Drukuj Powrót do artykułu

Kraków: kolejne spotkanie diecezjan abp Jędraszewskim o kierownictwie duchowym

13 marca 2018 | 17:09 | luk | Kraków Ⓒ Ⓟ

Już w czwartek 15 marca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Dialogi z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim”. Tym razem metropolita krakowski zaprasza diecezjan do kościoła św. Brata Alberta w Nowej Hucie.

Spotkanie pod hasłem “Spowiedź i kierownictwo duchowe, a psychika człowieka” rozpocznie się w czwartek, 15 marca o godz. 20:15  w kościele św. Brata Alberta.

Na specjalnym filmie, dostępnym na kanale archidiecezji krakowskiej w serwisie YouTube, abp Jędraszewski wskazał, że temat, który zostanie poruszony na spotkaniu jest bardzo aktualny, zwłaszcza w okresie wielkopostnego nawrócenia i refleksji.

“Miejmy nadzieję, że wynikną z niego bardzo dobre owoce, bo wspólny namysł nad tym jak ukierunkowywać swoje życie duchowe jest niezwykle ważny dla każdego z nas, ale także dla życia Kościoła w czasie Wielkiego Postu” – podkreślił, zapraszając wszystkich do udziału w wydarzeniu.

“Dialogi z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim” to nowa nazwa “Dialogów u św. Anny”, które odbywały się w ubiegłym roku i nawiązywały do “Dialogów w Katedrze”, zainicjowanych przez abp. Jędraszewskiego w Łodzi w związku z Rokiem Wiary.

Każdy może nadesłać swoje pytanie do krakowskiego metropolity. Odpowiedni formularz oraz informacje na temat czasu, miejsca i tematyki kolejnych spotkań dostępne są pod adresem www.dialogi.pl.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.