Wisła: luterańskie spotkanie ewangelizacyjne „Bezsenna noc” (zapowiedź)

rk, Wisła, 2016-03-26

„Bezsenna noc”, na którą złożą się m.in. modlitwa, śpiew oraz osobiste rozmowy, rozpocznie się w Wielką Sobotę 26 marca w kościele ewangelickim w Wiśle. Podczas tego sobotnio-niedzielnego spotkania o charakterze otwartym młodzi ludzie zgromadzeni w luterańskim kościele będą czuwać i rozważać słowo Boże.

Imprezę od 1998 roku organizuje Centrum Misji i Ewangelizacji (CME) w Dzięgielowe koło Cieszyna. Wydarzenie ma prowokować do refleksji nad istotą Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. „To kolaż śpiewu, koncertu, filmu, rozmowy i osobistej reakcji na usłyszane treści. W czterogodzinnym programie uczestniczy corocznie około 600–800 młodych osób z południowej Polski” – zapraszają.

Centrum Misji i Ewangelizacji jest jednostką Kościoła ewangelicko-augsburskiego w Polsce oraz organizacją pożytku publicznego. Realizuje wiele działań pomocowych i ewangelizacyjnych o charakterze ekumenicznym. Do jednych z najważniejszych projektów należy m.in. organizowany przez CME Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook