Drukuj Powrót do artykułu

Cuda w Tobie

11.08.2017 , Reklama, ms / wer, bd Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały promocyjne

Co by się stało, gdyby każdy spośród siedmiu miliardów ludzi uczynił choćby po jednym cudzie? Takie pytanie stawia Mark Victor Hansen w najnowszej książce Wydawnictwa Świętego Wojciecha pt. Cuda w Tobie.

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett.

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”, od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością, głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego, spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy, co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia, że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć, jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki. A może uważasz, że nie zasługujesz na cud?

„Cuda w Tobie” to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.” – Daniel Amen, MD, autor Change Your Brain, Change Your Life.

„Każdy, kto chce nauczyć się pozytywnego, pełnego nadziei nastawienia do życia, musi przeczytać „Cuda w Tobie”. Wszak to wielka księga cudów, która czyni cuda w życiu czytelników.”
Piotr Drzyzga, Wiara.pl

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Liczba stron: 240
Wymiary: 125 x 180 mm
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8065-023-7
Cena 27,00 zł

Kup książkę Wydawnictwa Świętego Wojciecha

Wersja do druku

Przeczytaj także

06 czerwca 2017 12:00

Skradziono relikwie św. Jana Bosco

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.