Drukuj Powrót do artykułu

100 Modlitw, które uzdrawiają i niosą otuchę

11 grudnia 2018 | 18:05 | marketing Ⓒ Ⓟ

Sample

Na wielkie pytanie ludzkości: „Czy Ty jesteś Tym, czy też innego mamy oczekiwać? Czy jesteś Tym, który da nam nadzieję?” Jezus odpowiada, wskazując drogę nadziei, której sens pojmuje najprostszy nawet człowiek: to droga uzdrowienia ciała i pokrzepienia ducha. Wyjątkowy zbiór stu modlitw pomoże znaleźć czas na zatrzymanie się z refleksją nad trudnymi sytuacjami, jakie często towarzyszą nam w życiu. Pozwoli zrozumieć cierpienie, jakiego niejednokrotnie doświadczamy, ale przede wszystkim pomoże na nowo napełnić serce otuchą i nadzieją.

Jedyny modlitewnik z Nowenną i Litanią do bł. Jana Pawła II oraz m.in. modlitwę do świętej Rity od rzeczy niemożliwych, do świętej Anny (modlitwa o odwagę w cierpieniu), do świętych Szymona i Judy Tadeusza (modlitwa w wielkiej potrzebie), do świętego Błażeja od chorób gardła czy nowennę do świętego Ojca Pio.

Książka zawiera takie modlitwy, które przyniosą ukojenie w trudnych chwilach np. modlitwa wdowca i wdowy, modlitwa matki po śmierci dziecka, modlitwa człowieka starego, modlitwa bł. Jana Pawła II za osoby niepełnosprawne.

Spis treści:

  1. Modlitwy biblijne
  2. Modlitwy słowami wielkich duchowych mistrzów
  3. Modlitwy do świętych protektorów
  4. Modlitwy do Maryi, Matki, która uzdrawia i niesie pocieszenie
  5. Modlitwy do naszych aniołów
  6. Modlitwy w trudnych chwilach
  7. Modlitwy słowami liturgii

 

O publikacji

Rok wydania2011
Liczba stron272
Format10,5 x 17 cm
Oprawamiękka
ISBN978-83-7422-369-0

Kup książkę Wydawnictwa Św. Stanisława BM

 

 

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.