Drukuj Powrót do artykułu

Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich

26 lutego 2019 | 14:23 | mip (KAI) / pw | Warszawa Ⓒ Ⓟ

Sample Fot. fb.com/targikatolickie

Już 4 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie rozpoczną się jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich. Wydarzenie gromadzące kilkuset polskich i zagranicznych wydawców i media katolickie potrwa do 7 kwietnia.

Od wielu lat wydarzenie to przyciąga tysiące miłośników książek oraz spotkań o charakterze zarówno religijnym, jak i kulturalnym. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, partnerzy i wydawcy już planują panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne i wiele innych atrakcji nie tylko dla dorosłych. Jak co roku przygotowana będzie również oferta dla młodzieży i dzieci, aby mogły w pełni uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

To wszystko niewątpliwie przyciągnie rzeszę ludzi zainteresowanych ciekawymi i różnorodnymi wydarzeniami. Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2019, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2019 i Uroczysty Koncert odbędą się 6 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.

Organizatorzy Targów Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski serdecznie zapraszają na tegoroczne święto dobrej książki.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.