Portugalia: kaplica Objawień w Fatimie na żywo w internecie

pb, AFP // maz, Fatima, 2009-01-05

Portugalia: kaplica Objawień w Fatimie na żywo w internecie Kaplica stoi w miejscu, gdzie Maryja objawiła się w 1917 r.

Kaplica Objawień, zwana „sercem” sanktuarium maryjnego w Fatimie, jest już widoczna na żywo przez całą dobę w internecie na stronie www.fatima.pt. Usługę tę wprowadzono „z powodu licznych próśb internautów, jakie napłynęły do sanktuarium w ostatnich latach”.

Dzięki kamerze zainstalowanej w kaplicy, można będzie oglądać odbywające się tam nabożeństwa – poinformowała Leopoldina Simoes z biura prasowego sanktuarium.

Postument, na którym w kaplicy Objawień stoi figura Matki Bożej Różańcowej, znajduje się w miejscu, w którym rósł nieistniejący już dziś dąb o wysokości jednego metra, na którym w 1917 r. Matka Boża ukazała się bł. Hiacyncie i Franciszkowi Marto oraz słudze Bożej Łucji dos Santos.

Budowa tej kaplicy, rozpoczęta w 1919 r., była odpowiedzią na wyraźne życzenie Maryi. Pierwszą Mszę św. odprawiono tam 13 października 1921 r., w czwartą rocznicę ostatniego objawienia.

W 2008 r. stronę internetową sanktuarium w Fatimie odwiedziło 700 tys. osób, w tym 2/3 spoza Portugalii.

http://www.fatima.pt/capelinha.html

Komentarze (138)

MIROSLAW NIEMIEC

5 lat, 2 miesiące temu

KOCHAMY CIE MATKO BOZA ,ZOSTAN Z NAMI I ZLITUJ SIE NAD NAMI .POSTANAWIAM PRZEZ CALY ROK DZIENNIE ODMOWIC DO CIEBIE PANI NASZA LITANIE LORETANSKA ZA WSZYSTKICH GRZESZNIKOW .

Odpowiedz

EWA

4 lata, 11 miesięcy temu

MATKO NAJŚWIĘTSZA NIE DAJ UTONĄĆ MOJEJ RODZINIE WZYWAM TWOJEJ POMOCY.POWIERZAM TWOJEJ OPIECE CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ.MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE.

Odpowiedz

Stanislawa

4 lata, 11 miesięcy temu

MATKO ROZANCOWA POLECAM TWOJEJ OPIECE MOJA RODZIE ,MOJE CORKI I ICH RODZINY ,KTORE MUSIALY WYJECHAC Z KRAJU W POSZUKIWANIU CHLEBA DLA DZIECI .PROSZE WYPRASZAJ LASKI U SWOJEGO SYNA DLA NAS I DLA NASZEJ OJCZYZNY W JEJ TRUDNYCH CHWILACH .Z PANEM BOGIEM .

Odpowiedz

marzena majewska

4 lata, 3 miesiące temu

czy w kraju jest az taka bieda żeby wyjeżdżac,lepiej prosić o powrót do kraju wstyd aby tym niepokoić naszą Matkę Bożą.

Odpowiedz

Barbara

4 lata, 9 miesięcy temu

MATKO NAJSWIETRZAMIEJ W OPIECEMOJA RODZINE.POMOZW WIADOMEISPRAWIE

Odpowiedz

jacek

4 lata, 2 miesiące temu

Strzeż moją całą rodzine od złego oraz daj nam siły kochać Boga

Odpowiedz

Grażyna z Brodnicy

4 lata, 9 miesięcy temu

Matko Najświętrza pod twoją opiekę powiezam Ci całą moją rodzinę a szczególnie moją córkę,otocz ja swoją macierzyńską miłoscią i pomórz jej zdać poprawkowy egzamin matualny 25sierpnia.Ja proszę umocnji moją wiarę i bądź zawsze przy mnie kiedy upadam. Bardzo Cię kocham.

Odpowiedz

MAGDALENA Z TORUNIA.

4 lata, 9 miesięcy temu

DZIĘKUJE ZA MOŻLIWOŚĆ OGLĄDANIA NA ŻYWO KAPLICY OBJAWIEŃ.MOGĘ SIĘ ŁĄCZYĆ DUCHOWO Z FATIMĄ.O KRÓLOWO RÓŻAŃCA UBŁAGAJ DLA NAS U SWEGO SYNA MIŁOSIERDZIE .

Odpowiedz

magda .

4 lata, 9 miesięcy temu

MATKO BOŻA FATIMSKA OTOCZ OPIEKĄ ALEKSANDRĘ,DAJ JEJ SIŁĘ W POKONANIU CHOROBY.SPRAW ,ABY JEJ RĘKA BYŁA SPRAWNA.MODLIMY SIĘ O TO NA RÓŻAŃCU.

Odpowiedz

TWOJA CZCICIELKA.

4 lata, 8 miesięcy temu

PANI FATIMSKA SPRAW ,ABY PAN JAN Z TORUNIA ZOSTAŁ ULECZONY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ.ONE MIŁOSIERNE OCZY NA NIEGO ZWRÓĆ I SYNA TWEGO JEZUSA MIŁOSIERNEGO MU OKAŻ,O ŁASKAWA,O LITOŚCIWA PANNO MARYJO.

Odpowiedz

GRAZYNA Z POLSKI

4 lata, 8 miesięcy temu

MATKO FATIMSKA OTOCZ OPIEKA MOJĄ RODZINĘ, A SZCZEGÓLNIE MOJĄ MAMĘ, KTÓRA BARDZO CIERPI, JEST PO LECZENIU NOWOTWOROWYM DAJ JEJ SIŁĘ PRZETRWAĆ TE CIERPIENIA.POWIERZAM JĄ ORAZ CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ TWOJEJ OPIECE.

Odpowiedz

Joasia

4 lata, 6 miesięcy temu

Dziękuję Ci Mateńko za Twoją Obecność w naszym domu również poprzez transmisję-Bóg Zapłać wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Proszę Cię Mateńko o łaskę wyzdrowienia dla mojej mamy Krysi i o Twoje orędownictwo we wszystkich moich trudnych i po ludzku niemożliwych sprawach, powierzam Twojej opiece całą moją rodzinę-kochamy Cię Mateńko i ufamy Miłosierdziu Bożemu.Amen.

Odpowiedz

Babcia z Gdańska

4 lata, 6 miesięcy temu

Dziękuję Ci Matko Boża,że uratowałaś życie mojej córce Halince i obdarzyłaś ją dobrym mężem i dziećmi.Dziękuję Ci za wszystkie łaski, które za Twoim pośrednictwem otrzymaliśmy i ciągle otrzymujemy i proszę Cię Mateńko o dalszą Twoją Opiekę dla mojej rodziny, a w szczególności we wszystkich trudnych sprawach Bogu Miłosiernemu wiadomych-Jezu Ufam Tobie

Odpowiedz

Krystyna i Joanna

4 lata, 5 miesięcy temu

dziękujemy Mateńko za Twoją Miłosierną opiekę i wstawiennictwo i prosimy o dalszą pomoc we wszystkich bardzo trudnych dla nas sprawach i prosimy o zdrowie i pomoc przez Twoje Mateńko orędownictwo dla Wojtka Kasi i całej ich rodziny- JEZU MIłOSIERNY UFAMY TOBIE-BOżE bądź WOLA TWOJA

Odpowiedz

twoje czcicielki Gd

4 lata, 5 miesięcy temu

Matko Boża Fatimska prosimy Cię o Twoje wstawiennictwo i modlitwę za osobę która chce się wyleczyć z nałogu alkoholowego-kobieta ta ma dzieci, które jej potrzebują-prosimy Mateńko Miłosierna zaopiekuj się nią i pomóż jej-Jezu Ufamy Tobie

Odpowiedz

Grzegorz

4 lata, 5 miesięcy temu

Mateczko kochana daj sile nam wszystkim bysmy szli prosto droga Chrystusowa i nie zbaczali z niej. I prosze o blogoslawienstwo mojej rodzinie i wszystkim zagubionym duszom.
Badz pochwalona na wieki wiekow AMEN.
BóG ZAPLAC WSZYSTKIM

Odpowiedz

MAMA

4 lata, 5 miesięcy temu

Mateńko dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię Matko o opiekę nad naszą rodziną a w szczególności weź w opiekę córkę, żeby nie straciła pracy i pomóż jej w osobistym życiu - prosi Cię matka.
Proszę Cię Matko o łaskę pokoju na świecie i żeby ludzie byli lepsi wobec siebie

Odpowiedz

MAGDA.K

4 lata, 3 miesiące temu

PROSZĘ MARYJO OPIEKUJĄ SIĘ JULIĄ .DAJ JEJ ZDROWIE .I DARY DUCHA ŚW.

Odpowiedz

zły mąż

4 lata, 3 miesiące temu

Matko Boza teraz wiem dlaczego to musiało nastąpić. Jesteś ulubienicą naszego Papieża Jana Pawła II. Ja grzesznik proszę o łaskę dla mojej całej rodziny a w szczególności dla mojego synka i żony, którzy cierpią przeze mnie. Będe się modlić do Ciebie.

Odpowiedz

Joanna z Polski

4 lata, 3 miesiące temu

Matko Boska Fatimska, proszę o szczęśliwą operację mojej córki, która odbędzie się 14 stycznia br i aby szybko wróciła do zdrowia, otocz ją płaszczem swej opieki. Zatroskana matka

Odpowiedz

magda

4 lata, 2 miesiące temu

pani fatimska otocz opieką julię.daj jej dary ducha św.i zdrowie.

Odpowiedz

twoja na zawsze.

4 lata, 2 miesiące temu

matko fatimska spraw ,aby sprawa olewnika krzysia wyjaśniła się .otocz opieką rodzinę olewników.

Odpowiedz

magda

4 lata, 2 miesiące temu

matko mniej w swej opiece julię.

Odpowiedz

MAGDA

4 lata, 2 miesiące temu

PANI FATIMSKA UPROŚ U SWEGO SYNA MIŁOSIERDZIE DLA ALEKSANDRY ZE SKRWILNA.DAJ JEJ ŁASKĘ POWROTU DO ZDROWIA.

Odpowiedz

magdalena.

4 lata, 2 miesiące temu

MATKO NASZA MARYJO OTOCZ OPIEKĄ JULIĘ ,ABY BYŁA ZDROWA I DOBRZE SIĘ UCZYŁA.

Odpowiedz

Justyna

3 lata, 11 miesięcy temu

Najświętsza Matko Boża miej w opiece moją rodzinę strzeż nas od złego daj nam siły aby przezwyciężać trudności naszego życia daj nam siły aby kochać Boga i i być bliżej Niego bądź zawsze z nami Matko Boża.

Odpowiedz

urszula

3 lata, 11 miesięcy temu

Mateczko z Fatimy polecam Ci moje zdrowie ulecz moje oczy i prosze o uzdrowienie mojej siostry z nerwicy i pomyslne lecznie w chorobie nowotworowej

Odpowiedz

ANNA

3 lata, 11 miesięcy temu

Matko Najświętsza chroń MOJĄ RODZINĘ, MOJEGO SYNKA DZIEKUJĘ
ZA JEGO PRZYJŚCIE NA ŚWIAT, WYPRASZAJ ŁASKI DLA NAS, WIELBIE CIEBIE MATEŃKO

Odpowiedz

Łucja

3 lata, 11 miesięcy temu

Matuchno z Fatimy!
Otocz opieką mojego syna Krzysztofa, żeby nie stracił pracy na hucie.Ratuj jego rodzinę.Chroń Polskę w tych trudnych dniach powodzi,a szczególnie wpłyń na roztropność Polaków podczas wyborów.
Całym sercem oddana Twoja czcicielka.

Odpowiedz

Paweł

3 lata, 10 miesięcy temu

Matko Boża proszę o łaske dla mojej rodziny.Miej nas w swojej opiece.

Odpowiedz

magda

3 lata, 9 miesięcy temu

matko boga i ludzi na ziemi opiekuj się moim dzieckiem.

Odpowiedz

Joanna

3 lata, 8 miesięcy temu

Matko Fatimska proszę abyś miała w opiece mojego ciężko chorego męża, ulżyj Mu w jego cierpieniu, wstaw się do Twojego syna Jezusa Chrystusa i do jego miłosierdzia,aby wyzdrowiał. Miej w opiece całą moją rodzinę.Dziękuję Ci za to, że Córka moja jest uleczona z choroby nowotworowej, aby Syn przestał pić. Miej ich również w dalszym ciągu w swej w opiece.

Odpowiedz

NIE

3 lata, 7 miesięcy temu

Objawienia Fatimskie zręczne manipulacje Watykanu! tylko Biblia mówi prawdę, Tylko Jezus Jest DROGĄ!!!

Odpowiedz

jolanta

3 lata, 6 miesięcy temu

błagam ozdrowie dla męza ,tóry jest chory na raka .Błagam o pomyślność dla swoich synów,

Odpowiedz

Beata

3 lata, 6 miesięcy temu

Matko Boża Fatimska, proszę Cię za moją ciocię o wstawiennictwo za nią w chorobie. Uproś dla niej zdrowie duszy i ciała. Amen

Odpowiedz

magda

3 lata, 6 miesięcy temu

prosze pomoz

Odpowiedz

Paweł

3 lata, 5 miesięcy temu

Mateńko Różańcowa,dziękuję.
Za radości i smutki każdego dnia.
Za miłość.
Za słońce i gwiazdy na niebie.
Za Twoje miłosierne i niepokalane serce.
Za wszystko bardzo dziękuję.
Pozdrów Mateńko Syna Twojego,przebacz nam,i zachowaj od złego.

Odpowiedz

Bożena

3 lata, 4 miesiące temu

Matko Fatimska błagam o pracę dla mojej córki Anny!

Odpowiedz

Agnieszka

3 lata, 4 miesiące temu

Matko Boża dnia 13 pażdziernika 2000 roku przyszedł na świat mój
syn,miej go w opiece.Daje Tobie Maryjo mojego synka Uzdrów jego dusze

Odpowiedz

iwona

3 lata, 4 miesiące temu

Maryjo Matko nasza błagam chroń Konrada

Odpowiedz

Bozena z Krakowa

3 lata, 3 miesiące temu

Matuchno Fatimska proszę o zdrowie dla 26 wojciecha którego dziś potracił samochód. Weź w opieke jego rodziców, którzy bardzo ciebie Matuchno kochaja.

Odpowiedz

Waldemar z Kocka

3 lata, 2 miesiące temu

Matko Boża Fatimska proszę o łaskę wyzwolenia z nikotynizmu,wytrwanie w trzeżwości, błogosław mojej rodzinie by panował pokój,miłość,zgoda,

Odpowiedz

Joanna z Olsztyna

3 lata, 2 miesiące temu

księdzu Prałatowi Andrzejowi Plucie z okazji 30 lecia kapłanstwa niestrudzonego pielgrzyma Fatimskiego proszę cię Matko o opiekę zdrowia i błogosławieństwa na dalsze lata życia

Odpowiedz

Elżbieta z Sarnówka

3 lata, 2 miesiące temu

Proszę Cię Matuchno o zdrowie dla brata Pawła i siostry Marysi którzy cierpią z powodu znanej Ci już choroby.Przynieś im ulgę i upragnioną pomoc Matko Fatimska.Miej w swej opiece naszą całą rodzinę.

Odpowiedz

Małgorzata

3 lata temu

Módl się za nami Święta Boża rodzicielko

Odpowiedz

Jacek

2 lata, 9 miesięcy temu

Panienko Maryjo z całego serca dziękuję za opiekę i pomoc.

Odpowiedz

Mirosława

2 lata, 8 miesięcy temu

Matko Fatimska proszę uproś u swojego Syna łaskę uzdrowienia mojego męża Zdzisława z choroby nowotworowej oraz o opiekę nad moimi córkami Sylwią i Martyną oraz ich rodzinami

Odpowiedz

mariusz

2 lata, 8 miesięcy temu

DZIĘKUJĘ MATKO ZA OTRZYMANE ŁASKI I PROSZĘ O ZDROWIE DLA RODZICÓW I DLA CAŁEJ RODZINY

Odpowiedz

Czesława

2 lata, 8 miesięcy temu

Matuchno najwspanialsza z matek przepraszam za wszystko czy zranilam Twoje Niepokalane Serce dziekuję za wszystkie łaski którymi zostałam obdarzona przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
Błagam Ciebie Matuchno módl się za moje dzieci i za mnie aby dobry Bóg odarzył nas zdrowiem napełnił pokojem i obdarzył gorącą wiarą w Jego Wielki Miłosierdzie

Odpowiedz

jADWIGA

2 lata, 8 miesięcy temu

bLAGAM.BLAGAM O MILOSIERDZIE BOZE,

Odpowiedz

BASIA

2 lata, 7 miesięcy temu

MATKO NAJŚWIĘTSZA STRZEŻ I MIEJ W OPIECE SWOJEJ MOJĄ CAŁĄ RODZINĘ DZIĘKUJE ZE JESTEŚ NAJUKOCHAŃSZA MATEŃKO

Odpowiedz

KRYSTYNA

2 lata, 7 miesięcy temu

MATKO NAJUKOCHAŃSZA POLECAM CI NASZYCH SYNÓW I CÓRKI WEŹ ICH W OPIEKĘ BY SIĘ NAWRÓCILI DO BOGA KTÓRY JEST MIŁOSIERNY,

Odpowiedz

KRYSTYNA

2 lata, 7 miesięcy temu

CHCE SPYTAĆ NIECH MI KTOŚ POMOŻE, JAK MOGĘ SIĘ POŁĄCZYĆ Z TRANSMISJA FATIMSKA NA ŻYWO DZIŚ BO TAM SA MOI PARAFIANIE Z PILAWY DOLNEJ DZIĘKUJE

Odpowiedz

ania

2 lata, 7 miesięcy temu

O Najswietsza Panienko,Matko Nieustajacej Pomocy,wzywam Cie prosze pomoz moim rodzicom dosc do porozumienia,prosze o laske zgody w rodzinie i zrozumnienia,wybaczenia.A dla siebie prosze Matko wypros u Syna Twego kochajacego,dobrego meza dla mnie i laske posiadania dzieci!Cala Twoja ...ania!

Odpowiedz

ania

2 lata, 7 miesięcy temu

Maryjo,ratuj moja rodzine prosze,nie dopusc do jej rozpadu.Pomoz mi podjac decyzje o powrocie do kraju i wymodl mi u swojego Syna dobrego,kochajacego meza dla mnie.Ratuj moich rodzicow!Cala Twoja anna.

Odpowiedz

magda

2 lata, 6 miesięcy temu

Maryjo pomoz cierpie

Odpowiedz

Ania

2 lata, 6 miesięcy temu

Matko Boza Fatimska prosze o nawrocenie mojej rodziny ty jestes moja nadzieja blagam Cie

Odpowiedz

magda

2 lata, 6 miesięcy temu

M aryjo zabierz zlo badz z nami zasze barzdzo cierpie

Odpowiedz

urszula

2 lata, 5 miesięcy temu

Bądż pozdrowiona Najświętsza Panienko.Ogromną moją radością jest być w Twojej cudownej kaplicy w Fatimie.Miej w opiece całA mojA rodzinęi błogosław nam.

Odpowiedz

Urszula

2 lata, 5 miesięcy temu

DziękujęCi Maryjo za to ,że Jesteś z nami w znaku "KrólowejH Pokoju:.Błogosław wszystkim rodzinom,które każdego tygodnia modlą się przed Twoją figurką odmawiając różaniec.

Odpowiedz

Dawid

2 lata, 4 miesiące temu

MIROSLAW NIEMIEC za siebie w takim razie też się pomódl

Odpowiedz

IREK

2 lata, 3 miesiące temu

DZIEKUJE MATKO BOZA ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBILAS W MOIM ZYCIU DZIEKUJE CI ZA ZNAK KTORY MI DALAS ZE ZOSTALEM WYSLUCHANY PRZEZ CIEBIE . MATKO NAJSWIETSZA PROSZE BADZ PRZY MNIE I POMOZ MI ABY MOJA RODZINA ZYLA W MILOSCI I W ZGODZIE .POMOZ MI MATKO PODJAC PRAWIDLOWA DECYZJE .

Odpowiedz

urszula z brodnicy

2 lata, 3 miesiące temu

Proszę Cię Najlepsza Matko o zdrowie i łaski potrzebne dla niej ijej nienarodzonego dziecka.Matko Ty wiesz wszystko. Was czytających tę prośbę proszę o modlitwę w tej szczególnej intencji. Z Panem Bogiem.

Odpowiedz

Bożena

2 lata, 2 miesiące temu

Matko Fatimska módl się za nami, Tyś jest Róży Kwiat!
Do Ciebie wołam uproś u swego Syna łaskę dla Michała o dobre i Boże rozwiązanie jego spraw osobistych. Strzeż go teraz by nie popadł w zło i daj mu siłę podjąć właściwą decyzję.Matuchno miej go w opiece Amen!

Odpowiedz

halina

2 lata, 1 miesiąc temu

Matuchno Fatimska, dziekuje za wszystko, opiekuj sie moim wnukiem Dominikiem, abym doczekala jego matury i studiow, opiekuj sie moimi dziecmi chrzestnymi i cala mlodzieza w rodzinie. Daj zdrowie, chron nas od zlych, niezyczliwych ludzi.Aby Bog byl zawsze w naszych domach. Blagam CIE o pomoc.

Odpowiedz

matka

2 lata, 1 miesiąc temu

Pani Fatimska proszę gorąco o łaski potrzebne Michałowi czuwaj nad nim i otaczaj opieką a dla Lucyny uproś łaskę nawrócenia.Czuwaj aby ona nie szkodziła ludziom,którzy dali Jej dach nad głową i finansowali studia.

Odpowiedz

rodzina z Krakowa

2 lata, 1 miesiąc temu

Matuchno kochana prosimy Cię o szczęśliwą podróż ,pobyt i powrót do domu.Prosimy o zdrowie dla Jadwigi i Teresy.Matko Fatimska kochamy Ciebie bądź naszą orendowniczką w niebie Amen

Odpowiedz

zofia

1 rok, 11 miesięcy temu

Najswietsza Matko Fatimska otocz opieka mnie i moja rodzine, a szczegolnie moja siostre, ktora jest po leczeniu nowotworowym. Daj jej sile zyc i wychowac dziecko. Otocz opieka jej corke, aby jej raczka zupelnie wyzdrowiala. Otocz opieka mojego syna. Przywroc zdrowie i wzrok mojej tesciowej.

Odpowiedz

Marianna

1 rok, 11 miesięcy temu

Matuchno Dziś jest rocznica twoich objawien Proszę Cie miej w opiece moja rodzine Mojego meza i mnie Nieustanie czuwaj nad nami Kieruj swoimi drogami Niech moje dzieci i wnuki nie odalaja sie od Boga Matuchno Miej też w opiece moje siostry wiesz jak bardzo pragne zgody w rodzinie Wypros u swojego syna Jezusa Chrystusa Aby napełnił Duchem św moja siostra Basię i przemienił jej serce

Odpowiedz

Agnieszka

1 rok, 11 miesięcy temu

Matko Boża,diękuję Ci za moje wspaniałe dzieci, pomóż mi wzmacniać moja wiarę i wesprzyj w trudnościach małżeńskich

Odpowiedz

gosia

1 rok, 11 miesięcy temu

+ miej w opiece wszystkich których znam i tych którzy najbardziej potrzebują twojego Bożego miłosierdzia.

Odpowiedz

GRAŻYNA

1 rok, 11 miesięcy temu

MATKO BOSKA FATIMSKA DZIĘKUJĘ CI,ŻE BYŁAŚ PRZY MNIE PODCZAS OPERACJI W DNIU 13 MAJA 2009 I CZUWAŁAŚ NADE MNĄ.DZIĘKUJĘ CI,ŻE OPIEKUJESZ SIĘ MNĄ I MOJĄ RODZINĄ KAŻDEGO DNIA.NIE OPUSZCZAJ NAS BO ZGINIEMY BEZ OPIEKI TWOJEJ I TWOJEGO SYNA.

Odpowiedz

wiesława

1 rok, 11 miesięcy temu

Matko Najukochańsza proszę Cię bardzo gorąco pomóż mi poukładać sobie życie na nowo.Dziękuję za dotychczasową opiekę.

Odpowiedz

Maria

1 rok, 11 miesięcy temu

Kochana Matko Boża mniej w opiece nasze dzieci ks.Piotra i Kasię.Błogoław im.Amen

Odpowiedz

samotna matka

1 rok, 11 miesięcy temu

Matko Boska Fatimska powierzam Ci mojego syna który pali papierosy badzo dużo... uproś Pana Boga aby zaprzestał z nałogiem. Mateńko czuwaj przy nim zawsze.
matka

Odpowiedz

Samotna matka

1 rok, 11 miesięcy temu

Matko Boska Fatimska, powierzam Ci mojego syna. Wyproś Matko Boska fatimska łaskę dla niego aby wielbił w modlitwach BOGA ... aby PAN BÓG był na pierwszym miejscu. Matko Boska Fatimska wyproś dla syna łaskę aby przestał palić papierosy oraz aby poznał dobrą dziewczynę, która kochałaby BOGA.
Jezu Ufam Tobie - Ty się tym zajmij.

Odpowiedz

czcicielka...matka

1 rok, 11 miesięcy temu

Matko Boska Fatimska powirzam i oddaję Ci mojego syna, opiekuj się nim, spraw Mateńko ... aby ukończył studia i napisał w końcu pracę magisterską. Mateńko Boska Fatimska spraw swoją opieką Matczyną aby poznał dobrą dziewczynę która zostałaby jego żoną.
Jezu Ufam Tobie - Ty się tym zajmij.

Odpowiedz

krzysztof

1 rok, 10 miesięcy temu

Swięta Mario Matko Fatimska wstawiaj się do swojego syna Pana Jezusa o uzdrowienie mnie z bezdechów,proszę cie Kochana Matko.

Odpowiedz

matka

1 rok, 9 miesięcy temu

Matuchno kochana dziękuję Ci za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski.Ty wiesz ,że bardzo Ciebie kocham i zawsze uciekam się do Ciebie w moich troskach i problemach. Tym razem jest tak samo ,Proszę Cię mateczko o opiekę dla całej rodziny.Ty znasz moje troski i kłopoty i teraz je oddaję Tobie.Przedstaw je Swemu Synowi proś za nami amen.

Odpowiedz

kasia

1 rok, 9 miesięcy temu

Matko Fatimka proszę Cię abym za Twoim cudownym wstawiennictwem założyła rodzinę,wyszła za mąż i miała dziecko.Proszę Cię wspomagaj i dopomagaj mi zawsze w pracy,oraz abym zawsze ją miała.

Odpowiedz

zofia

1 rok, 8 miesięcy temu

Dzięki Ci Boże,że było mi dane być w Fatimie.Dzięki za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz każdego dnia.Panienko Fatimska proszę o cud uzdrowienia córki Kasi i błogosławieństwo dla Jej Męża Krzysztofa, o błogosławieństwo i pomoc w trudnych chwilach dla córki Agaty a także o ocalenie mojego Męża.Ile mi sił starczy głosić będę wielkość Twoją o Dziewico Różańca świętego.

Odpowiedz

Ala

1 rok, 8 miesięcy temu

Matko Boska Fatimska dziękuję Ci za wszelkie łaski i błogosławieństwa które za Twoim pośrednictwem otrzymujemy od Boga Najwyższego, dziękuję Ci za to że mogłam być u Ciebie w tym Cudownym Miejscu. Proszę Cię Maryjo Wybłagaj Miłosierdzie Boże dla naszych rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata. Dziękuję Ci za wszystkich spotykanych ludzi każdego dnia, spraw abym zawsze umiała dawać świadectwo żywej wiary, dziękuję Ci za moją Rodzinę

Odpowiedz

Malgorzata

1 rok, 8 miesięcy temu

Matko Boza dziekuje Ci bardzo za wszystkie laski - prosze Blogoslaw calej rodzinie abysmy trwali w zdrowiu radosci i milosci abysmy zawsze umieli podac reke potrzebujacym. Dzis szczegolnie prosze o udana operacje i szybki powrot do zdrowia dla siostry Urszuli i szczesliwa, owocna podroz dla Nicole. Ave Maria!

Odpowiedz

Elzbieta

1 rok, 7 miesięcy temu

Mateczko Fatimska, dziekuję Ci za mozliwość osobistego nawiedzenia Twojego Sanktuarium i pomodlenia się przed Twoją figurą( wróciłam 2 dni temu). Otaczaj mnie i moją rodzinę nadal swoim płaszczem opieki. Kłaniamy się z ogromnym szacunkiem i czcią.

Odpowiedz

Bożena

1 rok, 6 miesięcy temu

Matko Fatimska ! Dziękuję za spowiedź mojego syna ,to wielka łaska!
Proszę gorąco o stałą pracę dla niego i dla Anny.Otaczaj opieką całą rodzinę.Kocham cię matko,czuwaj nad nami w każdy czas.Pomagaj nam teraz w bardzo trudnych dla nas dniach,proszę także za mmoimi bliskimi krewnymi i przyjaciółmi.Modlę się też za wszystkich naszych wrogów i za tych ,którzy nam źle życzą. Amen

Odpowiedz

Piotr .B.

1 rok, 6 miesięcy temu

mam pytanie.? czemu jest tylko 1 cam na ołtarz jak jest 2 cam na plac i powinny też 2 połączyć żeby była też obraz na plac bardzo proszę o połączenie 2 cam . Dziękuje z góry ))

Odpowiedz

wiesia

1 rok, 6 miesięcy temu

Mateczko proszę Cię o wsparcie duchowe w najbliższych miesiącach.

Odpowiedz

felicja

1 rok, 5 miesięcy temu

prosze Cie Matko blogoslaw mojej rodzinieA

Odpowiedz

irena

1 rok, 4 miesiące temu

MATKO -DZIEKUJE; ZA WSZYSTKIE SLONECZNE; RADOSNE I SMUTNE DNI MOJEGO ZYCIA
DODAJ MI ODWAGI I ENERGI
W ZYCIU WARTO BYC DOBRYM!!!!!
GORACO POZDRAWIAM CIE MATKO


Odpowiedz

ewa

1 rok, 4 miesiące temu

Matko Boża Fatimska, powierzam opiece moją całą rodzinę, chroń nas od wszelkiego zła, spraw by synowie zaznali w życiu szczęście, i nie byli tak doświadczeni w życiu jak my.

Odpowiedz

matka

1 rok, 4 miesiące temu

Pani Fatimska znowu proszę o pomoc dla Łukasza.Uproś u Swego Syna dla niego łaskę nawrócenia i opiekę nieustanną. Pogubił się w swoim życiu ,dlatego sprowadź go na właściwą drogę.Czuwaj nad nim w każdy czas,jego dzieci cierpią nie opuszczaj ich Matko.Błagam Cię gorąco i nieustannie.kocham Cię Matuchno, proszę wysłuchaj mnie amen.

Odpowiedz

zofia roszkowska

1 rok, 3 miesiące temu

Moja matko! Wiesz wszystko o mnie.Opiekuj sie moimi dziecmi i wnukami.Pokieruj moim zyciem,Ty Matenko wstaw sie do Syna ,aOn tylko wie co mam robic,by nie zmarnowac ani jednej minuty w reszcie mojego zycia.Twoja czcicielka.

Odpowiedz

Ewa M.

1 rok, 3 miesiące temu

Matko Boska Fatimska! Bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę, za to że mogłam oderwać się od zła i proszę o błogosławieństwo na każdy dzień. Zarówno dla mnie jak i dla Krzysia, moich dzieci ukochanych, matki mojej i brata. Bardzo proszę o pomoc, o zdrowie i siły na każdy dzień, o jasność umysłu, dar zapamiętywania, chleb powszedni, zgodę i miłość w domu a także co jest dla mnie bardzo ważne własny dach nad głową. Matuchno ukochana proszę dopomóż.......

Odpowiedz

Zaneta z G-D

1 rok, 3 miesiące temu

Kochana Matko Różancowa dziękuję Ci za wszystkie łaski którymi obdarzasz codziennie moją rodzinę.Serdecznie pragnę podziękować za cudownych rodziców i zdrowego syna.Wszystkich przyjaciół i bliskich oddaję pod Twój płaszcz,Chroń nas od zła!!!!!Matko Fatimska Kocham Cię.

Odpowiedz

edward

1 rok, 3 miesiące temu

Najdroższa ,Najświętsza Mateczko ,Małżonko Chrystusowa,Matko Miłosierdzia ,gdyż przez twoje ręce ,Zostało Ofiarowane Dzieło Wielkiego Miłosierdzia ,dla polaków i całego świata ,dnia 2 sierpień 1893roku .wieczna cześć i chwała dla Mateczki ,A nad nami miej Miłosierdzie ,Polak ,mariawita chrześcijanin .

Odpowiedz

Zofia E.K.

1 rok, 2 miesiące temu

Najukochansza Matenko, dziekuje Ci z calego serca , ze mnie uratowalas i nawröcilas, a teraz prowadzisz mnie i uczysz wypeniac Wole Boza kochac,dziekuje Ci za opieke nad nami , za to ze nam Dalas Zbawiciela . Matko Boza Fatimska mödl sie za nami . Amen

Odpowiedz

maria

1 rok, 2 miesiące temu

Kochana Mateczko przepraszam za wszystko co zle goraco dziekuje za wszystkie laski i prosze goraco o laske pwrotu Krzysztofa do mnie aby wrocil i zmienil sie prosze rowniez dla moich synow o laski szczescia pomyslnosci

Odpowiedz

dorota

1 rok, 2 miesiące temu

Matko Boża Fatimska błagam Cię o uzdrowienie maleńkiej Wiktorii z ciężkiej padaczki i o siłę dla jej matki.

Odpowiedz

anna

1 rok, 2 miesiące temu

Pani Fatimska proszę o uleczenie ran zadawanych przez nas rodziców naszym dzieciom ,że za mało okazywaliśmy miłości,chyba ich nie rozumieliśmy ,nie mieliśmy cierpliwości,nie umieliśmy słuchać, MATKO uratuj naszą rodzinę.Wskaż nam drogę do nawrócenia.Panie Jezu Ty się tym zajmij.Jezu ufam Tobie.

Odpowiedz

Halina z Wrocławia

1 rok, 1 miesiąc temu

Matko Boża Fatimska ukochana Matko dziękuję Ci za wszystkie Łaski.
Proszę ukochana Matko o uzdrowienie moich wnuczek Emilii i Natali
prosi Babcia Halinka

Odpowiedz

maria

1 rok, 1 miesiąc temu

Kochana Święta Królowo niebios i ziemi Matko Fatimska dziękuje Ci z całego serca za pomyślne zdanie egzaminu mojego syna Pawła kłaniam się Tobie i jeszcze raz dziękuje
Twoja służebnica Maria Bardzo chciałabym Kochana mateczko Cię odwiedzić.et

Odpowiedz

eg

1 rok temu

Matko pomoz uzdrow

Odpowiedz

ewa slask

1 rok temu

Matko polecam Twej opiece moja rodzine

Odpowiedz

ewa g.

1 rok temu

Matko pomoz

Odpowiedz

ewa g

1 rok temu

Matko Fatimska pomoz mi wrocic do zdrowia

Odpowiedz

Joasia

1 rok temu

Serwis Twoje światło w Fatimie daje możliwość kierowania swoich próśb i podziękowań do Matki Fatimskiej. Sama zapalałam tam świecę płonącą 7 dni, a siostry zakonne i inni uczestnicy akcji przez tydzień modlili się w mojej intencji.

Osoby, które pragną modlitwy za nich przez dłuższy czas, mają możliwość skorzystania ze świecy 30-dniowej, która będzie płonęła przez 30 dni, a dla szczególnie ważnych spraw można zapalić tzw. świecę wieczystą – dzięki której już zawsze siostry zakonne będą się modlić w waszej intencji.

Zapalenie w/w świec na http://modlitwa.fatima.pl niesie też inne przywileje. Jednym z nich jest odprawienie dwóch Mszy Świętych w naszych intencjach, które odbędą się w Portugalii, w Sanktuarium Fatimskim w miesiącach Maryjnych: maju i październiku. Dodatkowo każdy otrzyma prawdziwą świecę, która zostanie odpalona w Fatimie. Dwa razy do roku odesłane świece zostają stopione w duże świece wotywne i zawiezione wraz z intencjami do Fatimy, gdzie płoną sobie spokojnie.

Odpowiedz

drek

12 miesięcy temu

MATKO NAJŚWIĘTSZA POZWÓL AGNIESZCE SZCZĘŚLIWIE URODZIĆ DZIDZIUSIA ISAMEJ DOTRWAĆ W ZDROWIU

Odpowiedz

Ela

12 miesięcy temu

MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA POMÓŻ WYJŚĆ Z NAŁOGU

Odpowiedz

czcicielka

11 miesięcy, 3 tygodnie temu

Matko Najświętsza dziękuję Ci za odebrane łaski,proszę o zdrowie dla mnie, mojego męża i dzieci. Uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę powrotu do Boga i rodziny dla mojego syna,żeby zawrócił z grzesznej drogi. Matuchno Fatimska błagam wysłuchaj moje błaganie otrzyj moje łzy.

Odpowiedz

B....

11 miesięcy, 2 tygodnie temu

panienko proszę cie o najkochanszego chłopaka

Odpowiedz

matka

11 miesięcy, 1 tydzień temu

Matko Boża, uproś u Twego Syna łaskę pojednania dla małżonków :Dominiki i Marcina.

Odpowiedz

Krysia

11 miesięcy, 1 tydzień temu

Przed Twoim świętym obliczem,jestem tylko marnym pyłem,ośmielam się prosić Cię o Pani Fatimska o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa o łaski dla moich dzieci,aby uporały się ze swoimi problemami,o błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla nich i dla całej rodziny,niech będzie pochwalone Święte imię Jezusa i Twoje Maryjo.

Odpowiedz

Matka

11 miesięcy temu

Panienko Najświętsza,błagam,pomóż moim dzieciom !!

Odpowiedz

Elżbieta

10 miesięcy, 3 tygodnie temu

Matko Boża Fatimska proszę Cię o modlitwę za zdrowie i siły dla mnie na co dzień,abym trafiła na dobrego lekarza,który zacząłby mnie dobrze leczyć

Odpowiedz

Ewa

10 miesięcy, 1 tydzień temu

Maryji pomnóż wiarę moich dzieci i wnuków
, nie pozwól im zejść z drogi prawdy.

Odpowiedz

Matka

10 miesięcy, 1 tydzień temu

dziękuje Ci Matuchno za ocalenie mojej córki,niech będzie pochwalone,Święte imię Jezusa i Twoje na wieki !

Odpowiedz

Bożena

9 miesięcy, 3 tygodnie temu

MATKO FATIMSKA!
Wybłagaj u Swego Syna łaskę o pozytywne załatwienie sprawy urzędowej.Jest to dla mnie ważne.
Dziękuję Ci Matuchno za opiekę nad całą naszą rodziną. Bądź jutro ze mną w czasie mojej rozmowy z urzędnikami,nie opuszczaj mnie.

Odpowiedz

Bożena

9 miesięcy, 3 tygodnie temu

Matuchno kochana bardzo dziękuję Ci za otrzymane łaski.Wszystko załatwiłam!Kocham Cię Matuchno Ty zawsze jesteś ze mną.Proszę tym razem o zdrowie dla mojego sąsiada Macieja. Weź go w swoją opiekę,a rodzinie Jego daj siłę w dźwiganiu tego krzyża.

Odpowiedz

k

9 miesięcy, 3 tygodnie temu

Matko Boża daj mi być taką jaką Ty jesteś

Odpowiedz

drek

8 miesięcy, 4 tygodnie temu

proszę Cie Pani o zdrowie Agnieszki, szczesliwa ciaze i porod .

Odpowiedz

MATKA

8 miesięcy, 3 tygodnie temu

Pani z całego serca dziękuję za wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa,syn znalazł pracę,dziękuję Ci Mateńko !

Odpowiedz

rodzina

8 miesięcy, 1 tydzień temu

Matko Boza Fatimska dziemujemy i prosimy o Twoje wstwiennictwo wypraszaj potrzebne laski dla naszej rodziny wyblagaj Ducha sw o cudowne dzialanie kazdego dnia .Czuwj i opiekuj sie nami.


Odpowiedz

matka

8 miesięcy, 1 tydzień temu

Mateńko ,Ty słyszysz wołanie mojego serca. Uczyń cud, proszę!W Tobie pokładam nadzieję. Kocham Cię <3 Dziękuję za Twoją opiekę i niezmierzone Łaski!Nie opuszczaj nas.
Matko Boża fatimska, módl się za nami.

Odpowiedz

Bożena

8 miesięcy temu

Matuchno proszę o radę w sprawie Tobie wiadomej.Pomóż mi podpowiedz co mam czynić.Ty nigdy mnie nie zawiodłaś.Kocham Cię i bezgranicznie ufam ,że wszystko dzięki Twemu wstawiennictwu będzie dobrze.

Odpowiedz

Małgorzata

7 miesięcy, 1 tydzień temu

Dziękuję Ci Mateczko Fatimska za Opiekę i Otrzymane Łaski.
Proszę o uzdrowienie ducha i ciała dla syna Wojtka.
Maryjo miej w opiece całą moją rodzinę, prowadz nas do BOGA.
Ratuj wszystkich grzeszników.

Odpowiedz

hanna

6 miesięcy, 2 tygodnie temu

Matko Najświętsza proszę o opiekę nad mym synem. Pogubił się w życiu i stracił wiarę w Boga, sens życia. Proszę uzdrów jego duszę.
Ulecz z uzależnienia, brak mu przyjaciół. Czuje się bezgranicznie samotny.

Odpowiedz

angelika

5 miesięcy, 3 tygodnie temu

Cudowna Matko z Fatimy pokornie cię błagam uzdrów mnie z padaczki spraw cud abym mogła zajść w upragnioną ciąże aby mój narzeczony Darek wkońcu wziął ze mną ślub i abym już nie miała kuratora dla syna aby mi go nigdy nie zabrali błagam cię o cudowna matko pomóż mi amen

Odpowiedz

gabrysia

5 miesięcy, 1 tydzień temu

Cudowna Matko z Fatimy dziekuje Ci serdecznie za moje zycie prosze Cie bardzo pokornie o zdrowie dla mojego meza i syna o sile do nauki dla syna by dalej sie uczyl i dopial swego i o cud dla mnie bym odzyskala swoj stary organ bym byla taka jak kiedys blagam pomoz nam wspieraj nas w trudach blagam wysluchaj nas uzdrow moje cialo i dusze blagam wysluchaj mnie

Odpowiedz

zona

5 miesięcy, 1 tydzień temu

kochana Matuchno Boza Ty sprawilas juz tyle cudow na Swiecie przywroc mi prosze moje stare zycie blagam Cie pomoz mi bym mogla tak samo funkcjonowac jak kiedys zeby moja rodzina moj maz przezemnie nie cierpieli blagam Cie Matko Boza pomoz

Odpowiedz

zagubiona dusza

5 miesięcy, 1 tydzień temu

Kochana Matuchno blagam Cie uzdrow moje cialo i dusze,uzdrow mnie prosze wysluchaj mnie prosze upros Pana Boga o cud, zebym mogla zajsc w ciaze i urodzic zdrowego dzidziusia blagam wysluchaj nas Amen

Odpowiedz

Roy

5 miesięcy, 1 tydzień temu

Pani z dalekiej ,a jakże nam bliskiej Fatimy serdecznie dziękujemy Ci za Twą opiekę i Twe pośrednictwo w wiadomej Ci sprawie zapewniając Cię o stałej wdzięczności dla Ciebie.

Odpowiedz

Wdzięczny

4 miesiące, 2 tygodnie temu

Droga Pani spieszę z gorącym sercem podziękować Ci za Twe Orędownictwo w sprawie zdrowia żony i zapewniam Cię o swej wdzięczności na zawsze.

Odpowiedz

Piotrek

4 miesiące temu

Jakże piekne uczucie, być tak daleko a jak blisko Matki :)

Odpowiedz

BARBARA M. B-CA

2 miesiące, 3 tygodnie temu

KOCHANA MATECZKO FATIMSKA DZIEKUJE ZA TWA MIŁOŚĆ I OPIEKE I PROSZE O BŁOGOSLAWIEŃSTWO DLA MAŁZONKÓW ANDRZEJA I JOANNY I WNUKÓW WSKARZ IM DROGE DO TWOJEGO SYNA JEZUSA. MAMA.

Odpowiedz

BASIA M. B-CA

2 miesiące, 3 tygodnie temu

KOCHANA MATECZKO PROSZE O UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA KRZYSZTOFA,JANA,ANDRZEJA, NATALIE,KASIE,KAMILA,ASIE,IRENE,LEONA,ZNIEWOLONE MALŻEŃSTWA PIOTR-BEATA,MAREK-MARZENA,ANDRZEJ-JOANNA WSKARZ IM DROGE DO JEZUSA.

Odpowiedz

Ula

2 miesiące, 2 tygodnie temu

Mateńko bądź przy mojej mamie w trakcie operacji.Spraw Mateńko kochana, żeby moja córka Monika zaliczyła wszystkie egzaminy .Madzia niech od Ciebie kochana Mateńko otrzyma Dar potomwstwa. Kocham Cię Matńko ratuj.

Odpowiedz

gabrysia

2 miesiące temu

Kochana Matuchno dziekuje Ci z calego serca za opieke nademna i cala moja rodzina,prosze modl sie za nami kocham Cie Matuchno

Odpowiedz

ela

4 dni, 22 godziny temu

Maryjo,moja ukochana Matko proszę Cię wstawiaj się za nami u Syna Twojego Jezusa.Dziękuje za dotychczasowe łaski ,którymi moją Rodzinę obdarzyłaś.Przepraszam za dotychczasowe zło,ktore spotkało Ciebie i Twojego Syna Jezusa ode mnie.Uzdrów mnie szczególnie z moich grzesznych myśli,które sprawiają przykrość.Od sideł szatańskich wybaw mnie Pani.

Odpowiedz