Kraków: „Wakacje z Bogiem” – letnie propozycje Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

led, Kraków, 2011-06-16

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży archidiecezji krakowskiej po raz kolejny włącza się w przygotowanie ogólnopolskiej akcji „Wakacje z wartościami”. W ofercie dla dzieci i młodzieży znalazły się m.in. obozy językowo-taneczne, fotograficzno-filmowo-formacyjny oraz turnusy rekolekcyjno – wypoczynkowe. Nowością wakacyjnych inicjatyw jest obóz pod nazwą „Wakacje z Bogiem”.

Dużym zainteresowaniem wśród młodych cieszą się obozy językowe. W sierpniu dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat wyjadą na obóz języka angielskiego połączony z kursem tańca nowoczesnego do Pyzówki k. Nowego Targu. „Program obozów wyróżnia się tym, że jego uczestnicy poznają słownictwo związane z duchową sferą życia człowieka. Podręczniki przygotowane specjalnie dla młodych wczasowiczów popularyzują pozytywne wartości i w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, poszerzają zasób słów uczniów o leksykę związaną z wiarą i religią” – informuje Katarzyna Kucik, rzecznik prasowy KSM w Krakowie.

Nowością w tegorocznych propozycjach wakacyjnych jest obóz „Wakacje z Bogiem”, przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat. Obozy odbędą się w Soli k. Żywca. „Chcemy w wartościowy i przyjazny Bogu sposób spędzić aktywnie i w dobrym towarzystwie tegoroczne wakacje. Każdy dzień przeżyjemy ciekawie: pod innym hasłem, pamiętając o duchowym rozwoju, wspólnie odkrywać będziemy radość z życia” – mówi Katarzyna Kucik.

Kolejną propozycją jest obóz fotograficzno-filmowo-formacyjny. Uczestnicy pod okiem profesjonalnej kadry przyswajać będą zagadnienia związane z fotografią, wspólnie obejrzą ciekawe filmy i będą udoskonalać swoje życie duchowe. Wszystkie te elementy tworzą kompletną całość, będącą inspiracją do wartościowego i aktywnego kształtowania własnego życia.

Wszelkich informacji na temat obozów można zasięgnąć w biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej: ul. Wiślna 12/7 w Krakowie, tel. (12) 628 82 29, biuro@krakow.ksm.org.pl, a także na stronie www.wakacjezwartosciami.pl

Komentarze (0)

Reklama

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook