Beatyfikacja

Beatyfikacja Jana Pawła II - wspominamy 2014-04-22

1 maja o godz. 10.37 na Placu św. Piotra w Watykanie Benedykt XVI wyniósł Jana Pawła II do chwały ołtarzy. Prezentujemy zdjęcia z uroczystości beatyfikacyjnych.

Więcej...

Obchody 1. rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II 2012-05-01

„Wiara była podstawowym źródłem zawierzenia tego wielkiego Papieża Bogu, jego zachwytu wobec Tajemnic Bożych oraz woli i dynamizmu, by tymi tajemnicami uzdrawiać i ubogacać współczesny świat" - powiedział kard. Zenon Grocholewski w bazylice św. Piotra w Rzymie 1 maja, w pierwszą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II.

Więcej...

Źródło zawierzenia bł. Jana Pawła II Bogu 2012-05-01

„Wiara była podstawowym źródłem zawierzenia tego wielkiego Papieża Bogu, jego zachwytu wobec Tajemnic Bożych oraz woli i dynamizmu, by tymi tajemnicami uzdrawiać i ubogacać współczesny świat powiedział kard. Zenon Grocholewski w bazylice św. Piotra w Rzymie 1 maja 2012 r. w pierwszą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II.

Więcej...

Dziękowali za beatyfikację Jana Pawła II 2011-09-11

Trzy tysiące pielgrzymów z archidiecezji poznańskiej przybyły 10 września do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, by dziękować za wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II.

Więcej...

Album beatyfikacyjny 2011-05-13

9 dni po ostatnich wydarzeniach związanych z beatyfikacją papieża powstał album ze zdjęciami Adama Bujaka i Arturo Mari. Jest to 99. publikacja wydawnictwa Biały Kruk o Janie Pawle II.

Więcej...

Podziękujmy za beatyfikację 2011-05-13

Abp Stanisław Gądecki – w programie publicystycznym na antenie TVP Poznań – zaprasza na Mszę św. dziękczynną za beatyfikację Jana Pawła II.

Więcej...

Patron trzeciego tysiąclecia 2011-05-07

„Na to tysiąclecie mamy wielkiego patrona wolności, jedności i solidarności” – powiedział kardynał Stanisław Dziwisz po powrocie z Rzymu, na spotkaniu z dziennikarzami w Krakowie.

Więcej...

Pobłogosław Janie Boży 2011-05-04

W ramach dziękczynienia za beatyfikację Papieża, w wielu brazylijskich kościołach śpiewano pieśń „Pobłogosław Janie Boży”, bo tak właśnie Jana Pawła II nazwano podczas jego pierwszej wizyty w Brazylii w 1980 roku.

Więcej...

Rozumieli się bez słów 2011-05-04

Widziałem dwóch starszych mężczyzn siedzących obok siebie: mówili niewiele, po prostu byli razem – wspomina błogosławionego Jana Pawła II i brata Rogera, obecny przeor ekumenicznej Wspólnoty z Taizé, brat Alois.

Więcej...

1,3 artykułu na sekundę 2011-05-03

Według badań prasowych w miniony weekend na temat beatyfikacji papieża Polaka publikowano 1,3 artykułu na sekundę.

Więcej...
Następna »

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook