Drukuj Powrót do artykułu

Dom Józefa

01.12.2017 , Reklama, ms / bd Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały prasowe

Mądra książka, którą powinien przeczytać każdy dorosły człowiek. Jeden z najbardziej cenionych polskich kaznodziejów, spowiedników i kierowników duchowych, podejmuje w swojej najnowszej książce refleksję nad tematem ojcostwa.

Przewodnikiem po pogłębionych, zakorzenionych w Biblii przemyśleniach jest święty Józef. Autor pomaga odkryć na nowo tę mocną postać, pokazując, jak bliska i inspirująca może być dla współczesnych. Dedykowana głównie mężczyznom lektura, okazuje się także niezwykle interesująca dla kobiet, pozwalając im twórczo spojrzeć na własne oczekiwania wobec posiadanej bądź planowanej rodziny.

Autor zachęca do książki:

Wstęp autora:

Augustyn Pelanowski jest paulinem, długoletnim ojcem duchownym w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Paulinów w Krakowie na Skałce, cenionym rekolekcjonistą, spowiednikiem, autorem książek, które wpłynęły na życie wielu ludzi, a także artystą malarzem i osobą ważną dla środowiska polskich muzyków rockowych.

Kup książkę – Wydawnictwo Paulinianum

 

Wersja do druku

Przeczytaj także

01 grudnia 2017 10:54

Film o Prymasie Tysiąclecia miał premierę w Parlamencie Europejskim

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.