Bp Libera: bądźcie świadkami Miłosierdzia Pana

eg, Płock, 2016-03-27

„Niech każdy z Was stanie się świadkiem Miłosierdzia Pana” – zwraca się z życzeniami do diecezjan w Niedzielę Zmartwychwstania biskup płocki Piotr Libera. Są one dziś czytane w kościołach diecezji płockiej.

Z okazji Świąt Wielkanocnych w Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia bp Piotr Libera przekazał diecezjanom życzenia paschalne: "Niech Zmartwychwstały Pan umocni w Waszych sercach radosną nadzieję, opromienioną Jego zwycięstwem nad mocami zła. "Życzę, aby każdy z Was stawał się świadkiem Miłosierdzia Pana, budowniczym cywilizacji miłości i pielęgnował w sobie nowe życie, jakie przynosi nam Chrystus" - pisze biskup płocki.

Zwraca się do wiernych, by przeżyli tegoroczną Paschę w duchu wdzięczności za Jubileusz 1050-lecia Chrztu Polski oraz w duchu modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie: "Niech modlitewnemu czuwaniu i naszej radości ze spotkania Zmartwychwstałego Pana towarzyszy także Maryja, która w kopii Jasnogórskiego Obrazu nawiedza naszą wspólnotę diecezjalną" - dodaje hierarcha.

Życzenia wielkanocne bp. Libery są dziś czytane w kościołach diecezji płockiej.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook