Internetowy Różaniec Karoliny Kózkówny

KSM, lk / sz , 2010-09-30

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do włączenia się do internetowego Żywego Różańca Błogosławionej Karoliny Kózkówny. W październiku mija pierwsza rocznica krucjaty modlitwy różańcowej prowadzonej przez młodzież w intencji młodzieży.

Idea utworzenia Żywego Różańca zapoczątkowana została 2 sierpnia 2009 r. podczas obchodów 111. rocznicy urodzin Karoliny Kózkówny w Sanktuarium błogosławionej w Zabawie w diecezji tarnowskiej. Już w październiku 2009 r. KSM rozpoczął krucjatę modlitewną.

Zmiana tajemnic różańcowych dokonuje się drogą internetową – każdego dziesiątego dnia miesiąca około godz. 18.00, w trakcie czuwania przy Sarkofagu bł. Karoliny. We wszystkich nabożeństwach odbywających się w Sanktuarium można uczestniczyć za pośrednictwem Internetu dzięki kamerze zainstalowanej w kościele. Ponadto, na stronie internetowej znajduje się skrzynka intencji, do której można składać swe prośby i dziękczynienia.

Bł. Karolina Kózkówna, która zginęła w wieku 16 lat, broniąc przed rosyjskim żołnierzem swojego dziewictwa, była wielką czcicielką Matki Bożej. Różaniec odmawiała codziennie, apostołowała w swym środowisku, nauczała dzieci i dorosłych.

„Niech dar Żywego Różańca będzie darem dla błogosławionej Karoliny, podziękowaniem za ukazanie nam drogi ku prawdziwemu szczęściu, ale przede wszystkim niech będzie darem dla nas samych i wszystkich, którzy tej modlitwy tak bardzo potrzebujemy” – podsumowuje ks. Marcin Baran z sanktuarium w Zabawie.

Do tej pory młodzi ludzie modlili się różańcem blisko w 900 intencjach przesłanych przez Członków Żywego Różańca.

Wszystkich, którzy pragną włączyć się w to dzieło, Stowarzyszenie zachęca do odwiedzenia strony poświęconej inicjatywie: www.rozanieckaroliny.ksm.org.pl .

Komentarze (20)

Adam

5 lat, 9 miesięcy temu

Prosze o modlitwe za moją żone Kasie,Andzie,Mirka,Kaśke,Maćka,Bąbową i Waldka by dobry Bóg uwolnił ich z mocy szatana i alkoholizmu.Prosze o modlitwe za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle,o litość i Boze łaski dla nich.Prosze jeszcze o modlitwe za Darka,Zdzicha,moją i żony rodzine by dobry Bóg w tym Dniu był dla nich litościwy i łaskawy.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Odpowiedz

krystyna

5 lat, 2 miesiące temu

Proszę o modlitwę aby Bóg Wszechmogący uwolnił Józka z sideł

złych mocy ,z alkoholizmu aby oczyścił otoczenie ze złych wpływów.

Odpowiedz

Beata

5 lat, 2 miesiące temu

Prosze o wiare i laske czystosci dla Piotra i Soni

Odpowiedz

Wiesława

5 lat, 2 miesiące temu

Błogosławiona Karolino proszę, uproś łaskę zdrowia dla mnie !

Odpowiedz

krystyna

5 lat, 1 miesiąc temu

Błogosławiona Karolino wstaw się u Boga za Natalką aby pomyślnie zdała egzamin magisterski.Proszę o światło Ducha Świętego dla niej a dla egzaminujących o przychylność i Bożą opiekę.

Odpowiedz

A.

4 lata, 11 miesięcy temu

Proszę o miłość L.B do mnie i żebyśmy stworzyli stały związek, aby on wyzbył sie dumy i upartości, zrozumiał że wspólnie możemy pokonać wszelkie trudności, aby zgodził się na mój przyjazd do niego w marcu

Odpowiedz

rodzice

4 lata, 7 miesięcy temu

Blogoslawiona Karolino prosze, wypros u Pana Jezusa laske zdrowia,duszy i ciala,zgode miedzy rodzenstwem,prace dla syna,by nie naduzywal alkoholu ani nikt w rodzinie,dodre zdanie egzaminu zawodowego dla corki i dalsze wskazanie jej drogi,wyrwanie z grzechu,dobrych wspolmalzonkow dla dzieci.Boze Blogoslaw nam.

Odpowiedz

Ewa

4 lata, 6 miesięcy temu

Błogosławiona Karolino proszę Aby każdy kto się do ciebie zwraca odmawiał przynajmniej codziennie cząstke Różańca i poczuł tą radość w sercu po odmówieniu tej modlitwy którą ty czułaś.

Odpowiedz

fr_giovanni

3 lata, 9 miesięcy temu

"Piękny jest Bóg" - recital - Bł.KAROLINA KÓZKÓWNA

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=PxxmHzIAaok

Odpowiedz

Janina

3 lata, 7 miesięcy temu

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojch dzieci, żeby jak najprędzej przyjeli Pana Jezusa do swojch serc.

Odpowiedz

Renata

3 lata, 7 miesięcy temu

BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO prosze cie TWOJE WSTAWIENNICTWO I modlitwe za pewną rodzine która udaje sie na rekolekcje ewangelizacyjne teraz w niedziele o usuniecie wszelkich przeszkód i opiekę matki Bożej.

Odpowiedz

Agnieszka

2 lata, 11 miesięcy temu

Proszę o modlitwę o wyzwolenie mojej 17 letniej córki Natali od złego ducha ateizmu, przeklinania, agresji, japońskich mang i anim- bajek z przemocą. A dla mnie o dary Ducha Świętego żeby Jezus pomógł mi wybrać dobrą drogę zawodową i nie tylko tą. Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka

Odpowiedz

dręczona

2 lata, 10 miesięcy temu

Proszę o modlitwę: o uwolnienie od dręczenia demonów i wrogów oraz o uzdrowienie międzypokoleniowe i za ojczyznę.

Odpowiedz

proszący

2 lata, 5 miesięcy temu

Proszę o modlitwę: za zmarłych przodków i uwolnienie od skutków grzechów, za naród polski.

Odpowiedz

Teresa

2 lata, 3 miesiące temu

Błogosławiona Karolino upros u Jezusa pokornie proszę, zdrowie dla chorej mamy,łaskę nawrócenia i wypełnienie Woli Bozej w życiu córki,pomoc w podjeciu decyzji wyjscia za mąz za dobrego człowieka i błogosławienstwo dla naszej rodziny.

Odpowiedz

Stanisława

2 lata, 2 miesiące temu

Karolinko wyproś mi u Boga łaskę zdrowia

Odpowiedz

Bogusia

1 rok, 9 miesięcy temu

Dziękuję za łaski, za pomoc okazaną Michałowi. Prosze wybaw Michała od zła i chroń jego niewinności i dziewctwa, wybaw go z kłopotów, by zadna kobieta nie mogła go zniewolić, by byl czysty i nietknięty, o łaskę wiary dla niego, BY Bog nas złączył ze sobą, bym mogła z nim porozmawiać, by on otowrzyłmswoje serce, chciał rozmawiać, by Bóg nas nie oddała od siebie, złączył duchowo, Byśmy byli świętym małżeństwem w przyszłości. O zdrowie dla babci i rodziców, o rozwązanie ich trudnej sprawy związenej z mieszkaniem.Za Polske, by umiala byc wdzieczna Bogu i była zawsze Bogiem silna, za wszystkich poległych wobronie Ojczyzny i za wyjaśnienie przyczyn Katastrofy Smoleńskiej. By Bog mnie obdarzył dusza i sercem michała, by odmienił jego serce. By Bóg dał mi go za męża. By serce Michała zmartwychwsatlo wespoł z Chrystusem, by narodził se on dop nozwegoz zycia.
Bł Karolino strzez czystosci i niewinnosci Michala, walcz z nim o jego czyste serce, gdy atakuja go nieprzyjaciele!

Odpowiedz

ANIA

1 rok, 8 miesięcy temu

dziękuję za łaskę porozumienia się z córką i otwarcia jej na udrękę którą nosiła w sercu przez 5 lat.

Odpowiedz

Maria

1 rok, 6 miesięcy temu

Proszę o modlitwę żebym mogła wraz z rodziną nawiedzić Sanktuarium bł. Karoliny Kózki.

Odpowiedz

mama

11 miesięcy temu

Błogosławiona Karolino,codziennie na Mszy św.proszę Ciebie o łaski dla moich dzieci,zwłaszcza syna uzależnionego od nałogów i żyjącego w poczuciu bezsensu życia i dlatego dzisiaj proszę Cię znów wysłuchaj tej modlitwy i wstaw się za nami.Was,bracia i siostry,proszę o wsparcie i wytrwanie w modlitwie,gdyż cierpię z tak wielu powodów i potrzebuję waszego wstawiennictwa,abym się nie poddała zwątpieniu.

Odpowiedz
Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook