Drukuj Powrót do artykułu

Gorzowska Caritas diecezji organizuje III Charytatywny Mecz Piłki Siatkowej

09 września 2018 | 16:42 | wm | Gorzów Wielkopolski Ⓒ Ⓟ

Już po raz trzeci w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się akcja charytatywna organizowana przez Caritas diecezji zielonogórsko – gorzowskiej i Lubuski Związek Piłki Siatkowej. Rozgrywki piłkarskie pod hasłem „Kromka chleba Caritas” przeprowadzone zostaną w hali sportowej przy ul. Czereśniowej. Mecz zaplanowano na 15 września.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na wsparcie i dożywianie dzieci ze świetlic Caritas z Gorzowa Wlkp., dlatego w czasie trwania imprezy wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze. Wstęp jest wolny. Po meczu przewidziany jest piknik.

III Charytatywny Mecz Piłki Sitkowej „Kromka chleba Caritas” zgromadzi sportowych oldbojów Stilonu Gorzów i Morza Szczecin. Rozegrany zostanie także mecz gwiazd Stoczni Szczecin i Cuprum Lubin.

Imprezę patronatem objęli: biskup diecezji zielonogórsko – gorzowskiej Tadeusz Lityński, prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej.
Patronat medialny zapewnia: Radio Plus Gorzów, TVP3 Gorzów Wlkp., Gość Niedzielny, Niedziela i egorzowska.pl.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.