Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje wybrane specjalnie dla Ciebie.

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej. Szczegóły na stronie www.kai.plX
Drukuj Powrót do artykułu

Cuda w Tobie

06.06.2017, Reklama, ms / wer Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały promocyjne

Co by się stało, gdyby każdy spośród siedmiu miliardów ludzi uczynił choćby po jednym cudzie? Takie pytanie stawia Mark Victor Hansen w najnowszej książce Wydawnictwa Świętego Wojciecha pt. Cuda w Tobie.

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.

Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Autor zachęca w książce aby poszukiwać cudów w swoim życiu i czynić kolejne każdego dnia. Przekonuje on, ze każdy cud jest wynikiem celowego działania lub decyzji – niezależnie od tego, czy to bezpośrednie działanie Boga, czy bardziej „powszedni” cud, który Pan pozwala nam uczynić.

Książka Cuda w Tobie to poradnik psychologiczny i trener personalny pomagający jak zmienić swoje życie by było pełne radości i optymizmu.

***

Mark Victor Hansen jest cenionym mówcą i pisarzem, współautorem serii książek „Balsam dla Duszy”. Do tej pory sprzedał ponad pięćset milionów książek, co czyni go jednym z najpoczytniejszych autorów naszych czasów. Mieszka w Kalifornii.

Kup książkę Wydawnictwa Świętego Wojciecha

Wersja do druku

Przeczytaj także

06 czerwca 2017 12:00

Skradziono relikwie św. Jana Bosco

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.