Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu

br (KAI), Warszawa, 2016-03-22

Doświadczony lekarz, który uratował ponad 40 000 serc, wielokrotnie był świadkiem niewytłumaczalnych uzdrowień, a nawet spektakularnych wskrzeszeń. W swojej książce opisał ponad 20 historii, które potwierdziły jego wiarę w Boga. Wysłuchał relacji osób, które wróciły „znad krawędzi”, ale spotkał też tych, którzy znaleźli się już daleko poza krawędzią.

Do lekarskiej pomocy pacjentom (ponad 30-letni staż) zaczął dokładać posługę duchową, a uczestnictwo w misterium przejścia do nowego świata, zmieniło go do głębi i wzbogaciło wewnętrznie. Opatrzność doświadczyła go mocno – stracił ukochanego syna.

Ufamy, że to, co w ziemskich oczach wygląda jak koniec, jest w istocie czymś znacznie lepszym. I na tym zasadzają się chrześcijańska wiara i nadzieja.

Dr Chauncey Crandall jest praktykującym kardiologiem i szefem Programu Przeszczepu Serc w Palm Beach Cardiovascular Clinic. W wieku 48 lat, trafił na OIOM z zablokowaną tętnicą wieńcową. Wdrożył opracowany przez siebie program obniżający ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu w organizmie. Po 90 dniach kuracji przebiegającej w 8 prostych krokach, powrócił do zdrowia unikając ingerencji chirurgicznej.

„Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu”
Autor: dr Chauncey Crandall
Tłumaczenie: Grażyna Waluga

Więcej o książce u Wydawcy - Fronda

Detale techniczne: Oprawa: miękka ze skrzydełkami | Ilość stron: 300 | EAN: 9788380790377 | Cena detaliczna: 34.90 zł (brutto)

Komentarze (1)

Anna

9 miesięcy, 2 tygodnie temu

Tak, to prawda, ale nie ma to nic wspólnego z jakakolwiek wiarą. Przykładów mamy tysiące, mamy tysiące książek o tym traktujących, mamy tez ludzi różnych wyznań, którzy tego doświadczają, ale zazwyczaj nie mówią oni o swych bogach, a o wartościach ogólnych, o godnym życiu, nie przywiązują oni wagi ani do modlitwy, ani wyrazów hołdu dla bóstwa, mszy świętych itp. Przeczytałam chyba setki takich publikacji i książek, publikacje Instytutu Monroe'a ityp.

Odpowiedz
Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook