Zostań wolontariuszem ŚDM

lp / br, Lublin, 2016-01-16

Rozpoczął się rok 2016, oczekiwany przez młodych Polaków od trzech lat, od momentu, w którym papież Franciszek ogłosił, że następne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie. Zanim jednak młodzi ludzie z całego świata zjadą do stolicy Małopolski, odwiedzą inne polskie diecezje, również Lublin. Jeśli chcesz się włączyć w przygotowania do tego wydarzenia na terenie naszej archidiecezji, to przyjdź na spotkanie rekrutacyjne 21 stycznia 2016 roku o godzinie 18.00 w kościele św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7).

Od Światowych Dni Młodzieży dzieli nas już tylko pół roku. To już ostatni dzwonek, aby włączyć się czynnie w ich przygotowanie.

Masz ciekawe pomysły, którymi chciałbyś się podzielić z innymi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w social mediach albo jako tłumacz?

Piszesz różne teksty, które chowasz do szuflady i chciałbyś to zmienić?

Jeśli TAK, przyjdź na nasze spotkanie rekrutacyjne do wolontariatu ŚDM.

Będzie ono miało miejsce w czwartek, 21 stycznia 2016 roku w kościele św. Józefa w Lublinie. Rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.00, zaś bezpośrednio po Mszy, w salce parafialnej odbędzie się część informacyjna.

Już teraz zarezerwuj sobie czas w ten dzień.

Wszelkie bieżące informacje dostępne są na fanpage’u: https://www.facebook.com/sdmlublin oraz na lubelskiej stronie Światowych Dni Młodzieży: http://sdm.lublin.pl/

 

 

Komentarze (0)

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook