Nuncjusz Apostolski czyta komentarz do Ewangelii na portalu wrodzinie.pl

dziar, Kielce, 2016-02-29

Abp Celestino Migliore, Nuncjusz Apostolski w Polsce, specjalnie dla Polaków czyta dzisiaj po polsku komentarz do Ewangelii z dnia 29 lutego. Nagranie jest dostępne na portalu wrodzinie.pl

Portal wrodzinie.pl działa od roku. Redakcja podejmuje tematykę związaną z małżeństwem, rodziną, dziećmi, wiarą, społeczeństwem, kulturą. Jej współpracownikiem jest kielecki kapłan ks. dr Stefan Radziszewski, który m.in. odpowiada za codzienny komentarz „Ewangelia i Ty”, czytany przez różne osoby, głównie dzieci.

„Komentarz czytali już uczniowie z Kielc, Gdyni, Kalisza, Krakowa i mniejszych miejscowości, w marcu będą czytały także dzieci z Litwy, a dzisiaj Ksiądz Nuncjusz” – powiedział ks. Stefan Radziszewski.

Podkreślił także, że „postawa Nuncjusza, który potrafi ramię w ramię z dzieciakami czytać Ewangelię” wzbudziła podziw redakcji portalu.

„Abp Celestino Migliore, który jest Włochem, wkłada niemały trud, by przeczytać polski komentarz do Ewangelii. Uważam, że świadczy to o wielkiej otwartości i odwadze arcybiskupa, który nie lęka się łamańców językowych, by wspierać piękne dzieła” – stwierdził ks. Radziszewski.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook