Poznań: „Co się stało z mężczyznami?” - debata Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (zapowiedź)

bt, Poznań, 2016-03-03

„Co się stało z mężczyznami?” - to tytuł debaty, która odbędzie się dziś wieczorem w Poznaniu. Jej organizatorem jest Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Wydarzenie honorowym patronatem objął abp Stanisław Gądecki.

Debata to ósma z Debat Walentynkowych organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej, które stały się już płaszczyzną wymiany zdań na ważne dla studentów tematy. – Podczas debat, których oddalenie czasowe od dnia św. Walentego spowodowane jest sesją, młodzi mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem i porozmawiać z zaproszonymi ekspertami. Wydarzenie to z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc kilkaset osób – podkreśla w rozmowie z KAI Tomasz Kasprzak, prezes Zarządu Diecezjalnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Gośćmi tegorocznego spotkania będą Mirosława Majerowicz-Klaus – żona, matka trójki dzieci i ekspert z dziedzin psychoterapii, psychologii i seksuologii, Jan Cyraniak – mąż, ojciec czwórki dzieci, youtuber i bloger zaangażowany w działalność pro-life oraz chrystusowiec ks. Zbigniew Regucki – wieloletni duszpasterz akademicki.

− Obecnie często słyszy się, że mamy kryzys męskości. Dlatego podczas organizowanej przez nas w tym roku debaty postanowiliśmy podjąć ten temat. W czasie tego wydarzenia spodziewamy się usłyszeć od naszych gości, czy rzeczywiście problem istnieje i czym może być spowodowany – mówi KAI Paweł Zawadzki z Koła KSM przy Politechnice Poznańskiej, jeden z organizatorów debaty.

Dzisiejsza debata, która rozpocznie się o godz. 19, odbędzie się w Auli Magna w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook