Rekolekcje z postem

Redakcja ekai.pl, 2015-12-06

Rekolekcje z postem Fot. mccun934 - flickrCC

„Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie” (Mt 6,17-18).

14–20.02.2016; 27.02–4.03.2016; 12–18.03.2016Rekolekcje z postem wg św. Hildegardy. Prowadzący: Alfreda Walkowska, O. Włodzimierz Zatorski OSB, Adresaci: W rekolekcjach mogą wziąć udział wszyscy dorośli, którym nie przeszkadza choroba i pragną doświadczyć duchowej jedności modlitwy i postu. Miejsce: Opactwo benedyktynów w Tyńcu. Kontakt: 12 688 5 450, rezerwacje@jg.benedyktyni.com, www.kultura.benedyktyni.com.


Komentarze (5)

Tadeusz

3 lata, 6 miesięcy temu

Może bracia Pallotyni zorganizowaliby coś np. dla małżeństw w kryzysie a nie szli tylko na komercję.

Odpowiedz

Lucyna

1 rok, 3 miesiące temu

Rekolekcje z postem według św. Hildegardy są świetne dla małżeństw.Przez post i modlitwę jest prosta droga do szczęścia.
Tylko trzeba zaufać Bogu,gdyż On jest naszym najlepszym lekarstwem na kryzysy również małżeńskie.Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Maria

6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Mamy w kraju wiele ofert, są tanie rekolekcje małżeńskie i tańsze sposoby odchudzania, ale u oo.pallotynów jest bardzo wysoki poziom więc nie sądzę by mogli obniżyć ceny. Wiem, bo byłam. Poza tym oni naprawdę się starają, dziękujemy za wszystko co robią, ponadto trzeba też pamiętać o misjach.

Odpowiedz

bogusia

7 miesięcy, 1 tydzień temu

koszta są tak duże za pobyt ze masakra ! Kogo na to stać? Powinni się starać aby kazdego było stac na to aby mogł zbliżyc się do Boga a nie tylko bogaci ! z całą życzliwoscią do Zakonu, ale to mi się nie podoba

Odpowiedz

Jotka

1 miesiąc temu

POlecam rekolekcje z postem Daniela w Bąblinie u Misjonarzy Świętej Rodziny. Bardzo wysoki poziom duchowy.

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook