Drukuj Powrót do artykułu

Jutro Reduta Niepokalanej w obronie Jasnej Góry

07 lipca 2018 | 17:23 | ks. mf, jk | Częstochowa Ⓒ Ⓟ

Reduta Niepokalanej, to inicjatywa modlitewna w obronie Jasnej Góry, która odbędzie się 8 lipca w Częstochowie. Została ona zorganizowana jako sprzeciw wobec planowanego w tym mieście również najbliższą niedzielę tzw. „Marszu Równości”.

Reduta Niepokalanej rozpocznie się ok. godz. 12.00 w alei Henryka Sienkiewicza i będzie trwała do późnych godzin popołudniowych.

„Reduta Niepokalanej, będzie wydarzeniem religijnym o charakterze maryjnym. W planach mamy m.in. odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia, całego różańca, litanii loretańskiej, odśpiewania kilku tradycyjnych pieśni maryjnych” – podkreślają organizatorzy.

Jak zaznaczają organizatorzy, intencjami modlitwy będzie m. in. przebłaganie za grzech sodomski na terytorium Polski, prośba o nawrócenie homoseksualistów i osób utwierdzających ich w grzechu.

Organizatorem Reduty Niepokalanej jest Fundacja Pro – Prawo do życia. Natomiast współorganizatorami: Obóz Narodowo-Radykalny, Częstochowa w obronie tradycyjnych wartości rodziny, Prawica Rzeczypospolitej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.