Błogosławieństwo przez aplikację mobilną

pra / br, Kraków, 2016-02-19

„Mocne Słowo” – tak nazywa się nowa aplikacja mobilna, dzięki której na swój telefon można otrzymać błogosławieństwa, inspirujące wiadomości i cytaty. „Mocne Słowo” to codziennie nowa porcja inspiracji do lepszego życia – mówią pomysłodawcy aplikacji z wydawnictwa Gloria24.pl.

„Najważniejszym „elementem” tej aplikacji są – jak dla mnie – codzienne błogosławieństwa, które pisze i wysyła o. Zbigniew Ptak. Codziennie modli się on za wszystkich, którzy je otrzymują. Ma on wielkie doświadczenie siły błogosławieństw i zaraża tym innych ludzi” – mówi Andrzej Sobczyk z wydawnictwa Gloria24.pl, które współtworzy aplikację „Mocne Słowo”.

„Niech dzisiejsze błogo + sławieństwo osiądzie w Tobie jak najmniejsze ziarenko gorczycy” – to przykładowe błogosławieństwo o. Zbigniewa, które otrzymają użytkownicy aplikacji „Mocne Słowo”. „Marzy mi się wygenerowanie fali błogosławieństwa – tak, żeby ludzie byli błogosławieni i błogosławili dalej” – mówi Andrzej Sobczyk.

Treści wysyła ekipa wydawnictwa religijnego Gloria24.pl. Wśród wiadomości, które otrzymają użytkownicy aplikacji będą inspirujące cytaty, które dotychczas można było otrzymywać na elektroniczne skrzynki pocztowe w ramach tzw. Dobrego Mailingu.

Aplikacja „Mocne Słowo” jest darmowa i dostępna na telefony z systemem Android oraz na iPhone’y. Powstała we współpracy Grupy Gloria24.pl i platformy mProfi.pl.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook