Drukuj Powrót do artykułu

Bydgoszcz: „Poczta do nieba” – inicjatywa alumnów seminarium duchownego

07 grudnia 2018 | 09:53 | mj | Bydgoszcz Ⓒ Ⓟ

„Poczta do nieba” – to kolejna inicjatywa adwentowa, której autorami są klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej.

„W czasie Adwentu modlimy się za was! Zachęcamy do przesyłania nam waszych intencji” – napisali alumni na swoim profilu portalu społecznościowego. Zapewniają, że będą pamiętać o nadesłanych intencjach w czasie wspólnego różańca w kaplicy seminaryjnej. „Pan Jezus powiedział, że «kto prosi, otrzymuje» oraz «czuwajcie i módlcie się w każdym czasie». Dlatego prosimy, nie zapominajcie modlić się za nas!” – dodali.

Pod specjalnym adresem wystarczy wpisać swoje imię oraz intencję. Formularz otwierają słowa z Ewangelii wg. św. Mateusza: „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą”.

Klerycy zapraszają także do zapoznania się z cyklem rozważań adwentowych, który został zatytułowany
„Światło czuli”. Krótkie filmy ukazują się w sieci na profilu seminaryjnym portalu społecznościowego w kolejne niedziele Adwentu.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.