Drukuj Powrót do artykułu

Bajka o świętym Andrzeju Apostole

06 listopada 2018 | 15:45 | marketing Ⓒ Ⓟ

Sample

Wojciech Wysocki, znany polski autor czyta opowieść o świetym Andrzeju Apostole.

Storytel zaprasza do wspólnej lektury

Bajka o świętym Andrzeju Apostole /seria BAJKI O ŚWIĘTYCH/

 

Rybak o imieniu Andrzej był uczniem Jana Chrzciciela do czasu, aż ten wskazał mu Jezusa… Tak się zaczyna w Biblii historia św. Andrzeja Apostoła. Zainspirowała nas ona do stworzenia zbeletryzowanej historii życia świętego Andrzeja Apostoła w formie bajki dla dzieci.

To pierwsza z serii 12 słuchowisk dla dzieci o kolejnych Apostołach, gdzie przeplatają się kwestie zaczerpnięte wprost z Nowego Testamentu z fikcją literacką tworzącą fabułę, która wciąga młodych słuchaczy a jednocześnie pozwala z większym zainteresowaniem przyswoić elementy faktograficzne z Biblii. Opowieść została przeczytana i zinterpretowana przez Wojciecha Wysockiego – znanego polskiego aktora teatralnego i filmowego. Odczuwalny jest baśniowy klimat, nuta tajemnicy z muzyką poważną oraz dźwiękami natury w tle.

Bajka w formie cyfrowej /plik mp3/ jest dostępna w największych serwisach internetowych / www.audioteka.com, www.storytel.pl oraz www.legimi.pl / a w formie  CD można ją kupić w sklepie www.rozmowazpiramidami.pl oraz www.bajkioswietych.pl  .

            Zapraszamy do współpracy patronackiej i przy akcjach charytatywnych – w roku 2018 mamy możliwość udzielenia naszym partnerom bezpłatnych licencji do wykorzystania całości lub  części „Bajki o świętym Andrzeju Apostole” w mediach oraz w ramach akcji charytatywnych jako np. jako prezent dla darczyńców /w formie pliku mp3/.

            Pracujemy obecnie nad kolejną częścią serii – tym razem będzie to „Bajka o świętym Piotrze Apostole” – przeczyta ją i zinterpretuje znany aktor Krzysztof Tyniec.

 

Zapraszamy do kontaktu – Dariusz Danilczuk tel. 783 322 893, e-mail: darek@danilczuk.pl  – więcej informacji na www.facebook.com/bajkioswietych

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.