Drukuj Powrót do artykułu

Cuda Fatimy

09.05.2017 , Reklama, ms / wer Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały promocyjne

„Cuda Fatimy” to książka przetłumaczona na kilkadziesiąt języków i sprzedana w kilku milionów egzemplarzy. To najbardziej znane i klasyczne opracowanie na temat objawień Matki Bożej w Fatimie. Autorem książki jest portugalski jezuita, ks. Luigi Gonzaga Aires da Fonseca, który większość życia poświęcił szerzeniu kultu i orędzia Matki Bożej Różańcowej z Fatimy. Zasłynął jako ekspert, który na temat Fatimy wiedział niemal wszystko. Swoją wiedzę zarówno na temat objawień fatimskich, jak i faktów z życia trojga pastuszków zawarł w książce „Cuda Fatimy”, która od momentu pierwszego wydania w 1932 r. stała się najbardziej znanym i cenionym opracowaniem o Fatimie na świecie.

Publikacja składa się z pięciu części. Pierwsza z nich to szczegółowy opis wszystkich objawień. Część druga poświęcona jest trzem wizjonerom z Fatimy – Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji. W tej części autor opisuje życie pastuszków przed i po objawieniach, dokonując szczegółowego opisu życiorysów pastuszków. Trzecia część poświęcona jest kultowi Matki Bożej Fatimskiej, interwencjach władzy kościelnej, uroczystym poświęceniu świata Maryi. Czwarta to opis znaków Bożych nad Fatimą, znajdziemy w niej szczegółowe opisy cudów duchowych oraz uzdrowień chorych. Ostatnia, piąta część to pełne orędzie fatimskie. Wspaniałym zwieńczeniem całości publikacji jest 16 stron z kolorowymi zdjęciami przedstawiającymi miejsca związane z Cudami Fatimy.

Fot. materiały promocyjne

Książkę przejrzała i uzupełniła sama s. Łucja, co stanowi najlepszą rekomendację oraz gwarancję rzetelności w przekazie orędzia fatimskiego. Warto zatem sięgnąć do lektury tego bogatego opracowania by zapoznać się z historią i treścią fatimskiego orędzia, aby na nowo odkryć miłosierną miłość Boga, objawioną w męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa, i Jego nieustanne pragnienie zbawienia człowieka.

Kup książkę Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.