Łódź: "Módl się całym sobą!" - pierwsze w Polsce Forum dla Dzieci (zapowiedź)

az, Łódź, 2016-02-09

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym łódzkich jezuitów zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na pierwsze w Polsce Forum dla Dzieci pt. "Módl się całym sobą!". Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2016 r. w hali sportowej. Dzieci mogą przyjechać zarówno z grupą zorganizowaną, jak i indywidualnie z rodzicem lub opiekunem.

„Będziemy tam, poprzez różne aktywności, uczyć dzieci uwielbienia i innych form modlitwy. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko zaprzyjaźniło się z Bogiem, poznało Kościół żywy, otwarty i radosny - nie zwlekaj!”- zachęcają organizatorzy.

Forum przeznaczone jest dla wszystkich dzieci ze szkół podstawowych, z rodzicami, opiekunami, nauczycielami lub katechetami. Można przyjechać ze swoim jedynakiem lub z całą zorganizowaną grupą- ze szkoły, podwórka, scholi, wspólnoty. „Zapraszamy wszystkie dzieci - i te będące blisko Boga i Kościoła i te będące trochę dalej. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich i dla nas prawdziwie radosny czas spotkania z Panem!”- zachęcają w komunikacie informacyjnym organizatorzy.

W programie Forum przewidziano takie punkty jak: Skacz na chwałę Pana, Mam talent, Gadżet dla Boga czy Koncert na chwałę Pana. Wszystko opracowane specjalnie dla najmłodszych.

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym łódzkich jezuitów od wielu już lat organizuje podobne Forum i sesje formacyjne dla dorosłych i dla całych rodzin. Forum przeznaczone wyłącznie dla dzieci zorganizowano po raz pierwszy.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook