Ufam Synowi Bożemu. Spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego

Reklama, am / br, Warszawa, 2016-02-02

Ufam Synowi Bożemu to drugi tom cyklu spotkań z Katechizmem Kościoła Katolickiego autorstwa abp. Stanisława Budzika. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Gaudium z Lublina. Autor prostym językiem, a zarazem niezwykle głęboko przedstawia artykuły wiary dotyczące drugiej Osoby Trójcy Świętej – Jezusa Chrystusa.

W kolejnych rozdziałach z takim przekonaniem ukazuje miłość Zbawiciela do każdego człowieka, że i w Czytelniku znikają wątpliwości i rodzi się zaufanie oraz chęć pokornego powierzenia swojego życia Temu, który za niego oddał życie na krzyżu. Nie można przecież inaczej odpowiedzieć na miłość. „Każde drgnienie duszy głodnej dobra i szczęścia – pisze ks. Arcybiskup – radości i życia, sprawiedliwości i pokoju, powszedniego chleba i wiecznego raju ostatecznie zawsze jest wyrazem tęsknoty za Bogiem, pełnym miłości Odkupicielem. Ku Niemu wołają ludzkie serca”.

Publikacja zawiera wiele odniesień m.in. do Katechizmu Kościoła Katolickiego oraz nauki papieży: Benedykta XVI i św. Jana Pawła II.

Dowiedz się więcej:

Wydawnictwo Gaudium - Ufam Synowi Bożemu. Spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego

 

Informacje o książce

format: 145x200

oprawa: miękka

strony: 234

rok wydania: 2015

ISBN:  978-83-7548-222-5


Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook