ekai.pl
Niedziela, 27 maja 2012 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
Wygraj „Mały poradnik szczęśliwego życia”
kw, 2010-03-09
Zapraszamy do udziału w konkursie ekai.pl. Odpowiedz na pytanie i wygraj jedną z pięciu książek „Mały poradnik szczęśliwego życia”.
Pytanie konkursowe: W którym roku urodził się Titus Müller, autor „Małego poradnika szczęśliwego życia”?
Odpowiedzi prosimy przesyłać do 14 marca na adres: konkurs@ekai.pl
Zwycięzców wylosujemy 15 marca.
W temacie wiadomości z odpowiedzią na pytanie konkursowe prosimy wpisać: KONKURS 15.03.2010. Prosimy także o podanie adresu korespondencyjnego.
Zobacz REGULAMIN konkursowy ekai.pl
„Mały poradnik szczęśliwego życia” Titusa Müllera to niecodzienne wskazówki i historie z codziennego życia, które można przeżyć pięknie i z zachwytem – niekosztowne, nieskomplikowane, niewątpliwie zaskakujące i… po prostu przyjemne.
Poradnik podpowiada, jak znajdować radość, cieszyć się odkrywaniem małych cudów życia i barwnymi chwilami szczęścia.
Więcej o książce na stronie Wydawnictwa Święty Wojciech »
Komentarze (1)
Reni
2 lata, 2 miesiące temuto świetna propozycja na lekturę ,w dzisiejszych czasach tak łatwo o depresję i chandrę:(
Odpowiedz
