Abp Stanisław Budzik na Twitterze

mt, Lublin, 2016-03-14

Abp Stanisław Budzik dołączył do grona użytkowników Twittera. - Nikt nie jest tak słaby, aby nie mógł zwyciężyć przez krzyż (św. Leon Wielki) – napisał metropolita lubelski w swoim pierwszym tweecie.

Abp Stanisław Budzik dołączył do grona użytkowników Twittera 10 marca. Profil metropolity lubelskiego można obserwować pod adresem: https://twitter.com/StanislawBudzik

- Jestem dumna, że nasz Pasterz jest otwarty na Ewangelizację za pomocą środków społecznego przekazu – podkreśliła Anna, nauczycielka z Lublina. – Pierwszy tweet abpa Budzika był tematem rozmów moich uczniów, którzy przyjęli go bardzo pozytywnie – dodała. Wśród obserwujących abp. Budzika są duchowni, dziennikarze oraz młodzi ludzie różnych środowisk.

Archidiecezja lubelska posiada również swoją stronę na portalu facebook (https://www.facebook.com/ArchidiecezjaLubelska/), kanał na YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCtpRUWjFC0hGjdDGzEShOMA) oraz na Twitterze (https://twitter.com/ArchLubelska). Kanały te są źródłem informacji o ważnych wydarzeniach z życia diecezji.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook