Rekolekcje z postem

Redakcja ekai.pl, 2014-10-23

Rekolekcje z postem Fot. mccun934 - flickrCC

„Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.” (Mt 6, 17-18)

Dla wierzących i poszukujących; REKOLEKCJE INTEGRALNE Ku harmonii duszy i ciała Post – Medytacja – Ruch. Z dietą oczyszczającą wg wskazań doktora Kościoła, św. Hildegardy z Bingen.

Miejsce: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury Warszawa-Falenica, Zapisy: tel.: 22/872-0441, fax. 22/872-0285; rekolekcje@eccc.pl ; www.eccc.pl

Terminy:

27 października–02 listopada 2014

Dieta rekolekcyjna w oparciu o certyfikowane produkty najwyższej jakości z prawdziwego orkiszu oraz warzywa, owoce i zioła. Codzienne konsultacje z lekarzem i opieka lekarska przez cały czas trwania rekolekcji. Zapewniamy także opiekę duchową. W programie rekolekcji:

- nauka zasad zdrowego żywienia, troski o ciało i higienę psychiczną
- wprowadzenie w życie duchowe
- nauka i praktyka medytacji
- liturgia z możliwością przystąpienia do sakramentów
- gimnastyka
- spacer zorganizowany po lasach (45 – 90 min.)
- Nordic Walking
Prosimy o zabranie ze sobą luźnego stroju do ćwiczeń oraz obuwia do chodzenia po lesie i kurtki przeciwdeszczowej. Na rekolekcje zapraszają Księża Jezuici wraz z Centrum św. Hildegardy w Józefowie. Rekolekcje odbywają się w grupie 12-18 osób. Rozpoczęcie rekolekcji o godz. 15.30 -zakończenie o godz. 14.00.

Komentarze (1)

Tadeusz

1 rok, 11 miesięcy temu

Może bracia Pallotyni zorganizowaliby coś np. dla małżeństw w kryzysie a nie szli tylko na komercję.

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook