Caritas Polska koordynuje pomoc dla powodzian

rl / kw, 2010-05-18

Caritas Polska koordynuje pomoc dla powodzian

Caritas Polska koordynuje pomoc dla poszkodowanych w wyniku powodzi, jaka dotknęła południowe regiony kraju. Jednocześnie organizacja apeluje o ofiary na rzecz dotkniętych kataklizmem.

Najtrudniejsza sytuacja panuje w województwach śląskim, opolskim, małopolskim i podkarpackim.

Jak zapewnił ks. Marian Subocz, dyrektor Caritas Polska, organizacja pozostaje w stałym kontakcie z dyrektorami diecezjalnych Caritas, które na miejscu udzielają już niezbędnej pomocy. „Zbieramy informacje z diecezji, które zostały poszkodowane w wyniku powodzi” - powiedział ks. Subocz. Poinformował, że rozmawiał już z dyrektorami Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, na terenie której panuje najtrudniejsza sytuacja, następnie z organizacjami z diec opolskiej, arch. katowickiej, arch. przemyskiej i diec. rzeszowskiej. „Niektórzy potwierdzają, że zalane zostały te same domy, które powódź dotknęła przed rokiem” - stwierdził dyrektor Caritas Polska.

Caritas Polska uruchomiła SMS charytatywny na rzecz powodzian. Wystarczy w okresie do 25 maja wysłać wiadomość o treści „Pomagam” na numer 72 052 (koszt 2,44 zł z VAT) lub dokonać wpłaty na konto Caritas:

CARITAS POLSKA
ul. Skwer Kard. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa
Bank PKO BP S.A. 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526
Bank Millenium S.A. 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384

z dopiskiem: "Powódź"

Darowizny w walutach obcych można przekazywać na następujące konta:

Bank Millenium S.A. al. Jerozolimskie 133, 02-304 Warszawa
S.W.I.F.T. BIGBPLPWXXX
euro (EUR): PL 23 1160 2202 0000 0000 3436 4677
dolar amerykański (USD): PL 57 1160 2202 0000 0000 6663 1212
funt brytyjski (GBP): PL 36 1160 2202 0000 0000 7232 7236
z dopiskiem "Powódź

 

Ks. Subocz zaapelował też do firm, które posiadają w swoich magazynach środki czystości, o kontaktowanie się z diecezjalnymi Caritas i przekazywanie darów na rzecz powodzian.

Komentarze (762)

Justyna

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Krakowie można przekazywać rzeczy zebrane dla tych ludzi??
Chcemy pomóc,chcemy podzielić się tym co mamy !

Odpowiedz

admin

4 lata, 5 miesięcy temu

Bez adresu, ale jest kontakt do Caritas Archidiecezji Krakowskiej:

http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x29216/krakow-pierwszy-transport-z-pomoca-dla-powodzian-z-lapanowa/

Odpowiedz

AGNIESZKA

4 lata, 5 miesięcy temu

JESTEM Z ŁÓDZKIEGO.MÓJ KONTAKT agnieszka.kubiak@juma.pl PROSZĘ O POZOSTAWIENIE MOJEGO KONTAKTU W CARITAS

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 4 miesiące temu

Małżeństwo z dzieckiem przyjmie dwoje dzieci powodzian, najchętniej rodzeństwo na dwutygodniowe wakacje w Warszawie. Kontakt: Ewa Borkowska 0 693 17 83 90; mail: ewa.borkowska@vp.pl

Odpowiedz

AGNIESZKA

4 lata, 5 miesięcy temu

Chciałabym pomóc matce z małym dzieckiem.sama jestem mamą małych dzieci.Mam dobre warunki i chętnie przyjmę do swojego domu zapewniając to co należy.Zapraszam

Odpowiedz

anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Pani Agnieszko-ma Pani b.dobre serduszko-malo ludzi przyznaje sie do tego,ze ma takie warunki,a juz napewno nie wszystkich stac na to,zeby pod swoj dach przyjac kogos!!!Moja corka tez ma piekny dom,studiuje 2-gi fakultet-ja oipiekuje sie dziecmi-i mimo tego ,ze serce ma taz wspaniale -to ciagle...brak Jej czasu,bo realizuje siebie na tak zwana starosc.Gratuluje Pani iPani Mamie,ktora tak pieknie Pania uksztaltowala.Pozdrawiam Annagg6927662

Odpowiedz

PANI AGNIESZKO

3 lata, 10 miesięcy temu

Moze pani pomoc mam coreczke ma 4l.moze ma pani np.plyty z bajkami obojetnie jakie i zabawek troche.moze pani wyslac paczke i podac e-maila ja odpisze.
dziekuje

Odpowiedz

Hanka

3 lata, 10 miesięcy temu

Jeśli Pani zapotrzebowanie na zabawki jest nadal aktualne, bardzo chętnie wyślę do Pani paczkę. Proszę o kontakt na adres: cemaha@wp.pl

Odpowiedz

kamila

3 lata temu

Ja Wysle zabawki i bajki z płytami kamila230@poczta.onet.pl

Odpowiedz

ZUZA

3 lata, 5 miesięcy temu

PANI AGNIESZKO CZY MA PANI JAKIEŚ UBRANKA MAM 2,5 MIESIĘCZNĄ CÓRKĘ A NIE MAM NIC JESTEŚMY PO POWODZI

Odpowiedz

Sołtys Wsi Turbia

4 lata, 4 miesiące temu

Konieczna Pomoc!!!
Ludzie z terenów wcześniej dotkniętych przez powodź: Orliska, Zalesie Gorzyckie, Sokolniki (woj. podkarpackie koło Stalowej Woli) są ewakuowani po raz wtóry. Miejscowości dotknięte klęską są zalane kolejny raz. Pomoc jaka odpowiedziała na poprzedni komentarz zaspokoiła najkonieczniejsze potrzeby powodzian, serdecznie za nią dziękujemy! Jednak teraz raczej nic juz się z tamtąd nie da uratowac, zostaną tylko puste mury, a czasem nawet i nie.
Bardzo prosze państwa o pomoc, każdy nawet najmniejszy gest może pomóc!!!
moj kontakt 691 077 571

Odpowiedz

WojtekP

4 lata, 4 miesiące temu

Będę miał meble / dwie szafy ubraniowe, dwie szafki nocne, komodę -to jest komplet/ wolne, myślę w nadchodzącym tygodniu, a za około dwa tygodnie wersalkę / 3-letnia/. Można to będzie zabrać bez opłat z Rzeszowa własnym transportem. Szczególy do uzgodnienia jeśli będzie chętny.

Odpowiedz

renata

3 lata, 1 miesiąc temu

ja jestem samotnom matkom z 3 dzieci chenie bym przyjeła mebre prosze o kontakt renata158@onet.pl

Odpowiedz

anulka

4 lata, 4 miesiące temu

witam ,ja mam duzo rzeczy do ubrania nowych lub raz chodzonych wszystko super i chcialabym pomóc ludziom z tych wlasnie terenów.

Odpowiedz

VIOLA

4 lata, 4 miesiące temu

bardzo chętnie przyjmę wszelkie dary ponieważ powódź mnie bardzo dotknęła podaję adres:wioletta rusek rybitwy 3 28-230 połaniec woj.świętokrzyskie

Odpowiedz

znajomy

1 rok, 2 miesiące temu

jestem ciekawy w jakim sensie ta powódź cie dotknęła wody w domu nie było więc żadnych strat ,materialnych nie ma wręcz przeciwnie same masz z tego korzyści wstyd tak okłamywać ludzi i ciągnąc pieniądze od państwa a zabierać tym co naprawdę potrzebują jak dla mnie to jest totalne przegięcie.

Odpowiedz

sabina

4 lata, 4 miesiące temu

chcialabym siez toba skontaktowac

Odpowiedz

aga

4 lata, 4 miesiące temu

Witam, jaki ma pani rozmiar?? Może nadawalo by się coś na moją bratową, bo nie ma zupełnie nic tylko kilka rzeczy z lumpexu które kupiliśmy ostatnio. Jak coś to proszę o kontakt. agaba0@tlen.pl

Odpowiedz

zuzanna

4 lata, 3 miesiące temu

chętnie przyjmę rzeczy dla siebie i dzieci oraz rodziny zalanej moje dane renata danilewicz ul.goplana 6 żelisławice woj. śląskie

Odpowiedz

jola1511

4 lata, 3 miesiące temu

Pani Zuzanno,
Proszę o więcej informacji na temat rozmiarów ubrań. jola1511@poczta.onet.pl

Odpowiedz

domka

4 lata, 2 miesiące temu

Witam, jakie dzieci mają rozmiary i Pani może coś dopasujemy, bardzo chciałabym jakoś pomóc, mój kontakt tomekczwonda@wp.pl lub 606902270

Odpowiedz

Częstochowa

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam rzeczy dla dzieci :)
Zabawki oraz artykuły szkolne
Jeżeli jest pani zainteresowana proszę pisać

Odpowiedz

Rzeszów

4 lata temu

Prosze o pomoc jestem bezrobotna mam rocznego syn potrzebuje dla niego ubranka i wozek oraz dla noworotka ciuszki i wozek .Moj email;patrycjakomenda@wp.pl Dziekuje

Odpowiedz

małgosia

4 lata temu

mam wózek dla dziecka Deltim ( gondola i spacerowy) oraz typu "parasolka" oraz wiele ubrań dla chłopca od urodzenia do 5 lat.
GG : 124 059 07 ,e-mail: adexkoluszki@wp.pl.

Odpowiedz

wiolka

4 lata temu

witam jestem z opolskiego potrzebuje ubran dla dziewczynek 140 i 92 wzwyz.....bardzo prosze o pomoc wiolka24@poczta.onet.eu

Odpowiedz

dzien dobry.

3 lata, 11 miesięcy temu

mam troje dzieci z wieku 14,11,i 4latka[corkich]jesli pani by mogla pomoc mnie i dzieciom o przeslanie paczke bedziemy bardzo wdzieczni za kazda pomoc..Corka by sie ucieszyla zabawke jakielkowie,slodyszy,przybory szkolne,ma pani niepotrzebne firany,reczniki,jestesmy bezrobotni,jestem niepelnosprawna niemam zadnej rente,zyjemy z rodzinnego i osrodkach pom,spolecznej...Podam moj.adres.majewska ela.sierakowo.26.87-410kowalewo.pom..

Odpowiedz

SZANOWNIA PANI.

3 lata, 11 miesięcy temu

CHCIALABYM PROSIC O POMOC MOZE PANI POMOC DLA MOJEJ CORECZKI MA 4LATKA ZABAWKI JAKIELKOWIE NIEPOTRZEBNE,MOJA CORKA SIE UCIESZY JESLI PANI MOZE WYSLAC PACZKE.JESZCZE STARSZY SYN MA 10L.BARDZO PROSILABYM SLODYSZY TROSZE ZYWNOSCI,MOZE MA NIEPOTRZEBNE FIRANY ZASLONY.PROSZE NAPISAC SMSA MOJ TEL JEST ZEPSUTY NIE MA GLOSNIKI JA PODAM MOJ ADRES.SERDECZNIE DZIEKUJE.....

Odpowiedz

regina

3 lata, 11 miesięcy temu

prosze podac adres pocztowy na maila jjs1@op.pl wraz ze spisem najpotrzebniejszych rzeczy. Pozdrawiam

Odpowiedz

szanownia.pani

3 lata, 11 miesięcy temu

zapomnialam podasz nr.tel.725216494.wlasnie drugi raz musialam napisac.

Odpowiedz

dzien dobry.

3 lata, 10 miesięcy temu

CZY MOZE PANI POMOC PRZYBORY SZKOLNE,ZABAWKI,MAM DZIECI TRZY CORKICH PROSZE NAPISAC NA MOJ ADRESZ EMAIL. elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

C.

3 lata, 9 miesięcy temu

czy moze pani mi pomoc mam trojke dzieci przybory szkolne itd.

Odpowiedz

Re.re.

3 lata, 8 miesięcy temu

Jesli ma pani niepotrzebne rzeczy prosze pisac maila.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 1 miesiąc temu

Czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
507714559

Odpowiedz

Pani Agnieszko

3 lata, 8 miesięcy temu

Jest aktualne prosze napisac maila.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

monika

3 lata, 11 miesięcy temu

jeśli ma pani jeszcze te lub inne rzeczy a przeważnie na dzieci to bardzo proszę o kontakt 600225536,pozdrawiam

Odpowiedz

ania

4 lata, 4 miesiące temu

witam ,na jaki adres mozna wysylac ubrania i srodki czystosci?

Odpowiedz

Ewelina

4 lata, 4 miesiące temu

Witam serdecznie bede wdzieczna za każdą pomoc mój adres Ewelina Ambryszewska ul.Radomska 85, 24-123 Janowiec woj. Lubelskie

Odpowiedz

jola1511

4 lata, 3 miesiące temu

Pani Ewelino,
Czy potrzebne są Pani ubrania? Jeżeli tak to proszę o informację jakie rozmiary? jola1511@poczta.onet.pl

Odpowiedz

PANI ANIU....

3 lata, 11 miesięcy temu

JESLI PANI CHCIALABY POMOC BYSMY SIE UCIESZYLI O PRZESLANIE PACZKE MAM TROJE DZIECI CORKICH WIEKU 15,11,I 4.ELA.
MAM TROJE DZIECI DWOCH SYNOW 11,5L.CORKA 7L.BASIA.

ADRESY. ZAJACZKOWSKA.B.UL.PANIATOWSKIEGO17.87-213RYNSK.
MAJEWSKA.E.SIERAKOWO26.87-410KOWALEWO.POM.

Odpowiedz

karolina

3 lata, 11 miesięcy temu

Jeśli by Pani chciała to mam ubrania jesienno- zimowe dla córek to jest na wzrost około 158, buty rozmiar 37-38. proszę o kontakt. MÓJ e-mail kkkk31190@wp.pl

Odpowiedz

Małgorzata

3 lata, 11 miesięcy temu

Mam do oddania komplet mebli młodziezowych w dobrym stanie:łóżko, szafa ubraniowa, komoda z szufladami, szafa z półkami na ksiązki, biurko. Proszę o kontakt osoby potrzebujące z terenów popowodziowych

Odpowiedz

Powodzianka

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam P.Małgorzate jestesmy chetni na meble gdyz zostalis my dotknieci przez powodz 2 razy w tym roku a pomocy mamy badzo malo byli bysmy dardzo wdzieczni gdyby pani odp

Odpowiedz

monika

3 lata, 11 miesięcy temu

jeżeli miała by pani jeszcze te rzeczy lub inne bardzo proszę o kontakt 600225536,mieszkam w gm. Wilków,pozdrawiam

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

dzien dobry czy ma pani jeszcze meble lub co kolwiek jestem w trudnej sytułaci mój adres aga.nabial@giemail.com

Odpowiedz

gosia

3 lata, 5 miesięcy temu

ja ppotrzebuję pomocy na adres gosia michalczyk ul.15ego grudnia 7 kod 43-195 mikołów -mokre woj.śląskie dzieci są w wieku 14 lat syn patryk 8 i anetka 6 sercem będę wdzięczna:)

Odpowiedz

Anna

4 lata, 4 miesiące temu

Witam! mam do oddania sofe, dwuosobową rozkłądaną, jest z lat 90 ale wygląda bardzo ładnie, Zielona, wymiary na złożeniu ok, 2x3m. zdjecia wysle mailem: anna.bugajska0@gmail.com

Odpowiedz

karolina

3 lata, 11 miesięcy temu

czy oferta o sofie jest nadal aktualna??

Odpowiedz

edyta

4 lata, 4 miesiące temu

Mieszkam w okolicy Moraga (Lukta) - przyjme rodzine z dziecmi na wakacje na Mazury. e-mail edyta71@gmail.com

Odpowiedz

Agata z Warszawy

4 lata, 3 miesiące temu

Mam do oddania komplet mebli młodzieżowych firmy Black-Red-White w bardzo dobrym stanie, doskonały dla szkolniaka (biurko, szafa, bielixniarka,regał na książki).
Ponadto chętnie oddam wózek głęboki dla niemowlaka ze spacerówką oraz wózek dla dziecka kilkuletniego, łóżeczko z materacem pościele - wszystko naprawdę w bardzo dobrym stanie po mojej córce. Być może przyda się to jakiejś Mamie oraz Szkolniakowi. Proszę o kontakt jak będzie można przetransportować te rzeczy z Warszawy do oczekiwanego miejsca, bo niestety nie posiadam transportu. Jestem mamą samotnie wychowującą dziecko, miałam te rzeczy sprzedać na aukcji, ale wolę oddać potrzebującym Mój kontakt: 605-723-165, adres:bogatador@poczta.onet.pl Pozdrawiam.

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

dzien dobry czy ma pani jeszcze te zeczy mi by sie bardzo sprzydały mój adres aga.nabial@giemail.com

Odpowiedz

Bożena- gliwice

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania meblościankę 4m (w bardzo dobrym stanie) oraz dywan. tel. 889574619. Pozdrawiam

Odpowiedz

Małgorzata Szafranie

4 lata, 4 miesiące temu

Proszę dzwonić 66545332 dziękuję bardzo:)

Odpowiedz

sołtys Turbi

4 lata, 4 miesiące temu

Dziękuje wszystkim którzy odezwali się na mój apel i pomogli w popocy doraznej dla ludzi poszkodowanych podwójnie żywiołem powodzi.Ludzie ,którzy odbierali dary od Was z łzami w oczach mówili,że te serca dobrej woli podtrzymują ich na duchu.Dzisiaj pojechałam zobaczyc tą tragedie ludzką,ponieważ zeszła woda jestem wstrząsnieta tym co zobaczyłam, Ci ludzie nie mają nic.Chcę Wam powiedziec ,że jak im nie pomożemy to oni się nie pozbierają.Osoby chętne pomóc potrzeba;talerze ,łyżki,garki ,kuchenki,żelazko,meble,łózka, żywnośc,chemia itp.Mój kontakt 691077571

Odpowiedz

Powodzianka szczucin

3 lata, 11 miesięcy temu

Bardzo prosze o pomoc jesli ktos ma zbedne ziemniaki do urzytku i opal na zima to byla bym bardzo wdzieczna prosze o kontakt pod pooh12345@interia.pl prosze pomozcie mam..

Odpowiedz

Piotr

4 lata, 5 miesięcy temu

CO robicie by pomóc tym ludziom?????

Odpowiedz

tracz

4 lata, 5 miesięcy temu

Wspomagać potrzebujących bezpośrednio a nie tuczyć Caritasu

Odpowiedz

Henryk

4 lata, 5 miesięcy temu

Czyżby kyoś zabraniał ci pomagać samemu? Ale wielu niema żadnej możliwości dotarcia do powodzian.

Odpowiedz

magda

4 lata, 4 miesiące temu

Ja jestem córką powodzian i doskonale wiem czego potrzeba moim rodzicom, którzy stracili wszystko w Trześńi na podkarpaciu, a dzis po dwóch tygodniach woda powróciła z ta samą siłą... jeśli ktoś chciałby pomóc prosze o kontakt na mail: meganka1@op.pl

Odpowiedz

WojtekP

4 lata, 4 miesiące temu

Będę miał meble / dwie szafy ubraniowe, dwie szafki nocne, komodę -to jest komplet/ wolne, myślę w nadchodzącym tygodniu, a za około dwa tygodnie wersalkę / 3-letnia/. Można to będzie zabrać bez opłat z Rzeszowa własnym transportem. Szczególy do uzgodnienia jeśli będzie chętny.

Odpowiedz

Aga

4 lata, 4 miesiące temu

czy Pana pomoc jest jeszcze aktualna.

Odpowiedz

AGA

4 lata, 4 miesiące temu

Chętnie odebrała bym meble. Prosze o kontakt.668463517

Odpowiedz

Marek

4 lata, 4 miesiące temu

To trzeba było isc do PCK.

Odpowiedz

lili

4 lata, 3 miesiące temu

Popieram,popieram.Zmobilizujcie sie sami.Nie dajcie sobie zamydlic oczu

Odpowiedz

lili

4 lata, 3 miesiące temu

caritas boi sie prawdy.!R

Odpowiedz

irka

4 lata, 2 miesiące temu

nie licz nikomu ,bo i Tobie policzą.Caritas robi co może,a Ty czy wszystko co możesz?

Odpowiedz

MM

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy są lub będą potrzebni wolontariusze do pomocy?

Odpowiedz

M.D

4 lata, 5 miesięcy temu

MAMY W DOMACH WIELE ZBĘDNYCH RZECZY : MEBLE , TELEWIZORY, PRALKI , UBRANIA , POŚCIEL ,KOŁDRY , ITP -RZECZY KTÓRE POTRZEBNE SĄ NASZYM RODAKOM . NIE MAMY TYLKO TRANSPORTU ANI NIE ZNAMY DNIA I MIEJSCA NA ZBIÓRKĘ .PROSZĘ W IMIENIU TYCH CO CHĘTNIE PODZIELĄ SIĘ WIELOMA RZECZAMI O INFORMACJĘ JAK TO PRZEKAZAĆ .MÓJ telefon 504-268-140

Odpowiedz

sołtys Turbi

4 lata, 5 miesięcy temu

W moim solectwie mam około 50 osób z powodzi jeśli byłyby osoby chętne do pomocy to zostawiam kontakt 691-077-571.PODKARPACKIE-koło Stalowej Woli. Dziękuje.

Odpowiedz

Trojanowska Halina

4 lata temu

Witam przyjmę starszą samotną panią która została bez dachu nad głowa może być małżeństwo samotne które nie mają rodziny a chcieli by mieć dom i rodzinę.Damy pokój w domu i wszystko co się z tym wiąże jak w domu i w rodzinie .Na stałe.Jeżeli jest ktoś taki to proszę o telefon nr.514-690-611
z poważaniem

Odpowiedz

anna

4 lata, 5 miesięcy temu

czemu mowi sie o zbednych rzeczach-prosze oddac to-co nie jest zbedne-glupio to zabrzmialo

Odpowiedz

Doma

4 lata, 5 miesięcy temu

wątpię czy znajdziesz osobę na tyle miłosierną żeby zamiast starej (haha np. sprzed 0,5 roku), ale dobrej komody oddać np. nowy kredens... :| To że coś jest zbędne, nie znaczy że jest śmieciem. Wcale to głupio nie zabrzmiało. Głupio zabrzmiała twoja odpowiedź. Może oddaj swoją lodówkę? albo pralkę? Jest ci przecież potrzebna...

Odpowiedz

mada

4 lata, 4 miesiące temu

zgadzam sie

Odpowiedz

ELA

3 lata, 11 miesięcy temu

witam serdecznie bede wrzechnia za kazda pomoc mam troje dzieci z wieku 14,11,i4latka[corkich]prosilabym o przeslanie paczke.Majewska Ela.Sierakowo.26.87-410Kowalewo.Pom.

Odpowiedz

Anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Warszawie można przekazać koce, odzież buty, żywność dla Powodzian 2010.

Odpowiedz

Fatal

4 lata, 5 miesięcy temu

Na Bródnie w Opiece społecznej do piątku od 8 do 18 można zanosić dary dla powodzian.Ja dziś jadę zrobić zakupy i jutro niosę.Chodecka 2

Odpowiedz

Pani Aniu.

3 lata, 9 miesięcy temu

Jesli moze pani pomoc zywnosci prosze napisac maila.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

Ten co chciał pomóc

4 lata, 5 miesięcy temu

Reklamowana w TV akcja "Internetowa zbiórka żywności" - Można Powodzianom kupić np. w dziale pieczywo (jedynie 2 towary - odchudzające!):
Pieczywo Wasa żytnie 1 szt/0.210 kg Cena 1 kg: 22.81 PLN cena: 4.79
Sucharki Mamut 1 szt/0.290 kg Cena 1 kg: 17.90 PLN cena: 5.19
I w innych działach podobnie.
Wydaje się że lepszym rozwiązaniem jest wpłacić na konto znanej organizacji Charytatywnej. Co czynię.

Odpowiedz

lukasz

4 lata, 5 miesięcy temu

mieszkam w anglii i chcialbym sie dowiedziec jak moge przelacc pieniazki dla powodzian?

Odpowiedz

y

4 lata, 5 miesięcy temu

przeciez jest jasno napisane w artykule...

Odpowiedz

Jolanta

4 lata, 5 miesięcy temu

Najlepiej jest wpłacić pieniądze na konto Caritas. Pytałam i tak zrobiłam. Oni koordynuja pomoc i wtedy idzie to szybciej - kupuja to, co potrzebne. Pozdrawiam i dziekuje za zyczliwośc.

Odpowiedz

teresa

4 lata, 4 miesiące temu

CARITAS POLSKA
ul. Skwer Kard. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa
Bank PKO BP S.A. 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526
Bank Millenium S.A. 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384
z dopiskiem: "Powódź"

Odpowiedz

Elżbieta

3 lata, 11 miesięcy temu

Znalazlam sie w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej moj maz jest bez pracy.Zyjemy zasilkow rodzinnego.Mam troje dzieci z wieku 14,11,i4l.[corkich].Brakuje wszystkiego opalu,zabawki,srodkow czystosci,zywnosci,mam zadludzenie niemam z czego oplacic[3tys.zl.]Bede bardzo wdzieczna za wszelka pomoc moj.adres.Majewska Ela.Sierakowo26.87-410Kowalewo.Pom.Moj nr.konta 22 9496 0008 0000 8077 3000 0001

Odpowiedz

G.

3 lata, 11 miesięcy temu

JESLI PAN BY CHCIALBY POMOC PRZELACC PIENIADZKI NA REMONTY D
DACHU POTRZEBUJE OK.[15TYS.ZL.]DZIEKUJE SERDECZNIE-BOG-ZAPLAC.NR.KONTA.BS.KOWALEWO POMORSKIE.22 9496 0008 0000 8077 3000 0001

Odpowiedz

karolina

3 lata, 11 miesięcy temu

czy na kato ??mozna ??

Odpowiedz

Pani Karolino

3 lata, 10 miesięcy temu

prosze napisac na email.do mojej siostry czypani pisala ze chce pani pomoc grzegorz.
email.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

Pani Karolino

3 lata, 10 miesięcy temu

MOZNA NA NR.22 9496 0008 0000 8077 3000 0001

Odpowiedz

Pani Karolino.

3 lata, 9 miesięcy temu

Czy moze pani pomoc mi chciałbym na farby bede wdzieczny za to jestem ojciem sam wychowuje dzieci.czy moze pani na konto moj.Grzes.

Odpowiedz

GOSIA

3 lata, 5 miesięcy temu

wITAM PANI kAROLINO JESTEM MAMA TRÓJKI DZIECI JA JESTEM NA RENCIE OD 12 LAT MAM KŁOPTY Z CHODZENIEM CZĘSTO NIE MAMY CO JEŚC JA NIE MAM NA LEKI JESTEM ZADŁUZONA W CZYNSZU NIEWIEM JAK DALEJ BĘDZIE NAJBARDZIEJ POTRZEBUJE ZYWNOŚCI DLA DZIECIACZKÓW POZDRAWIAM GOSIA MÓJ EMAIL gospodyni102@buziaczek.pl

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

ja mam cieszka sytułacje wychowuje córke sama jestem chora na nowotwora prosze o pomoc 518543095

Odpowiedz

gosia

3 lata, 5 miesięcy temu

Witsaam pana panie łukaszu jestem mama trójki dzieci jestem na rencie od 12 lat mam kłopty z chodzeniem mam trójke dzieci w wieku 14 lat syn 8 lat syn i 6 lat anetka często nie dojadaaamy jestesmy zadłużenii prośba o pomoc zywnościowaa w postaci jedzenie będę sercem wdzięczna pozdrawiam gosia mój email gospodyni102@buziaczek.pl

Odpowiedz

tadeusz 22 771 82 82

4 lata, 5 miesięcy temu

MOZEMY PRZYJAC NA OKRES 2 TYGODNI 8-10 DZIECI. MYSLE , ZE ŁATWIEJ SIE SPRZATA ZE SWIADOMOSACIA, ZE DZIECI SA BEZPIECZNE, ZAPEWNIMY ZAKWATEROWANIE, WYZYWINIE I UBRANIA

Odpowiedz

anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Brawo,brawo,brawo-jestescie wspanialymi ludzmi p.Tadeuszu

Odpowiedz

vania

4 lata, 5 miesięcy temu

A propos tego gdzie można składać dary w Warszawie
http://www.tvp.info/informacje/polska/i-ty-mozesz-pomoc-powodzianom/1826169

Odpowiedz

Aga

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Kaliszu można przekazać dary-żywność i środki czystości dla powodzian 2010r? proszę o jakąś podpowiedź

Odpowiedz

elzbieta

3 lata, 11 miesięcy temu

WitajAgato.szukam pomocy jesli bys mogla mam troje dzieci bede wrzechnia za pomoc zywnosciowa,zabawki dla dzieci,prosilabym o przeslanie paczke.Ela Majewska.Sierakowo26.87-410Kowalewo.Pom.

Odpowiedz

Zdzisław

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam do przekazania dla powodzian dużą ilość mebli,pralkę automatyczną , łóżka,telewizor sprawny używany wszystko nowe nie wiem z kim się skontaktować jestem z Elbląga możne ktoś podpowie

Odpowiedz

TERESA

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam!Jestem z MALBORKA ,rowniez bardzo chetnie pomoge powodzianom,mam do oddania wypoczynkowe meble ,lecz w jaki sposob to zorganizowac? ja nie zapewniam transportu.

Odpowiedz

Zdzisław

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam dużą ilość mebli pokojowych ,kuchennych telewizor łózka proszę o kontakt gdzie to przekazać jestem z Elbląga

Odpowiedz

jestem powodzianką

4 lata, 4 miesiące temu

Bardzo chętnie skorzystam z każdej pomocy oferowanej. Zalany został mój dom dwukrotnie po sam dach straciliśmy wszystko.zalane też zostało całe gospodarstwo rolne, z którego się utrzymywaliśmy.Proszę o kontakt salatala@wp.pl
Za pomoc dziękuję

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 5 miesięcy temu

mieszkam w ustroniu ślaskim mam do oddania dla powodzian pralkę automatyczną lecz niewiem gdzie mógłbym ją dostarczyć

Odpowiedz

Kamila

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy nie potrzeba wolontariuszy? Moj adres kamila815@vp.pl

Odpowiedz

olga

4 lata, 5 miesięcy temu

możemy przyjąć 2 dzieci na czas tej strasznej tragedii ,mieszkamy w bydgoszczy. 508391172

Odpowiedz

Witam.

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy do diabła ciężkiego nie ma innych instytucji charytatywnych oprócz Caritas? Nie ma żadnych możliwości żeby pomóc z innych instytucji, godnych zaufania?

Odpowiedz

dorota

4 lata, 4 miesiące temu

Niestety,jak widzisz nie ma innych instytucji charytatywnych godnych zaufania. Jeśli nie odpowiada ci Caritas, to nie wchodź na tą stronę. Stwórz coś nowego, powodzenia!

Odpowiedz

lili

4 lata, 3 miesiące temu

A ty co zabraniasz innym wchodzić na tą strone?Karzdy ma prwo wyrazic swoje zdanie tym bardziej jesli jest ono prawdziwe.Ja tez nie ufam Caritas i mam na to dowody i juz stwożyłam cos swojego .Dostarczamy im pomoc osobiście i nikt z Caritasu się nie oblowi o!!!

Odpowiedz

bydgoszcz !

4 lata, 5 miesięcy temu

Ja chce podarować pościele i ciuchy,gdzie w Bydgoszczy można to wszystko złożyc dla nich ???

Odpowiedz

Basia

4 lata, 5 miesięcy temu

gdzie w sosnowcu można dostarczyć potrzebne rzeczy dla powodzian?

Odpowiedz

Okapi

4 lata, 5 miesięcy temu

Chciałabym przekazać pieluchy dla dzieci,trochę ubranek, środki higieny dla dzieci nie wiem tylko gdzie mogę to dostarczyć w Warszawie, ewentualnie proszę zainteresowane osoby o kontakt mmspeedi#wp.pl

Odpowiedz

andre

4 lata, 5 miesięcy temu

chce Polakom pmóc jak mam skorzystcz z visa
\

Odpowiedz

S

3 lata, 6 miesięcy temu

andre byla bym bardzo wdzieczna za udzielenie mi i mojej corce jakiejkolwiek pomocy. Prosze o kontakt tajemniczaa@o2.pl do dzis po powodzi nie mam lazienki jest cala skuta nie stac mnie na wyremontowanie jej tak ze pokoj jest skuty i jest w nim tylko beton... ehhhh

Odpowiedz

witaj Andre

3 lata, 5 miesięcy temu

witaj Andre potrzebuje pomocy zywnościowej i finansowej niewiem w ogóle czy to przeczytasz jestem mama trójki dzieci michała patryka i anetki jestem na rencie od 12 lat mam kłopty zchodzeniem często nie mamy co jeśc a ja nie mam na leki prośba o zywność dzieci sa głodna co mam roobic i długach nie wspomnę pozdrawiam gosia mój email gospodyni102@buziaczek.pl będę sercem wdzięczna za jakakolwiek pomoc:)

Odpowiedz

Marta Gdańsk

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam. Mieszkam w okolicy Trójmiasta. Przyjmę dziecko na tygodniowe wakacje. Mój kontakt m_zalewska@wp.pl

Odpowiedz

Zdzislaw

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam do przekazania dla powodzian dużą ilość mebli,pralkę automatyczną , łóżka,telewizor sprawny używany wszystko nowe nie wiem z kim się skontaktować jestem z Elbląga możne ktoś podpowie.Kontakt do mnie consal1@wp.pl lub tel.605050413

Odpowiedz

Anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Jestem mama 2 dzieci,jestem gotowa pomoc rodzinie dotknietej powodzia,i zaprosic do siebie na okres 2-3tygodni dzieci wraz z mama,zapewnie wyzywienie i zakwaterowanie.Irlandia kontakt petra69@o2.pl

Odpowiedz

anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Super p.Anno-chyba wszystkie Anny to dobre kobiety!!!Pozdrawiam-Anna

Odpowiedz

Balmineo

4 lata, 4 miesiące temu

Brawo pani Aniu

Odpowiedz

klimek

4 lata, 5 miesięcy temu

Nie mam dobrej opinii o Caritas-ie moja znajoma tam się "udziela" i co roku jeździ na wycieczkę z mężem -oczywiście zagraniczną fundowaną przez tę organizację.Mogliby podać jakiś inny sprawdzony kontakt dla ofiar powodzi.

Odpowiedz

Bożena

4 lata, 5 miesięcy temu

Mogę przyjąć do domu matkę z dziećmi lub osoby starsze zapewniając wszystko czego potrzebują.Mieszkam koło Krakowa

Odpowiedz

Anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Takich wlasnie ludzi nam potrzeba-dziekujemy z serca

Odpowiedz

Bożena

4 lata, 5 miesięcy temu

Przyjmę do domu matkę z dziećmi lub osoby starsze zapewniając wyżywienie. Mój telefon 606114901, mieszkam koło Olkusza

Odpowiedz

Anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Nastepna Bozena o wielkim sercu-Bog Wam to wynagrodzi.Pozdrawiam Anna

Odpowiedz

bielszczanka

4 lata, 5 miesięcy temu

mam koce,pościel ręczniki, gdzie w bielsku-białej mogę przekazać te rzeczy dla powodzian?

Odpowiedz

również bielszczanka

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy otrzymałaś odpowiedź bo mam podobny zamiar mój kontakt <jskrejca@gmail.com lub telefon 507354010

Odpowiedz

Arek

4 lata, 5 miesięcy temu

Drodzy rodacy tutej mozecie bezposrednio znalesc Centra Zarzadzania Kryzysowego http://www.czk.pl/czkwpolsce/index.php Wystarczy kliknac na mapke i dalej znajdziecie kontakt z takim Centrum bezposrednio w pozadanej miajscowosci

Odpowiedz

Krzysia

4 lata, 5 miesięcy temu

Mamy domek na wsi koło Białobrzegów Radomskich. Chętnie przyjmiemy matkę z dziećmi na kilka letnich miesięcy zapewniając podstawowe potrzeby.tel.606633522.

Odpowiedz

Marta

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Elblągu można przekazać dary rzeczowe?

Odpowiedz

slawek m lodz

4 lata, 5 miesięcy temu

mam odziez do oddania itp.Gdzie przekazac te dary?.Kochani pomagajmy naszym rodakom!!!

Odpowiedz

Remik

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy jest jeszcze mozliwosc obejrzenia tego filmu???????

Odpowiedz

Ireneusz

4 lata, 5 miesięcy temu

Chętnie przyjmiemy 2 dzieci na czas tej tragedii, lub na wakacje. Zapewnimy dobre warunki, opiekę oraz pomoc. Mieszkamy w bezpiecznej okolicy Warszawy. Kontakt mail: ireneusz_pekala@wp.pl

Odpowiedz

Jan

4 lata, 5 miesięcy temu

Uważam, że cała kwota od darczyńców powinna trafić do powodzian!!!
-------------------------------------------------------------------

Odpowiedz

Anna

4 lata, 5 miesięcy temu

Sama mam niewiele,ale chetnie podziele sie tym co mam -ale nie wiem gdzie mam sie zglosic w W-wie.U nas w kosciele nic nie zbieraja-a ja mam koce,ubrania,kalosze,tv,materace itd

Odpowiedz

daga

4 lata, 5 miesięcy temu

witam mam wiele zbednych zeczy ktore chetnie oddam dla ludzi ktorzy sa teraz w potrzebie ubrania buty szafa łozko odkurzacz dywany i wiele innych nie mam jak tego dostarczyc sama bo mam male dziecko jak ktos mogl by podjechac i zabrac te rzeczy dla potrzebujacych mieszkam w nowej hucie na oswiecenia 507856835 pozdr

Odpowiedz

jola

4 lata, 5 miesięcy temu

jak mogę pomóc będąc za granicą?mam sporo ubrań w bardzo dobrym stanie

Odpowiedz

basia

4 lata, 2 miesiące temu

jesli by to nie sprawiało żadnego problemu to ja bym od pani chętnie przyjela te rzeczy, jestem z sokolnik mam dwojkę dzieci i kzdego daru bardzo sie cieszymy jest nam cieżko ja jestem bezrobotna a maz ma dorywcza prace, woda zniszczyla nam dom,mij e-mail basiatk@go2.pl 503540823

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam do oddania troche ubrań sa to spodnie,spódnice ,płaszcz rozmiar 38 42 zainteresowanych prosze o emeil agniechas2012@wp.pl lub podnumer tel 668 338 627

Odpowiedz

iza

4 lata, 1 miesiąc temu

czy to nadal aktualne? mozna bezposrednio wyslac paczka. Mam 18msc corke,powodz dotknela nas 2razy zabrala nawet dom. jestem zainteresowana. 721812830

Odpowiedz

wioleta

4 lata temu

pani jolu jestem z opolskiego jesli pani mogla przeslac te ubranka bede bardzo wdzięczna ...........znam duzo osob ktorzy byli zalani napewno przekaze gdzie trzeba

Odpowiedz

dzien dobry

3 lata, 11 miesięcy temu

pani jolku chcialabym prosic o pomoc jesli moze pani przeslac paczke o jakielkowie pomoc mam dwoch synow[11,5l.]corka[7l.]moj adres.zajaczkowska basia.ul.paniatowskiego17.87-213rynsk...

Odpowiedz

dzien dobry

3 lata, 6 miesięcy temu

czy te zeczy ma pani jeszcze była bym wdzienczna na mniei 4letnia córke mój numer tel 518543095

Odpowiedz

karol

4 lata, 5 miesięcy temu

gdzie w Warszawie można przekazać rzeczy dla powodzian?

Odpowiedz

Monika

4 lata, 5 miesięcy temu

Szkoda, że tylko Caritas pomaga. Wysłałam kilka smsa ale domyślam się, że ta instytucja się tylko wzbogaci. Czemu inni nie zbierają darów dla nich np. TVN?
Już wielokrotnie słyszałam o domach które Caritas sobie przywłaszczył dla własnych przyjemności i pieniędzy.

Odpowiedz

Michał

4 lata, 5 miesięcy temu

TVN prowadzi zbiorke na rogu Marszalkowskiej i Hożej

Odpowiedz

Iwona

4 lata, 4 miesiące temu

Smucą mnie bardzo te krzywdzące opinie na temat Caritasu. Sama piszesz Moniko, że coś tylko słyszałaś na temat tej instytucji,więc dlaczego uznajesz to za prawdę? Obyś nie miała okazji sprawdzic tego na własnej skórze, bo szybko się przekonasz, że to właśnie na Caritas możesz najbardziej liczyc.Życzę Ci, abyś staranniej dobierała tych, od których czegoś słuchasz:)

Odpowiedz

lili

4 lata, 3 miesiące temu

Popieram twoje zdanie.Tyle pieniędzy było zbierane w tylu kosciolach.Gdzie one są?Dlaczego media już ucichły skoro to właśnie teraz powodzianie potrzebuja najwiecej pomocy.Organizujcie pomoc sami i dostarczajcie osobiscie,tylko tak bedziecie pewni,że trafi to do potrzebujacych.

Odpowiedz

brawo

4 lata, 3 miesiące temu

dzwoniłam do Caritasu i pck oni chcą tylko pieniędzy a nie jakieś meble które chcemy oddać .Uważam że w takiej sytuacji tragicznej ludziom się przydadzą a jak będzie im lepiej to kupią nowe . Chcemy się podzielić tym co mamy ale żadna organizacja nie chce się tym zająć bo transport kosztuje natomiast pieniądze by im się przydały a nie biednym powodzianom. pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz

rena

4 lata, 3 miesiące temu

chetnie przyjme rozne rzeczy(posciel reczniki meble i inne)ciezko mi bylo przed powodzia a teraz to juz zupelnie jestem samotna matka.884190714. wdzieczna bede za wszystko nie oczekuje nowych rzeczy. jesli cos bedzie zbednego dla mnie przekaze bratu i dalszej rodzinie.z gory dziekuje

Odpowiedz

BOŻENA

4 lata, 3 miesiące temu

P.Reno proszę podać dokładny adres kontakt-603722591k27eT

Odpowiedz

Karolina

4 lata, 2 miesiące temu

Gdzie są pieniądze zebrane przez Caritas, łatwo dowiedzieć się na stronie tej instytucji. Informuje się, ile zostało zebrane na jaki cel i co za to zrobiono. Np. w poszczególnych parafiach po sprzedaży tzw. świec wigilijnych jest ogłaszane, ile zebrano, i np. ile dzieci z rodzin biednych wyjedzie za to na wakacje. Zamiast wybrzydzać na Caritas (bo coś się gdzieś słyszało - bliżej nieokreślone, co), może wziąć się do roboty i takim czy innym sposobem czynić dobro?

Odpowiedz

Terka

4 lata, 2 miesiące temu

Caritas niech nie chwali się swoją pomocą, najlepiej bezpośrednio docierać do powodzian wówczas jest pewność, że osoby potrzebujące otrzymały dary. Po co ci pośrednicy, wiem jak to wygląda, co lepsze dla siebie a ochłapy powodzianom. Tak było jest i będzie. W dobie komputerów nie trzeba pośredników.

Odpowiedz

powodzianka

3 lata, 4 miesiące temu

jestem z okolic wilkowa ma pani racje do nas dotarly ochlapykg3m2

Odpowiedz

Bożena

4 lata, 5 miesięcy temu

Zorganizuję bezpłatny pobyt dzieciom w wieku szkolnym w okresie wakacyjnym w Pruszkowie. ewa_bozena@autograf.pl

Odpowiedz

klamNqa

4 lata, 5 miesięcy temu

Podajcie prosze pelne dane konta bankowego (IBAN, BIC)

Odpowiedz

Sara

4 lata, 5 miesięcy temu

Oddam odzież potrzebującym, kontakt kuranita@wp.pl, jestem z mazur

Odpowiedz

k.

3 lata, 10 miesięcy temu

chcialabym prosic o pomoc czy mam podac nr konta.

Odpowiedz

Przemek

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Gorzowie Wlkp można przekazać rzeczy i środki czystości dla powodzian

Odpowiedz

Cz

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam lozka i meble(uzywane)do oddania.Prosze o kontakt jesli ktos jest zainteresowany.
maszyna86@googlemail.com lub 014-671-48-27(powiat brzeski).

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

dzien dobry czy ma pani jeszcze te zeczy ja jestem z powiatu brzeskiego chentnie bym zabrała od pani te zeczy nie dosyc ze nas powódz dotchneła to jeszcze mam nowotwora złosliwego mam 4letnią córke prodze o pomoc bardzo bardzo prosze mój meil aga.nabial@gemail .com

Odpowiedz

aldona

4 lata, 5 miesięcy temu

przyjmę 3-4 dzieci na taki okres jaki bedzie potrzebny.mieszkam w warszawie.kontakt dartom2@neostrada.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 5 miesięcy temu

możemy zaopiekować się dziećmi bądź przyjąć mamę z dziećmi. okolice Białej Podlaskiej. katarzyna.hryniewicz@wp.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 5 miesięcy temu

wkradł się błąd:
prawidłowy adres to: katarzyna.hryniewicz7@wp.pl
przepraszam najmocniej

proszę o kontakt

Odpowiedz

Elapot

4 lata, 5 miesięcy temu

Przyjme na wakacje 2 ( dwojke) dzieci powodzian,
Elzbieta z Gdyni

Odpowiedz

Ania

4 lata, 5 miesięcy temu

Przyjmiemy w okresie wakacji (lipiec) dziecko najchetniej dziewczynkę 3-4 lata(mamy w tym wieku córkę). Zapewniamy b. dobre warunki, wyżywienie, ubrania i dobre serce. Mieszkamy w domu w zalesionej dzielnicy Warszawy, prosimy o kontakt sistena@gazeta.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 5 miesięcy temu

Chętnie zaprosimy do siebie dwójkę dzieci na 2 tyg. wakacji od 15 lipca. Zapewniamy wyżywienie i opiekę. Postaramy się zapewnić dużo atrakcji, mieszkamy w górach.Do oddania mamy także sporo odzieży.
kasia.pogorzala@onet.eu

Odpowiedz

Mariusz

4 lata, 5 miesięcy temu

słyszałem że jest problem z transportem pomocy dla powodzian w czwartek po południu jadę z Torunia do Tarnobrzega przez Łudź lub Warszawę w zależności od potrzeby.Dysponuje dużym busem jeśli trzeba coś przewieść służę pomocą tel. kom.721329849

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 5 miesięcy temu

Mamę z kilkuletnim dzieckiem zapraszam do mojego mieszkania w Warszawie, zapewniam wyżywienie. Sama wychowuję 3,5 -letnią córkę 664627206

Odpowiedz

Ryszard

4 lata, 5 miesięcy temu

zapraszam do Warszawy mamę z dzieckiem, dziećmi - zapewniam pokój i wyżywienie 601542404

Odpowiedz

asia

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam! Chcialabym zaoferowac sie do pomocy przy sprzataniu, remontowaniu, czyszczeniu domow w wakacje. Nie mam zadnego doswiadczenia, ale za to zapal i serce. Sprobuje zgromadzic znajomych i namowic ich do wyjazdu pod namiot, by nie sprawiac klopotu powodzianom.

PS. prosze o kontakt, jesli wie ktos dokladnie gdzie mozna przyjechac i pomoc. i prosze, zeby pisali do mnie ludzie, ktorzy chcieliby pomoc wlasnie w takiej formie

asik90@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Anna S.

4 lata, 5 miesięcy temu

Oddam odzież, pościel powodzianom. Chętnych proszę o kontakt na maila awytrykus@wp.pl

Odpowiedz

PANI ANIU..

3 lata, 11 miesięcy temu

JESLI PANI CHCE POMOC BEDE WRZECHNA ZA KAZDA POMOC PROSZE NAPISAC SMSA,NIE DZWONIC,PODAM ADRESY.JESLI MOZE PANI POMOC O WYSLANIE PACZKE.DZIECI MAMY TROJE..NAPRAWDE SIE UCIESZYMY.MOJ.TEL.693327199...

Odpowiedz

Pani Aniu.

3 lata, 10 miesięcy temu

nr.tel,jest niewazny 693327199,podam nowy nr tel,725087647

Odpowiedz

biała55

4 lata, 4 miesiące temu

Swietny pomysl Asiu.Skrzyknij ludzi,mysle,ze taka pomoc bedzie na wage złota.

Odpowiedz

ewa

4 lata, 4 miesiące temu

asiu czy ty moze juz znalazlas miejsce gdzie pomagasz? a moze masz kontakt z jakas rodzina z dziecmi ktorej moglabym pomoc tak naprawde. jestem gotowa pomoc doraznie biorac ich dzieci lub matke z dziecmi do siebie na 1-2 miesiace letnie ubrac ich i dom pomoc umeblowac ale nie chcialabym tego gdzies tam wyslac...obawiam sie ze to nie trafi w odp rece.sama mam juz dorosle dzieci. prosze o kontakt ewamex@ewamex.pl
pozdr Ewa

Odpowiedz

Dobry

4 lata, 5 miesięcy temu

moge wziąsc pod dach na kilka dni dwie osoby do 30 lat jezeli nie maja gdzie sie podziać i nie mają pracy 693651033

Odpowiedz

mama z Sosnowca

4 lata, 5 miesięcy temu

Bardzo chętnie pomoge rodzinie z malym dzieckiem takim od 4miesiąca dziewczynce. Mam sporo ubran po swojej coreczce i chetnie oddam potrzebujacym. sama nie mam duzo ale pomoge jak moge. kontakt mondra80@interia.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 5 miesięcy temu

Chcialabym dowiedziec sie jakie sa mozliwosci zeby skierowac swoja pomoc do osob starszych, ktore nie maja siy stac w koliejkch po pomoc a ucierpieli przy powodzi?

Odpowiedz

Natalia

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam. Mam dziecko w wieku 20 miesięcy, mam do oddania ubranka po po dziecku dziewczynka.Ubranka są czyste i mogą się przydać , ja też nie miałam zawsze nowe.adres sagitta11@o2.pl Natalia

Odpowiedz

Pani Natalio.

3 lata, 9 miesięcy temu

Sama wychowuja coreczka 14miesieczna,mam 19lat.Moze pani ma do oddania ciuchow,zabawek.poscieli,firany,reczniki,czy moze pani troche slodyszy dla malej.
BaranskaAla,Agnieszka
Orzechowo.
87-213RYNSK
WOJ.Kuj.Pom.

Odpowiedz

Lidia

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam,
mieszkam w Tychach na śląsku, mam córkę w wieku 22 i bliźnieta w wieku 18, chętnie przyjmę na okres tygodnia bądź dwóch dziewczynkę albo rodzeństwo do 13 lat. Zapewnimy opiekę oraz wyżywienie, posiadamy również ubrania jeżeli są potrzebne. Numer telefonu domowego to 032 227 46 47.
Pozdrawiam Lidia

Odpowiedz

rumia/k Gdyni

4 lata, 5 miesięcy temu

Chętnie ugoszczę dwoje dzieci z zalanych terenów. Kontakt 660689434.

Odpowiedz

Anna S.

4 lata, 5 miesięcy temu

Oddam odzież powodzianom. Proszę o kontakt awytrykus@wp.pl

Odpowiedz

justyna

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam sporo ubrań, butów dla dzieci i nie tylko. Chętnie oddam komuś potrzebującemu.
mój kontakt:666 844 398

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 5 miesięcy temu

Czy są zbierane dary dla powodzian w Gdańsku?
Proszę o kontakt: agusia2524@gmail.com

Odpowiedz

iwona

4 lata, 5 miesięcy temu

jeżeli jest ktoś zainteresowany ubrankami dla dzieci (dziewczynki) śpioszki body itp, butki , kaloszki , spodenki. proszę o kontakt. zrobię paczkę i wyślę na wskazany adres

Odpowiedz

iza

4 lata, 1 miesiąc temu

witam. potrzebuje ciuszkow dla 18msc corki,powodz dotknela nas dwa ray,zabrala nwet dom izabella górak,słupiec24, 33-230 szczucin

Odpowiedz

pomoc dl powodzian

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam możliwośc transportu i przewiezienia potrzebnych - a zbędnych dla Państwa rzeczy.Proszę o pomoc ludzi ze śląska górnego.Możliwośc podjechania i odebrania tych rzeczy.Beda one dostarczone ludzią z Bierunia i Chełma Śląskiego.Kontakt 509831333

Odpowiedz

jsk

4 lata, 5 miesięcy temu

Gdzie w Bielsku_Białej można przekazać odzież ,obuwie dla powodzian adres <szymkaha@gmail.cm> kub telefon 507354010

Odpowiedz

również bielszczanka

4 lata, 5 miesięcy temu

Proszę PODAĆ stosowne OGŁOSZENIE o ewentualnej zbiórce przydatnych POWODZIANOM przedmiotów gdzie i kiedy

Odpowiedz

jak

4 lata, 4 miesiące temu

Powodzianie nie przyjadą np do Bielska-Białej? trzeba zorganizować zbiórkę i transport; podobno wykonuje to PCK w B-B siedziba pobliżu kościoła Św. Trójcy

Odpowiedz

Marta

4 lata, 5 miesięcy temu

Witam, jestem z Warszawy, chciałabym przekazać jakieś ubrania i przybory szkolne dla dzieci z zalanych terenów, gdzie mogę to zawieźć?

Odpowiedz

Pani Marto.

3 lata, 10 miesięcy temu

Czy moze Pani pomoc przyborami szkolnymi dla moich corek maja 15,12lat.Oraz dla 4letniej corki zabawki.Moze Pani pomoc?Jest mi ciezko bardzo brakuje zywnosci prosze napisac na moj e-mail: elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

Małgosia

4 lata, 5 miesięcy temu

Przyjmę dziecko na wakacyjny wypoczynek w lipcu.Sama mam dwoje dzieci w wieku 13 i 10 lat.Mieszkam w okolicach Elbląga.malgon4@o2.pl

Odpowiedz

Zbigniew Konopka

4 lata, 5 miesięcy temu

Przyjmę do swojego domu poszkodowaną rodzinę
Mieszka w malopolsce we wsi Huba.
tel.695 431 564
e-maill karolina@civ.pl

Odpowiedz

monikafreak

4 lata, 5 miesięcy temu

Przepraszam czy można nadal dokonywać przelewów na to konto bo wyżej jest podany termin do 25 maja.????

Odpowiedz

joanna

4 lata, 5 miesięcy temu

Chciałabym pomóc i przekazać wszystko to co na początku po tak dużej tragedii może się przydać ,
Joanna
606 252 778

Odpowiedz

oddam dla dzieci

4 lata, 5 miesięcy temu

Oddam za darmo rzeczy i ubranka dla niemowląt. Proszę o kontakt na prv. aneta640@op.pl

Odpowiedz

dawsan

4 lata, 5 miesięcy temu

Mężczyzna Jestem ofiarą powodzi. Bardzo proszę o pomoc ludzi o dobrych sercach. http://www.freelinkz.org/viewtopic.php?f=2&t=170152 . Tutaj Państwo znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tego w jakiej sytuacji jestem. Zaznaczam też, że nie jestem żadnym oszustem i jeśli ktoś będzie gotowy pomóc mi i mojej rodzinie, i jeśli zajdzie taka potrzeba, prześlę jak najbardziej na potwierdzenie status powodzianina... Bardzo proszę o pomoc...

Odpowiedz

Kasia z Nl

4 lata, 5 miesięcy temu

chce zaoferowac pomoc dla osob poszkodowanych,wyslac ubrania i srodki pierwszej potrzeby.Mam mozliwosc zalatwienia pracy i chetnie wezme 2dzieci na wakacje do naszego domu na wsi w Holandii(najchetniej chlopcow,moi synowie maja 8 i 16 ) a rowniez wyszykuje je do szkoly kasia-kuterka@wp.pl

Odpowiedz

ala

4 lata, 4 miesiące temu

niestety ta strona mi sie nie otwiera prosze sie odezwac na adres alabe@onet.eu

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 5 miesięcy temu

Chętnie przekażę osobie potrzebującej paczkę ubrań damskich rozm. 36-40. Rzeczy są nowe lub prawie nowe. Są to porządne ubrania, nie stare szmaty, proszę zainteresowane osoby o podanie mailem adresu, na jaki mogę wysłać paczkę koczarek@poczta.fm

Odpowiedz

Elżbieta

3 lata, 11 miesięcy temu

Dziedobry pani Agnieszko czy to zgłoszenie jest jeszcze aktualne? bardzo przydały by mi się te rzeczy moj e-mail to:elamajewska121@wp.pl
serdecznie dziekuje

Odpowiedz

Pani Elu

3 lata, 10 miesięcy temu

Prosze sie ze mna skontaktowac jesli jest Pani zainteresowana rzeczami rozmiar 36-38-40.Napisalam do pani email w tej sprawie ale nie wiem czy otrzymala pani odemnie wiadomosc??/
Moj email dmachniak99@gmail.com

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 5 miesięcy temu

Mam do oddanie pralkę, duże łóżko do sypialni, wózek dziecięcy. Nie wiem jak przekazać. mieszkam w Gdyni.tel 608849084.

Odpowiedz

sylwia

4 lata, 4 miesiące temu

Witam mam do oddania ubranka dla dzieci oraz zabawki dla osób potrzebujących po powodzi. Ubranka są po moim synku, nie ma tego dużo, ale na pewno komuś się przydadzą. Są to ubranka dla niemowlaka: body, pajace, śpioszki (wiek od ok 3 m-ca do 8 m-ca, może niektóre będą większe. Mam też grzechotki, zabawki. Jak trzeba zakupię żywność dla niemowląt. Proszę o kontakt cssc21@o2.pl. Paczkę mogę jedynie wysłać pocztą.

Odpowiedz

Celina

4 lata, 4 miesiące temu

Witam. Jestem z Gdańska, chciałabym pomóc powodzianom, mam ubranka do oddania dla dzieci do 3 miesięcy, ale nie wiem gdzie sie z tym udać. Czy w Gdańsku jest taki punkt, do którego mogłabym to zawieżć?

Odpowiedz

Kamila Chałupczak

4 lata, 4 miesiące temu

MAŁŻEŃSTWO NAUCZYCIELI Z PRZYJEMNOSCIA PRZYJMIE NA OKRES WAKACJI DZIECKO W WIEKU 4-8 LAT. ZAPEWNIMY ZAKWATEROWANIE, WYZYWINIE I UBRANIA I OCZYWISCIE DOBRA OPIEKE. MAMY SYNA WIEKU 7 LAT WIEC TOWARZYSTWO ZAPEWNIONE.TEL. KOMTAKTOWY 502120148

Odpowiedz

jsk

4 lata, 4 miesiące temu

Gdzie Caritas diecezji B-Ż organizuje zbiórkę przydatnych przedmiotów dla POWODZIAN .Nie pisze darów bo czyż można obdarować Biednych zgnębionych RODAKÓW ?

Odpowiedz

lusy

4 lata, 4 miesiące temu

UWAGA!!! Dziś rano byłam w siedzibie "Dzień dobry TVN" (Warszawa ul. Marszałkowska 76 róg Hożej, wejście od Hożej) oddać dary dla powodzian. Przyjmują tam wszystko, nawet ubrania. Nikt tego przy mnie nie przeglądał - dziewczyny segregacją zajmują się później. Poza tym wydaje mi się, że ubrania niekoniecznie muszą być z metkami. Wystarczy żeby były czyste i nadawały się do noszenia. Zachęcam do wizyty w tym miejscu. Dziewczyny przyjmują wszystko i dziękują za wszystko.

Odpowiedz

rozgoryczona

4 lata, 4 miesiące temu

Ludzie nie wierzcie we wszystko co wam mowia i pokazuja bo prawda jest inna ......trzeba byc na miejscu i to wszystko przezyc...moi bliscy nawet koldry nie maja ani poduszki drugi tydzien,nikt im zlotowki jeszcze nie dal .Dom drugi tydzien w wodzie ,kto to posprzata jak nie ma checi do zycia nawet,tylko siasc i plakac,znikad pomocy nie ma zadnych sluzb.

Odpowiedz

do rozgoryczonej

4 lata, 4 miesiące temu

witaj
masz mozliwość i dojście do neta to pomóż swojej rodzinie-ludzie tutaj ofiaruja różne rzeczy-pomoc -napisz namiary do swojej rodziny,kontakt-niech pomoc płynie do nich skoro sa w takiej sytuacji
pozdr

Odpowiedz

Darek

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem z Bielska-Białej,mam sporo rzeczy,które mogą się przydać powodzi mam transport,proszę o sygnał to pomogę.
biuro@dewuproperty.pl

Odpowiedz

Dorota

3 lata, 7 miesięcy temu

czy to nadal aktualne?

Odpowiedz

Renata i Marek

4 lata, 4 miesiące temu

Witamy. Możemy przyjąć na okres 2 tygodni w m-cu czerwcu 1 - 2 dzieci, najchętniej dzieczynki w wieku szkolnym (mamy 2 13-letnie córki). Mieszkamy w okolicy Kęt (pow. Oświęcim). Zapewniamy wyżywienie. Tel. 513-195-305.

Odpowiedz

bozena

4 lata, 4 miesiące temu

z wielką ochota przyjmę na miesiąc dwójke dzieci(dwie siostry)kontakt...Stargard telef.091 8352349

Odpowiedz

Ania H.

4 lata, 4 miesiące temu

Moja klasa (gimnazjalna) chce w szkole zrobić zbiórkę darów dla powodzian. Gdzie ewentualnie mogłabym przekazać te dary mam na myśli Szczecin lub Stargard Szczeciński. Mamy z tym dylemat. Szkoda też nie pozwolić im z tym zapałem pomagać tylko dlatego,że nie mamy jak ich przesłać.

Odpowiedz

korektorka

4 lata, 4 miesiące temu

Chętnie przekażę rzeczy dla dziewczynki w rozmiarze 56-74 dla rodziny z powodzi. Proszę o konkretny adres i dane osoby(bez ściemki), prześlę ubranka.

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

dzien dobry czy pani propozycja jest jeszcze aktualna ja mam córke 4 letnia i bardzo by mi sie sprzydały ubranka jestem osobą młodą ale ze wzglendu na chorobe ( nowotwora nie moge podjąc pracy jest mi bardzo cieszko mój meil aga.nabial@giemail .com

Odpowiedz

Staś i Asia

4 lata, 4 miesiące temu

Jesteśmy małżeństwem (okolice Rzeszowa) z 3 dzieci i chętnie przyjmiemy 2 dziewczynki na czas wakacji. Możemy zapewnić transport. Telefon 662 25 66 33

Odpowiedz

robert i kasia

4 lata, 4 miesiące temu

mieszkamy w niemczech pomozemy chetnie materialnie,mamy 2 synow

Odpowiedz

asia-w

4 lata, 4 miesiące temu

jezeli istnieje taka możliwosć bardzo proszę o pomoc my również mamy dwóch synków 4 i 6 lat zostalismy całkowicie bez niczego powódż zniszczyła nam wszystko a my dostaliśmy od gminy na trzy m-ce pokój z kuchnią co dalej nie wiem nikt kompletnie się nami nie interesuje błagam o jakąkolwiek pomoc mogę dostarczyć zaświadczenie o zniszczeniu domu oraz zdjęcia kontakt do mnie; 503097762 dziękuję Asia

Odpowiedz

lutka

4 lata, 4 miesiące temu

witam!!!!
mieszkam w sokolnikach-na terenie dwa razy zalanym przez powodz-woda zabrala mi wszystko-zniszczyla dom-zostawila smutek i zal,stracilam wszystko -wyposazenie calego domu-jesli chcielibyscie mi pomoc ,oco bardzo prosze-bylabym bardzo wdzieczna-prosze o kontakt

Odpowiedz

lutka

4 lata, 4 miesiące temu

podaje kontakt do siebie,gdyz z tego wszystkiego zapomnialam podac-moj tel-509644172 lub mail luczija45@op.pl-z gory dziekuje jesli ktos chcialby mi pomoc-czego bardzo potrzebuje-pozdrawiam,,lutka,,-sokolniki na podkarpaciu

Odpowiedz

wojtek

4 lata, 3 miesiące temu

witam jesteśmy z zalanego Sandomierza, wiele nam nie zostało, prosimy o pomoc mamy dwóch synów 5 i 6 lat. Była u nas niemiecka telewizja, zrobili o nas jakiś reportaż, ale do tej pory nic nie wiemy. Może oglądaliście, Wojtek i Aneta tel.695 634 495, wojciech.kucharski1@o2.pl

Odpowiedz

beata

4 lata temu

prosze o kontakt

Odpowiedz

Szanownie Panstwo.

3 lata, 10 miesięcy temu

Mqzecie nam pomoc bedziemy za kazda pomoc wdzieczni podam email.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

WITAM

3 lata, 5 miesięcy temu

WITAM PANIĄ PROSBA O POMOC ZYWNOŚCIOWĄ I MATERIALNA JESTEM MAMA TRÓJKI DZIECI W WIEKU 14 LAT 8 I 6 NIE MAMY CO JEŚĆ JA MAM KŁOPTY Z CHODZENIEM JESTEM NA RENCIE OD 11 LAT BĘDĘ SECEM WDZIĘCZNA ZA JAKĄKOLOWIEK POMOC GOSIA Z ŚLĄSKA MÓJ EMAIL gospodyni102@buziaczek.pl:)

Odpowiedz

dorota

4 lata, 4 miesiące temu

Oddam lodówkę powodzianom-okolice Warszawy, lodówka jak nowa. Niestety nie mam jak jej dostarczyć. Kontakt doriwi@wp.pl 603-63-64-65

Odpowiedz

Grazyna

4 lata, 4 miesiące temu

Chcemy przyjąc dzieci na wakacje (max. dwoje w wieku 5-8 lat). Mieszkamy w niewielkim mieszkaniu w małym miasteczku, jakim jest Bytów (pomorskie). Wychowujemy chłopca (pierwszoklasistę), który chętnie przyjmie gości do swojego pokoju. Mój adres graza09@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Daria

4 lata, 4 miesiące temu

Zbieramy w Zespole Szkól Zawodowych w Starogardzie Gdańskim śrtodki czytsoci, kosmetyki, art. szkolne. SZukamy konkretnych odbiorców, bez pośrednictwa.Proszę odp. dariamuziol@wp.pl

Odpowiedz

RODZINA PO POWODZI

4 lata, 4 miesiące temu

Witam!
Bardzo proszę o pomoc dla rodziny która w tej tragedii wszystko straciła, dom stał prawie tydzień w wodzie. Są to ludzie którzy naprawdę wszystko stracili i napewno takiej pomocy jak ubrania, ręczniki, lodówka, pralka, kuchnia gazowa, środki czystości,żywnośc teraz potrzebują. Jest tam dwójka małych dzieci- 2,5 i 5 lat , ich rodzice oraz dziadkowie. Podam bezpośrednio nr tel do rodziny i proszę o jakąs pomoc, wiadomo nikomu z nas się nie przelewa ale mamy nie raz nie potrzebne rzeczy wiec mozemy sie podzielić. To jest nr tel do p. Anny Słomki 507106796 woj. podkarpadzkie gmina Gorzyce
Z góry dziękuję za okazaną im pomoc

Odpowiedz

weronika

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem z Krakowa.Mam do oddania dla powodzian ubrania,zabawki dla dzieci,ozdoby do wystroju wnetrz do mieszkań.

Odpowiedz

aga

3 lata, 6 miesięcy temu

czy ma pani jeszcze te zeczy mieszkam nie daleko krakowa moj numer518543095

Odpowiedz

Ilona

4 lata, 4 miesiące temu

Studiuję w Warszawie. Powódź zabrała nam wszystko i nie mogę nawet wrócić do domu na wakacje, bo nie ma gdzie spać. Rodzice, oboje doświadczeni przez życie, oboje po 60-tce mają coraz mniej siły i nadziei. Najgorsze, że zbliża się kolejna fala kulminacyjna, a w jakiej sytuacji są wały po powodzi, można się domyśleć.

Jeśli ktoś mógłby zaproponować mi pracę na wakacje, żeby rodzice nie musieli płacić na moje utrzymanie bądź przekazać jakiś sprzęt agd, meble moim rodzicom, proszę o kontakt.

667 191 012

Odpowiedz

Janz

4 lata, 4 miesiące temu

Jestesmy malzenstwem w wieku 49 i 50 lat.Dzieci mamy juz dorosle.
Chetnie przyjmiemy na caly sierpien dwojke dzieci w wieku 10-14 lat lub mame z dwojka dzieci w wieku 6-14 lat.
Mieszkamy w niemczech.Odbior i dowoz na lotnisko badz tez miejsca postoju autokaru na terenie calej Nadreni-Polnocnej Westfalii zapewniamy.
Danka i Janusz


Odpowiedz

Janz

4 lata, 4 miesiące temu

Zapomnialem dopisac dane kontaktowe.Oto one:
johan.janz@freenet.de
tel.00491749858987

Odpowiedz

Jadwiga

4 lata, 4 miesiące temu

Chciałabym przyjąć dziecko na wakacje gdzie mam się udać moj mejl jadwiga.bratuszewska@onet.pl

Odpowiedz

Małgorzata

4 lata, 4 miesiące temu

Chciałabym przyjąc 2 dzieci na wakacje.Gdzie mam się udac? mój mail: cukierek_czarna@o2.pl

Odpowiedz

Alina

4 lata, 4 miesiące temu

Przyjmę na okres wakacjirodzinę nauczycielską dotkniętą powodzią.Jestem nauczycielką na emeryturze,mieszkam na Kujawach,mam dobre warunki mieszkaniowe...duzy dom,ogrod.Jestem kontaktowa,bardzo chcę pomoc komuś z mojaj branży.alabe@onet.eu

Odpowiedz

Iwona

4 lata, 4 miesiące temu

Mogę przyjąć na kilka dni matkę z dzieckiem których powódź zmusiła do ewakuacji Mieszkam na Podkarpaciu koło krosna
atlantyda74@O2.pl

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 4 miesiące temu

Przyjmiemy dwoje dzieci powodzian (najchętniej rodzeństwo) na dwa tygodnie wakacji (Warszawa). Zapewniamy opiekę, wyżywienie i dobre warunki. Kontakt - Ewa Borkowska 0 693 17 83 90; mail:ewa.borkowska@vp.pl

Odpowiedz

Jarek

4 lata, 4 miesiące temu

Witam. Rodzina przyjmie dziecko na 2 tygodnie Lipca.. Okres wakacji! Pełna pomoc:) Najlepiej dziecko w wieku 14-16 lat rówieśnik dla mlodszego brata , gdyż na pewno znajdą dobry kontakt. Mamy prace która pozwala nam poświęcić swój czas dla kogoś i mu pomoc:) kontakt na enoer@tlen.pl mieszkamy w CENTRUM KRAKOWA!
Pozdrawiam Jarek

Odpowiedz

Patrycja

4 lata, 4 miesiące temu

trzeba pomagać ludziom z powodzi bezposrednio i z samych z siebie, anie czekać na zbiórki można im tam zawiesć na miejsce to co potrzebują
LUDZIE PROSZĄ O POMOC

Odpowiedz

PIOTReS

4 lata, 4 miesiące temu

Witam serdecznie wszystkich z Kościana lub okolic (woj.wielkopolskie).Jestem po rozmowie z kolegami mającymi transport.Jesteśmy gotowi pojechać bezpośrednio do osób potrzebujących pomocy aby im zawieść to co Państwo zechcenie ofiarować dla powodzian.Mam 2 telewizory,sypialnie z szafkami.Prosimy niech się ktoś dołoży aby był sens pojechać dużym busem.Kontakt tel. 603-97-50-63 Piotr Skonieczny lub
e-mail. skoniecznypiotr@poczta.onet.pl

Odpowiedz

janina

4 lata, 4 miesiące temu

witam.
A wiec zapraszamy do sokolnik jesli jest pani chetna bezposrednio przyjechac-prosze o kontakt bezposredni-509644172-pozdrawiam

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 4 miesiące temu

Rodzina spod Częstochowy przyjmie dzieci na wakacje. Dysponujemy dużym domem i ogrodem, chętnie wesprzemy 4, nawet 6 dzieci. Oferujemy długoterminową pomoc, dla dzieci i ich rodzin. Tel: 506 011 952

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 4 miesiące temu

Dodam, że sama mam córeczkę, niespełna 2-letnią. Ja co prawda pracuję, ale moja mama jest z nią w domu i chętnie zaopiekujemy się poszkodowanymi. Mama jest emerytowaną nauczycielką, mamy dobry kontakt z dziećmi. Może mama z małym dzieckiem byłaby zainteresowana?
W razie pytań, podaję telefon 506 011 952 i maila kowalczyk.kasia@gmail.com.

Odpowiedz

Malgosia

4 lata, 4 miesiące temu

Chciałabym zapytać rodziny pragnące przyjąć dzieci na wakacje,których ogłoszenie już się tu ukazało.Czy ktoś się do Państwa odezwał?

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 4 miesiące temu

Jak na razie nie.

Odpowiedz

kasia

4 lata, 4 miesiące temu

do mnie też nie. może trzeba szukać potrzebujących gdzie indziej. powodzianie raczej nie siedzą teraz na necie. dobrze by było gdyby ktoś kto ma kontakt z powodzianami zaproponował takie rozwiązania...

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 4 miesiące temu

Chyba masz rację. A w radiu apelują, żeby mamy z małymi dziećmi opuszczały tereny powodzi, bo jest duże zagrożenie epidemiologiczne.

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 4 miesiące temu

to co robimy? ja mieszkam raczej daleko... i osobiście nie mogę dotrzeć. a może w urzędach konkretnych gmin mają takie informacje.
a kto się zajmuje ewakuacją mieszkańców?

Odpowiedz

anulka

4 lata, 4 miesiące temu

witam serdecznie chcialabym przekazac ubrania dla powodzian ,jestem ze slaska,nie wiem gdzie sa najbardziej potrzebujacy.podaje maila anusia161280@interia.pl bardzo prosze o kontakt

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 4 miesiące temu

Witam ja również mam ubrania dla dzieci, zabawki i dla dorosłych ubrania, spodnie. Proszę pisać. Jestem z okolic Kolbuszowej woj. podkarpackie podaje adres wszystko co będę mogła wyślę lub przywiozę sama.
Tylko proszę pisać jakie macie dzieci duże żeby odpowiednio spakować rzeczy. ERGR@interia.pl

Odpowiedz

M.M.

4 lata, 4 miesiące temu

Proszę o wsparcie finansowe na odbudowę mostków, kładek, drogi dojazdowej(lokalnej), etc. dla mamy i sąsiadów w powiecie tarnowskim.
Pochodzę z terenów zalewowych i wiem jak ciężko uzyskać jakąkolwiek pomoc finansową od gminy.Za okazaną pomoc z całego serca dziękuję.Wszystkie informacje uzyskacie Państwo wysyłając e-mail: 77hiacynta@gmail.com lub dzwoniąc pod nr tel: 500379442

Odpowiedz

margol

4 lata, 4 miesiące temu

Gdzie na terenie Warszawy można zwozić dary rzeczowe dla powodzian, wszędzie podawane są numery kont dla wpłat pinięznych. A przecież w tym tak gorącym okresie przydatnę są także odruch serc nie tylko finansowe. Mam troche spzętu gosp. domowego,ubrań, kocy i pościeli - komu moge to przekazać??

Odpowiedz

admin

4 lata, 4 miesiące temu

Rzeczy można przynosić do siedziby Caritas w Warszawie przy ul. Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 9. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

amira

4 lata, 4 miesiące temu

Margol, już tu ktoś pisał drugi adres warszawski:ul.Marszałkowska 76 róg Hożej (wejście od ul. Hożej). Mieści się pod nim siedziba "Dzień Dobry TVN". Miłe, życzliwe "dziewczyny przyjmują wszystko i dziękują za wszystko niczego nie sprawdzając, bo segregacją zajmują się inni." Od siebie dodam, że przyjmowanie odbywa się szybko, sprawnie, z uśmiechem i zaangażowaniem. I dojazd do nich dobry. Pzdr.

Odpowiedz

Przyjme

4 lata, 4 miesiące temu

Witam
Pensjonat w Białce Tatrzańskiej przyjmie matki a dzieckiem/dziecmi na tydzien lub troche dluzej z wyzywieniem.

pozdrawiam

Odpowiedz

jadwiga

4 lata, 4 miesiące temu

Wezmę dzieci na wakacje do siebie jestem z woj łódzkiego chcę im jakoś pomoc proszę o kontakt mój emajl jadwiga.bratuszewska@onet.pl

Odpowiedz

asia-w

4 lata, 4 miesiące temu

proszę wszystkich o jakąkolwiek pomoc nasz dom jest doszczętnie zniszczony przez powódż nie wiemy co robić a najgorsze jest to że nikt się nami nie interesuje i tylko zwlekają ze wszystkim z tygodnia na tydzień nikt nie był u nas z żadną pomocą a człowiek tak naprawdę zostaje sam ze swoimi problemami mamy dwoje małych dzieci 4 i 6 lat na dzień dzisiejszy mieszkamy w 35 metrowym mieszkanku które udostępniła nam gmina na okres 2-3 m-c co dalej nie wiem nie mamy nawet gdzie wrócić proszę pomoc tel.503097762 dziękuję

Odpowiedz

SIMONE

4 lata, 4 miesiące temu

pracownia projektowa PE PE Architekci oferuje BEZPLATNE projekty domow dla ludzi ktorym powodz zabrala ich wlasne. Prosze, zrobcie co mozecie zeby kazdy poszkodowany wiedzial iz moze z tej pomocy skorzystac!!http://www.rp.pl/artykul/76534,490403_Domy_na_palach_dla_powodzian.html

Odpowiedz

Karilima

4 lata, 4 miesiące temu

Chciałabym pomóc zabierając do siebie na wakacje na tydzień - dwa tygodnie dziecko. Sama mam synka - 3 latka. Mieszkanko mamy niewielkie 39 m2 - ale na pewno sie pomieścimy.
Mój @ karilima@wp.pl

Odpowiedz

goska

4 lata, 4 miesiące temu

mieszkam w sokolnikach-kompletnie nas zalalo-wszystko zabrala nam woda-mamy dziecko poltorarocznego syna-szukamy ludzi dobrej woli i prosimy o pomoc,abysmy mogli na zime wrocic do domu,narazie zatrzymalismy sie u mojej mamy,ale chcelibysmy wrocic do swojego domu na zime,ale czy damy rade-potrzebne sa nam i meble i cos do spania,wszystko stracilismy-prosze o pomoc i prosze o kontakt na mojego maila---luczija45@op.pl--z gory dziekuje

Odpowiedz

Ewelina

4 lata, 4 miesiące temu

Witam jestem matką samotnie wychowującą dwójke chłopców w wieku 13 i 14 lat w tym jeden z chłopców ma poważne problemy zdrowotne wszystko co w życiu osiągnełam to własną ciężką pracą nie było łatwo samemu ale dawałam rade, ale to co nas obecnie spotkało odebrało mi wszelkie nadzieje i chęci do życia wszystko musze zacząć od zera woda zalała mi cały dom i dosłownie wszystko co w nim było nie mam nic,

Odpowiedz

witam

4 lata, 4 miesiące temu

jak moge przeslac 200zl na Pani konto.Mieszkam za granica

Odpowiedz

Ewelina

4 lata, 4 miesiące temu

z całego serca dziękuje za każdą pomoc mój rachunek bankowy to eurobank nr. konta 98 1470 0002 2397 3272 9281 0001
Ewelina Ambryszewska ul.Radomska 85, 24-123 Janowiec woj. Lubelskie

Odpowiedz

E....

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam mam na imie Ela znalazlam sie w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej maz nie pracuje.Nie wystarcza nam na zycie.Brakuje wszystkiego opalu na zime.Wychowujemy troje dzieci[corkich]z wieku 15,12,i4latka.Bede bardzo szczesliwa za pomoc pieniadzki na moj nr konta 22 9496 0008 0000 8077 3000 0001 MAJEWSKA....

Odpowiedz

Witaj

3 lata, 10 miesięcy temu

Jestem ojciem sam wychowuje troje dzieci,od dwoch tygodni moja zona zaginela.Potrzebuje pomocy brakuje mi wszystkiego.Prosze pisac smsy ja odpisze.GRZES.

Odpowiedz

Podaje nr tel.......

3 lata, 10 miesięcy temu

grzesiek moj nr tel.725087647.....

Odpowiedz

ewaJ

4 lata, 4 miesiące temu

prosze podac adres chetnie pomoge wysylajac odziez reczniki itp.a moze wakacje u mnie? EWAJ moj e-mail
ewamex@ewamex.pl

Odpowiedz

EWAJ

3 lata, 10 miesięcy temu

podam emaila.elamajewska121@wp.pl
moze pani pomoc mam dzieci troje.jest mi ciezko bardzo.

Odpowiedz

PaniEwo

3 lata, 9 miesięcy temu

Jesli moze pani pomoc podam moj nr tel 693327199prosze napisac sms.

Odpowiedz

Ewelina

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem matką samotnie wychowującą 2 chłopców 13i14 lat w powodzi straciłam wszystko woda zalała nam caly dom dosłownie nie mam nic dom był w środku świeżo po remoncie nie stać mnie na 2-gi remont boje się tego co zastane w domu jak opadnie woda błagam o pomoc Ewelina Ambryszewska ul. Radomska 85,24-123Janowiec woj.Lubelskie nr tel.785976697 dane konta Oddział Euro banku S.A.:397,Puławy,ul.Centralna10 nr.konta 98147000022397327292810001 stokroć dziękuje za wszystko od łyżeczki po każdą zł

Odpowiedz

Ewelina

4 lata, 4 miesiące temu

Proszę o pomoc mieszkam w Janowcu woj. lubelskie jestem matka samotnie wychowujacą dwójkę dzieci woda zalała nam cały dom dosłownie nie mam nic straciłam wszystko żadnych środków do życia boję się tego co zastane w domu gdy opadnie woda i tego że muszę zacząć wszystko od zera mój tel 785976697 za każdą pomoc serdecznie dziękuje

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 4 miesiące temu

witam. oddam szafę i wersalkę w dobrym stanie - mam nadzieję że chociaż tyle mogę pomóc. Mieszkam w okolicach Wrocławia ( odbiór osobisty )

604624270

Odpowiedz

EWA

4 lata, 4 miesiące temu

przyjme od zaraz 3-4 osobowa( NP. MATKA Z DZIECMI)rodzine do swojego domu w Wielkopolsce na 3-4 tygodni. ewamex@ewamex.pl EWA 5O1-781878

Odpowiedz

Irena

4 lata, 4 miesiące temu

Oddam lodówko-zamrażarkę - wysokość 1,70 m używana ale sprawna.
Do odbioru w Tarnowie.Kontakt: sz_irena@op.pl

Odpowiedz

H

4 lata, 4 miesiące temu

Dziń dobry,
chętnie oddam ubranka chłopięce (w rozmiarze 62-86), dla rodziny dotkniętej powodzią. Ubranka są w dobrym stanie. Proszę o kontakt funny11@wp.pl

Odpowiedz

PROSIMY O POMOC

4 lata, 4 miesiące temu

http://pomozpowodzianom.pl/

Odpowiedz

xd192837465

4 lata, 4 miesiące temu

Bardzo współczuję wszystkim powodzianom, rozumiem Wasze cierpienie i wiem, że w takiej chwili nie macie na nic siły. Ale bardzo Was proszę: Idźcie na wybory! Nie pozwólcie żeby PO zagarnęło cały kraj. Tylko dzięki Wam, Komorowski może przegrać. Nie narażajcie Polski na następne pięć lat tak wielkich strat.

Odpowiedz

Renata

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem z województwa kujawsko-pomorskiego (Świecie n/w). Przyjmę na cały okres wakacji 4 osoby (rodzeństwo, rodzinę) (2-a dwuosobowe miejsca do spania). Jedynym warunkiem jest to, żeby była jedna odpowiedzialna osoba (np. "starsze" rodzeństwo), która zajmie się pozostałymi gdy będę w pracy.
Kontakt 785971898.

Odpowiedz

Daniela

4 lata, 4 miesiące temu

Jeżeli ktoś nie przeżył to nie wie jakie spustoszenie pozostawiła powódż.Doświadczyłam tego potrójnie:mój syn miał piękny dom,wykończony,wszystko w nim robił sam,woda dwukrotnie przykryła go z dachem.Syn z żoną i dwoma synkami nie mają gdzie wrócić i nie mają nic,do dzisiaj znajduje się w nim woda.Moja 72 letnia mama też straciła dorobek całego życia,nie ma gdzie wrócić.Ja również straciłam wszystko,jestem w lepszej sytuacji bo mam piętro i mogę mieszkać u siebie.Jeżeli mógłby ktoś pomóc mojej rodzinie będę bardzo wdzięczna.orliska17@wp.pl

Odpowiedz

aga

4 lata, 4 miesiące temu

przyjme do domu matke z dziecmi na dwa tygodnie badz dłuzej mieszkam na podkarpaciu prosze o kontakt mój e mail aguuula1@o2.pl

Odpowiedz

elkom82@tlen.pl

4 lata, 4 miesiące temu

mamy do oddania narożnik, meblościanke, małą szafkę, pościel, naczynia. jesteśmy z Warszawy. transport we własnym zakresie. proszę o kontakt na maila. pozdrawiamy

Odpowiedz

bisia

4 lata, 4 miesiące temu

Mam do oddania mnóstwo używanych ubranek dziecięcych, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, w rozmiarze od 68 do 98, w stanie dobrym lub bardzo dobrym, po moich dzieciach. Mieszkam w Warszawie. Najchętniej oddałabym to wszystko jednej organizacji, która to przekaże osobom potrzebującym. Kto byłby do tego najlepszy? Proszę o kontakt mailowy bs76@gazeta.pl.

Odpowiedz

zuza

3 lata, 6 miesięcy temu

czy te ubranka dalej aktualne mam córeczkę 2 miesiące nie mam nic po powodzi gmina nam nie pomaga

Odpowiedz

ALICJA

4 lata, 4 miesiące temu

Chcę oddać potrzebującej rodzinie wersalkę.Jestem z Łodzi,nie wiem jak i z kim uzgodnić przewóz.Proszę o podpowiedź.ala75-1971@o2.pl

Odpowiedz

maria

4 lata, 4 miesiące temu

Ja jestem z lodzi i zbieram rzeczy dla kuzynki z Wieruszowa tam rodzine zalalo jezeli moge prosic o pomoc dla nich prosze o kontakt 723461574

Odpowiedz

aga

4 lata, 4 miesiące temu

Witam bardzo chciałabym pomóż mojej mamie z Sokolnik siostrze z Trzesni i bratu z Wielowsi w tym dwójka dzieci 2 i 3 latka w wyniku powodzi stracili wszystko .Jeżeli ktoś chciałby im pomóc proszę o kontakt agnes290878@onet.pl z góry dziękuje

Odpowiedz

Danusia

4 lata, 4 miesiące temu

Przyjmiemy rodzeństwo na 2-tygodniowe lub dłuższe wakacje,zapewniamy wszystko co potrzebne , sami mamy dwie nastoletnie córki więc opieka i towarzystwo gwarantowane.
Proszę o kontakt danucha3@wp.pl i zapraszam

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 4 miesiące temu

chcemy zorganizowac zbiorke darow,jednak nie chce wlaczac Caritasu,chcemy bezposrednio wiedziec komu pomagamy i co jest przede wszystkim potrzebne.Jedyny problem to transport.Mieszkam na Bayerach w Niemczech i sama nie posiadam ladownego auta.moj kontakt
agnieszka.piendl@gmx.de

Odpowiedz

jan

4 lata, 4 miesiące temu

Prawdopodobnie będę w sierpniu samochodem dostawczym w Straubingu
to mogę zabrać rzeczy bezpośrednio do poszkodowanych
Osobiście byłem na miejscu z pomocą w soboę w miejscowości Wola Rogowsks,poniżej link do stronki
http://www.rdn.pl/d_galeria/index.php?rdg=0100420106

Odpowiedz

grazyna

4 lata, 4 miesiące temu

pani agnieszko
miszkam w czechowicach-dziedzicach,na jednym z terenow najbardziej
poszkodowanych powodzia.jesli nikt sie do pani nie zglosil z prosba o pomoc to prosze o kontakt jgrazia@o2.pl
pozdrawiam

Odpowiedz

goska

4 lata, 4 miesiące temu

Pani Agnieszko jesli zechciałaby Pani moze i mi pomoc-mieszkam w Sokolnikach,miejsce jedno z wielu ktore najbardziej ucierpalo pod Sandomierzem w ostatniej powodzi to prosilabym bardzo o kontakt luczija45@op.pl-pozdrawiam

Odpowiedz

Robert

4 lata, 4 miesiące temu

Na jakie konto mozna przeslac dolary kanadyjskie?

Odpowiedz

powodzianka-podkarp.

4 lata, 1 miesiąc temu

WITAM!!!!!
czy ktos juz prosil pana o pomoc-jesli nie ,moze mi pan by pomogl-pozdrawiam

Odpowiedz

P.

3 lata, 11 miesięcy temu

Dzien dobry panu Robertu.dlatego prosilabym o pomoc finansowa mieszkam na wsi jestem niepelnosprawna matka z troje dzieci,moj maz stracil prace.Idzie zima nie mam za co kupic opalu na zime.Z calego serca blagam o pomoc pieniadzki na moj konto BS.W KOWALEWIE POMORSKIM.KOWALEWO POMORSKIE.MAJEWSKA ELZBIETA.22 9496 0008 0000 8077 3000 0001

Odpowiedz

dzien dobry panie

3 lata, 11 miesięcy temu

mam prosbe do pana moze pan pomoc mam troje dzieci jest nan bardzo ciezko moze pan pomoc na opal tona kosztuje 640zl prosze pomoc serdeczne dziekuja.podam moj tel prosze najlepiej sms bo moj tel nie ma glosnika.669887079.i podam moj nr konta.dziekuja serdeczne.

Odpowiedz

witam

3 lata, 5 miesięcy temu

proszę wysłać na konto98105016341000002240075560 lub na adres małgorzata michalczyk ul.15ego grudnia 7 kod 43-195 mikołów-mokre woj.śląskie pozdrawiam gosia będę sercem wdzięczna bo nie mamy co jeść.

Odpowiedz

Mieszkanka Zalesia G

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem mieszkanką ZALESIA GORZYCKIEGO jest to niewielka miejscowość na terenie Gminiy Gorzyce. Nasz dom i budynki gospodarcze zostay zalane już dwu krotnie w tym roku na wysokość
4 metrów. Zalany zosta caly parter i suteryna. Jednak najgorszą tragedią dla naszej rodziny jest to, że utraciliśmy dochód z gospodarstwa rolnego, które bylo JEDYNYM ŹRÓDEM naszego utrzymania, oraz straciliśmy możliwość zbiorioru tegorocznej paszy dla zwierząt. Serdecznie proszę PAŃSTWA O POMOC. Mój kontakt 665964408.

Odpowiedz

GRAZIA

4 lata, 4 miesiące temu

czytam te artykuly i az dech mi zapiera ile wspanialych ogloszen ludzi chetnych do pomocy,saMA jestem powodzianka,woda zalala nasz dom az do pietra.wszystko stalo w tym bagnie bo to nawet nie byla woda,ponad tydzien,nie bylo czasu na ratownie czegokolwiek,jedynie wywiezc samochod.widzac tyle ludzi chetnych do pomocy powraca chec do zycia.Z CALEGO SERCA WSZYSTKIM DZIEKUJE W IMIENIU WSZYSTKICH POWODZIAN

Odpowiedz

Dorota

4 lata, 4 miesiące temu

chętnie wyślę paczką na mój własny koszt ubrania dla młodego szczupłego mężczyzny ok 180 cm wzrostu i dla dziewczyny w wieku gimnazjalnym dość wysokiej zaznaczam,że są to porządne ubrania.Proszę o kontakt dor.mir@o2.pl

Odpowiedz

Powodzianin

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem jednym z powodzian, przez przeszło miesiac tułałem się po rodzinie i w tymn czasie widziałem jak wielka pomoc płynie od ludzi, ale niestety tylko widziałem ponieważ musiałem iść do pracy aby jej nie stracić i nie miałem czasu stać w kolejkach a ciężarnej żony czy sześcioletniego dziecka nie wyślę do kolejki. Dlatego tych którzy chcą pomóc proszę nie tyle dla siebie co dla innych powodzian aby docierać o ile to możliwe do domów i konkretnych ludzi a nie do organizacji które mają tylko wyznaczone godziny pracy. Wielu zamiast stać w kolejkach aby dostać kolejną pastę do zębów woli sprzątać swój dom aby jak najszybciej do niego wrócić.
Piotrek
509328759
wolekpiotr@vp.pl

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 4 miesiące temu

Oddam dla Powodzian ubranka dla niemowląt,dla starszych dzieci w wieku od 3 do 7 lat zabawki 2 fotele + ława 2 duże materace kuchenkę gazową i wiele innych rzeszy { MAZOWIECKIE } potrzebny TRANSPORT///

Odpowiedz

EWA

4 lata, 4 miesiące temu

Oddam dla Powodzian ubranka dla niemowląt, dla dzieci starszych ,od 2 do 7 lat, zabawki, 2 fotele + ława, 2 duże materace, kuchenkę gazową, i wiele innych rzeczy. { MAZOWIECKIE } potrzebny transport KONTAKT:; { ewa081981@wp.pl }

Odpowiedz

aga

4 lata, 4 miesiące temu

przyjmę wszelka pomoc artykuły szkolne pościel nową sprzęt AGD mam parterowy dom zalany do połowy w tej chwili nie mamy gdzie mieszkać z dziećmi dary docierają do ludzi na stanowiskach ciężko dostać pościel czy kołdry kontakt ze mną AGATAL1976-76@o2.pl pisz małymi literami

Odpowiedz

beata

4 lata, 4 miesiące temu

chciałabym pomoc osobie samotnej i starszej , która w wyniku powodzi straciła cały dorobek życia i nie ma już sił ani chęci , aby wszystko zaczynać od nowa a nie chce pójść do domu starców
e-mail: besta3@wp.pl

Odpowiedz

Monika

4 lata, 4 miesiące temu

Witam serdecznie. Jestem matką dwóch chłopców- 11-letniego i 2-letniego. W powodzi straciliśmy wszystko, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zechciał nam pomóc- potrzebujemy przede wszystkim ubrań (dla dzieci), pościeli, ręczników oraz garnków, talerzy itp. Jeżeli znajdzie się ktoś o dobrym sercu proszę pisać: bunia310@wp.pl. Pozdrawiam

Odpowiedz

MMarianna

4 lata, 4 miesiące temu

Mam do oddania ubrania w dobrym stanie dla dziewczynki ok 10 lat / 70 w pasie/ Mogę wysłać na konkretny adres mmania@vp.pl

Odpowiedz

Elżbieta

4 lata, 4 miesiące temu

Dla potrzebującej rodziny dotkniętej przez powódź oddam bardzo ładny 4-letni telewizor 29' super płaski ekran CRT (srebrny) wraz z pełną dokumentacją i pilotem. TV był sporadycznie używany przez starszą osobę tak że stan jego jest prawie idealny i 100% sprawny. Niestety odbiór wyłącznie osobisty w Zgierzu k/Łodzi. Mój tel. 600675991

Odpowiedz

Zbyszek

4 lata, 4 miesiące temu

Oddam meble młodzieżowe nietypowe robione na zamówienie (3 biurka jedno narożne) więcej informacji pod e-mail : zibi70_1970@tlen.pl

Odpowiedz

Martyna

4 lata, 4 miesiące temu

Właśnie będę wymieniać łóżko - sofa rozkładana 120x 190, chętnie je oddam osobom poszkodowanym w powodzi. Jestem z Warszawy, więc ktoś musi po nie przyjechać.
Proszę pisać w tej sprawie na adres: mona1976@gazeta.pl

Odpowiedz

Piotr

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem mieszkancem Sokolnik i stracilismy wszystko w ostatniej powodzi, najbardziej potrzebujemy wersalek, mebli i pralki,jesli ktos nam moze pomoc. prosze o kontakt 788024297 e-mail agata265@o2.pl

Odpowiedz

marzena

4 lata, 4 miesiące temu

małżeństwo z 10 letnią córką serdecznie przyjmie na 2 tygodnie 2 dzieci ,proszę o zaufanie dzieci miały by bardzo dobrą opiekę.Mój tel. 505 003 279

Odpowiedz

Aneta

4 lata, 4 miesiące temu

Witam mieszkam w Niemczech Kolo Hamburga chętnie zabiorę dziecko na okres tygodnia albo dwóch na wakacje w wieku miedzy 9 a 13 rokiem życia ponieważ mam dwóch synków w tym wieku ... myślę ze chociaż w ten sposób mogłabym pomoc jakiejś rodzinie.. jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę pisać na GG 10888341 ,,albo na maila wiki99-33@o2.pl bede tez tu zagladac moze ktos sie odezwie w ten sposob odpisujac mi ...
Aneta

Odpowiedz

prośba o pomoc

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem z gminy Wilków, która najbardziej została dotknięta powodzią. Mój dom parterowy był dwukrotnie zalany po sam dach. W wodzie budu=ynek stał około 3-tygodni. W tej chwili do niego jeszcze się nie da wejść , gdyz dookoła stoi woda. Mieszkamy zupełnie w obcym miejscu i u obcych. Nie mamy domu, ani środków do życia, ponieważ całe gruny orne znalazły się pod wodą. Mąż mók=j jest po wypadku i ma niesprawną rękę. Moje zdrowie również jest w nie najlepszym stanie. Przyjmiemy każdą pomoc, zostaliśmy bez niczego. Proszę o kontakt salatala@wp.pl
Za wszelką pomoc i okazane serce dziękuję.

Odpowiedz

isia

4 lata, 4 miesiące temu

Moja mama (82 lata, 800 zł emerytury) pragnie przekazać datek pieniężny konkretnej rodzinie, która ucierpiała w powodzi. Pieniądze mogę przekazać na konto lub w formie przekazu.

Odpowiedz

IZA

4 lata, 4 miesiące temu

isiu czyzby to byla ironia z twojej strony?
82 lata 800 zl emerytury---co to ma do rzeczy?
zycze ci zebys nigdy nie zaznala tego co mysmy przezyli.
gdybys mi dala teraz nawet 100 tys na stol to nigdy bym nie chciala tego przezyc na nowo,za zadne pieniadze
sledze ten artykul bo ciesze sie ze powodzianie nie sa sami w tych trudnych chwilach

Odpowiedz

isia

4 lata, 4 miesiące temu

Niestety nie chciałam być ironiaczna. Przepraszam jeżeli Cię uraziłam. Po prostu życzeniem mojej mamy jest przekazanie pieniędzy konkretnej rodzinie, bo widziała zbyt wiele w swoim życiu. Nie są to rzeczy, bo nie mamy takiej możliwości. Chciałam pokazać serce mojej mamy, jest wielkie i zawsze było otwarte na potrzeby ludzkie, ale tych mniej zaradnych. A przeżyła naprawdę wiele w życiu. Jej rodzina ucierpiała w powodzi w 1997 r. Też pomagała.

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

dzien dobry mój adres aga.nabial@giemail.com

Odpowiedz

Aga

4 lata, 4 miesiące temu

Witam, mieszkam na terenie powodzi a dokładnie w Wielowsi. Używane rzeczy przydadzą się nam praktycznie wszystkie, bo zostaliśmy jak to się brzydko mówi dosłownie w jednych majtkach w których woda nas wygoniła z domu. ja jestem mężatką z jednym dziekiem mąż zarabia najniższą krajową ale mamy jakieś nadzieje że wszystko jakoś powoli się ułoży, oby tylko zdrowie dopisało. Najgorzej mają się moi rodzice, ludzie są już po 70-tce i ciężko schorowani, musza spać na starych materacach i płakać, bo jakoś nie widzą dla siebie szans na jakikolwiek dorobek. Takim ludziom potrzebne jest dosłownie wszystko. Woda zniszczyła i zabrała wszystko. Więc dziwię się ludziom co wybrzydzają jakimikolwiek darami od ludzi dobrego serca.agaba0@tlen.pl

Odpowiedz

sylwia

4 lata, 1 miesiąc temu

Wielowieś koło Grabowa? Jestem z Kalisza. Mam do oddania tapczan jednoosobowy(pojemnik na pościel), pralkę wirnikową, ładny płaszcz zimowy na tęższą kobietę i inne ubrania. Tylko trzeba przyjechać po to własnym transportem.798546783

Odpowiedz

MM

4 lata, 4 miesiące temu

zamrażarka oddam

oddam powodzianom zamrażarkę dwukomorową nie używana. Transport musi zorganizować zainteresowany.

Nazwa: zamrażarka dwukomorowa nie używana
Telefon: 601 270331
Region: mazowieckie

Odpowiedz

Justyna

4 lata, 4 miesiące temu

Witam serdecznie jestem samotną matką mieszkam z rodzicami na skutek osuwiska zawalił nam się dom każda pomoc się przyda
justyna.k6@o2.pl

Odpowiedz

madzia

4 lata, 4 miesiące temu

witam wszystkich moja siostra która mieszka w województwie lubelskim w miejscowości Popów koło Annopola też została dotknięta przez powódź ma 4-ro maluśkich dzieci w wieku 6[DZIEWCZYNKA}5LAT 2,5LAT ORAZ 8MIESIĘCZNE wszyscy trzech to chłopcy potrzeba im pampersów kaszek ubrań środków czystości jeśli jest ktoś o dobrym sercu proszę o pomoc dla mojej rodziny
mój email:synus2008@wp.pl

Odpowiedz

witam

4 lata, 4 miesiące temu

również chciałabym jakoś pomóc ofiarom powodzi... mam sporo ubrań spodnie, bluzy, bluzki, itp. dla dzieci w wieku 12-17 lat i chętnie bym je wysłała ale nie wiem jak znaleźć taką rodzinę albo chociaż adres lub jakiś kontakt z potrzebującymi.

jeśli są zainteresowani to proszę o kontakt:

xxx.nika@op.pl ODPOWIEM NA KAŻDĄ WIADOMOŚĆ!!!

Odpowiedz

witam

4 lata, 4 miesiące temu

posiadam również książki do szkoły w stanie idealnym! oraz zabawki... ubrania dla dziewczynek 12-17 !!! prosze o kontakt:

xxx.nika@op.pl

Odpowiedz

wiesław

4 lata, 4 miesiące temu

Witam mieszkam na terenie powodzi w gminie wilków proze o pomoc inansowa nie mamy srodków do zycia , mebli niczego . Mam 6 dzieci kazda kwota jest wazna

Odpowiedz

wiesław

4 lata, 4 miesiące temu

podaje numer konta we wczesniejzym zapomniałem Wieław Grabarczyk 50 1020 4476 0000 8702 0222 4624

Odpowiedz

wiesłąw

4 lata, 4 miesiące temu

http://pomocpowodzian.ubf.pl

Odpowiedz

goniad

4 lata, 4 miesiące temu

Witam, jestem z Warszawy, zbieram od rodziny i znajomych rzeczy dla powodzian- mam już odzież dla dzieci i kobiet, ręczniki, garnki, talerze itp. Postanowiłam sama ze znajomymi wszystko zawieźć w rejony potrzebujące. Proszę o wskazówki gdzie najlepiej pojechać. Jeśli ktoś chciałby wysłać coś dla powodzian z Warszawy- proszę o kontakt. goniad@poczta.onet.pl

Odpowiedz

lucyna

4 lata, 4 miesiące temu

witam
a wiec zapraszam do sokolnik-w gminie Gorzyce na podkarpaciu-podaje konakt do siebie-509644172-pozdrawiam

Odpowiedz

Aga

4 lata, 4 miesiące temu

Ja proponuję rejony Sandomierza-Tarnobrzego

Odpowiedz

Pawel

4 lata, 4 miesiące temu

Witam mam brata(22lata) oraz dziadka(82lata) niepelnosprawnego woda zabrala mi wszystko. Prosze o pomoc dla nich moj mail wisnia1957@gmail.com

Odpowiedz

POWODZIANKA

4 lata, 4 miesiące temu

Jestem z terenu,który dwukrotnie nawiedziła powódż.Potracilismy dorobek całego życia.Jest to straszne uczucie,nie móc pomóc najbliższym.W takiej właśnie znajduję się sytuacji,bo nie mogę pomóc swojej mamie,która straciła wszystko,nie mogę pomóc synowi,synowej i wnuczkom,ponieważ sami nie mamy nic.Jeśli zechciałby kto pomóc mojej rodzinie będziemy wdzięczni.Mój tel 504432019

Odpowiedz

joanna

4 lata, 4 miesiące temu

malzenstwo z 4 dzieci mieszkajace na stale w belgi chetnie wezmie jedno dziecko w wiek 10-13 lat fajnie zeby to byla dziewczynka corka by miala towarzystwo na cale wakacje zapewnimy wszystko co jest potrzebne, zapenimy ubranie i kupimy wszystko co jest potrzebne na nowy rok szkolny,oplacimy podroz w obie strony osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail joanna985@wp.pl gg5078876 lub tel 0032478663919 lub 003226145571

Odpowiedz

aga

4 lata, 4 miesiące temu

oddam za darmo lub wyślę ubranka dla malucha (chłopca) od 0 do 6 miesięcy.
Kontakt: a.chrobasik@gmial.com

Odpowiedz

Robert

4 lata, 4 miesiące temu

Witam,
mam do oddania dzieciecą sofe rozkladana, stoi nieuzywana i mysle, ze napewno lepiej sie przyda komus kto stracil dobytek w powodzi. mebel jest w idealnym stanie do odbioru we Wroclawiu. prosze o kontakt na tel.795897943

Odpowiedz

alicja

4 lata, 4 miesiące temu

witam, jestem z gdyni, mam sporo ciuszków dla dziewczynki w wieku 2-4 latka mało uzywane, rzeczy w rozmiarze 38 i 42 kobiece również mało używane, około 50 pustaków, balot wełny mineralnej grubości 15cm,meble kuchenne drewniane, 3 baloty styropianu gr. 5cm, łóżko, pralka wirpool i coś by sie jeszcze znalazło. Nie iwem gdzie i czym to wysłać. Proszę o kontakt Ala baltys@republika.pl

Odpowiedz

MOniczka

4 lata, 4 miesiące temu

ODDAM MEBLE MLODZIEZOWE, BIAŁE W STANIE +4!- SZAFA, BIURKO Z NADSTAWKA, ZYRAFKA, I POLKA NA ODZIEZ. PAKOWNE. OKOLICE RZESZOWA- Z WŁASNYM ODBIOREM!

PROSZE O KONTAKKT:
Nr gg: 11475876
nr tel: (17) 225 42 83

Odpowiedz

MOniczka

4 lata, 3 miesiące temu

niestety oferta juz nie aktualna :((((((((((

Odpowiedz

wk

4 lata, 4 miesiące temu

Bardzo proszę o pomoc dla rodziny z Trześnia,która w tej tragedii wszystko
straciła.Dom stał prawie tydzień w wodzie po pierwszej powodzi a po 2 bylo
jeszcze gorzej. Są to ludzie którzy naprawdę wszystko stracili i napewno
takiej pomocy jak (ubrania, ręczniki, lodówka, pralka, kuchnia gazowa, środki
czystości, żywnośc ) teraz potrzebują. Tragedia juz taka dopadła ich po raz
drugi bo w 2001 była tam tez powódz. Wtedy dom był do rozbiórki a oni
zamieszkali w letniej kuchni. Wzieli kredyt na postawienie domu ale to
wystarczyło tylko na stan surowy niedokończony a kredyt spłacają do dziś a nie
mieli za co wykończyć i tam zamieszkać. Jest to naprawdę bardzo biedna rodzina
i liczę na to że z państwa pomcą uda się im pomoc. Podam bezpośrednio nr tel
do rodziny i proszę o jakąs pomoc, wiadomo nikomu z nas się nie przelewa ale
mamy nie raz nie potrzebne rzeczy wiec mozemy sie podzielić. To jest nr tel do
p. Krystyny Serafin 694 014 581 woj. podkarpadzkie
Z góry dziękuję za okazaną im pomoc

Odpowiedz

boldon

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. Mam do oddania pralkę oraz lodówkę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. boldon7@tlen.pl
Stąporków Świętokrzyskie.

Odpowiedz

Rozalia

4 lata, 3 miesiące temu

Witam razem z mężem i dwójką dzieci mieszkamy w Sokolnikach, ponad miesiąc temu nawiedziła nas powódz dwukrotnie w wyniku której straciliśny cały dorobek życia .Mieliśmy dom parterowy który został przez wode przykryty po sam czubek dachu zostały nam tylko mury .Od miesiąca tułamy sie po rodzinie bo nie mamy do czego wrócić dopiero tydzień temu mogliśmy wejść i posprzątać dom .W tej chwili najbardziej potrzebujeny materiałów budowlanych żeby zrobić strych i przed zimą mieć gdzie zamieszkać.Jeżeli ktoś zechciał by nam pomóc będę wdzięczna .Mój tel.504490749 e-mail rozia.bar@interia.pl. Z góry dziękuje.

Odpowiedz

boldon

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. Chciałbym pomóc powodzianom. Mam do oddania pralkę i lodówkę. Mieszkam w Stąporkowie w Świętokrzyskiem. Zainteresowane osoby proszę o maila. boldon7@tlen.pl

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

Proszę o pomoc dla mojej Rodziny z Osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu.Dom parterowy zalany był 2 krotnie, z domu nie ocalało nic.Z powodzi wystawał tylko komin.Nadal jest tam woda, to najdłużej stojąca woda w tych okolicach.Wszystkich ludzi dobrego serca proszę o kontakt z córką 507714559
agaflis71@o2.pl

Odpowiedz

Zofia z Białegostoku

4 lata, 3 miesiące temu

Chętnie przekażę pościel oraz odzież damską i męską częściowo nie używaną. Proszę o potwierdzenie zapotrzebowania na te rzeczy oraz wskazanie jakie są inne pilne potrzeby.

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 2 miesiące temu

chętnie przyjmę od pani te rzeczy mieszkam w sokolnikach mam dwoje dzieci i zonę, bedziemy bardzo wdzięczni, mój adres andrzej kopeć sokolniki ul. saskie góry 35, 39-432 gorzyce tel, 505293105

Odpowiedz

monika

4 lata temu

czy pani oferta jest jeszcze aktualna mój numer telefonu 501590119

Odpowiedz

Janina

4 lata, 3 miesiące temu

Witam serdecznie, bardzo proszę ludzi dobrego serca o pomoc. Mój dom został całkowice zalany i to dwukrotnie nic nie udało sie uratować.
Jak znajdzie sie osoba dobrego serca to proszę o kontakt 505729564.
Przyda sie każda pomoc. Lokalizacja Tarnobrzeg okolice.

Odpowiedz

Powodzianka

4 lata, 3 miesiące temu

Jestem ze sokolnik mam dwoje dzieci w wieku 16 miesiecy chlopca i 4 latka dziewczynke mielismy parterowy dom woda zabrala nam mszystko w tej chwili nie mamy nic!Jesli ktos o dobrym sercu jest nam w stanie pomoc to prosze o kontakt vikikowl@interia.pl lub889442159 Z gory serdecznie dziekuje za pomoc

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

Proszę o pomoc dla moich Rodziców i 90 letniej Babci, którzy po 2 krotnym zalaniu utracili swój parterowy dom i cały dobytek.Stracili wszystko.Mieszkali na Oś.Wielowieś w Tarnobrzegu.507714559

Odpowiedz

Powodzian

4 lata, 3 miesiące temu

Witam jestem rolnikiem z okolic Tarnobrzega.Mam 25 szt. bydła niestety w powodzi zalało wszystkie pola i łąki. Jakby ktoś z naszych okolic miał do dyspozycji siano, słoma itp. bardzo bym był wdzięczny za okazaną pomoc.Z góry dziękuje ... Mój tel 600256781 Pozdrawiam Jan

Odpowiedz

Liwia z Poznania

4 lata, 3 miesiące temu

Mam do wydania dużo dobrych mebli !!!!...886-081-412

Odpowiedz

Adam Ćwichuła,

4 lata, 3 miesiące temu

Witam! Posiadam duży transport tj. 20ton 80m3 chłodnia i mogę przewieżć dary z Dolnego Śląska we wskazane miejsce na tereny popowodziowe. Mój telefon 605410795. Pozdrawiam Adam.

Odpowiedz

Tomek

4 lata, 3 miesiące temu

Urządzamy na nowo synowi pokój i będziemy mieli w doskonałym stanie komplet mebli do oddania do dziecęcego pokoju. Może ktoś się odezwie . Mój telefon 601208731

Odpowiedz

lili

4 lata, 3 miesiące temu

Witam,pochodzę z bardzo małej wsi,zrobiliśmy zbiurke dla powodzian z naszej i okolicznych wsi.Mój tata wraz z innymi gospodarzami pojechali osobiscie do Sandomierza aby im dostarczyc pieniadze oraz zboże.Byli bardzo zadowoleni,nie kryli wzruszenia.Tata przeprowadził z nimi wywiad na wasz temat i co sie okazało,że żadnej pomocy z waszej strony nie otrzymali.Jak sie okazalo potem to takich miejcowości jest więcej.Więc pytam się,gdzie sa te wszystkie pieniądze ktore tylu ludzi wam przekazalo na pomoc dla powodzian???Myślę ,że z tego powinna być wieksza sprawa i zająć się tym powinni media.Co wy na to?

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 3 miesiące temu

Masz rację,to święta prawda.Sama jestem powodzianką,nigdy żadnych pieniędzy nie dostałam,rzeczy,które ofiarują inni dobrzy ludzie też przechodzą przez cenzurę co lepsze biorą ci co rozdają i rodzinka,a reszta trafia do nas.Nikt nawet nie wie,że kto ofiarował pieniądze,bo bierze ich "elita".Sądzę,że tak jest wszędzie,pozdrawiam

Odpowiedz

wladyslawa

4 lata, 3 miesiące temu

witam mam na imie Wladyslawa pochodze z wielowsi terenu dotknietego powodzia.Prosila bym o pomoc zyczliwe osoby poniewaz stracilam dorobek calego zycia. jestem samotna matka wychowujaca trojke dzieci uczacych sie. moj maz zginol w wypadku a ja sama utrzymuje rodzine z renty chorobowej.z gory dziekuje podaje numer kontaktowy 0158220364

Odpowiedz

agata

4 lata, 3 miesiące temu

Przyjme na wakacje osobe dorosla z dziecmi. Dysponuje w okresie letnim mieszkaniem na wsi. JEst pieknie polozone w okolicy jeziora i lasu. Mieszkanie jest w pelni wyposazone,na parterze,bez barier architektonicznych, wygodne rowniez dla osoby na wozku inwalidzkim. W mieszkaniu sa dwa pokoje, kuchnia łazienka, mozliwosc nocowania dla 4-6 osob. Zapewniam mleko, warzywa, owoce, z gospodarstwa oraz wszelkie mozliwe wsparcie ,mieszkam w tej samej miejscowosci. Jestesmy z okolic Leszna (woj. wielkopolskie)
moj e-mail: agata.kurpiewska@hotmail.com
Zapraszam!

Odpowiedz

Basia

4 lata, 3 miesiące temu

Oddam używaną meblościankę o długości 5 metrów. Jestem z Myślenic. Szukam kogoś, kto dostarczy ją potrzebującym. Mój e-mail: beta64@onet.eu

Odpowiedz

Krystyna

4 lata, 3 miesiące temu

Witam, zwracam sie z ogromna prosba: moi rodzice zostali dotknieci powodzia stracili dorobek swojego zycia potrzebne im sa srodki czystosci meble oraz materialy budowlane.Pochodzimy z okolic Plocka...Za kazda pomoc dziekujemy.podaje nr tel.692105789

Odpowiedz

Anna

4 lata, 3 miesiące temu

Witam.Jestem z Sandomierza. Mieliśmy drewniany domek, który został dwukrotnie zalany w maju i czerwcu tego roku po sam dach. W chwili obecnej otrzymaliśmy decyzję o rozbiórce domu oraz wszystkich budynków gospodarczych. Nasza ośmioosobowa rodzina została bez dachu nad głową. Podjęliśmy decyzję o budowie nowego domu. Jeśli ktoś mógłby nam pomóc, oddać materiały budowlane będziemy bardzo wdzięczni. Mój numer kontaktowy 607677097

Odpowiedz

eworra

4 lata, 3 miesiące temu

potrzebujemy pomocy fizycznejw Trzesni na ul. Koscielna48, bardzo prosze....

Odpowiedz

rena.0422@wp.pl

4 lata, 3 miesiące temu

proszę pomoc nasz dom parterowy i całe wyposazenie zostało doszczetnie zniszczone przez powódż która nas zalała dwukrotnie - w domu było 1,4m wody.nie udało sie mam uratowac nic poniewaz woda przyszła zbyt szybko,na dzien dzisiejszy nie mamy gdzie mieszkac wiec spimy na materacu w tym zalanym domu-na szczescie dzieci wyjechały na 2 tygodnie na kolonie(2 córki w wieku 12 i 14 lat)Potrzebujemy pomocy w odbudowie tego domu poniewaz woda zabrała nam równiez nasze zródło utrzymania (razem z mężem prowadzilismy drobną działalność gosp.-usługi elektr.i staciliśmy cały sprzet i narzedzia do wykonywnia )Z góry serdecznie dziekuje za okazaną pomoc. Renata z Tarnobrzega os.Sobów Tel.793 147 176

Odpowiedz

Warszawa-bemowo

4 lata, 3 miesiące temu

Pilnie oddam szafki w dobrym stanie.
* komplet mebli pokojowych; 4-częściowy(duża szafa i regały-z barkiem,cz.oszkloną,półkami);w dobrym stanie ; kolor-dąb ;wym.standardowe
* komplet m.p. ; 2-częściowy (duża szafa i częciowo oszklony regał na książki) ; kolor -c.brąz
*pojedycze szafki
*książki
kontakt 500585952

Odpowiedz

RENA

4 lata, 3 miesiące temu

OKOLO 7 LIPCA ODBIERAM OD ZYCZLIWYCH LUDZI W STALOWEJ WOL WERSALKE MAM TRANSPORT JESLI MIALBY KTOS INNE MEBLE CHETNIE PRZYJME.DOLACZE SIE ROWNIEZ DO PODZIEKOWAN DLA DARCZYNCOW OD POWODZIAN.884190714

Odpowiedz

halina

4 lata, 3 miesiące temu

mam wersalkę i ławo-stół a nie mam transportu mieszkam w Warszawaie na Grochowie tel.511630509 , proszę o kontakt, pozdrawiam.

Odpowiedz

Grzywnowicz Magdalen

4 lata, 3 miesiące temu

Chcialabym oddac mebloscianke, stolik pod telewizor, dwa fotele i lawe ale nie mam mozliwosci transportu. Mieszkam w wojewodztwie lubuskim (Zary).

Odpowiedz

ala125

4 lata, 3 miesiące temu

oddam meblościankę, stół ,krzesła, 2 fotele , zainteresowanej osobie prześlę zdjecia. Meble nie są nowe, ale w dobrym stanie

Odpowiedz

renata

4 lata, 3 miesiące temu

chetnie przyjme rozne meble.tylko nie wiem skad. mieszkam w zalanym osiedlu tarnobrzega.884190714

Odpowiedz

ala125

4 lata, 3 miesiące temu

meble,które mam do oddania, ale nie mam transportu.Jestem z Bydgoszczy kontakt jacek_alina@interia.pl

Odpowiedz

Halina

4 lata, 3 miesiące temu

mam do oddania wersalkę i ławo-stół oddam tylko proszę o transport i wiadomość na e-mail halinnielipinska@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Aga

4 lata, 3 miesiące temu

Witam Pni skrzynka nie przyjmuje wiadomości. Chętnie zabrała bym od Pani ławostół. Proszę o kontakt.tel.668463517

Odpowiedz

wojtek

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. Jestem powodzianinem z Sandomierza mam żonę i dwóch synków 5 i 6 lat. Dom moich rodziców również został zalany (Sandomierz) oraz dom mojej teściowej i jej matki (Sokolniki). Stary dom parterowy mojej teściowej jest do rozbiórki. Mieszkała tam wraz z niewidomą matką. Chcemy odbudować ten dom ale mam strasznie dużo pracy u siebie. Proszę ludzi dobrego serca o pomoc. Potrzebne są materiały budowlane i ręce do pracy itp. Z góry serdecznie dziękuję. Wojciech Kucharski tel 695 634 495. email wojciech.kucharski1@o2.pl

Odpowiedz

oktawia

4 lata, 3 miesiące temu

Moich dziadkow 2 razy dotknela powodz...obecnie nie maja juz do czego wracac ..ani gdzie mieszkac bardzo chce im pomoc wiec prosze z calego serca...potrzebne im sa meble ubrania oraz materialy budowlane.Estesmy z okolic plocka .podaje nr 242775500

Odpowiedz

potrzebujaca

4 lata, 3 miesiące temu

potrzebuje ubran damskich i meskich rozmiar 36-44.prosze o pomoc..jesli ktos moglby wyslac paczke.692105789

Odpowiedz

Beata

4 lata, 2 miesiące temu

Ja mogę wysłać:
1. 3 kurtki męskie zimowe w rozm. 176-182
mail: nowak_beata@op.pl lub tel. 793-012-022
Proszę wysłać swój adres

Odpowiedz

Aga

4 lata, 3 miesiące temu

Witam,oddam narożnik w dobrym stanie.Mieszkam w Swarzędzu (odbiór osobisty).Proszę o kontakt na maila agarut@tlen.pl Pozdrawiam

Odpowiedz

Ando

4 lata, 3 miesiące temu

Gdzie w Warszawie można przekazać odzież dla powodzian???
Chce pomóc, bo po prostu szkoda mi tych ludzi! Mam trochę odzieży nie zniszczone nadające się do noszenia..

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 2 miesiące temu

witam jesli jest jescze aktualna oferta to bardzo bym prosił o przesłanie mi tej odzieży, jestem z Sokolnik woda zalała mi dom dwukrotnie, mam dwojkę dzieci dziewczynka 9lat a chlopiec 4lata,mogą byc tez ubrania dla dorosłych, z gory dziękuję. Mój adres andrzej kopeć sokolniki ul. saskie gory 35, 39-432 gorzyce

Odpowiedz

maja

4 lata, 3 miesiące temu

Witam serdecznie! Bardzo chciałabym pomóc swoim rodakom w potrzebie.Mam ubranka dla dziewczynki rozmiar 56-74 i dla chłopca 7 letniego.Mogłabym również przekazac jakieś zabawki, a także ubrania dla kobiety rozmiar 38-42.Proszę o kontakt maja2835@interia.eu

Odpowiedz

ala125

4 lata, 3 miesiące temu

Meble już nieaktualne

Odpowiedz

Bartek kraków

4 lata, 3 miesiące temu

ODDAM materac 2 osobowy z IKEA (używany w dobrym stanie), 140x210.
Nie mam transportu wiec trzeba by po niego podjechać czymś.
Można go zgiąć i włożyć na bagażnik dachowy.
osoby zainteresowane proszę o kontakt: 694871418
Dzwoniłem do caritasu i mieli go odebrać już 2 tygodnie temu, straszna opieszałość z ich strony.

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

Proszę o pomoc w odbudowie w postaci materiałów budowlanych dla moich Rodziców z osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu.Ich dom przeznaczony jest do rozbiórki.
agaflis71@o2.pl, 507714559

Odpowiedz

luba

4 lata, 3 miesiące temu

Bardzo chętnie skorzystam z każdej pomocy oferowanej zalany został mój dom,straciliśmy wszystko, fundament nam siada podłoga zapada się do piwnicy ściany sufity popękały,zalane zostało cale gospodarstwo z którego się utrzymywaliśmy proszę bardzo o pomoc mój kontakt luba67@o2.pl wolała by na telefon bo nie mam komputera 508258630

Odpowiedz

luba

4 lata, 3 miesiące temu

Bardzo chętnie skorzystam z każdej pomocy oferowanej zalany został mój dom straciliśmy wszystko siad fundament podłoga zapada się do piwnicy zalane zostało całe gospodarstwo rolne z którego się utrzymywaliśmy proszę o każdą pomoc kontakt luba67@o2.pl albo tel;508258630

Odpowiedz

Jadwiga

4 lata, 3 miesiące temu

Oddam mebloscianke w dobrym stanie masywna okolo 20 lat nie zniszczona dluga 4m wys 2,35, duza szfa +3 regaly w tym barek i dwie witryny oszklone, kolor ciemny dab.Nie posiadam transportu.Myszkow- tel.518730974.

Odpowiedz

Beata

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. Oddam rzeczy dziecięce dla dzieci z rodzin powodzian (rozmiary różne, ale od ok. 98 do 110). Proszę o kontakt na email: beabit@go2.pl

Odpowiedz

Beata

4 lata, 3 miesiące temu

Witam, jestem z Zabrza. Chętnie oddam meble: meblościanka, łóżko + 2 fotele w komplecie; szafę. Rzeczy są w stanie do użytku. Jeżeli ktoś potrzebuje to wyślę zdjęcia :) kontakt: betita1@gmail.com

Odpowiedz

Kinga

4 lata, 3 miesiące temu

Zaproponowałam dla powodzian dwa worki odzieży (chłopiec 10 lat, dziewczyna 15 lat) markowej, w bardzo dobrym stanie. Oprócz tego wózek dziecięcy, łóżeczko, kołdry, zabawki i zamrażarkę. Panie z Pomocy Społecznej w Goczałkowicach - Zdroju powiedziały, że już rozdały to, co miały i nie potrzebują, z Czechowic - Dziedzic natomiast, że "nie ma już zainteresowania".
Po co więc te apele?

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 3 miesiące temu

bo droga kingo w tym roku burmistrza nie zalalo i dla urzedu miejskiego powodz sie skonczyla po zejsciu wody,bo urzednicy musza isc na urlopy a my niestety zostalismy sami sobie

Odpowiedz

Aga

4 lata, 2 miesiące temu

Kochana powodzianom nadal potrzebne jest wszystko, nic się nie zmieniło. Nadal żyjemy w strachu i w spartańskich warunkach, nikt już nie ma siły. Pragniemy spokoju o lepsze jutro a tu znowu Wisła przybiera. Zmieniło się jedynie to że władze i wszelkie słóżby już o nas zapomnieli, wydaje się im że pomoc tak zwana tuskowa odbudowała nam domy i wszystko co w nich posiadaliśmy. POMOC JEST NAM NADAL POTRZEBNA TYLKO POPROSTU NIE MA KTO JUŻ OD WAS ODBIERAĆ TEGO CO NAM PRAGNIECIE PRZEKAZAĆ I MÓWIĄ ŻE NIE MA ZAINTERESOWANIA TAK OWSZEM NIE MA ALE NIE Z NASZEJ STRONY.MY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO BO JAK BY NIE PRYWATNE OSOBY TO NIE MIELIBYŚMY NIC.

Odpowiedz

piotel

4 lata, 3 miesiące temu

Będę zmieniał meble w pokoju córki i mogę oddać ładny segment z biurkiem, szafą (żółty z zaokrągleniami u góry) oraz tapczan rozkładany. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia na mejla. Kontakt: piotel@gery.pl tel.506164226 mieszkam w okolicy Łodzi. Niestety nie posiadam transportu.

Odpowiedz

Rodzina z Bochni

4 lata, 3 miesiące temu

Mamy do zaoferowania: biurko w dobrym stanie, tapczan podwójny ( młodzieżowy, dwuczęściowy, wysuwany), szafa pojedyncza czerwona na ubrania, półka na książki czerwona - komplet z szafą, ubrania używane nie zniszczone, artykuły szkolne.
Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt 507 279 820 - transportu nie zapewniamy.

Odpowiedz

piotel

4 lata, 2 miesiące temu

Niestety, ale ogłoszenie jest już nieaktualne.

Odpowiedz

Edyta

4 lata, 3 miesiące temu

Mam do podarowania ubrania, przewaga duze rozmiary, ale i inne, okolice Rybnika, gorny Slask. Prosze o kontakt osob prywatnych albo instytucji charytatywnych. Adres kontaktowy edyjan@wp.pl

Odpowiedz

Marysia

4 lata, 3 miesiące temu

Witam!

Jestem mieszkanka Orlisk gminy Gorzyce.Woda w ciągu miesiąca zalała mój dom dwa razy.Mieszkam z mamą w parterowym domu.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuję.

Orliska 53
39-432 Gorzyce
E-mail marysia3176@gmail.com

Odpowiedz

Sylwek

4 lata, 3 miesiące temu

Jestem z terenów zalanych. Moj dom parterowy został cały zalany nic prócz murow nie zostało. Mam 15-miesiecznego syna bardzo prosze o pomoc! potrzebuje ubran mebli wozka spacerowego lozezka zabawek materiałow budowlanych farby naczyn garczkow, potrzebne wszystko. tel 661309690

Odpowiedz

Ela

4 lata, 3 miesiące temu

Sylwek,z której miejscowości jesteś?

Odpowiedz

Sylwek

4 lata, 3 miesiące temu

gm. Gorzyce

Odpowiedz

aneta

4 lata, 3 miesiące temu

Witam ,jestem mieszkanką Orlisk małej wsi w gminie Gorzyce. Mój dom został dwa razy zalany.Obecnie z trójką dzieci(16 lat,11lat,1rok) mieszkam u rodziny.Bardzo proszę o pomoc. nr telefonu 609525741 lub adres e-mail pkdranzer1136@gmail.com

Odpowiedz

hana

4 lata, 3 miesiące temu

Potrzebuje pomocy. tTegoroczna powódz byla dla nas tragedią, zalało nas dwa razy stracilismy wszystko. Dom zniszczony w 90 % potzrebujemy pomocy od ludzi dobrego serca , potrebujemy materiałów budowlanych, mebli, sprzetu agd ip PROSZE O POMOC BEDZIEMY WDZIECZNI ZA KAŻDĄ NAWET DROBNĄ RZECZ. 516962822. Mozemy odebrac osobiscie. (posiadamy zaswiadczenie z gminy o zalaniu)

Odpowiedz

betka

4 lata, 2 miesiące temu

Witam
Chcę przekazać potrzebującym regał 4-ro częściowy o wymiarach: całość 315x236. Regał jest złożony w elementach 3 skrzynie - podstawy regału 90x56x60, 3 nadstawki 180x90x45, 1 wąska skrzynia podstawa 56x45x45, wąska nadstawka 180x45x45. Mamy również do oddania narożnik jednoosobowy - ciemna zieleń. Nie posiadam transportu. Odbiór z Zielonki koło Warszawy.Proszę podać kontakt mailowy to prześlę zdjęcia ww regału

Odpowiedz

anna

4 lata, 3 miesiące temu

Witam
Mieszkamy pod Łodzią, jesteśmy w miarę dobrze usytuowaną rodziną, wykonuję zawód pielęgniarki, mąż posiada firmę remontową. Z wielką chęcią przyjmę na okres od 1- do 15 sierpnia dziecko z terenów dotkniętych powodzią (może być rodzeństwo), by móc wesprzeć rodziców. jeśli zaistnieje taka potrzeba- możemy sami dzieci odebrać. Mamy 2 letniego syna, jeśli ktoś potrzebuje ubranka na dziecko w wieku od 0 do 2 lat- proszę o kontakt. telefon: 509-155-407, mail: aniaskura@vp.pl

Odpowiedz

karolina

4 lata, 3 miesiące temu

jestem dotknieta powodzia:(prosze dobrych ludzi o pomoc na odbudowe mieszkania jestem z okolic wilkowa woj lubelskie moj mail karolinka2409@wp.pl dziekuje z gory

Odpowiedz

Ola

4 lata, 3 miesiące temu

Witam, mam do oddania kuchenkę gazowo-elektryczną w bardzo dobrym stanie. Jestem z Warszawy, ale niestety nie jestem w stanie zapewnić transportu. Dzwoniłam do PCK i Caritas, które nie chcą przyjmować tego typu darów. Jeśli ktoś byłby zainteresowany kuchenką i mógłby odebrać ją i przetransportować potrzebującym proszę o kontakt na: arodanska@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 3 miesiące temu

witam, jeśli ktoś potrzebuje np. jakieś meble , zabawki , ubrania itp to prosze pisać, naprawde chętnie pomożemy,
kasiainteria.pl@interia.eu

Odpowiedz

Adam

4 lata, 3 miesiące temu

jestesmy zalana 4 osobowa rodzina z gminy gorzyce
prosimy o pomoc o jakikolwiek wsparcie finansowe nawet symboliczna kwote.

Nr tel: 500591128

Odpowiedz

Sylwek

4 lata, 3 miesiące temu

Mam 1.5 rocznego synka przenosze sie od rodziny do rodziny obecnie mieszkam w 4 miejscu moj dom zostal dwukrotnie zalany prosil bym o jakie kolwiek wsparcie finansowe nawet symboliczna kwote bo chcial bym zdarzyc przed zima z synkiem i zona wrocic do domu
nr tel: 661309690

Odpowiedz

figaf

4 lata, 3 miesiące temu

Posiadam używane meble kuchenne, co prawda rozłożone ale można je wykorzystać w dowolny sposób. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt

Odpowiedz

aga

4 lata, 2 miesiące temu

Skąd Pani pisze?

Odpowiedz

anna

4 lata, 2 miesiące temu

ja w sprawie tych używanych mebli kuchennych niemam jak się skontaktować bo nie został podany żaden numer a wiec proszę o kontakt do mnie 887 330 959 mam dwie rodziny z powodzi więc by się przydały bardzo

Odpowiedz

agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

witam. mam do podarowania meble - stół- ława rozkładany w kolorze mahoniu oraz dwie pufy (w nich schowki) i fotel z jednego kompletu.Całość do odbioru w Zabrzu
agaj77@wp.pl

Odpowiedz

piotras

4 lata, 3 miesiące temu

Witam

Mam do oddania meblościankę ( razem z szafą) w kolorze mahoń plus komoda w takim samym kolorze. Meble są w bardzo dobrym stanie. Do odebrania osobiście w Stalowej Woli. Kontakt tel. 695 115 660 lub e mail euzebio2@wp.pl

Odpowiedz

JANINA

4 lata, 3 miesiące temu

MAM 83 LATA MIESZKAM SAMA W TRZESNI NA TERENIE ZALANYM DWUKROTNIE PRZEZ POWÓDZ LECZE SIE NA NADCISNIENTE TETNICZE WODA ZDBRAŁA MI WSZYSTKO BARDZO LICZE NA JAKĄŚ POMOC MATERIALNĄ LUB FINANSOWĄ KONTAKT 887330959 Z GÓRY WSZYSTKIN DZIEKUJĘ NUMER RACHUNKU BANKOWEGO PODAM TELEFONICZNIE

Odpowiedz

marcelak

4 lata, 3 miesiące temu

witam, mam do oddania szafę z nadstawką, kolor jasny dąb, wymiary, (wys.x szer.)235x130 cm, szafa jest w dobrym stanie, do odebrania osobiście w Stalowej Woli. Kontakt tel. 693 687 572 lub e mail marcelak1@wp.pl

Odpowiedz

Piotras

4 lata, 3 miesiące temu

ogłoszenie już jest nieaktualne

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

Bardzo proszę o pomoc w postaci jakichkolwiek materiałów budowlanych dla moich Rodziców z Osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu.Dom przeznaczony jest do rozbiórki.

Odpowiedz

Kamil

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. pochodzę z gminy Wilków, zostałem zalany 2 krotnie, w maju oraz lipcu,woda stała praktycznie dwa tygodnie , zalała mi dom oraz uprawy rolne z których żyła,cała moja rodzina: mama, babcia, młodsza siostra oraz brat, no i ja.natomiast ojciec nie żyje już 7 lat. ja niestety nie mam żadnej pracy, bo tak jak pisałem wcześniej pomagałem, Mamie w rolnictwie, no a teraz przez te najbliższe 3,4lat nie bendziemy, mieli żadnego zbioru chmielu, jabłek, malin. nio i nie wiem z czego bedziemy żyć przez te lata, i bardzo bym prosił o jakieś kolwiek finansowe wsparcie np. symboliczna 1złotówke. o to mój numer konta:26 1140 2004 0000 3302 6265 7706 mbank,
kontakt mail: kamilllwo@gmail.com
kontakt tel: 515079564

Odpowiedz

kamil

4 lata, 3 miesiące temu

Witam. pochodzę z gminy Wilków, zostałem zalany 2 krotnie, w maju oraz lipcu,woda stała praktycznie dwa tygodnie , zalała mi dom oraz uprawy rolne z których żyła,cała moja rodzina: mama, babcia, młodsza siostra oraz brat, no i ja.natomiast ojciec nie żyje już 7 lat. ja niestety nie mam żadnej pracy, bo tak jak pisałem wcześniej pomagałem, Mamie w rolnictwie, no a teraz przez te najbliższe 3,4lat nie bendziemy, mieli żadnego zbioru chmielu, jabłek, malin. nio i nie wiem z czego bedziemy żyć przez te lata, i bardzo bym prosił o jakieś kolwiek finansowe wsparcie np. symboliczna 1złotówke. o to mój numer konta:26 1140 2004 0000 3302 6265 7706 mbank,
kontakt mail: kamilllwo@gmail.com

kontakt tel : 515079564

Odpowiedz

piotras

4 lata, 3 miesiące temu

Powyższe ogłoszenie w sprawie meblościanki juz nieaktualne.

Odpowiedz

piotras

4 lata, 3 miesiące temu

Powyższe ogłoszenie dotyczące meblościanki jest już NIEAKTUALNE

Odpowiedz

basia

4 lata, 3 miesiące temu

witam.mam na imie basia mieszkam w wielowsi.jestem matka samotnie wychowujaca nastoletniego syna.moj dom zostal dwukrotnie zalany przez powodz dlatego zwracam sie z ogromna prosba do panstwa o pomoc materialna lub finansowa.jest mi szczegolnie ciezko bowiem w marcu stracilam prace.blagam i prosze o pomoc.moj nr.telefonu 606 784 343 i adres email znajomych na ktory mozna pisac.auto.rem@op.pl

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 3 miesiące temu

Bardzo proszę o pomoc w postaci jakichkolwiek materiałów budowlanych dla moich Rodziców z Osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu.Dom przeznaczony jest do rozbiórki.
tel.507714559

Odpowiedz

ANNA

4 lata, 3 miesiące temu

BARDZO PROSZE O POMOC DLA MOJCH RODZICÓW KTÓŻY ZOSTALI DWA RAZY ZALANI NA TERENIE SANDOMIERZA UL WIELOWIEJSKA PRZEZ POWÓDZ DOM I BUDYNKI GOSPODARCZE NIE NADOJA SIE DO ZAMIESZKANIA JEDYNIE WSZYSTKO DO ROZBIURKI I BUDOWANIE DOMU MUSZA ZACZAC OD PODSTAW BARDZO LICZYMY NA JAKĄ KOLWIEK POMOC MATERIALNĄ LUB FINANSOWĄ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM TELEFONU 887 330 959 LUB NA aaniaa0982@interia.pl numer kąta podam telefonicznie

Odpowiedz

powodzianie

4 lata, 3 miesiące temu

Moja rodzina została dwukrotnie dotknięta przez powódż.Straciliśmy wszystko,nie mamy nic,potrzebujemy materiałów budowlanych,okna,drzwi,meble,sprzęt AGD.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc,za co z góry serdecznie dziękuję.

orliska17@wp.pl

Odpowiedz

ewa

4 lata, 3 miesiące temu

Jestem mieszkanką śląska okolice rybnika mam meble (pare półek i ewent. szafa) jeśli komuś są potrzebne proszę o kontakt banev@o2.pl

Odpowiedz

Agi

4 lata, 3 miesiące temu

Proszę o pomoc rzeczową dla moich rodziców któzy są starsi i schorowani, stracili wszystko. Przydało by się im wyposarzenie domu. Chętnie przyjmą rzeczy w dobrym stanie uzywane. Może jakis sprzęt Agd.Dziękuję z góry serdecznie. tel.668463517

Odpowiedz

hamlet

4 lata, 2 miesiące temu

Poszukuje pomocy, mój dom został zalany w maju i czerwcu, na dzień dzisiejszy już mam wodę w domu przez opady, woda wdarła się gdyż gruntowe są bardzo wysokie. Potrzebuję sprzętu AGD, RTV, mebli, pieniędzy, wszystkiego. Jeśli ktoś chce pomóc, proszę o kontakt e-mail: drob.ozdobny@vp.pl , 721111890, Wielowieś/Tarnobrzeg

Odpowiedz

maria

4 lata, 2 miesiące temu

bardzo proszę o materiały budowlane.Dom został zakwalifikowany do rozbiórki, ktora juz sie rozpoczęła. Poniewaz wynajmujemy mieszkanie nie mamy mozliwości przyjęcia mebli czy sprzętu agd. Mieszkamy w Tarnobrzegu. Proszę o kontakt telefoniczny 503736861.Serdecznie dziękuję.

Odpowiedz

basia

4 lata, 2 miesiące temu

powodzianka bardzo serdecznie prosi o wsparcie finansowe nawet to symboliczne.tel.606784343

Odpowiedz

basia

4 lata, 2 miesiące temu

jeszcze raz bardzo serdecznie prosze o pomoc finansowa nawet ta symboliczna.z gory dziekuje.606784343

Odpowiedz

ANNA

4 lata, 2 miesiące temu

BARDZO PROSZĘ O POMOC MATERIALNĄ LUB FINANSOWĄ DLA MOJCH RODZICÓW BO W TEGOROCZNEJ POWODZI W OKOLICACH SANDOMIERZA STRACILI WSZYSTKO A DOM NIE NADAJE SIE DO ZAMIESZKANIA MAM TEŻ CIOCIE KTÓRA MIESZKA SAMA NA TERENIE ZALANYM DWUKROTNIE PRZEZ POWÓDZ W TRZEŚŃI BORDZO PAŃSTWA PROSZE Z CAŁEGO SERCA O JAKĄ KOLWIEK POMOC DLA MOJCH BLISKICH PODAJE NUMER TELEFONU WRAZIE KONTAKTU 887330959 LUB MEILA aaniaa0982@interia.pl mom nadzieje że znajdzie się ktoś taki kto bedzie w stanie pomuc mojm bliskim.

Odpowiedz

Aga

4 lata, 2 miesiące temu

Może ktoś ma do oddania odkurzacz dla powodzianina?
tel.507714559

Odpowiedz

Krzysztof

4 lata, 2 miesiące temu

Witam
Prosił bym o pomoc dla moich znajomych którzy mieszkają w małej wiosce Orliska gm Gorzyce woj Podkarpackie.
Zalany został dwukrotnie ich dom po sam dach i stracili wszystko co posiadali , mieszkają do tego czasu poza domem z małym dzieckiem i starszą chorą mamą.Ludzią dobrego serca którzy udzielą się pomocą podam kontakt tej rodziny,i uzgodnicie formę pomocy.Osobą zainteresowanym mogę przesłać zdjecia zalanego dobytku.
kontakt tel 693-600-617
mail arczics@wp.pl

Odpowiedz

KasiaF

4 lata, 2 miesiące temu

Witam, mam do oddania ubranka dla małej dziewczynki. Ubranka są używane, lecz w bardzo dobrym stanie - rozmiar 68-74. Mam także 2 różki dla noworodków i 2 śpiworki w rozmiarze 80. Proszę zainteresowanych o mejla: katarzyna.francikowska@gmail.com.
Ubranka wyślę paczką w dowolne miejsce.

Odpowiedz

Stefan

4 lata, 2 miesiące temu

Mamy telewizor 32 cale Philips, możemy oddać rodzinie/szkole dotkniętej powodzią, do odebrania z Warszawy, tel 696 87 83 27

Odpowiedz

aga

4 lata, 2 miesiące temu

Potrzebne meble kuchene, kuchenka, stół, fotele, krzesła, szafa dla starszego małżeństwa po 70-tce któży nie mają teraz praktycznie nic aby funkcjonować w miarę normalnie. Może ma ktoś wyżej wymienione rzeczy na zbyciu i może je podarować?????? Proszę o kontakt. 668463517

Odpowiedz

Kamusznik

4 lata, 1 miesiąc temu

mam ubrania dla starszej kobiety, proszę o kontakt: dobreallegro@gmail.com
i dodatkowo proszę o adres do wysyłki, rozmiar jaki ta pani po 70tce nosi. Pozdrawiam

Odpowiedz

Orliska

4 lata, 2 miesiące temu

Jestesmy zainteresowani.Przyjedziemy po odbiór w poniedziałek 2 sierpnia.

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 2 miesiące temu

Witam. Mam do oddania zabawki pluszowe po mojej córce oraz książki dla dzieci do 6-ciu lat. Chętnie wyślę. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt satino@poczta.onet.pl

Odpowiedz

powodzianie

4 lata, 2 miesiące temu


Moja rodzina została dwukrotnie dotknięta przez powódż.Straciliśmy wszystko,nie mamy nic,potrzebujemy materiałów budowlanych,okna,drzwi,meble,sprzęt AGD.Jesteśmy rodziną z dziećmi 6-cio i 12-letnimi.Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc,za co z góry serdecznie dziękuję.

507825210

Odpowiedz

betka

4 lata, 2 miesiące temu

Witam
Mam do oddania potrzebującym regał 4-ro częściowy o wymiarach: całość 315x236. Regał jest złożony w elementach 3 skrzynie - podstawy regału 90x56x60, 3 nadstawki 180x90x45, 1 wąska skrzynia podstawa 56x45x45, wąska nadstawka 180x45x45. Mamy również do oddania narożnik jednoosobowy - ciemna zieleń. Oddam również używane zelazko, zasłony, ręczniki, prześcieradła itp.Nie posiadam transportu. Odbiór z Zielonki koło Warszawy.Proszę o kontakt na e'mail: betka.g@wp.pl

Odpowiedz

DZIEN DOBRY.

3 lata, 11 miesięcy temu

MOZE MA PANI NIEPOTRZEBNE FIRANY,ZASLONY,RECZNIKI,JESLI MOZE PANI WYSLAC PACZKE BEDE SZCZESLIWA O POMOC DZIEKUJA.MOJ TEL 669887079 prosze o smsa.

Odpowiedz

Agnieszka Sus

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania mebloscianke i wersalke (w Krakowie) nie posiadam transportu wiec odbior we wlasnym zakresie, lub prosze o namiary gdzie w Krakowie mozna to przekazac.
Prosze o przeslanie kontaktu w odpowiedzi na ten wpis.

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 9 miesięcy temu

ja mieszkam koło krakowa bardzo chentnie bym zabrała te zeczy nie mam transportu własnego mój numer tel 518543095

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 2 miesiące temu

witam. jestem z Sokolnik mam parterowy dom woda go nie oszczedziła, jesli ktos by miał meble, pościel,sprzed rtf, rtg, materialy budowlane to bardzo prosze o pomoc. mój telefon 505293105

Odpowiedz

Małgosia

4 lata, 2 miesiące temu

Witam, mam do oddania trochę ubranek po Córce w rozmiarze od 0 d0 3 lat, ubranka używane ale w dobrym stanie, może komuś się przydadzą, mogę wysłać w dowolne miejsce w Polsce, proszę o podanie adresu na maila: margaretkaaaa@gazeta.pl

Odpowiedz

Maria

4 lata, 2 miesiące temu

Jestem mieszkanką Orlisk gmina Gorzyce ,dom mój został zalany dwukrotnie w wyniku majowej i czerwcowej powodzi . Zniszczeniu uległy meble ,sprzęt AGD i RTV oraz gospodarczy bardzo proszę o pomoc za którą będę wdzięczna .Kontakt Tel. 603078792

Odpowiedz

Marta

4 lata, 2 miesiące temu

Mam dużo ubranek dla małego dziecka (na wiek od miesiąca do ok. roku). Są to zarówno ubranka dla dziewczynki jak i chłopca. Chętnie oddam, choć muszę zaznaczyć, że są to rzeczy używane (ale w dobrym stanie). Mój mail: martakiwi@o2.pl

Odpowiedz

Ola

4 lata, 2 miesiące temu

Apeluję do ludzi którzy moga i chca pomoc starszym ludzią po powodzi. Rodzina
ma 1000 zł na przezycie, p.Krysia chora jest na serce. PowOdz zabrała im caly
dobytek po raz drugi a zostawila z kredytami. Obecnie ledwo wiąza koniec z
końcem a o kupnie ubrań moga zapomniec. Jeśli ktoś byłby chętny pomoc nawet
ofiarujac takie rzeczy jak ubrania które leza nam w szafie i sie w nich nie
chodzi,buty, posciel a nawet zasłony czy firany to podam nr. tel 694 014 581 -
p. Krysia miejscowość trześń



Podaję adres:
Krystyna Serafin
Trześń ul. Sw. Floriana 21
39-432 Gorzyce

Są to 2 osoby
Wiek ok 50 lat , wzrost p. Krysia 165 krawcowa z zawodu wiec napewno sobie
przerobi o ile bedzie jej maszyna do szycia nadal dobra a p. Zygmunt wzrost ok
180- 185 cm. Jak coś by bylo dla nich za małe lub za duże to oddadzą innym bo
tam cala wies była zalana więc nie jedna rodzina jest potrzebujaca

Odpowiedz

irmmina

3 lata, 10 miesięcy temu

Pani Olu chce zapytac czy to jeszcze aktualne.Mam troche zeczy uzywanych damskich i meskich.

Odpowiedz

aneta

4 lata, 2 miesiące temu

Zaprosze na wakacje dzieci powodzian .. .kupie potrzebne rzeczy do szkoly mieszkam w warszawie tel 600932073 chetnie przyjme rodzenstwo na okres 2 tyg

Odpowiedz

CHCE POMOC RODZINIE

4 lata, 2 miesiące temu

CHCE POMOC RODZINIE Z MALYMI DZIECMI KTORZY NA SKUTEK POWODZI STRACILI SWOJ DOBYTEK.PROSZE O KONTAKT aicona@interia.eu

Odpowiedz

Kasia Miklaszewska

4 lata, 2 miesiące temu

Małżeństwo z dwuletnim synkiem z Warszawy zabierze dziecko na wakacje do miejscowości Jantar nad morzem od 23.08 na tydzień. Płeć dziecka nie ma znaczenia. Wiek do 10 lat. Zainteresowanych proszę o kontakt z adresem k.kowalska0312@gazeta.pl. Jeśli znacie Państwo instytucje, które zajmują się formalną stroną zabierania dzieciaczków na wakacje, to proszę o info. Pozdrawiam

Odpowiedz

Jacek

4 lata, 2 miesiące temu

Warszawa. Mam dwa telewizory i odtwarzacz DVD.Chętnie przekaże je osobom potrzebującym z zalanych terenów. Telewizory Otake 21 cali i Thomson 32 cale.
Kontakt tel. 509222070

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 2 miesiące temu

to miło że pan chce oddać te sprzety ja bym była zainteresowana ale nie mam pojazdu. powodzianka z sokolnik, basiatk@go2.pl

Odpowiedz

Jacek

4 lata, 2 miesiące temu

Warszawa. Mam dwa telewizory i odtwarzacz DVD.Chętnie przekaże je osobom potrzebującym z zalanych terenów. Telewizory Otake 21 cali i Thomson 32 cale.
Kontakt tel. 509222070

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 2 miesiące temu

Jestem z okolic Gorzyc.Mój dom został dwukrotnie zalany .Bardzo proszę o pomoc.Tel 501179845

Odpowiedz

Krzysztof

4 lata, 2 miesiące temu

Witam !
Chciałbym wszystkim dobroczyńcom podziękować , za okazałą pomoc na moja prośbę i poinformować że obecnie pomagam rodzinie z dwójką małych dzieci z miejscowości Trześń gmina Gorzyce woj. Podkarpackie którzy są w podobnej sytuacji jak poprzednicy.
kontakt tel. 693600617 lub telefon do powodzianki
Agnieszka : 667255145

Odpowiedz

ela

4 lata, 2 miesiące temu

Mam meble do oddania dwa segmenty z lat 80 -tych i kuchnię ,ławę i stół w dobrym stanie - Bydgoszcz telefon 665381817

Odpowiedz

Aleksander

4 lata, 2 miesiące temu

mamy trochę używanych ale w dobrym stanie rzeczy dla chłopca w wieku 6-7 lat i dziewczynki ok.3 lat. Chętnie wyślemy osobom potrzebującym na własny koszt na terenie Polski. Kontakt alexkoz@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 2 miesiące temu

Jestem z Warszawy. Mam do oddania meble- 2 regały. Są z lat 80.ale w dobrym stanie.Niestety nie mam jak tego przewieźć. Mogę wysłać zdjęcia. Mój email:gawinekkasia@tlen.pl, tel.503519606

Odpowiedz

Martyna

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania sofe rozkladana w dobrym stanie 140x90.
W kazdej chwili mozna ja zabrac, ale potrzebny jest transport.
Prosze zainteresowanych o kontakt na e-maila mona1976@gazeta.pl

Odpowiedz

janina-podkarp

4 lata temu

a skad pani jest,czy ta sofa jest jeszcze aktualna?

Odpowiedz

Iwona

4 lata, 2 miesiące temu

Mam leki,które otrzymuję od znajomego lekarza z Niemiec.jak mogę je oddać-jestem ze świebodzina woj.lubuskie.Nikt ui nas nie zorganizował zbiórki dla powodzian.

Odpowiedz

wera

4 lata, 2 miesiące temu

Bardzo prosiła bym o pomoc dla samotnej starszej kobiety której dom został zalany w tegorocznej powodz dwukrotnie mieszka w Trześńi kobieta ta nieotrzymała dotej pory pomocy ani z Gminy Gorzyce ani od sołtysa drodzy darczyńcy proszę mi uwieżyć powiedzian mi w Gminie jak poszłam dowieszieć sie czy ta pani jest na liśćnie po jakikolwiek sprzęt AGD że takiej kobiecie pomoc się nie należy z racj wieku więc gdyby była na liśćie to na samym końcu bo pierwszeństwo mają rodziny wielodzietne a na prawde gdzie ta pomoc dla tych starszych ludzi bordzo prosiła bym o pomoc dla tej kobiety prosze telefon 887 330 959 aaniaa0982@interia .pl pomuszmy takim osobom starszym

Odpowiedz

kara

4 lata, 2 miesiące temu

BARDZ PROSZE O POMOC DLA STARSZEJ KOBIETY KTÓREJ DOM ZOSTAŁ DWUKROTNIE ZALANY W TEGOROCZNEJ POWODZI MIESZKA SAMO I NIEMA Z NIKĄT ŻADNEI POMOCY KOBIETA TA MIESZKA W TRZESNI WOJ POTKARPACKIE GMINA GORZYCE MOGE PRZESŁAĆ ZDIECIA ZALANEGO DOMU TEJ KOBIETY LICZ SIE KAŻDA POMOC PODAJE ADRES JANINA PAWŁOWICZ TRZEŚŃ UL BŁONIE 81 39-432GORZYCE TEL 887-330-959 NUMER KONTA 61 943410122002105166730002 LICZ SIE KAŻDA POMOC

Odpowiedz

KUBA

4 lata, 2 miesiące temu

Bardzo proszę o pomoc dla rodziny ,która w tej tragedii wszystko straciła.Dom
stał prawie tydzień w wodzie. Są to ludzie którzy naprawdę wszystko stracili i
na pewno takiej pomocy jak (ubrania, ręczniki, lodówka, pralka, kuchnia gazowa,
środki czystości, żywnośc ) teraz potrzebują. Jest tam dwójka małych dzieci , ich rodzice oraz dziadkowie. Podam bezpośrednio nr tel do
rodziny i proszę o jakąs pomoc, wiadomo nikomu z nas się nie przelewa ale mamy
nie raz nie potrzebne rzeczy wiec mozemy sie podzielić. To jest nr tel do p.
Krysi ( mama dzieci) 694 014 581 woj. podkarpadzkie gmina Gorzyce
Z góry dziękuję za okazaną im pomoc

Odpowiedz

Andrzej

4 lata, 2 miesiące temu

Witam.Pod koniec sierpnia mogę oddać meblościankę koloru bordo dł.4m.ławę rozkładaną i stolik pod telewizor.Transport we własnym zakresie.Ruda Śląska telefon 607147753

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 2 miesiące temu

jestem z sokolnik bardzo bym prosił o jakąś pomoc, jeśli na wieś przyjedzie jakis tir to zawsze dostaja ci co sie znaja miedzy sobą albo silniejsi, robi sie straszny zament i bałagan.ja rzadko kozystam z takich darów nie umie byc hamski a że jestem mieszkańcem od niedawna wiec nie mam szans. woda zalała mi dom parterowy i z każdego daru bede zadowolony.tel 505293105 e- mail kopenx@wp.pl

Odpowiedz

kamala

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania meble kuchenne. Są w dobrym stanie, nie zniszczone. Może komuś się przydadzą. Jestem z Warszawy. kamala03@gazeta.pl, 791-382-483

Odpowiedz

kamala03

4 lata, 2 miesiące temu

Chętni na meble są, ale problem jest z transportem. Może ktoś mógłby pomóc? Za paliwo oddam. kamala03@gazeta.pl

Odpowiedz

Podziękowania

4 lata, 1 miesiąc temu

Serdecznie dziękuje pani za te mebelki do kuchni,ma pani złote serce

Odpowiedz

Meble do oddania

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania regał 5 częściowy w kolorze mahoniu, w tym 2 szafy - szeroka, 1 m i wąska, 0.5 m i 3 pozostałe części - typowa na telewizor, barek z oszklonymi drzwiami i jedna z pełnymi drzwiczkami. Zdjęcia mogę przesłać na maila. NIestety nie mam transportu. Mieszkam w Komorowie k. Pruszkowa. Telefon 608-316-880, Marcin.

Odpowiedz

ANNA

4 lata, 2 miesiące temu

PROSZĘ O POMOC DLA STARSZYCH I SAMOTNYCH LUDZI PROSZĘ MI WIEŻYĆ ONI TESZ STRACILI WSZYSTKO W TEGOROCZNEJ POWODZI NIEMAJĄ ZNIKĄT ŻADNEJ POMOCY TO MI SIĘ WYDAJE CHORE I NIE NORMALNE ŻEBY ZAPOMINAĆ O TAKICH OSOBACH

Odpowiedz

ada

4 lata, 1 miesiąc temu

jak można pomóc tym ludziom?co jest potrzebne konkretnie?

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 1 miesiąc temu

poni ado czy poni chcę pomuc starszej osobie jeśl tak to proszę o kontakt aaniaa0982@interia.pl

Odpowiedz

ada

4 lata, 1 miesiąc temu

jeśli będę mogła w miarę swoich możliwości to bardzo chętnie.

Odpowiedz

ada

4 lata, 1 miesiąc temu

amekla742@gazeta.pl może uda mi się komuś pomóc

Odpowiedz

Agnieszka B

4 lata, 2 miesiące temu

Jestem mamą 4 dzieci ( 3 biologicznych i 1 jako mama zastępcza),chętnie przyjmę dziecko do lat 10 do końca wakacji.
Jestem ze Szczecina.
Kontakt agnblo5@wp.pl lub tel.510-633-345.

Odpowiedz

Małgorzata

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania regał młodzieżowy z biurkiem i szafą ubraniową, dł. 380 cm. Do odbioru własnym transportem z Warszawy.

Odpowiedz

Powodzianka

4 lata, 2 miesiące temu

Pani Magdo prosze o jakiś kontakt na panią

Odpowiedz

Hanna

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania komplet mebli młodzieżowych (szafa ubraniowa, szafki mniejsze ubraniowo-książkowe)- w sumie 3 szafy w dobrym stanie oraz stolik rozkładany. Mieszkam w Komorowie (koło Warszawy). Nie mam transportu. Zainteresowanych proszę o kontakt - tel.: 501 100 464

Odpowiedz

gabriela

4 lata, 2 miesiące temu

mam dwa fotele i dwie pufy oraz dwa fotele obrotowe ,dywan kilim, koc, pościel. Jeżeli ktoś może po to przyjechać, zapraszam do Częstochowy. Kontakt email: gabrielazyla2@wp.pl

Odpowiedz

Magda

4 lata, 2 miesiące temu

mogę wspomóc ubrankami dla dziewczynki, rozm. 110 - 116, może uda mi się wyszperać jakieś artykuły szkolne np. plecak, piórnik itp.,
jeśli są inne rzeczy, które mogłabym zorganizować, bardzo chętnie pomogę
proszę o kontakt meilowy: magda.natalia@op.pl

Odpowiedz

pomoc

4 lata, 2 miesiące temu

jesli ktoś mi może pomuc odebrać meble z Warszawy w najblzszym czasie meble te sa potrzebne do zalanego domu w Trześni a za paliwo oddam proszę o kontakt 887-330-959

Odpowiedz

Ania

4 lata, 2 miesiące temu

Witam,
jeżeli ktoś potrzebuje to mam do oddania szafę o wymiarach 160*200*60 (szer,wys,gł). Szafa z lustrem z kolekcji SEN - Black red white. Szafa jest w dobrym stanie do odbioru w Warszawie. Chętnego proszę o kontakt pod adresem robert28m@op.pl.

Odpowiedz

kamil

4 lata, 2 miesiące temu

prosze o pomoc mam 24 lata potrzebuje ubrania luzko jakoms szafke mam problem nieposiadam transportu 666551310

Odpowiedz

22

4 lata, 2 miesiące temu

nie posiadam transportu bardzo potrzebuje ubrania i meble prosze o pomoc666 551 310 dziekuje

Odpowiedz

22

4 lata, 2 miesiące temu

czy jest ktos kto morze mi wyslac ubrania zeczy do domu mam24 lata nic niemam a rodzine niestac 666551310bardzo prosze

Odpowiedz

kamil69

4 lata, 2 miesiące temu

potrzebuje pracy zarobkowej mam 24 lata jestem robotnik rematowo wykonczeniowy666551310

Odpowiedz

***

4 lata, 2 miesiące temu

skąd jesteś? podaj jakieś naiary i wymiary :)

Odpowiedz

Paulina

4 lata, 2 miesiące temu

Witam!
Mam ubrania dla dziewczynki w wieku od 12-16lat, moge wybrać te które są potrzebne, wyśle je pocztą na własny koszt, mój nr: 694688205, lub e-mail: paulka12@gmail.com

Odpowiedz

zuzka

4 lata, 2 miesiące temu

a ja mam sporo nowych przyborów szkolnych i ubranek dla dzieci uzywanych w dobrym stanie oraz koce i posciele, nie mogę tylko znależć placówki , która przekarze te rzeczy na rzecz powodzian, jestem z Warszawy i gdzie nie pytam to pomoc jest tylko w tym okręgu, co amm zrobic zeby te rzeczy trafiły dla powodzian, pomóżcie pomóc....

Odpowiedz

Powodzianka

4 lata, 2 miesiące temu

Pani Zuzo prosze do mnie zadzwonić lub prosze napisać jak się można z panią kontaktować

nr.516194088

Odpowiedz

CZK.PL

4 lata, 2 miesiące temu

Na stronie www.czk.pl znajdziecie informacje jak uzyskać pomoc i vice versa oraz jak skontaktować się z centrum zarządzania kryzysowego i potrzebnymi służbami w swoim regionie kraju. Wspieramy fundacje takie jak Caritas, PCK, PAH, WOŚP itd.

Odpowiedz

Katarzyna

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania zestaw mebli do pokoju dziecięcego: białe, w skład wchodzi : szafa, biurko 2x regały na ksiązki, szafka na ubrania itp. Okolice Tarnobrzegu, Nowa Deba. Odbiór na własną rękę.
511-195-775

Odpowiedz

j-powodzianin

4 lata, 2 miesiące temu

potrzebuje-mebli,kuchennych,pokojowych-młodzieżowych,pralki .
powodzianin z sokolnik -odbiorę własnym transportem

Odpowiedz

Beata

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania w ciągu 2-3 tygodni ( dopiero wtedy się zwolnią) sporo mebli w kolorze sosny. Są to: kilka regałów na książki, dwa biurka (normalne i na komputer) , komoda, 2 szafki na ubrania. Transport we własnym zakresie. Kraków tel. 600-980-891

Odpowiedz

betka

4 lata, 2 miesiące temu

Witam
Mam do oddania regał (z lat 90-tych) 4-ro częściowy o wymiarach: całość 315x236. Regał jest złożony w elementach 3 skrzynie - podstawy regału 90x56x60, 3 nadstawki 180x90x45, 1 wąska skrzynia podstawa 56x45x45, wąska nadstawka 180x45x45. Mamy również narożnik jednoosobowy - ciemna zieleń oraz sprawny telewizor SHARP 21 cali. Oddam również używane zelazko, zasłony, nowe ręczniki, prześcieradła i pościel itp.Nie posiadam transportu. Odbiór z Zielonki koło Warszawy.Proszę o kontakt na e'mail: betka.g@wp.pl

Odpowiedz

SZANOWNIA PANI

3 lata, 11 miesięcy temu

MOZE PANI POMOC O WYSLANIE PACZKE NA MOJ ADRES BEDE BARDZO WDZIECZNIA ZA POMOC NP.FIRANY,ZASLONY,RECZNIKI,POSCIELI.MAM DZIECI Z WIEKU 15,11,4L.TEL.669887079 prosze napisac smsa.serdecznie dziekuja.

Odpowiedz

iza

4 lata, 1 miesiąc temu

za około dwa tygodnie będe miała do oddania biurko młodzieżowe z regałem, dwie szafy, regał stojący (komplet black red white-w dobrym stanie).Gliwice tel.605-888-786

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam meble młodzieżowe -łóżko, szafę i biurko. Transport we własnym zakresie z Okolic Warszawy 606 42 58 59

Odpowiedz

Podziękowanie

4 lata, 2 miesiące temu

DZIĘKUJE paniom z Nowej Dęby za podarowane mebelki , córka jest uszczęśliwiona .

Odpowiedz

Tomasz

4 lata, 2 miesiące temu

Oddam meble kuchenne drewniane w kolorze ciemnym. Długość 1 części z blatem 160 cm (szafki dolne 2 x80 i górne przeszklone), część 2 zlew (moge oodać ze zlewem) szer 80 cm wraz ze szafką górną. Jak już wspomniałem komplet jest z drewna i po przeszlifowaniu można nadać mu dowolny kolor!!! Nie posiadam transportu. Mieszkam w Warszawie. Kontakt: Tomasz 606-512-216

Odpowiedz

j-powodzianin

4 lata, 2 miesiące temu

witam panie Tomaszu byłbym zainteresowany tymi meblami,oddzwonię tylko skołuje transport hej!

Odpowiedz

Beata

4 lata, 2 miesiące temu

Mam sporo mebli do oddania w dobrym stanie - kolor sosna. Są to regały na książki - kilka , biurka (2 - normalne i na komputer), komoda, szafka. Do odbioru w ciągu 2-3 tygodni. Bez opłat jedynie transport we wlasnym zakresie. Kraków tel 600-980-891

Odpowiedz

Podziękowania

4 lata, 1 miesiąc temu

Chciałabym serdecznie podziękować panu Tomaszowi za mebelki,pozdrawiam.

Odpowiedz

Asia Bytom

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do przekazania 4-drzwiową szafę na ubrania, rozkładaną sofę, duże narożne biurko oraz telewizor ze stolikiem. Ponieważ nie dysponuję transportem w grę wchodzi wyłącznie odbiór własny. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: jure78@tlen.pl

Odpowiedz

Janina

4 lata, 2 miesiące temu

Rodzina powodzian z domem do rozbiórki prosi o jakiekolwiek materiały budowlane.
505729564

Odpowiedz

Aga

4 lata, 2 miesiące temu

Potrzebne meble kuchenne, kuchenka, stół, fotele, krzesła, szafa dla starszego małżeństwa po 70-tce ktuży nie mają teraz praktycznie nic aby funkcjonować w miarę normalnie. Może ma ktoś wyżej wymienione rzeczy na zbyciu i może je podarować?????? Proszę o kontakt. 668463517

Odpowiedz

Linda Grześkiewicz

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania bordową sofę rozkładaną, po rozłożeniu jest dla 2 osób oraz 2 czarne fotele, z wzorem 'mozaikowym'. Meble są z lat '90 ale w dobrym stanie. Mieszkam w Warszawie, za transport jestem w stanie zapłacić do 100zł. Proszę o kontakt pod adres ija06@o2.pl lub pod nr telefonu 695401093 po godz. 17. Pozdrawiam

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 2 miesiące temu

kto może pomóc mi odebrać meble z Warszawy?

Odpowiedz

Ula

4 lata, 2 miesiące temu

Mam do oddania meble, używane (ale w dobrym stanie)biurko do pokoju dziecinnego, łóżko (160X200) do sypialni

Odpowiedz

Aga

4 lata, 2 miesiące temu

A skąd można odebrać te meble??

Odpowiedz

makenzie

4 lata, 1 miesiąc temu

mamy do oddania meble do sypialni firmy Black Red White: łóżko (na materac 160x200cm, materaca nie ma w zestawie), komodę, szafę trzydrzwiową z lustrem, szafkę nocną, regalik z półkami ze szkła i trzy półki na ścianę). Niestety, nie dysponujemy transportem, więc ktoś musiałby je osobiście odebrać spod Wrocławia.

kontakt mailowy: makenzie@poczta.onet.pl

Odpowiedz

makenzie

4 lata, 1 miesiąc temu

oddam meble do sypialni, firmy BRW: łóżko, komodę, szafkę nocną, regał na książki, szafę trzydrzwiową z lustrem i trzy półki na ścianę. meble trzyletnie, stan bardzo dobry. odbiór osobisty w Radwanicach pod Wrocławiem - niestety, nie dysponujemy transportem.

kontakt: makenzie@poczta.onet.pl

Odpowiedz

Kamusznik

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam, chętnie pomogę ludziom dotkniętym powodzią - UBRANIA używane damskie w rozmiarze 44 46, czasami mniejsze, znalazłoby się też parę koszul męskich, proszę o kontakt: dobreallegro@gmail.com
W Warszawie odbiór osobisty, niestety, wszystkim pomóc się nie da, ale gdyby znalazła się choć jedna taka osoba, byłabym szczęśliwa.

Odpowiedz

Kamusznik

4 lata, 1 miesiąc temu

Także ubrania w rozmiarze 42

Odpowiedz

KF z Warszawy

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam. Chętnie oddam duże, jasne biurko (okleina brzozowa) i czarny fotel skórzany na kółkach. Obie rzeczy są używane, ale na pewno jeszcze się przydadzą. Nie są to rzeczy dla dzieci, bo i biurko i fotel są wysokie - dla mężczyzny na ok. 180-185cm wzrostu. Niestety nie mam jak ich przewieźć. Odbiór w każdej chwili w Warszawie.
Proszę pisac na adres: katarzyna.francikowska@gmail.com
Chętnie wyślę zdjęcia.

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 1 miesiąc temu

Proszę, może ktoś ma ubrania damskie rozm.40-42 i męskie ok. 175 cm dla moich Rodziców-powodzian i Babci. Będę wdzięczna.
agaflis71@O2.pl

Odpowiedz

dorota

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam płaszcze zimowe i jesienne w bardzo dobrym stanie rozmiar ok 42
Jeżeli są potrzebne to mogę nieodpłatnie przesłać.
Proszę o kontakt dorotasobisiak@o2.pl

Odpowiedz

Agata

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam do oddania chlodziarko-zamrazarke ELECTROLUX 2 letnia w dobrym stanie. Oddam takze pralke Whirlpool otwierana od gory. Musiałby tylko ktoś po to przyjechać. Mieszkam w Krakowie(Nowa Huta). Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym surpresa@interia.eu

Odpowiedz

Podaruję MEBLE

4 lata, 1 miesiąc temu

Podaruję meble [szerokość x głębokość x wysokość ] oraz dywany:

1) Komplet: segment kuchenny z kredensem 150x60x205, szafka wolnostojąca 50x60x85,
2) Szafka kuchenna wisząca 90x32x60,
3) Szafa ubraniowa 110x60x175,
4) Szafka wolnostojąca 80x45x60,
5) Szafka wisząca 92x40x90,
6) Stolik pod telewizor 83x45x65,
7) Komplet: segment szafa 47x35x206 zespolony z szafką 88x35x73,
8) Komplet : szafa ubraniowa, regał z półkami i barkiem 184x57x186,
9) Komplet: szafa ubraniowa 150x60x180, regał wolnostojący z półkami i barkiem 105x35x160,
10) Dywan 250x350 - 1 szt.,
11) Dywan 275x340 - 1 szt.,
12) Dywan 200x290 - 2 szt.

Rzeczy są używane, ale w nienagannym stanie. Opcje, które stanowią komplety ująłem w jednej pozycji.

Łódź; proszę o kontakt pod nr: 602 79 24 79 lub e-mail: metalplast@xo.pl

Odpowiedz

Re: Podaruję MEBLE

4 lata, 1 miesiąc temu

Przesyłam uzupełnienie do tematu "Podaruję MEBLE". Niestety nie mam możliwości transportu, przedmioty są zdeponowane w Łodzi, zmontowane, na życzenie mogę rozłożyć na elementy.
Ewentualnego transportu można poszukać, np. na www.jazdazagrosze.pl

Odpowiedz

ela

3 lata, 11 miesięcy temu

meble sa aktualne prosze napisac jakie macie i prosze napisac smsa.tel.693327199.

Odpowiedz

Częstochowa

4 lata, 1 miesiąc temu

Gdzie można w Częstochowie przekazać rzeczy zebrane dla ludzi którzy stracili domy ??
Mam wiele rzeczy którymi chcę się podzielić

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 1 miesiąc temu

a moze ktos kto podpisal sie czestochowa chcialby pare rzeczy przeslac,prosze napisac co pan(i)posiada bo bardzo chetnie bym skorzystala

Odpowiedz

Puchatykot

4 lata, 1 miesiąc temu

Mogę przesłać ubrania, proszę o kontakt "powodziankę" i innych mailem pilne_sprawy@o2.pl.

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata, 1 miesiąc temu

Do Puchatykota, mam zwrot maila,podam swój
agaflis71@o2.pl

Odpowiedz

oddam

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam mam do oddania narożnik ( dwa fotele + dwie kanapy 2- i 3- osobowe) oraz 2-osobowe rozsuwane łóżko + 4 pufy do tego. Mieszkam pod Częstochową, ale niestety nie posiadam własnego transportu. Proszę o kontakt milpar@op.pl

Odpowiedz

Krystyna

4 lata, 1 miesiąc temu

Oddam za darmo meble salonowe.
Kompletny segment typ:Gorzów
Zdjęcia i rozmiary proszę o kontakt pod adresem
e-mail: ochockitomasz@poczta.onet.pl
lub pod numerem telefonu: +48 698488139, 957371603

Demontaz i transport we własnym zakresie odbiorcy.

Odpowiedz

Kinga

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam do oddania biurko pod komputer w dobrym stanie. Wymiary: szerokość 90 cm, głębokość 58 cm, wysokość 74 cm., kolor: olcha miodowa. Biurko jest zmontowane i zabezpieczone folią do transportu. Kontakt: 603 522 340 lub kingad@onet.eu. Odbiór z Warszawy własnym transportem.

Odpowiedz

Kasia

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam do oddania używane ( w dobrym stanie!) rzeczy po moich dzieciach 5-6 lat (chłopiec) i 3-4 lata ( dziewczynka). Oddam również gry, książeczki, pluszaki. Proszę o kontakt kasia.sold@wp.pl

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 1 miesiąc temu

do Puchatego kota, e-mail nie moze zostac wyslany poniewaz mam jego zwrot podaje telefon i prosze o kontakt 606784343

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 1 miesiąc temu

witam , ja mogłbym wziąść to biurko bylo by dla córki ale też nie mam czym pojechać a może pani mogła by mi wysłać na mój koszt?Pozdrawiam. andrzej kopeć. sokolniki, ul, Saskie Góry 35. 39-432 Gorzyce.Pozdrawiam tel 505293105.

Odpowiedz

Marek

4 lata, 1 miesiąc temu

Moi teściowie będą wymieniać meble kuchenne i są chętni podarować obecne wyposażenie. Na pewno do oddania będzie regał kuchenny o długości około 2 m w zielonym kolorze oraz lodówka (chyba Polar) o wysokości ok. 130 - 140 cm. Gdy rozmawiałem z teściem to był nawet chętny przewieź to do osób potrzebujących o ile nie będzie zbyt daleko. Mieszkają w okolicach Jastrzębia Zdroju. Dla zainteresowanych kontakt:
Teśc -516807409
Teściowa - 509062675

Odpowiedz

Teresa

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam do oddania meble kuchenne biurko kanape dywan chodnik radio troche zastawy kuchennej /talerze widelce itp /oraz kilka przescieradeł z kory. Mieszkam w Myszkowie k/Czestochowy - moge rowniez zrobic zbiorke wsrod znajomych,ale potrzebny byłby transport

Odpowiedz

re

3 lata, 9 miesięcy temu

czy ma pani jeszcze te rzeczy do oddania marzena15@amorki.pl

Odpowiedz

Teresa

4 lata, 1 miesiąc temu

podaje jeszcze tel 603 193 402 lub email teleks@poczta.onet.pl

Odpowiedz

karolina

4 lata, 1 miesiąc temu

Oddam wózek zielony 3-funkcyjny po mojej córeczce i łóżko używane z materacem 160/200. Warszawa tel. 793 44 95 44.

Odpowiedz

Magdalena

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam do zaoferowania 2 wersalki + 2 fotele. Używane, aczkolwiek stan bardzo dobry. Jest to komplet, w kolorze pomarańczowo-czerwonym, firmy bodzio. W/w rzeczy można odebrać we Wrocławiu (nie posiadam opcji transportu). Tel. kontaktowy: 791005332

Odpowiedz

Pomoge

4 lata, 1 miesiąc temu

Moze bede mogla pomoc?

Odpowiedz

andrzej

4 lata, 1 miesiąc temu

a w jaki sposób pomóc? e-mail.basiatk@go2.pl

Odpowiedz

Olga

4 lata, 1 miesiąc temu

Mam ubrania w rozmiarze 50 - 52, w bardzo dobrym stanie. Jesli ktos potrzebuje prosze o kontakt na maila olga.sliwinska@op.pl

Odpowiedz

Pomoge

4 lata, 1 miesiąc temu

Prosze o kontakt panjan2@freenet.de

Odpowiedz

dzien dobry

3 lata, 11 miesięcy temu

czy pani moze pomoc jesli tak bysmy bardzo sie ucieszyli wychowuja troje dzieci potrzebujemy najbardziej zabawek,zywnosci.serdeczne dziekuja..wichowska ela.sierakowo26/3.87-410kowalewo2.kolo torunia..

Odpowiedz

P.

3 lata, 10 miesięcy temu

moze pani pomoc prosze napisac
Email.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

danuta

4 lata, 1 miesiąc temu

Dlaczego podawany numer charytatywnego esemesa 72052 jest ciągle nieaktywny? (w sieci ERA i PLUS)

Odpowiedz

Maria

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam,
mam do oddania meblościankę w kolorze ciemnego kasztanu w dobrym stanie. Składa się z 4 części w tym jest szafa 2drzwiowa. Odbiór jedynie własnym transportem (Łomianki koło Warszawy). Kontakt pod nr tel: 606-404-881, proszę dzwonić po godz.17

Odpowiedz

Roman

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam,
Chętnie przyjmiemy samotną kobietę w średnim wieku, oferujemy pracę (prowadzenie domu), zamieszkanie (ładny samodzielny pokoik)
w przypadku osoby młodej jest możliwość kształcenia się.
w razie pytań, kontakt: rn@betonox.pl, 609510369

Odpowiedz

irek

4 lata, 1 miesiąc temu

Razem ze znajomymi kupiliśmy trochę ciepłej odzieży (polary) w dziecięcych rozmiarach z myślą pomocy dzieciom, których rodziny, domy dziecka zostały poszkodowane przez powódź. Potrzebujących proszę o kontakt na adres: irek@danpol.info. Ubrania dowiozę bezpłatnie.

Odpowiedz

powodzianka

4 lata, 1 miesiąc temu

Witam!!.

mam wielka prosbe,mieszkam na podkarp.-gmina gorzyce,moze ktos ma troche wiecej ziemniakow i zechce sie podzielic moze zboza chxcialby ktos oddac podaje telefon do siebie 727327035-pozdrawiam i z gory dziekuje

Odpowiedz

Andrzej

4 lata, 1 miesiąc temu

Czy ktoś mógł by mi napisać w jaki sposób mogę przekazać odzież dla powodzian tzn gdzie w Warszawie ma magazyn Caritas Polska gdzie można oddać odzież? Mój e mail sevan@poczta.onet.pl

Odpowiedz

paweł

4 lata, 1 miesiąc temu

Posiadam do ddania lodowke w zabudowie (slupek okolo 2,5metra z prawdziwego drzewa)
niestety nie mam transportu.

Odpowiedz

Janina

4 lata, 1 miesiąc temu

Jeśli ktoś z województwa podkarpackiego lub świętokrzyskiego zechciałby podzielić się ziemniakami i jarzynami byłabym bardzo wdzięczna.
tel.505729564

Odpowiedz

joanna

4 lata temu

Witam!
Mam do oddania wózek dziecięcy z gondolą i spacerówką z całym wyposażeniem.Ma drobny feler: w stelażu(niestety nie wiem co jest tego przyczyną) czasem spada kółko ale myślę, że dla złotej rączki nie będzie to stanowić problemu.Na życzenie mogę go odświeżyć.Piszę od razu, żeby nikt nie był zawiedziony.Do tego dorzucę fotelik samochodowy(wyblakły ale sprawny) i ubranka po dziewczynce(więc używane)rozm.60-80.Niestety nie mam możliwości załatwienia transportu.Mieszkam w Tychach.

Odpowiedz

joanna

3 lata, 11 miesięcy temu

zainteresowanych proszę o kontakt: joanna.boczko@gmail.com

Odpowiedz

joanna

3 lata, 11 miesięcy temu

ubranka już nieaktualne...ale chętnych na wózek brak:(

Odpowiedz

Agata

4 lata temu

Mam do oddania ubrania damskie rozmiar 36 oraz dziecięce dla dziewczynki 2-3 latka. Kontakt pulpecja79@o2.pl

Odpowiedz

Urszula

4 lata temu

Mam do oddania używany narożnik oraz dwa fotele. Chętnie oddam potrzebującym - do odebrania w miejscowości Chocianowice . Kontakt:
508 661 640

Odpowiedz

DorotaWroc

4 lata temu

Chętnie pomogę wraz z mamą osobą,które dotknęła powódź z okolic Wrocławia.Możemy zaoferować ubrania damskie i dla nastolatki używane,lecz w bardzo dobrym stanie i dość ładne.Proszę pisać na maila dorotka0991@wp.pl

Odpowiedz

helena

4 lata temu

Udostepnie maly drewniany domek na okres zimy dla osob poszkodowanych w wyniku powodzi. @ pokoje kuchnia lazienka, centralne ogrzewanie. Domek zadbany gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie we wlasnym zakresie. Kontakt telefoniczny pod nr 722090990

Odpowiedz

Marianna

4 lata temu

Mam do oddania potrzebującym meblościankę w dobrym stanie,3m. Do odbioru w Sosnowcu. Nr. tel.508723465

Odpowiedz

WIOLKA

4 lata temu

potrzebne ubrania dla dziewczyne 140 92 wzwyz kontakt wiolka24@poczta.onet.eu

Odpowiedz

Agnieszka

4 lata temu

Oddam szafę + 2 komody + stolik do pokoju dziecięcego oraz słupek, szafkę RTV, półkę wiszącą i stolik kawowy do salonu. Tel. 609 678 043

Odpowiedz

Adrian

4 lata temu

Witam.
Mam do wydania dwa fotele kubełkowe koloru zielonego. Nie są może zbyt nowe ale są w dobrym stanie.
Jestem z Kielc, zainteresowanych proszę o kontakt na maila gadi82@op.pl. Mogę przesłać ZDJĘCIA.

Odpowiedz

Andrzej

4 lata temu

Witam Ja w sprawie tych foteli podany jest zły e- mail ja bym był zainteresowany tymi fotelami podaje swój e-mail kopenx@wp.pl

Odpowiedz

Anna

4 lata temu

Mam do oddania fotel - amerykanka po rozłozeniu do spania w super dobrym stanie. Do odbioru we Wrocławiu tel. 600 700 129

Odpowiedz

Bartek

4 lata temu

Mam do oddania wersalke w komplecie z dwoma fotelami, tapczan oraz tapczan-polke ktory ma dwa rozkladane stoliki. Wersalki z fotelami musze sie pozbyc szybko i szkoda mi je wyrzucac. Jesli komus sie przydadza prosze o tel 693 109 529. Meble w Warszawie na ursynowie.

Odpowiedz

Hania

4 lata temu

moglabym wyslac ubranka dzieciece dla chlopca, rozmiary 56,62,68, uzywane, jakies zabaweczki. mieszkam w Niemczech, ale chce pomoc. kreft-sanchez@web.de

Odpowiedz

Milena

4 lata temu

Mam do oddania sofę 3-osobową zakupioną w ubiegłym roku w IKEI w kolorze białym i granatowy wygodny fotel też z IKEI, chętnie oddam potrzebującym. W każdej chwili można zabrać własnym transportem ze śródmieścia w Warszawie. Mój tel.kom. 606 348 384

Odpowiedz

podkarpacie!!!!!

4 lata temu

witam,czy mogłaby Pani wysłac w/wymienione rzeczy w okolice sandomierza

Odpowiedz

joanna

4 lata temu

Pani Mileno!Pisałam do Pani na telefon.Wiem, że strona jest dla ludzi, których dotknęła powódź.Ta część Tychów, w której mieszkam na szczęście została ominięta przez nieszczęście.Ale w pobliżu mojego domu mieszka matka samotnie wychowująca nastolatka, niepełnosprawnego.Chłopak niedowidzi.Brakuje im kanapy i szafy.Chciałam jakoś pomóc.Jeśli zgodzi się Pani na oddanie mebli komukolwiek potrzebującemu to będę organizować transport.

Odpowiedz

powodziamka

4 lata temu

potrzebujemy pieniedzy kolder posieli mój e mail mb197404@interia.eu

Odpowiedz

MAŁOPOLSKA POWÓDŹ

4 lata temu

MOJA 5 CIO OSOBOWA RODZINA TEŻ POTRZEBUJE POMOCY. dZIECI WIEK CÓRKA 13 LAT, SYN 10LAT, I NAJMŁODSZA CÓRKA 4,5 ROKU. PONIEWAŻ MIESZKAMY NA WYNAJĘTYM MIESZKANIU NIE MOŻEMY PROSIĆ O MEBLE ŁÓŻKA BO NIE MAMY SWOJEGO LOKUM. ZANIM POSTAWIMY NOWY DOM UPŁYNIE NAPEWNO DUŻO CZASU . POTRZEBNY NAM JEST MATERIAŁ BUDOWLANY, DRZEWO NA DACH POKRYCIE MASAKRA. MIESCIMY SIE NARAZIE W JEDNYM WYNAJĘTYM POKOJU. NAJMŁODSZA CÓRKA OD 17 MAJA NOTORYCZNIE SIE MOCZY, CZASAMI JUŻ BRAK MI SIŁ , SYN MIMO WIEKU TEŻ MIAŁ MOZENIA NOCNE ALE W JEGO PRZYPADKU PO TYGODNIU MINEŁO. PROSZĘ O PODANIE ŹRÓDEŁ, PODPOWIEDŹ, GDZIE MOGŁABYM NAPISAĆ O POMOC W SKOŃCZENIU ODBUDOWY NASZEGO DOMU. JUŻ POGODZILIŚMY SIĘ Z MYŚLĄ ŻE TE ŚWIĘTA SPĘDZIMY BEZ CHOINKI, BEZ PREZENTÓW ,W OBCYM DOMU. ALE CZAS SZYBKO LECI I CHCIAŁABYM ZAPEWNIĆ DZIECIOM STABILIZACJĘ. nA KREDT NIE MOGĘ LICZYĆ BO NIE MAMY ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ. JESTEM W KROPCE. pROSZĘ O PODPOWIEDŹ. iza24@op.pl

Odpowiedz

maxiwiola

4 lata temu

Mamy do zaoferowania meblościankę w bardzo dobrym stanie oraz łóżko jednoosobowe z materacem oraz koce i pościel. Mieszkamy w Bydgoszczy i nie chcemy za to pieniędzy, ale nie mamy możliwości przetransportowania tego wszystkiego. Zainteresowanych proszę o kontakt 513 654 641

Odpowiedz

drago

4 lata temu

mam do oddania szafę 3 segmentową (5 letnią) w dobrym stanie z lustrem i narożnik w dobrym stanie wygodny bo sama z niego korzystam od paru lat. Meble trzeba rozłożyć i zabrać z Warszawy. Zainteresowanych proszę o kontakt 607-698-838 begin_of_the_skype_highlighting              607-698-838      end_of_the_skype_highlighting.

Odpowiedz

patrycja

3 lata, 12 miesięcy temu

Witam serdecznie.Chiałabym przesłac potrzebującej mamie ubranka dla dziewczynki w rozmiarze 62 -wzwyz.Proszę o kontakt patrycja.s@op.pl

Odpowiedz

Monika

3 lata, 12 miesięcy temu

Czytam te wszystkie listy i również chciałabym zaoferować swoją pomoc. Mam duży dom, mieszkam na parterze, ale jedno piętro mam wolne i na okres zimy chętnie z mężem możemy kogoś przyjąć.Mam trójkę małych dzieci. Nie wiem kto to ma być, pewnie taki kto nie ma gdzie głowy schować na zimę. Mogą to być takie osoby jak rodzina z dziećmi, lub osoby starsze, których nic nie trzyma, Zdaję sobie sprawę, że mój dom jest daleko(woj. lubelskie gm. Czemierniki) ale tych, którzy chcą skorzystać podaję adres monikaskolimowska@onet.pl.

Odpowiedz

Mariusz M.

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam,
mam do oddania sprawny komputer z monitorem lcd (nie jest najnowszy, ale doskonale działa), ubranka firmowe dla dziewczynki 2-3 latka, niezniszczone zabawki. Proszę o kontakt potrzebujących, których dotknęła powodz. Mogę wysłać na swój koszt.

Odpowiedz

Patrycja.K

3 lata, 11 miesięcy temu

Dzień dobry mam 14 miesięcznego syna potrzebuje zabawek oraz za 2 miesiące spodziewam sie córki moj adres e-mail to patrycjakomenda@wp.pl

Odpowiedz

Magda

3 lata, 11 miesięcy temu

Dziędobry panie Mariuszu bardzo pszydały by mi sle ciuszki i zabawki,poniewaz mam 2 letnią corkę i jeszcze chłopcow blizniakow połtora letnich.
mój adres to:
Magdalena majewska
sierakowo
87-410 kowalewo pomorskie

Odpowiedz

Patrycja.K

3 lata, 11 miesięcy temu

Dziendobry panie mariuszu bardzo by mi sie przydal komputer oraz zabawki dla dzieci prosze o kontakt patrycjakomenda@wp.pl

Odpowiedz

Ela

3 lata, 11 miesięcy temu

witam mam na imie Ela znalazłam sie w badzo ciezkiej sytuacji finansowej moj moz nie pracuje szukam w pomocy u zyczliwych ludzi mam 3 corki w wieku 4 11 i 15 latach mieszkam na wsi brakuje nam wielu rzeczy np. ciuchow dla dzieci,opału,zabawek,mebli itd.Bede bardzo wdzieczna za wszelka pomoc moj e-mail to elamajewska121@wp.pl i moj adres to:
Elzbieta Majewska
Sierakowo26
87-410 Kowalewo Pomorskie
BARDZO PROSZE O POMOC I DZIENKUJE SERDECZNIE

Odpowiedz

BASIA.

3 lata, 11 miesięcy temu

WYCHOWUJA DWOCH SYNOW 11,I 5L,CORKA 7L.JA NIE PRACUJE,MAM SYNA NIEPELNOSPRAWNEGO MUSZE BYS PRZY SYNA.JEST MI BARDZO CIEZKO MOZE KTOS PANSTWA MI POMOGA FINANSOWA POTRZEBUJA OKOLO 2TYS.ZL.ZEBY WYREMONTOWAC W DOMU.DOKONCZYLISZMY ZBUDOWAC DOM.CHCIELIBYSMY ISC DO NOWEGO MIESZKANIA ALE NIEMAMY W SRODKU W DOMU PODLOGI,FARBY,DUZO BRAKUJE RZECZY.PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ.ADRES.MOJ. ZAJACZKOWSKA BASIA.UL.PANIATOWSKIEGO17.87-213RYNSK...

Odpowiedz

kriss

3 lata, 11 miesięcy temu

Mam 3 sztuki mebli do oddania dla potrzebujących:
1. Biurko komputerowe o wymiarach wys.73cm x szer.115cm x gł.57cm. Biurko ma wysuwaną szufladę na klawiaturę, biurko nie posiada dodatkowych szuflad.
2. 2 identyczne regały, każdy o wymiarach wys.170cm x szer.59cm x gł.25cm. Każdy regał posiada 5 półek.
Meble są w dobrym stanie, w jasnym kolorze, nadają się do użytku. Odbiór własny z Krakowa. Szczegóły uzgodnimy jeśli będą zainteresowani.
Pozdrawiam

Odpowiedz

potrzebuje ubranek

3 lata, 11 miesięcy temu

potrzebuje ubranek dla 2-och dziewczynek....8 i 2 latka....kontakt wiolka24@poczta.onet.eu..........panie mariuszu chetnie przyjme zabawki oraz ubranka dla coreczki .........zbliza sie mikolaj ....corcia sie ucieszy z zabaweczki

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 8 miesięcy temu

witam chciałam zapytac o te meble mieszkam nie daleko krakowa moj numer tel 518543095 agnieszka

Odpowiedz

GRZEGORZ.

3 lata, 11 miesięcy temu

MOJ DOM NADAJE SIE DUZO DO REMONTU. MOZE KTOS,KTO POMOZE MI POTRZEBUJE MATERIALOW BUDOWLANE:20 WORKOW CEMENTOW,GIPSARY,KLEJU DO STYROPIANOW,10FARBY DO SCIANY MALOWANIA,brakuje do podlogi tez, moze ktos mi podaruje Meble pokojowe,i kuchenne naroznikowe,lozko naroznikowe ze skory. mam 6 pokoje a do podlogi potrzebuje na kazdy pokoj[5m x 5m]Wlasnie nie staz mi na to.Bym prosil zebyscie przywiedli sami[mam dzieci,zona choruje]Bede bardzo wdzieczny za pomoc.LUDZIOM DOBREGO SERCA BOG-ZAPLAC. Tylko prosze smsa napisac nieraz mi tel, moj sie wylacza bateria jest slaba i glosnik zepsuty.tel.725087647.

Odpowiedz

KrYsTyNa.

3 lata, 11 miesięcy temu

MAM OGROMNA DO PANSTWA PROSBA JESTEM STARSZA KOBIETA JESTEM NA INWALIDZKA CIEZKO CHORUJA BRAKUJE MI JEDZIENIE PROSZE O POMOC O PACZKE [ZYWNOSCI,POSCIELI,RECZNIKI,SRODKOW CZYSTOSCI.]Z GORY DZIEKUJA.KRYSTYNA SMUTEK.UL.SZARA7A/29. 80-110GDANSK.

Odpowiedz

Aleksandra

3 lata, 11 miesięcy temu

znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji mąż na dniach stracił prace a utrzymuje on nasza rodzinę mamy trojkę dzieci w wieku 2 l , 4 l, i 7 lat syn już uczęszcza do szkoły także potrzebujemy ubranek dla dzieci dzieci maja swój pokój ale nie jest on umeblowany .Ja niestety nie pracuje ze względu na wychowywanie dzieci bardzo proszę o jakokolwiek pomoc Aleksandra z pomorskiego mój meail olka25123@wp.pl oraz gg26598733

Odpowiedz

Powodzianka

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam . P kriss czy oferta jest aktualnie , gdyż buła bym zainteresowana tymi pułkami . Podaje nr. telefonu 698052453 Proszę o kontakt .

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 11 miesięcy temu

Bardzo chetnie przyjme meble szafy lub regaly PILNE 507756718 lub agnieszka880@buziaczek.pl

Odpowiedz

kk

3 lata, 11 miesięcy temu

jesli ktos moze mi pomoc i mojej rodzinie jestem z okolic wilkowa woda dotkneła nas jest ciezko prosze o pomoc!!karolina2409@wp.pl

Odpowiedz

katarzyna

3 lata, 11 miesięcy temu

Mam trochę ubranek głównie niemowlęcych, niestety używanych po zlikwidowanym sklepie z używana odzieżą. Mam też po synu 8-latku. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt- marsz.n@wp.pl

Odpowiedz

msmutek

3 lata, 11 miesięcy temu

Zwracam się z wielką prośbą o pomoc do ludzi o dobrym sercu. Jestem powodzianką z woj. podkarpackiego z okolic Sandomierz-Tarnobrzeg. Przyjmę wyp. kuchni tzn. sztućce, talerze, kubki, szklanki, garnki (mogą być używane). Drobne rzeczy które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu: gotowaniu dzieciom i pozostałym członkom rodziny. Dziękuję z całego serca.

Odpowiedz

msmutek

3 lata, 11 miesięcy temu

Chętnych proszę o kontakt. Uzupełniam meila: msmutek78@wp.pl

Odpowiedz

mama

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam serdecznie proszę o jakąkolwiek pomoc ,jesteśmy rodzina wielodzetną z góry bardzo dziękuję mama745@interia.eu

Odpowiedz

klaudia

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam , ja będę miała ciuszki dla dzieci. chętnych proszę o kontakt tajemka@onet.pl

Odpowiedz

oddam

3 lata, 10 miesięcy temu

mam do oddania rzeczy dla niemowlaka (rozm 62-74) oraz trochę męskich koszul i spodni rozm. M) proszę pisaĆ: emmaciek@wp.pl

Odpowiedz

PANI KASIU.

3 lata, 10 miesięcy temu

Jesli moze Pani pomoc przydalby sie odziez dia mojego synka Rafalka.moj.nr.tel.693985198.pisz smsa.

Odpowiedz

Jadwiga

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam, mam do oddania meble z pokoju/sypialni. Szafa + dwie meblościanki + wersalka. Meble mają około 15 lat ale są w rewelacyjnym stanie, właśnie rodzice sobie kupili nowe. Meble byłyby do odebrania w Bieruniu (woj śląskie), jedynie potrzeba zorganizować transport.
Jeżeli potrzeba jakiś dokładnych informacji, wymiarów bądź zdjęć proszę o kontakt na jagusienka@interia.pl

Odpowiedz

Tomasz

3 lata, 11 miesięcy temu

chcę oddać dziecięce łóżko 90x200 jest w doskonałym stanie okolice Skarżyska Kamiennej
769433227

Odpowiedz

klaudia

3 lata, 11 miesięcy temu

Mam również swetry męskie. tajemka@onet.pl

Odpowiedz

panixxc

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam mam do oddania stare łozko /wersalka Ikea z 2000 roku rozmiar 160 x 200 po rozłozeniu zainteresowanych prosze o kontakt na @ panixxc@poczta.onet.pl

Odpowiedz

szukam pracy

3 lata, 11 miesięcy temu

w tym roku dotknela mnie powodz. wielu ludziom zawdzieczam wiele ale jestem bez pracy i jesli jest ktos kto zna moze jakies uczciwe chalupnictwo to prosze o kontakt. jestem osoba bardzo komunikatywna i obowiazkowa izabel240@wp.pl.mam doswiadczenie w handlu oraz kuchni.

Odpowiedz

kinga

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam :) mam do oddania sofę 1 osobowa rozkładaną w bardzo dobrym stanie oraz odzież (w tym kurtki zimowe ok 4 sztuki ) dla kobiet w rozmiarze s, również w dobrym stanie, a także ubranka dziecięce dla ok.1-3 letniej dziewczynki. Jeśli potrzebowałby ktoś więcej info. proszę o kontakt kingaa03@interia.pl
(rzeczy do odebrania w Pustkowie osiedlu woj.podkarpackie)

Odpowiedz

oddam dla powodzian

3 lata, 11 miesięcy temu

Mam do oddania meble kuchenne z drewnianymi frontami w kolorze jasny
dąb.Meble są używane ,ale jeszcze mogą posłużyć.3 szafki 60cm dolne
w tym
zlewozmywakowa+ 40cm szafka z szufladami, oraz 3 górne 60cm+ 1 40cm
częściowo odkryta.Do odebrania w Jaworznie- śląskie.Podaje telefon
kontaktowy 513836359.Czekam na odpowiedz na poczcie.Pozdrawiam.

Odpowiedz

dla powodzian

3 lata, 11 miesięcy temu

mamy do oddania dla powodzian meblościankę pokojowa w bardzo dobrym stanie(transport we własnym zakresie do odebrania w Radymnie woj.podkarpackie)tel 166281779

Odpowiedz

Pomoc

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam, przyjmę w podeszłym wieku małżeństwo lub panią,pana, samotne, które nie mają rodziny a chcieli by mieć dom i rodzinę którzy zostali bez dachu nad głowa. Na stałe.Jeżeli jest ktoś taki to proszę o telefon 510 547 410

Odpowiedz

Wiesława

3 lata, 11 miesięcy temu

Witam wszystkich.Chciałabym się spytać czy ktoś ma rzeczy do oddania dla dzieci,mam czwórkę i niestety jest ciężko .Najbardziej potrzebuję dla córeczki 4 latka i syna 11 lat ,zabawki też chętnie przyjmę .Z góry dziękuję .to mój e-mail-xena9342@buziaczek.pl

Odpowiedz

Kasia

3 lata, 10 miesięcy temu

Witam

Mam trochę ubrań, mały rozmiar 34/36, są
używane , ale sądzę , że w dobrym stanie(bluzeczki, swetry spódnice) Jeśli któraś z Pań czy dziewczyn potrzebuje, dla młodej dziewczynki, to chętnie się podzielę. Proszę o kontakt na maila:k.kaka@gazeta.pl

Odpowiedz

PANI KASIU.

3 lata, 10 miesięcy temu

MOZE MA PANI UBRAN DLA MOJEJ CORECZKI MONIKI MA 7L.PODAM MOJ TEL,MOZE PANIWYSLAC PACZKE BO MI NIE STAZ NA TO OPLACI PACZKE.MARZENA TEL 693985198

Odpowiedz

Majka.

3 lata, 10 miesięcy temu

Jestem matka i wychowuja troje dzieci,syn11,corka7,syn3latka.Jest mi ciezko bardzo moze ktos pomoze o wyslanie paczke najbardziej zywnosci,zabawki,przybory szkolne.Serdecznie dziekuja.Moj nr 693985198.prosze pisac sms,podam moj adresz.

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 10 miesięcy temu

Poszukuję płaszcza zimowego ewentualnie kurtki dla mojej Babci powodzianki, wzrost 160.
507714559

Odpowiedz

Zuzanna

3 lata, 10 miesięcy temu

Posiadam praktycznie nowy, długi kożuch na osobę o wzroście 160cm, obwód piersi 111, bioder 124, długość rękawa 63. Posiadam też kurtkę kożuchową o w/w wymiarach. Poza tym mam do oddania różne ubrania o rozmiarze 38 i 40 to jest bluzki,swetry, spodnie, spódniczki szaliki, rękawiczki, jesionkę. Są to rzeczy prawie nowe lub nowe.

Odpowiedz

Zuzanno.

3 lata, 10 miesięcy temu

jesli moze pani wyslac niepotrzebnej ubran,moze ma pani firany,moze pani pomoc trosze zywnosci dziekuja.
Wichowska Elzbieta
ul.Sierakowo26.2
87-410Kowalewo.Pomorskie.woj.Kuj.Pom.

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 10 miesięcy temu

Pani Zuzanno, proszę podać jakieś namiary na Panią, byłabym zainteresowana tym kożuszkiem dla Babci i innymi ubraniami.
tel. 507714559

Odpowiedz

IZA

3 lata, 10 miesięcy temu

Szukam pomocy od zychliwych ludzi.Mam 3dzieci.Mieszkamy na wsi dom nadaje sie do remontu nie staz nam na wszystkiego chciemy wyremontowac dom,dach,podlogi brakuje duzo.Bardzo proszę o panstwa o wspłatę na konto.BS.W KOWALEWIE POM.22 9496 0008 0000 8077 3000 0001 bardzo dziekujem za dobre serca ludzi które nam pomogę.

Odpowiedz

ElaVioletta

3 lata, 10 miesięcy temu

Jestem 40l.matką wychowują czworo dzieci obecniej wychowują sama,nie mam za co kupić opału,nie mam za co również kupić zywnosci nie wystarcza mi na chleb.Błagam ludzi dobrej woli pomózcie mi przetrwać ten cięzki czas i nie zostawiajcie mnie samej sobie...
Proszę piszcie tylko smsy ja odpiszę smsa Tel.723094041.[jestem niesłysząca]nie dzwonić.

Odpowiedz

Violetta

3 lata, 4 miesiące temu

Tel nieaktualne 723094041,podaję nowy nr.tel.531-186-292.

Odpowiedz

Iza

3 lata, 10 miesięcy temu

Niedawno sie zepsul telewizor mam dzieci sama wychowuje nie stac mnie na nowy telewizor bede wdzieczna od panstwa moze ktos wysle jakis niepotrzebny telewizor dzieci sie bardzo uciesza
moj e-mail:imajewska12@wp.pl

Odpowiedz

Maria

3 lata, 10 miesięcy temu

Potrzebuje mebli kuchenne

Odpowiedz

Nata

3 lata, 10 miesięcy temu

Szukam transportu mebli dla rodziców powodzian z maja i czerwca 2010 r., które zrobiła firma z Pisza na południe Polski - okolice Mielca.
Jeśli ktoś może pomóc to proszę o kontakt 603 195 027

Odpowiedz

Emilia

3 lata, 10 miesięcy temu

Mam dwie szafy na ubrania czy książki-wysokie,można je rozłożyć na 4 mniejsze, dwa biurka jeżeli komuś będą potrzebne to do odebrania są w łodzi lub tez transport jest do dogadania, bo moze ktos bedzie się wybierał gdzies dalej. Mam tez dwa wielkie worki ubrań rozmiar 36-42 damskich i młodzieżowych i męskich rozmiar na 184cm wzrostu.Nie są to rzeczy nowe,ale w dobrym stanie. podaje e-mail: emiliakudra@o2.pl, lub telefon 504-320-328

Odpowiedz

Pomozcie prosze.

3 lata, 10 miesięcy temu

Mam dzieci czy ktos ma do oddania niepotrzebne nie staz mi na to zeby kupic,
Telewizor od miesiaca nie mamy bo sie zepsul,nie mam Pralki,Gazowke prosilabym czy ktos moze przez kuriel wyslac prosze pisac smsa podam adres.Tel.693327199.

Odpowiedz

Marian

3 lata, 10 miesięcy temu

Mam do wydania komplet wypoczynkowy "Swarzędz" 2 fotele i kanapa w idealnym stanie. Odbiór w Poznaniu.
Kontakt: voxxy300@wp.pl

Odpowiedz

Marzena

3 lata, 10 miesięcy temu

Wychowuja troje dzieci,dostalam mieszkanie od burmitsza brakuje mi duzo rzeczy meble kuchenne i pokojowe mam puste w mieszkaniu jesli znajdzie sie osoba ze mnie podaruje meble nie staz mi zeby odebrac te meble prosze o pomocmoj nr tel 693985198pisz smsa,ja odpisze.

Odpowiedz

Marian

3 lata, 9 miesięcy temu

Niestety nie mam możliwości przetransportowania oferowanych mebli.

Odpowiedz

TERESA

3 lata, 10 miesięcy temu

Wynajme dom nieodplatnie dla rodziny powodzian w Kowalowicach woj.opolskie kolo Namyslowa zainteresowanych prosze o kontakt tel.0034964838154 lub WIADOMOSC nasza klasa TERESA KOLODZIEJ

Odpowiedz

Poszukująca

3 lata, 10 miesięcy temu

Poszukuję płaszcza, kożuszka lub dłuższej kurtki zimowej dla Babci, która ucierpiała w powodzi.Wzrost 160 cm.
Tel.507714559

Odpowiedz

proszę o pomoc

3 lata, 9 miesięcy temu

Przyjmę pomoc dla 3 córek 12lat,9 lat,3 latka potrzebne są zeszyty przybory szkolne,plecak oraz potrzebny jest opał jesteśmy po powodzi tel.664989126

Odpowiedz

Patrycja

3 lata, 9 miesięcy temu

Dziendobry bardzo pilnie potrzebujemy pomocy materialnej jak i finansowej .Jestesmy z Głogowa Malopolskiego nie mamy w domu wc bo nie stac nas na zrobienie lazienki mamy synka 16 miesiecznego i za pare dni spodziewamy sie dzidziusia .Prosze o pomoc tel.665993345 e-mail patrycjakomenda@wp.pl

Odpowiedz

ANIA

3 lata, 9 miesięcy temu

Mam do oddania meblościanke (3,80),która składa się z 4 częsci w tym szafa 2-drzwiowa.Odbiór jedynie własnym transportem.Muszę się jej pozbyć szybko a szkodami je wyrzucić.Jeśli komuś się przyda proszę.Jestem z okolic Częstochowy.Proszę o kontakt patr4@vp.pl

Odpowiedz

malenkagd25@wp.pl

3 lata, 9 miesięcy temu

witam jestem zainteresowana tymi meblami z kad był by ten odbiur prosze o odpis pozdrawiam

Odpowiedz

Witam Państwa !

3 lata, 9 miesięcy temu

Jestem osoba w 3 miesiącu ciąży moja sytuacja jest bardzo trudna nie stac mnie na zakupienie ciuszkow i czego kolwiek dla dzidziusia ludzi o dobrym sercu prosze o nie potrzebne ciuszki lub akcesoria z góry bardzo dziekuje prosze o kontakt na malenkagd25@wp.pl lub pod tel516950364

Odpowiedz

Piotr

3 lata, 9 miesięcy temu

jesteśmy rodziną z pod Tarnobrzega mamy 4 letniego syna oboje z żona szukamy pracy nasza sytuacja jest bardzo ciężka,prosimy o pomoc w postaci mebli,ubrań,dywan,wykładzina,sprzęt gospodarstwa domowego oraz wszystkich rzeczy potrzebnych do życia. poniżej podaje adres kontaktowy: adres e-mail sylwia.sz4@wp.pl z góry dziękujemy za każdą pomoc

Odpowiedz

Z prośbą o pomoc!!!

3 lata, 9 miesięcy temu

Witam... jestem mamą 16 miesięcznego Szymonka . W ubiegłym roku nawiedziła nas dwukrotnie powódź.Straciliśmy uprawy które były jedynym źródłem utrzymania nasz dom też poważnie ucierpiał mieliśmy ponad 2 metry wody.Oboje z mężem nie mamy pracy byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc dla mojego synka dodam że ma skazę białkową i jest alergikiem . Jeżeli ktoś zechciał by pomóc będę bardzo wdzieczna nigdy niepisałam do żadnej instytucji bo uważałam że są dzieci i ludzie którzy bardziej potrzebują pomocy od nas ale powódź i ostra zima zmusiła mnie do tego. Z góry dziękuje. Kontakt chinus07@onet.pl

Odpowiedz

bardzą proszę o pomo

3 lata, 9 miesięcy temu

bardzą prosze o pomoc jestem chora mieszam z siąstro i mamą utrzymujemy się zasiłku
bardzą proszę o pomoc ubrania buty itd
meil agunia1@amorki.pl

Odpowiedz

irmina

3 lata, 9 miesięcy temu

Prosze o podanie adresu .Mam troche ubran sa to zeczy uzywane ale nie zniszczone moge je pszeslac.

Odpowiedz

Pani irmino.

3 lata, 9 miesięcy temu

CHcialabym odziezy jesli ma pani do oddania mam zwrostu 164cm waze 72kg,mam troje dzieci jesli ma pani niepotrzebne za kazda pomoc przyda sie prosze napisac na smsa ja podam moj adres tel.693327199.

Odpowiedz

irmina

3 lata, 9 miesięcy temu

Prosze o podanie adresu na stronie .Nie posiadam telefonu.

Odpowiedz

Pani irmino.

3 lata, 9 miesięcy temu

Podaje adres moj.
Wichowska ELA
Sierakowo26.2.
87-410Kowalewo.Pom.kolo.Torunia.

Odpowiedz

irmina

3 lata, 9 miesięcy temu

Te ubrania beda dla pani za duze.Przikro mi

Odpowiedz

karolina

3 lata, 9 miesięcy temu

ja z checią bym wzieła ubrania jesli są jeszcze aktualne

Odpowiedz

paulina

3 lata, 9 miesięcy temu

proszę o pomoc dobrych ludzi nam 17 lat jestsmy w ciężkiej sytuacji brakuje nam ubran ,i do domu ,firanki , agd itd proszę o pomoc dobrych życzliwych
mi
calineczka111@amorki.pl

Odpowiedz

Piotr

3 lata, 9 miesięcy temu

Jesteśmy rodziną z pod Tarnobrzega w powodzi straciliśmy wszystko ,mamy 4 letniego synka oboje z żoną szukamy pracy nasza sytuacja jest bardzo ciężka bardzo prosimy o pomoc w postaci ubrań,mebli,sprzętu gospodarstwa domowego oraz wszystkich rzeczy potrzebnych do życia ,poniżej podaję adres e-mail sylwia.sz4@wp.pl z góry dziękujemy za pomoc.

Odpowiedz

Agata

3 lata, 9 miesięcy temu

mam do oddania łóżko pietrowe pojedyńcze 2m wysokie, wersalke i komode z ikei

601-324-668
warszawa

Odpowiedz

Małgosia K

3 lata, 9 miesięcy temu

Chętnie podzielę się ubraniami damskimi rozmiar 38-40( spodnie bluzki swetry itp). Chętnych proszę o kontakt zielak73@O2.pl.

Odpowiedz

Malgorzato.

3 lata, 9 miesięcy temu

Moze pani podarowac ciuchy.moj.adres.
WichowskaElaVioletta
Sierakowo26.2
87-410Kowalewo.Pom.kolo Torunia
woj.Kuj.Pom

Odpowiedz

ZAŁAMANY............

3 lata, 9 miesięcy temu

PROSZE PANSTWA Z CALEGO SERCA O JAKA KOLWIEK POMOC JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO WSZYSTKIEGO TRACE SENS ZYCIA WIERZE ZE SA NA TYM SWIECIE LUDZIE O DOBRYM SERCU KTORZY NIE SA OBOJETNI NA LUDZKI LOS.JESTEM UCZCIWYM CZLOWIEKIEM NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBILEM WRECZ PRZECIWNIE SAM POMAGALEM INNYM KIEDYS JAK BYLI W POTRZEBIE ALE LOS SIE ODWROCIL I SAM POTRZEBUJE POMOCY TYLKO KAZDY ODWRACA SIE TERAZ ODEMNIE DLACZEGO TAK JEST NA TYM SWIECIE CZEMU BOG TAK MNIE KARZE PRZECIEZ NIC NIE ZROBILEM ZLEGO NIKOMU. PROSZE PANSTWA O ZROZUMIENIE MOJEJ SYTUACJI NIE JESTEM OSZUSTEM JESTEM NORMALNYM CZLOWIEKIEM KTORY ZNALAZL SIE W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ CO MAM ZROBIC ZEBY PANSTWO UWIERZYLI MI ZE JEST MI CIEZKO NIECH BOG WYNAGRODZI LUDZI O DOBRYM SERCU PROSZE JESTESCIE MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU CHCE TYLKO ZEBY MOJA MAMA NIE CIERPIALA ZEBY LOS USMIECHNA SIE DO NAS PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ PROSBY Z GORY DZIEKUJE Z POWAZANIEM PIOTR NIECH BOG WYNAGRODZI DOBRYCH LUDZI.E-MAILpiotrek300475@wp.pl

Odpowiedz

Powodzianin

3 lata, 9 miesięcy temu

Witam państwa, jestem z terenu który nawiedziła woda z gminy Gorzyce. Może ma ktoś do oddania kwiatki lub zaszczepki kwiatkow domowych. Mój nr telefonu 661309690

Odpowiedz

potrzebuje pomocy

3 lata, 9 miesięcy temu

ja i moja rodzina potrzebujemy pomocy tydzień temu zalało nam mieszkanie i nie mamy za co wyremontować mamy synka który często choruje i ciągle brakuje na leki mamy kredyt w banku z którym juz nie dajemy rady spłaty.bym bardzo prosiła o pomoc dobrych ludzi takrze w remoncie jak i w zaopatrzenie w ubrania dla 3 letniego synka bo naprawde ju sama nie mogę sobie z tym poradzić no i jeszcze meble by sie przydały bo wszystko sie rozpada po wodzie muj numer 507147586 prosze o pomoc dobrych ludzi

Odpowiedz

Bolesław z Gliwic

3 lata, 9 miesięcy temu

Mam sofę rozkładaną, dwuosobową w dobrym stanie. Także telewizor 22-calowy marki sanyo, Chętnie oddam komuś potrzebującemu. Własny transport. tel 601 431 077

Odpowiedz

Joanna asceza@wp.pl

3 lata, 9 miesięcy temu

Mam łóżeczko z ikei dla maluszka. Jest trochę mniejsze niż standardowe i bez materaca. Znalazłabym także trochę ubranek w różnym rozmiarze, bucików, skarpetek, czapeczek używanych w dobrym stanie bez dziur na dziecko urodzone w lecie. Do tego dorzucę laktator, butelki avent, smoczki, kubki niekapki. Zainteresowanego proszę o napisanie adresu tu na stronie, bo nawet jak odpisuję na maila czy sms na telefon, to nie ma od Państwa odpowiedzi.

Odpowiedz

Witam Joanno.

3 lata, 9 miesięcy temu

Wlasnie bede miala dzidziusia czwarte dziecko niespodziewalam sie ze zajde w ciazy wychowuja trzy corki,powydawalam wszystkie ciuszkow i sama niemam moze pani wyslac co pani niepotrzebuje bede wdzieczna za kazda pomoc.
MajewskaIZA
Sierakowo.
87-420Kowalewo2
WOJ.Kuj.Pom.

Odpowiedz

Przyjme bezpłatnie

3 lata, 9 miesięcy temu

Proszę o pomoc jestem w ciązy niemam nic dla dziecka,wózek,łózeczko,poscieli,ciuszków,srodków czystosci,pampersy,koc,reczniki,przyda sie mnie wszystko jesli moze wyslac paczkę.Po wydawałam komuś tez i sama nie mam nic,proszę napisac smsa podam adres moj.tel.723094041

Odpowiedz

drobinka

3 lata, 9 miesięcy temu

Witam mam do oddania segment duży niezniszczonyo wym. 260x220x60. Odbiór w Krakowie. anna_gnutek@o2.pl

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 7 miesięcy temu

dzien dobry cze jest jeszcze aktułalna mebloscianka moj numer tel 518543095

Odpowiedz

powodzianie

3 lata, 9 miesięcy temu

Powodzianie z woj.podkarpackiego przyjmą szafę, regał.
tel.505729564

Odpowiedz

Beata

3 lata, 8 miesięcy temu

JESTEM Z WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO ZE WSI WROCKI MIESZKAM WRAZ Z 2LETNIĄ CÓRKĄ U RODZICÓW KTÓRZY MAJA CHOREGO BRATA W WIEKU 7LAT JESTEM W CIĄŻY NIE PRACUJE JEDYNE CO DOSTAJE TO ALIMENTY W KWOCIE 300 ZŁ MIESIĘCZNIE PROSZĘ O JAKĄ KOLWIEK POMOC UBRANIA WÓZEK LUB INNE RZECZY POTRZEBNE DLA DZIECKA Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE ZA KAŻDĄ POMOC MÓJ ADRES TO WROCKI 30 87-400 GOLUB DOBRZYŃ MÓJ NR TELEFONU60358903

Odpowiedz

joanna

3 lata, 8 miesięcy temu

Pani Beato!ogłaszałam się dawno temu.Mam wózek razem z gondolą.W dobrym stanie tylko trzeba podreperować stelaż ale jest to do zrobienia.Wózek posiada wszystko.Problem tylko taki, że nie stać mnie na transport.Mieszkam w Tychach.Może jakaś firma z Pani miejscowości lub okolic jeździ na Śląsk i mogłaby to Pani odebrać.Proszę popytać

Odpowiedz

joanna

3 lata, 8 miesięcy temu

Pani Beato!Niestety nie mogę się z Panią skontaktować inaczej gdyż numer telefonu jest niepełny:(

Odpowiedz

BEATA

3 lata, 8 miesięcy temu

MÓJ NR TEL TO 603589032

Odpowiedz

meble Zgorzelec

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam do oddania meblościankę 3częściową + szafa 2-drzwiowa w komplecie.Dodatkowo duża 3-drzwiowa szafa(stara)ale żal wyrzucać,skoro wokół tylu potrzebujących.Odbiór własnym trnsportem.tel 607 212 881

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 8 miesięcy temu

dzien dobry ja w sprawie mebli nie mam transportu nie stac mnie jest na niego aniemam nic zadnych mebli prosze o pomoc bende wdzienczna za wszystko

Odpowiedz

monika

3 lata, 8 miesięcy temu

witam ! mam trochę mebli ale transportu brak. proszę napisać z jakiej miejscowości? monisia75@op.pl

Odpowiedz

chęć pomocy

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam do przekazania potrzebującym (używane)jedną część meblościanki(część z barkiem),zestaw kuchenny-stół z ławą narożnikową +2 taborety,wykładzina podłogowa. ania_kowalczyk1@tlen.pl

Odpowiedz

agnieszka

3 lata, 7 miesięcy temu

czy są te rzeczy aktualne mój mail aga.nabiał@giemail .com

Odpowiedz

monika

3 lata, 8 miesięcy temu

Pani Agnieszko proszę o namiary na Pania lub maila. Pozdrawiam

Odpowiedz

Idzcie,strone,google

3 lata, 8 miesięcy temu

Idzcie na stronę google do komentarza
Caritas Polska koordynuje pomoc dla powodzian z Dolnego Śląska.

Odpowiedz

Chęć pomocy

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam do przekazania potrzebującym (używane)jedną część meblościanki(część z barkiem),zestaw kuchenny-stół z ławą narożnikową +2 taborety,wykładzina podłogowa. ania_kowalczyk1@tlen.pl

Odpowiedz

Do Pani Beaty

3 lata, 8 miesięcy temu

Pani Beato szykuję dla Pani paczkę z łóżeczkiem bez materaca, butelkami, powłoczką, ubrankami. czy Pani zna pleć przyszłego dziecka. Ja mam dziewczynkę i pakuję również sukienki, ale może ma przyjść chłopak na świat, więc są te rzeczy zbędne. Proszę podać kompletny numer telefonu i płeć dziecka.

Odpowiedz

Beata

3 lata, 8 miesięcy temu

JESTEM PANI WDZIĘCZNA Z CAŁEGO SERCA ZA PRZYSŁANA PACZUSZKE MÓJ KOMPLETNY NR TEL TO 603589032

Odpowiedz

kaja

3 lata, 8 miesięcy temu

chętnie przyjmę ubrania dla chłopca na rozm.116idziewczynki na 110.damskie40-42rozm,zabawki.powodzianka numer tel.509206237

Odpowiedz

Ania

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam do przekazania potrzebującym (używane,nie zniszczone))jedną część meblościanki(część z barkiem),zestaw kuchenny-stół z ławą narożnikową +2 taborety,wykładzina podłogowa. ania_kowalczyk1@tlen.pl dowóz na miejsce

Odpowiedz

karolina

3 lata, 8 miesięcy temu

a z kod pani jest

Odpowiedz

prosze o pomoc

3 lata, 8 miesięcy temu

witam dobrych ludzi w tamtym roku nawedziła nas powudz ne zdazyłąm z remontem córka zachorowała na serce ma 4lata prosze o pomoc ma miec operacje na serce która kosztuje 10tys nie stac mnie na to prosze o pomoc nawet za kazda złotuwke bende wdzienczna mój numer tel 518543095 z góry dzienkuje

Odpowiedz

PANI DANUTA BOJAR

3 lata, 8 miesięcy temu

Witam mam 8 letnie dziecko niepełnosprawne i potrzebuje włąśnie mebli .Bym bardzo chętnie wszystko przyjeła .Z góry dziękuję i podaję mój adres emejl czajdan@wp.pl

Odpowiedz

lukasz

3 lata, 8 miesięcy temu

mieszkamy w 20 ludzi na 4 pokojach czy ktoś mógł by mi pomoc 665216893

Odpowiedz

łęczycanin

3 lata, 8 miesięcy temu

witam

oddam potrzebującym :
meblościankę ok 3m, wersalkę, rozkładany fotel/sofa 3-osobowy, 2 fotele, pralkę automat., 2-częściową (z nadstawką) szafę 120x245,
uzywane, ale nie zniszczone, pralka sprawna,
odbiór osobisty
z Łęczycy woj. łódzkie,
kontakt pod nr. tel. 516 279 443
lub na im4you@o2.pl

Odpowiedz

Ewa

3 lata, 8 miesięcy temu

Witam mieszkam w Stanach.Moge wyslac ubranka i zabawki po moich corkach . Jedna ma 4 lata druga 4 miesiace.
Jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt e mailowy armania1@wp.pl

Odpowiedz

BEATA

3 lata, 8 miesięcy temu

Z CHĘCIĄ PRZYJMĘ TE UBRANKA MAM 2I CÓRECZKĘ I SAMA JESTEM W 7 MIESIĄCU CIĄŻY Z CHĘCIĄ PRZYJMĘ KAŻDĄ POMOC MÓJ NR TEL TO 603589032

Odpowiedz

BEATA

3 lata, 8 miesięcy temu

mój adres to wrocki 30 87-400 golub dodobrzyń

Odpowiedz

Do Pani Beaty

3 lata, 8 miesięcy temu

Pani Beato wysłałam do Pani 2 paczki - ubranka, butelki,pościel, koc i inne drobiazgi w jednej, w drugiej paczce łóżeczko. Pozdrawiam.

Odpowiedz

pani BEATA

3 lata, 8 miesięcy temu

TAK DZIŚ DOSTAŁAM TE PACZKI BARDZO SERDECZNIE PANI DZIĘKUJĘ.JESTEM SZCZĘŚLIWA Z TAKIEJ POMOCY JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Odpowiedz

Joanna W

3 lata, 8 miesięcy temu

Kochani Powodzianie! piszcie adresy, numery kont, jest wiele osób, które chce wam pomóc, ale albo nie odpisujecie na maile albo na smsy, albo podajecie niekompletne numery.

Spróbujcie się zgłosić do programu szlachetna paczka, wolontariusz przyjedzie do was i spisze to wszystko czego wam potrzeba.

Pozwólcie sobie pomóc i piszcie przynajmniej pełen adres pocztowy lub numer konta.
Głowa do góry, nie jesteście sami!

Odpowiedz

dzien dobry

3 lata, 8 miesięcy temu

pisze do pani ja wczesniej napisałam ze mam chora córke podałam numer tel ale nie podałam numeru konta65249000050000400033808512 bende wdienczna za karzda złotuwke zdienkuje

Odpowiedz

prosze o pomoc

3 lata, 8 miesięcy temu

bardzo prosze wszystkich pomuszcie mi uzbierac na ta operace dla córki wiem ze duzo ludzi potrzebuje pomocy ale moja córka umrze a ja jusz niewiem co robic po wszystkich fundacjach pisze i po czym sie da mój numer konta w/w nie potrzebuje bóg wie ile po troche kto ile moze dzienkujemy wraz córka

Odpowiedz

Witam

3 lata, 8 miesięcy temu

Potrzebuje na remont dachu podam moj nr konta.22 9496 0008 0000 8077 3000 0001 bede wdzieczny za kazda zlotowki.

Odpowiedz

WITAM

3 lata, 5 miesięcy temu

WITAM MÓJ NUMER KONTA 98105016341000002240075560 LUB MÓJ ADRES MAŁGORZATA MICHALCZYK UL.15EGO GRUDNIA 7 KOD 43-195 MIKOŁÓW MOKRE WOJ.ŚLĄSKIE JESTEM MAMA TRÓJKI DZIECI W WIEKU MICHAŁ 14 LAT PATRYK 8 LAT I ANETKA 6 LAT JA MAM KŁOPTY Z CHODZENIEM NAJBARDZIEJ POTRZEBA BNAM ZYWNOŚCI Z SERCA DZIĘKUJĘ ZA JAKĄKOLWIEK POMOC :)

Odpowiedz

Aneta

3 lata, 8 miesięcy temu

Witam
Mam komplet wypoczynkowy(sofa rozkładana, mniejsza sowa, 2 fotele, narożnik, 2 pufy). Chetnie oddam powodzianom. Jest to komplet uzywany w dobrym stanie. Moj numer: 15 8752597/ kom.: 665492664

Odpowiedz

Ewa

3 lata, 8 miesięcy temu

witam mam na imie ewa mieszkam 3 córkami jest nam ciężko niedawno zmarł ni mąż sama wychowuję córki utrzymujęmy się zasiłku dla samotnej matki jedna z córek jest chora brakuję nam pięniedzy ubran itd 665994335

Odpowiedz

mój numer konta

3 lata, 8 miesięcy temu

rozmawiałam dzis z panem mój numer konta 65249000050000400033808512 dzienkuje bardzo wszystkim co chcą nam pomuc

Odpowiedz

Pani Danuta

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam 8 letniego syna niepełnosprawnego ,bardzo prosze o jakąkolwiek pomoc meble ,sprzęt agd , zabawki odzież. Za pomoc z góry dziękuję mój tel 692291910 i emejl czajdan@wp.pl

Odpowiedz

Jacek

3 lata, 8 miesięcy temu

Prosimy o jakielkowie pomocy niedawno stracłem prace wychowuje troje dzieci brakuje wszystkiego za okazana pomoc przyda sie moze byc złotówka podam moj numer telefonu 728-740-555.piszcie smsy czy mam podac numer konta,czy adresz moj.....

Odpowiedz

Emilia

3 lata, 8 miesięcy temu

Mam trzy duże biurka i dwie duże szafy rozkładane na mniejsze do oddania, tylko ktoś by musiał po nie z przyczepką podjechać do Łodzi.kontakt: emiliakudra@o2.pl

Odpowiedz

potrzebująca

3 lata, 8 miesięcy temu

witam jestem samotna matka w ciąży mam mała córeczkę mieszkam obecnie u rodziców niestety rodzice nie moga mnie dłużej trzymać ze względu na właścicieli mieszkania i chore dziecko obecnie nie stać mnie na to aby wynająć jakie kolwiek mieszkanie bo jedynie co to alimenty które są nie wystarczające na to aby wynająć cokolwiek jeśli znalazły by się osoby które chciały by mnie wesprzec finansowo to tu jest nr konta 67132015370645542830000001zgóry dziękuje za każda symboliczną złotówke

Odpowiedz

Justyna

3 lata, 8 miesięcy temu

Witam. Przyjme bardzo chetnie jakieś meble do pokoi. Właśnie mam skończone 2 pokoje dla moich córek 6i 3 lata. Oboje z mężem jesteśmy bezrobotni. Już niedługo beda mogły przeniesc sie z naszego pokoju do swoich ale nie mamy dla nich zadnych mebli.Narazie nie stac nas na kupno poniewaz mąż dopiero na wiosne pójdzie do pracy. Mamy ciezka sytuacje materialna. Jesteśmy ze świętokrzyskiego. Podaje adres e-meill justaa1303@wp.pl

Odpowiedz

re

3 lata, 8 miesięcy temu

podaję numer konta
bardzą bedę wdzieczna za każdą złotówkie
dziekuję za pomoc
ban SGB

‭89-8213-0008-3003-0402-6990-0001

Odpowiedz

pomocy

3 lata, 8 miesięcy temu

mam na imię Joanna mieszkam w Łodzi mam dwójkę synów mają 8 mies.i 4 lata potrzebuję dla nich ubranek roz 80 cm w wzwyż i 112 wzwyż butów roz. 28-29 cm, oraz zabawek, środków czystości, Słodyczy, chodzik i wózek, oraz ubrania i buty damskie. jestem w bardzo trudnej sytuacji. dzieci wychowuje sama. wszystkich zainteresowanych pomocą proszę o kontakt. asiula198921@wp.pl. dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz

ania z Bogatyni

3 lata, 7 miesięcy temu

witam.jestem matką 3 letniego synka i przez powódz straciłam wszystko.przyjęłabym wszystko ale dary z polski trzeba transportować a to kosztuje.Dlatego prosze ludzi dobrej woli o wpłaty na moje konto.moga byc nawet złotówki.dziękuję i prosze o pomoc.ania7275@amorki.pl prosze pisac na e mail to podam dane

Odpowiedz

Przyjme-bezpłatnie

3 lata, 7 miesięcy temu

Przyjmę bezpłatnie-Meble pokojowe naroznikowe,komode,komplet wypoczynkowy fotele pufy lub naroznikowe ,kanape,moge byc ze skóry,pralke,wirówke,gazówke,naroznikowe stół kuchenne,palety podłogowe,kafelki,lodówke zamrazalka duza.
Okolice.Torun,Wąbrzezno,Chełmza,Golub-dobrzyn.odbierzemy- proszę napisac smsa.Tel.693-327-199.

Odpowiedz

Teresa

3 lata, 7 miesięcy temu

Moi drodzy mam prozbe o pomoc prowadze Stowarzyszenie i trafiła do mnie dziewczynka 6lat kturej mama nie nie radzi se i nie moze jej chowac i tak jak stała została o dziewczynkie wystapiłam do sadu czekam na sprawe pokochalam mała potrzebuje waszej pomocy dla nie nie dla mnie ubran zabawek łozka pietrowego mebelek do pokoju oraz słodyczy mała od wrzesnia idzie do szkoły do 0 wszelka pomoc prosze kierowac na adres Zabrze ul Wolnosci 256-5 ofc tel 513825662 ja z mezem mamy tylko rente niska i aby zagosppodarowac małej pokój trza miec wierze ze znajda sie ludzie dobrych serc za co bede wdzieczna ja wychowała swoich 5 dzieci i bardzo chce by mała była szczesliwa

Odpowiedz

Ada

3 lata, 7 miesięcy temu

Witam
Z chęcią pomogę osobom dodkniętym przez powódź. Jestem w stanie przesłać ubrania (zarówno dorosłym jak i dzieciom), żywność, zabawki. Proszę o kontakt: adka83@wp.pl .Nie bójcie się odezwać, jeżeli tylko będe wstanie to pomogę.

Odpowiedz

iga

3 lata, 4 miesiące temu

jestem powodzianka potrzebne rzeczy na 158 na chlopca szczuplyiga2043@wp.pl

Odpowiedz

Ojciec sam wychowuje

3 lata, 7 miesięcy temu

Bardzo proszę o pomoc jest mi cięzko wychowuję troje dzieci,niech ktos pomoze nam podam moj nr tel.725-216-494proszę pisac smsy.

Odpowiedz

Powodzianin

3 lata, 7 miesięcy temu

Poszukuję do ogródka krzewów, iglaków.W powodzi straciłem wszystko, bo woda stała ponad 6 tygodni.
tel. 507714559

Odpowiedz

Teresa

3 lata, 7 miesięcy temu

Potrzebuje pomocy dla dziewczynki ktura trafiła do mnie ma 6 lat od wrzesnia do zerówki los dziewczynki narazie wnaszych rekach ale jak sad uzna niewiem lecz wiem ze swiat bezniej juz nie ma sensu pokochalismy ja dziewczynka wiele przeszła jest strachliwa ale pomalu otwiera sie potrzebujemy wszystkiego od ubran po wyposazenie pokoiku i przyporów do szkoly nasz adres Zabrze ul wolnosci 256-5 ofc tel 513825662

Odpowiedz

Re.re.

3 lata, 7 miesięcy temu

Czy ktos moze mi pomoc i moim dzieciom,chcialabym odejdz od pijaka nie mamy dokad pojsc,bardzo prosilabym za kazda zlotowke przyda mi sie-Bóg-zapłać...Tel.693327199

Odpowiedz

Dorota

3 lata, 7 miesięcy temu

czy na tej stronie coś się jeszcze dzieje? jeśli tak to proszę o kontakt tych ,którzy chcieliby służyć pomocą.Nie wiedziałam o istnieniu takiej strony.Pomoc nadal jest nam potrzebna głównie meble sprzęt AGD odzież materiały budowlane oraz zwykła pomoc finansowa.minęło parę miesięcy i wszyscy o nas zapomnieli.Jestem powodzianką z gminy Wilków mój numer telefonu 693072738

Odpowiedz

Robert

3 lata, 7 miesięcy temu

witam
mam do oddania łóżko (sofę) dwu osobową - stan dobry
do tego sporo zabawek i pluszaków dla dzieci
wszystko do odebrania w Radomiu
niestety nie posiadam transportu
jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt
robi1976@interia.pl

Odpowiedz

Teresa

3 lata, 7 miesięcy temu

a jest mozliwosc wysłania zabawek

Odpowiedz

Kaśka

3 lata, 7 miesięcy temu

Witam ludzi dobrej woli. W ubiegłym roku nawiedziła nas dwukrotnie powódź. Mieszkamy w Trześni k. Sandomierza. Bardzo prosimy o pomoc w postaci ubrań,mebli,sprzętu gospodarstwa domowego gdyż nie stać mas na zakup wszystkiego . Z góry dziękujemy za pomoc. Kaśka, synek Jaś (21m-cy) i babcia.
Poniżej podaję adres e-mail kita21@o2.pl

Odpowiedz

REMONT DOMU.

3 lata, 7 miesięcy temu

Zwracam sie z prosba do ludzi dobrego serca o pomoc.Nie jestem wstanie zrobic remontu mojego domu,poniewaz mało zarabiam.Mam trzy corki,które chodza do szkoly.Aby przeprowadzic remont domu,musiałbym wymienic dach cały oraz ogrzewanieCO.nie stac mnie na to.Prosze o pomoc dobrych ludzi.Jezeli ktos pomoze z góry dziekuje.Prosze napisac sms-podam adres.Telefon-531-186-292.

Odpowiedz

Paulina

3 lata, 7 miesięcy temu

Witam,
Posiadam maskotki - pluszaki, chętnie komuś je oddam. Proszę o kontakt: paulina21l@gmail.com

Odpowiedz

mama

3 lata, 6 miesięcy temu

Proszę o jakąkolwiek pomoc żywnościową dla moich dzieci ,bardzo bardzo proszę elite124@interia.eu

Odpowiedz

pomoc w rozbiórce

3 lata, 6 miesięcy temu

Poszukuję chętnych osób do bezpłatnej pomocy w rozebraniu domu parterowego popowodziowego w Wielowsi koło Tarnobrzega
tel. 507714559

Odpowiedz

S

3 lata, 6 miesięcy temu

Jestem powodzianką woda dotchneła mój dom zostawiając okropne zniszczenia. Moje meble zostały zniszczone :( środki które otrzymałam niestety nie były w stanie pokryć szkód jakie wyrządziła powódź. Jestem sama z córką i jest nam bardzo ciężko. Proszę o pomoc. Mój mail kontaktowy to: tajemniczaa@o2.pl

Odpowiedz

Mateusz

3 lata, 6 miesięcy temu

Jestem z okolic Bolesławca (dolnośląskie). Oddam potrzebującym komplet mebli młodzieżowych. Tel: 691 606 554.

Odpowiedz

aga

3 lata, 6 miesięcy temu

panie mateuszu ja bym była zainteresowana meblami nie mam transportu jestem z małopolski nie stac mnie na wynajencie transportu ledwo wiaze koniec z koncem cieszko mi jest prosze o pomoc i kontakt 518543095

Odpowiedz

AGATA

3 lata, 6 miesięcy temu

Mam do oddania ubrania w rozmiarze 38-40-42 ,128-134-152 dla dziewczynek,używane ale nie zniszczone.Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt lala1977@tlen.pl

Odpowiedz

AGATA

3 lata, 6 miesięcy temu

Mam do oddania ubrania damskie w rozmiarze od 38 do 42,oraz dziewczęce od 128 do 152,są używane ale nie zniszczone.Mój kontakt e-mail lala1977@tlen.pl

Odpowiedz

RENA

3 lata, 6 miesięcy temu

PROSZĘ O POMOC! Mieszkam na wsi koło Rzeszowa wychowuję 4 dzieci dziewczynki 5,12,15 lat i chłopiec 11 lat mąż nie ma pracy jest nam bardzo cięzki przyjmiemy meble, ubrania, jedzenie, środki czystości proszę o kontakt renata1604@o2.pl z góry serdecznie dziękuję lub gg 165583

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 6 miesięcy temu

Dla rodziny w ciężkiej sytuacji poszukuję kołdry 200x220(żeby przykryć osobę dorosłą i dzieci-zwykła jest za mała i matka śpi pod kocem-mieszkanie to stara kamienica,więc jest w niej chłodno nawet latem).Potrzebna jest też pościel,ręczniki,duży garnek do gotowania zupy oraz żywność)Może ktoś wspomoże tą rodzinę przed świętami?Rodzina ta nie ma internetu ani komórki,więc ja postanowiłam im pomóc,dając to ogłoszenie.Zainteresowanym osobom podam adres.Będę wdzięczna za pomoc,sama nie dam rady bo mam 15lat.Agnieszka agusia530@tlen.pl

Odpowiedz

Joanna

3 lata, 6 miesięcy temu

Witam! Razem z Panią Beatą, która niedawno została mamą szukamy transportu potrzebnego do przewiezienia wózka. Ja sama nie mam możliwości zorganizowania transportu, ale bardzo mi zależy, żeby wózek trafił do Pani Beaty. Jeśli ktoś jeździ między Śląskiem a Brodnicą proszę o kontakt 694432499

Odpowiedz

olga718@INTERIA.PL

3 lata, 6 miesięcy temu

potrzebuję ubranek urodziła nam się córeczka ma 2 miesiące nie mamy nic po powodzi spaliśmy 9 miesięcy w aucie pomóżcie

Odpowiedz

zuza

3 lata, 6 miesięcy temu

pomóżcie sytuacja jest nieciekawa 2 miesiące ma nasza córeczka nie mamy nic po powodzi z gminy nie dostaliśmy nic a teraz też sie nam nic nie należy żaden zasiłek spaliśmy do niedawna w aucie na pieluch chodzimy i zbieramy złom błagam o pomoc jakąkolwiek

Odpowiedz

Andrew

3 lata, 5 miesięcy temu

Dzień dobry, mam do przekazania następujące meble:
1. 4 fotele
2. Sekretarzyk z możliwością rozłożenia blatu stołu, dodatkowo zawiera półki na książki
3. stół pokojowy 80x80cm
4. Dywan/chodnik 3*3 metry
5. Biurko (na wysoki połysk)
6. Stacjonarny radiodbiornik radiowy
7. Grzejnik olejowy w formie kaloryfera

Wszystkie meble są w dobrym stanie i nie wymagają żadnych poprawek. Odbiór własnym transportem z woj. mazowieckiego - gmina Nadarzyn. kontakt: 601-811-041 lub wnuk_and@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Odpowiedz

iga

3 lata, 4 miesiące temu

jestem po powodzi mam chore dziecko moze w wakacje ktos zaoferuje pobyt na tydzien w ubieglym roku nie mielismy po powodzi pradu dwa miesiace i nie czytalam zadnych ofert na wyjazd dla dziecka 7ak

Odpowiedz

TiLa

3 lata, 5 miesięcy temu

WITAM!!
Nie będę pisać o biedzie, tragedii i samotności bo to nie czas i miejsce na to by Was zanudzać opisami mojej sytuacji bo napewno sami sie domyślacie w jakiej sytuacji postawiło mnie życie...
Jestem mamą 3miesięcznego synka ktorego razem z męzem wychowujemy mąż nie zarabia wiele dltego nie stać nas na kupno nowych ubranek dla dziecka i nie mamy możliwości zbytnio skad ich dostać bo bylismi zmuszeni przeprowdzic się do innego miasta w poszukiwaniu lepszego życia (mam nadzieje że z czasem bd to lepsze życie i nasze starania nie pojda na marne).


CHCIAŁABYM PROSIĆ ludzi dobrej woli O UBRANKA DLA CHLOPCA POWYZEJ ROZMIARU 68 I JAKIES ZABAWKI I INNE DROBIAZKI DLA MALCA NADAJACE SIE DO UZYTKU.
Liczę na wyrozumiałość i zromumienie...

Kontakt: guga3@onet.pl

Odpowiedz

Mama prosi o pomoc.

3 lata, 5 miesięcy temu

Jestem matka z trójke dzieci[syn4l,córki3l,i 17miesiecy].
Moze macie niepotrzebne odziez dla dzieci,zabawki,firany,zasłony,idt będę wdzieczna za kazda pomoc z góry dziekujemy.Bardzo prosiłabym o wysłanie paczki.
MagdaZelazkowska
Sierakowo72
87-410Kowalewo.Pom.woj.Kuj.Pom.

Odpowiedz

joanna

3 lata, 5 miesięcy temu

Czy ktoś jest w stanie zasponsorować transport wózka?Pani Beata która ogłaszała się na tej stronie została mamą a ciężko jej wyłożyć na to pieniądze, których brak. Ja nie bardzo mogę go wysłać ale chciałam, żeby młoda mama chociaż wózkiem nie musiała się martwić. Pani Beata mieszka w Brodnicy i szukamy transportu z Tychów.Proszę!!!pomóżcie!

Odpowiedz

dzieci

3 lata, 5 miesięcy temu

spaliło mi się mieszkanie mam dwie córeczki potrzebuje waszej pomocy dostałam mieszkanie lecz nie stać mnie na kupno mebli tapczanów i to co potrzebne w domu proszę o kontakt wezmę wszystko co mi dacie jestem samotna matka wychowująca dwie córeczki mój nr 501 525 561 dziękuje życzliwym lodżia o pomoc

Odpowiedz

Zrozpaczony tata.

3 lata, 5 miesięcy temu

Bardzo proszę o pomoc czy ktoś ma niepotrzebne odzież mam zwrostu 176cm,pasa99cm,buty 44nr.Wychowuję trzy córki z wieku[16,13,5l.]najbardziej potrzebujemy odziezy,przybory szkolne,plecaki,poscieli,będę wdzięczny za kazdą pomoc moj nr tel.531-186-292.

Odpowiedz

Patrycja

3 lata, 4 miesiące temu

dziendobry potrzebujemy pomocy.Mamy 2 letniego synka i 5 miesieczna corke mieszkamy w drewnianym sterym domku,on poprostu sie rozlatuje nie mamy ubikacji kibelek jest na polu jestesmy bezrobotni prosze o pomoc mantertialna i finansowa Głogów Malopolsk,i dziekuje tu moj numer konta;81124026141111001039618455 i numer tel;791401595

Odpowiedz

powodzianin

3 lata, 3 miesiące temu

Powodzianin po zeszłorocznej powodzi poszukuje garnituru: pas 100, wzrost 174
tel. 507714559

Odpowiedz

stanislawa

3 lata, 3 miesiące temu

w1tam jestem mamom 3 dzieci mieszkam na wsi mam trudnom sytuacie materialnom i finasowom utrzymuje sie tylko z rodzinego i opieki dwoje dzieci do szkoly do1 kl i drugie do 3 mam prosbe do ludzi o dobrym sercu o pomoc bo nie stac mnie na zakup wszyskieg do szkoly a opieka przyznala mi 237 zl i a same ksiozki dla jednego kosztujom300 zl i nie mam za czo reszty zakupic wiec prosze o przybory szkolne i odziez to mój mej staska60@o2.pl

Odpowiedz

witam

3 lata, 1 miesiąc temu

witam wszystkich jeśli ktoś wie jak mogę uzyskać pomoc dla swojej rodziny z Caritasu na emalia to proszę mi powiedzieć stoję w bardzo ciężkiej sytuacji to mój email agnieszka_kr1981@o2.pl nie stać mnie żebym zadzwonić do Caritasu to może emalia ktoś zna to proszę o podpowiedz bo opieka pomogła mi tylko w wysokości 100zł bo nie mają pieniędzy z góry dziękuje

Odpowiedz

katarzyna

3 lata, 1 miesiąc temu

witam wszystkich,bardzo potrzebuje ubran dla siebie roz 36-38 oraz dla syna 86. sama wychowuje dziecka mam ciezka sytacje...

Odpowiedz

Teresa

3 lata, 1 miesiąc temu

kochani zycie to zagadka i walka o byt i marzenia wychowalam swoich 5 dzieci a teraz z mezem postanowilismy dac szczescie i milosc dziecku 6 lat ktura nie wybrala se losu takiego mimo ze oboje nie jestesmy mlodzi mamy niska rente pragniemy by mala byla szczesliwa potrzebujemy zabawek lozka pietrowego ubranek itp za kazdy dar bedziemy wdzieczni nasz adres Zabrze ul wolnosci 256-5 ofc nigdy nie prosilam o pomoc ale los malej nie jest mi obojetny jest wesola dziewczynka tel 513825662 teresa

Odpowiedz

Basia

3 lata temu

witam.pilnie potrzebna pomoc mamy trudna sytuacjie finansowa tel.697736198

Odpowiedz

Teresa

3 lata temu

Moi drodzy moze ktos otworzy serce rok temu trafila do mnie dziewczyka 6 lat z przyczyn losowej mama nie chce sie nia zajmoowac zgodzilam sie z mezem zajac nia ale potrzebujemy pomocy by stworzyc malej pokoik najbardziej potrzebuje tapczanik przyjniemy kazda pomoc obecnie czekamy na decyzje sadu na mala nie mamy nic radzimy se mimo ze rente mamy niska jedna jestem wolontariuszka od 15 lat dotej pory pomagalam ja teraz prosze was nie dla mnie a dziewczynki ktura pokochalam i nie wyobrazam se zycia bez niej

Odpowiedz

Teresa

3 lata temu

podaje numer telefonu jak by kto chcial pomoc nam a szczegolnie dziewczynce ma 6 lat 513825662 teresa Oleksiak

Odpowiedz

opole

3 lata temu

mam do oddania rzeczy dla dziewczynki od 2 lat do 12,najlepiej rodzinie z woj. opolskiego tel.508539019

Odpowiedz

Kamila

3 lata temu

Chętnie pomogę najlepiej z okolicy Ladka Klodzka bystrzycy kł. Biednym ludziom nie stać mi na przesyłkę

Odpowiedz

Drobna prosba.

3 lata temu

Czy ktos móglby mi pomóc mam 3córki, najbardziej potrzebujemy odziezy,poscieli,zabawki obojetnie jakie,firany,czy ktos ma niepotrzebne po corkach odziezy[16,12,5l.]prosze pomozcie mi i dzieciom,nie staz mi oplacisz paczke jesli ktos by chcialby pomóz prosze napizcie na maila.elamajewska121@wp.pl

Odpowiedz

Błagam o pomoc.

3 lata temu

Zwracam się z prośbą o pomoc.Jestem samotną matką na utrzymaniu mam jeszcze 4-ro uczących się dzieci.Brakuje mi wszystkiego opału,pościeli,firan,kocy,kołder,żywności.Mam dzieci w wieku 18,17,13 i 9 lat córka co ma 9 lat jest chora na astmę i wadę serca od leków jest bardzo otyła ma dopiero 9 lat a waży 76 kg.Nie stać mnie na jej leczenie.Brakuje mi pieniędzy bo ja pobieram tylko zasiłki rodzinne w wysokości 900 zł i nic więcej s tego opłacam mieszkanie 250 zł prąd 150 zł i 2 bilety miesięczne w wysokości 350 złi zostaje bardzo niewiele na życie nawet na leki mi nie starcza.Bardzo proszę ludzi dobrego serca o pomoc.Ja nie pracuje bo nawet choćbym chciała iść do pracy to jej nie ma a kraść nie pójdę.Podaje adres mailowy na który proszę pisać.ania47@interia.eu Błagam o pomoc.

Odpowiedz

gosia

2 lata, 12 miesięcy temu

tu tylko mozna pisac nikt nie pomoże ja juz tu napisałam sporo czasu temu i nic jesli byłby ktos zainteresowany poroblemami to podaje numer 32 3220022 mama trójki dzieci.woj,śląskie mikołów

Odpowiedz

teresa

2 lata, 12 miesięcy temu

odeszlam od meza ktury sie znecal mam dwujke dzieci jestem bez pracy prosze o pom
oc niemam nic

Odpowiedz

Witam serdeczne.

2 lata, 11 miesięcy temu

Zwracam się do Panstwa z prosbą o pomoc czy ktos mógłby pomoc, mam 3córki,potrzebują zywnosci,srodkow czystosci,przybory szkolne,zabawki,czy ktos mógłby przeslac 50zł,lub ile moze na moje konto bankowego.Niemam węgla na zimę proszę pomozcie mi.Jestem niepełnosprawna od wielu lat choruja.podam maila.izamajewska12@wp.pl

Odpowiedz

POTRZEBUJACA

2 lata, 10 miesięcy temu

JESTEM MATKĄ DWOJKI DZIECI 2 CHLOPCZYKOW (9MIESIECY I 15 LAT)KTORYCH SAMOTNIE WYCHOWUJE NIE POSIADAM WLASNEGO MIESZKANIA ANI ZBYT DUZYCH DOCHODOW .SA TO JEDYNIE ALIMENTY I RODZINNE!BARDZO PROSZE O JAKA KOLWIEK POMOC FINANSOWA LUB MATERIALNA NP.UBRANKA DLA DZIECI,ART.SPOZYWCZE,CHEMICZNE,MOJ NUMER TEL.889-181-525,NU.KONTA 54116022020000000136134676 Z GORY BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM !

Odpowiedz

BEATA

2 lata, 10 miesięcy temu

witam!mieszkam w wojewodztwie kujawsko-pomorskim gdzie wychowuje dwie corki w wieku 3 lat i 8 miesiecy nie posiadam stalego jedynie rodzinne na dzieci i alimenty z funduszu w kwocie 300 zl dochodu brakuje mi odziezy ,srodkow finansowych,art.spozywczych przyjme kazda pomoc od ludzi dobrej woli za co z gory dziekuje moj adres BEATA BOJAR KORCZAKA 128 87-300 BRODNICA

Odpowiedz

monika

2 lata, 10 miesięcy temu

zwracam się z wielką prożba o pomoc mam 3 dzieci jestem sama nie pracuje spimy na materacu bo nas nie stac na łóżko pszyjmę ubranka i każdą rzecz drobną do domu proszę o jaką kolwiek wiadomość na adres mejlowy be-n@wp.pl

Odpowiedz

Andrzej Kuźniak

2 lata, 10 miesięcy temu

Mam do oddania używany telewizor 21" Sony bez pilota
akuzniak52@gmail.com

Odpowiedz

BŁAGAM-pomoz nam....

2 lata, 7 miesięcy temu

Rodzina trudnej sytuacji potrzebuje pomocy materialnej w postaci rzeczy dla dzieci wieku sa 16,13,6lat corki.Przyjmie nawet paczke zywnosciowa bardzo prosimy o pomoc na pomoc z opieki sie nie kwalifikujemy bo dochod przekracza o 10zl...Bardzo prosze o pomoc.moj.adres.E.maill. m-majewska19@wp.pl
lub prosze pisac smsa mam uszkodzony tel.531-186-292

Odpowiedz

Potrzebuja..........

2 lata, 4 miesiące temu

Potrzebna jest pomoc mam czworke dzieci corki 13,7lat synow bliznieta 11lat.przyjmne ubrania dla dzieci,zywnosci,przybory szkolne,plecaki,niemam internetu pisze od kolezanki,jesli ktos chcialby mi pomoc bardzo prosze o przeslanie paczki nie staz mi oplacic za paczke,bede wdzieczna za kazda pomoc dziekuja.moj,adres.Bozena Oparzela.Szembruk78.86/330Rogózno.woj.Kuj.Pom.

Odpowiedz

Dorota Warszawa

2 lata, 2 miesiące temu

Oddam regał jasny 4 segmenty, wysoki połysk, w dobrym stanie.

Odbiór własnym transportem z Mokotowa 27-28 sierpnia.

Dorota. tel.502357217

Odpowiedz

jessi

1 rok, 4 miesiące temu

chce pozbierac pieniadze w szkole czy moge dostac jakas puszke z logo Caritas bo mi nie uwierza moj adres ul.Murka 42 46-048 Zebowice

Odpowiedz

Kasia

1 rok, 3 miesiące temu

Witam,
Mogłabym oddać regał, biurko, kanapę rozkładaną 2 osobową, małą lodówkę (wys. ok 1 metra). Transport własny z Warszawy. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o maila na adres toffictoffic@interia.pl.

Odpowiedz