalogow 178/70 szatyn nieb oczy 517637132 mariusz lub hexham@gazeta.pl

Odpowiedz

Michał

2 tygodnie, 3 dni temu

witam jestem z gdańska szukam dziewczyny jestem bardzo Miły uczciwy
jestem bardzo spokojny jestem ogrodnikiem mieszkam sam
pracuje i dobrze zarabiam szukam dziewczyny która ciała zemną zamieszkać na stałe mam 28 lat jestem bardzo spokojny
miły towarzyski i mam skuter lubię jeździć pod namiot
i lubię się opalać ja bym zabierał bym ją zabierał ją na wakacje
randka chodzić po plaży przy księżycu lubię jestem dobry miły dla kobiet umiem masować całe ciało ciał bym się o żenić

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook