Drukuj Powrót do artykułu

Im mniej, tym więcej

01.04.2017 , Reklama, ms / bd, wer Ⓒ ℗

Sample Fot. Materiał prasowy

11 kwietnia ukaże się w Znaku „Im mniej tym więcej” Joshuy Beckera – książka, dzięki której odkryjecie, że macie wszystko, czego potrzebujecie. Joshua Becker to mąż, ojciec i pastor. Zmienił swoje życie po przypadkowej rozmowie z sąsiadką o domowych porządkach. Odkrył, że drogą do prawdziwego szczęścia jest minimalizm dla rodziny. Porządkuje on nie tylko przestrzeń, ale i relacje.

Najważniejszym minimalistą dla Beckera był Jezus, od którego autor nauczył się, że piękno minimalizmu nie polega na rezygnacji z rzeczy, ale na gruntownej zmianie myślenia.

Ta książka to antidotum na błędne koło zakupów, stres, brak czasu i nadmiar rzeczy. Dzięki niej zrozumiecie, że mniej to: więcej czasu i energii, więcej pieniędzy, więcej wolności, więcej hojności i lepszy przykład dla dzieci.

Myślcie o waszych marzeniach podczas lektury tej książki, bo właśnie o tym ona jest. Nie mówi tylko o posiadaniu mniej. Mówi o wspanialszym życiu! – Joshua Becker.

Joshua Becker – jeden z czołowych amerykańskich minimalistów, założyciel strony Become Minimalist. Jego rady pomogły już tysiącom czytelników.

Pressbook

Kup książkę – Wydawnictwo Znak

Wersja do druku

Przeczytaj także

27 marca 2017 15:17

Podpisz się w obronie tożsamości małżeństwa i rodziny do 3 kwietnia

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.