Rekolekcje ignacjańskie

Redakcja ekai.pl, 2015-09-08

Rekolekcje ignacjańskie Ikona św. Ignacego Loyoli, fot. cfd.sds.pl

„Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” (J 8,31-32).

22-27 września 2015 r.; Fundament Ćwiczeń Duchowych; Pobiedziska k/Poznania; zapisy: www.siostry-sc.pl/rekolekcje; kom. 608-713-103; e-mail:pobiedziska.sc@gmail.com.

3-11 października 2015 r., II Tydzień Ćwiczeń Duchowych; Pobiedziska k/Poznania; zapisy: www.siostry-sc.pl/rekolekcje; kom. 608-713-103; e-mail:pobiedziska.sc@gmail.com.

3-11 października 2015 r., Rekolekcje z indywidualnym prowadzeniem; Pobiedziska k/Poznania; zapisy: www.siostry-sc.pl/rekolekcje; kom. 608-713-103; e-mail: pobiedziska.sc@gmail.com.

2-7 listopada 2015 r., Fundament Ćwiczeń Duchowych; Pobiedziska k/Poznania; zapisy:www.siostry-sc.pl/rekolekcje; kom. 608-713-103; e-mail: pobiedziska.sc@gmail.com.

15-20 grudnia 2015 r., Rekolekcje ignacjańskie o Sercu Jezusa (również jako Fundament Ćwiczeń Duchowych), Pobiedziska k/Poznania; zapisy: www.siostry-sc.pl/rekolekcje; kom. 608-713-103; e-mail: pobiedziska.sc@gmail.com.

 

 

 

 

 

 

 


 

Komentarze (13)

Anton

4 lata, 6 miesięcy temu

A gdzie tutaj Ogniska Rekolekcyjne Siostr Zawierzenia? Tam są prowadzone przez cały rok Ćwiczenia duchownne.
Informacja: www.zawierzanki.pl.
Ze swojej strony bardzo polecam! :)

Odpowiedz

Barbara

4 lata, 5 miesięcy temu

Ja również dziwię się, że nie ma słowa o rekolekcjach ignacjańskich u Sióstr Zawierzenia w Częstochowie. Byłam u Ojców i u sióstr, Siosytry polecam zwłaszcza tym, którzy nie moga dopasować sie do terminó podanych pzrez Ojców. Barbara

Odpowiedz

Regina

4 lata, 5 miesięcy temu

Bardzo się cieszę, że przypomniane zostały Siostry Zawierzanki. Sama przechodziłam u nich rekol. ignacjańskie, wspaniałe prowadzenie, rekolekcje w pełni indywidualne, czyli przyjeżdżam, kiedy jest miejsce i odprawiam Tydzień jaki potrzebuję, bez czekanie na konkretny termin, co ogromnie ułatwia sprawę ludziom pracującym.

Odpowiedz

Anton

4 lata, 4 miesiące temu

Chyba nie przemawiamy wystarczająco do administratorów by umieścili o nich informację... :(

Odpowiedz

s. Renata

3 lata, 7 miesięcy temu

Widocznie Siostry Zawierzanki nie napisały do e-kai.pl prośby o zamieszczenie ich terminów na tej stronie.

Odpowiedz

B

3 lata, 2 miesiące temu

http://www.zawierzanki.pl/Nowa/index%201.htm

Odpowiedz

B.

3 lata, 2 miesiące temu

..ponieważ nie wszystkie domy o.jezuitów "honorują" rekolekcje "kasetowe" u sióstr Zawierzenia ( i vice-versa) . Ot życie!!
Byłam u ojców jak i u sióstr..nie widzę problemu ale...niektórzy dyrektorzy domów - tak.

Odpowiedz

Gosia

1 rok, 8 miesięcy temu

Ja jeżdzę co roku do ICFD Gdynia i jestem zachwycona!! Każdy szczegół dopracowany, także to, co tylko ludzkie i pozornie mało istotne (np. jadalnia otwarta całą dobę = brak rozproszeń gdy przyjdzie głód;), dostępne żelazko, przybornik krawiecki, ... itp;))) w żadnym domu rekolekcyjnym nie spotkałam troski o takie drobiazgi;) I ten niesamowity klimat widoku z ośrodka na morze, wszystko w spowolnionym tempie, jak życie na rekolekcjach:) i blisko las ukształtowany dosłownie jak w górach (Trójmiejski Park Krajobrazowy). Tu góry i morze ma się w jednym miejscu:)
O działaniu Pana Boga nie wspominam, bo na pewno w innych domach też Go się doświadczy, ale tu zewnętrzne warunki są niesamowite i bardzo pomocne:)

Odpowiedz

b.

3 miesiące, 1 tydzień temu

Znacznie istotniejszym jest wyczucie ze strony osoby prowadzącej i ... możliwość diety. Co do Gdyni- jest bardzo różnie.

Odpowiedz

s.Zelia

3 lata, 11 miesięcy temu

Siostry Zawierzanki prowadzą w swoich ogniskach rekolekcyjnych także rekol.ignacjańskie. Oczywiście w każdym miejscu jest Pan Bóg, w każdym czasie jest Jego łaska, ale u sióstr byłam już dwa razy na rekol. i byłam zachwycona, czym? Wszystkim :)
Zachęcam wszystkich, którzy chcą bardzo indywidualnie przejść taki czas.

Odpowiedz

Janka

2 lata, 11 miesięcy temu

No właśnie a Zawierzanki !!!???? Proszę ?! i coś więcej. Mam nadzieję że to przeoczenie a nie .......

Odpowiedz

Małgosia

2 lata, 8 miesięcy temu

Żadne przeoczenie. Jeśli siostry zawierzanki same nie zamieszczą informacji na stronie ekai (jest specjalny formularz), to nikt ich nie zgłosi za nie. Proponuje, by Ci, którym tak zależy, by zamieściły one swoją ofertę, napisali do Sióstr mail i wytłumaczyli, że jest taka strona internetowa, którą sporo ludzi ogląda i warto tam się promować, a nie tylko bazować na swojej stronie. Niestety, często pokutuje przekonanie, że jak się założyło stronę internetową, to już wszystko, co należało zrobić, zostało zrobione, a kto chce, to informację znajdzie. Błąd w tym taki, że informację znajdzie, kto wie, że jej szuka, a mało kto słyszał o zawierzankach, więc umieszczenie tu informacji, byłoby szansą dla tych, którzy szukają rek.ignacjańskich, a nie wiedzą, że takowe można odprawić właśnie w ogniskach sióstr zawierzanek.

Odpowiedz

Marta Rachwał

2 lata, 3 miesiące temu

Polecam serdecznie rekolekcje uzdrowienia w Nowym Brzesku, Hotel św. Norberta

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook