Drukuj Powrót do artykułu

IX Targi Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO

20.09.2017 , olc, Lublin, 27-28 września 2017 Ⓒ ℗

Sample Fot. www.lubsacro.targi.lublin.pl

Już po raz dziewiąty w dniach 27-28 września w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Targów Lublin odbędą się Targi Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO. Zaprezentowane zostaną budownictwo i architektura sakralna i nowoczesne technologie ale także szaty i naczynia liturgiczne, sztuka sakralna i dewocjonalia. W programie także bezpłatne warsztaty, konferencje i konkurs plastyczny dla najmłodszych.

Szeroki wachlarz produktów i usług oferowanych na targach obejmuje dewocjonalia, wyposażenie kościołów i organy. Będzie można również zapoznać się z ofertą biur turystyki religijnej, wydawnictw katolickich, artystów sztuki sakralnej oraz producentów nowoczesnych technologii, które mają zastosowanie w przestrzeni liturgicznej.

Oprócz prezentacji wyrobów wydarzeniu towarzyszyć będą warszaty dla katechetów i nauczycieli, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Parafia”, wystawy, debaty. Zaplanowano też m.in. spotkanie z ks. Januszem Kozłowskim, pisarzem, krytykiem literackim, uczestnikiem pielgrzymek rowerowych do sanktuariów maryjnych w Europie.

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na stronie internetowej oraz na miejscu podczas trwania wydarzenia.

Szczegóły dotyczące Targów oraz konkursu „Moja Parafia”: www.lubsacro.targi.lublin.pl.

Wersja do druku

Przeczytaj także

20 września 2017 10:13

O 700 latach dziedzictwa Ormian w Polsce

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.