Drukuj Powrót do artykułu

Błogosławieństwa na ważne chwile

06 stycznia 2018 | 15:51 | Reklama, ms / bd Ⓒ Ⓟ

Sample Fot. materiał prasowy

„Dużo szczęścia”, „Dużo zdrowia” – kiedy składamy sobie życzenia, mamy świadomość, że nie wystarczy je wypowiedzieć, aby się spełniły. I że sami też nie potrafimy sprawić, że się spełnią. A jednak fakt, że w każdej chwili życia towarzyszy nam błogosławieństwo innych, może być – i jest! – najważniejszym, najlepszym i najcenniejszym darem.

Anselm Grün proponuje czytelnikowi błogosławieństwa na rozmaite chwile życia – nie tylko z okazji urodzin czy na Nowy Rok, ale także te na co dzień, na chwile ważne dla naszych związków, chwile zwątpienia, na sytuacje, w których potrzebujemy szczególnej odwagi. Gdy coś rozpoczynamy lub musimy coś zakończyć. W chorobie, zmęczeniu, poczuciu klęski, kiedy cierpimy lub ogarnia nas smutek – w każdej z tych sytuacji, jak i w wielu innych, potrzebujemy błogosławieństwa. Inni też go od nas potrzebują. Jak je wyrazić? W jakich słowach, gestach, przesłaniu? W tej książce najdziesz wiele propozycji na rozmaite sytuacje i chwile.

Autor: Anselm Grün

Oprawa: twarda

Format: 110 x 155 mm

Liczba stron: 200

ISBN: 978-83-8065-028-2

Cena: 25,00 zł

Kup książkę – Wydawnictwo Święty Wojciech

Wersja do druku

Przeczytaj także

11 grudnia 2017 14:14

Sandomierz: 15 tys. różańców dla placówek misyjnych

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.