Warszawa: "Myśląc z Wojtyłą ..." o Synodzie

am, Warszawa, 2014-11-16

Na spotkanie "Myśląc z Wojtyłą ..." o zakończonym niedawno Synodzie o rodzinie, zaprasza kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. To kolejne spotkanie, podczas którego warszawiacy będą mogli zapoznać się z myślą papieską. Cykl rozpoczął się jeszcze przed kanonizacją papieża-Polaka i miał być formą duchowych i intelektualnych przygotowań do tego wydarzenia. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę, 19 października.

O Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Synodu Biskupów o rodzinie dyskutować będą: Tomasz Rowiński - historyk idei, o. Mirosław Pilśniak OP - teolog i Jarosław Makowski - filozof. Spotkanie poprowadzi Grażyna Torbicka, dziennikarka TVP.

Gospodarzem spotkania będzie kard. Kazimierz Nycz, inicjator cyklu "Myśląc z Wojtyłą".

Spotkanie odbędzie się w środę, 19 października br., o godz. 18.00, w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19. Wstęp jest wolny.

Na cykl "Myśląc z Wojtyłą" zaprasza kard. Kazimierz Nycz oraz współorganizatorzy: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie, kwartalnik „Więź”, Instytut Papieża Jana Pawła II, Centrum Myśli Jana Pawła II, Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Katolicka Agencja Informacyjna i Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook