Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informacje wybrane specjalnie dla Ciebie.

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej. Szczegóły na stronie www.kai.plX
Drukuj Powrót do artykułu

Dom Józefa

06.06.2017 , Reklama, ms / bd Ⓒ ℗

Sample Być Ojcem. Spotkanie z o. Pelanowskim

Mądra książka, którą powinien przeczytać każdy dorosły człowiek. Jeden z najbardziej cenionych polskich kaznodziejów, spowiedników i kierowników duchowych, podejmuje w swojej najnowszej książce refleksję nad tematem ojcostwa.

Przewodnikiem po pogłębionych, zakorzenionych w Biblii przemyśleniach jest święty Józef. Autor pomaga odkryć na nowo tę mocną postać, pokazując, jak bliska i inspirująca może być dla współczesnych. Dedykowana głównie mężczyznom lektura, okazuje się także niezwykle interesująca dla kobiet, pozwalając im twórczo spojrzeć na własne oczekiwania wobec posiadanej bądź planowanej rodziny.

Augustyn Pelanowski jest paulinem, długoletnim ojcem duchownym w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Paulinów w Krakowie na Skałce, cenionym rekolekcjonistą, spowiednikiem, autorem książek, które wpłynęły na życie wielu ludzi, a także artystą malarzem i osobą ważną dla środowiska polskich muzyków rockowych.

Kup książkę – Wydawnictwo Paulinianum

Fot. materiały prasowe

 

Dzień Ojca z o. Augustynem Pelanowskim

Z okazji Dnia Ojca, w oparciu o najnowszą książkę o. Augustyna Pelanowskiego „Dom Józefa” odbyło się spotkanie z autorem.

Organizatorami byli wydawca – wydawnictwo Paulinianum i parafia św. Józefa w Krakowie – Podgórzu.

22 czerwca (czwartek), po Mszy świętej w kościele, o 18.30 w sali „Kamieniołom” odbyła się rozmowa na temat „Jak być ojcem w dzisiejszych czasach”, z udziałem autora oraz Tomasza Budzyńskiego i Dariusza Malejonka, prowadzenie: Beata Mencel.

Retransmisja na Facebook’u ↓

 

 

 

Wersja do druku

Przeczytaj także

06 czerwca 2017 11:32

Ekumeniczna modlitwa za prześladowanych chrześcijan

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.