Drukuj Powrót do artykułu

Medjugorie i Eucharystia

04.07.2017 , Reklama, ms / bd Ⓒ ℗

Sample Fot. Materiał prasowy

„Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało, [wydane] za życie świata”. (J 6, 51) Te słowa z Ewangelii św. Jana mogą być uznane za najkrótsze i jednocześnie najdoskonalsze streszczenie książki Wayne’a Weible’a – Eucharystia, jej rola w życiu każdego katolika widziane oczyma człowieka, który odbył długą wędrówkę nim trafił do Boga.

Bliskość Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie z letniego protestanta uczyniła prawdziwie wierzącego katolika. A droga do odkrycia pełni wiary wiodła go przez Medjugorie. Ludzie przybywający do tej małej miejscowości, ich modlitwy i świadectwa pozwoliły mu zmienić swoje życie, wypełnić je. Dziś jako ten, który świeckich i duchownych zachęca do odbycia pielgrzymki do Matki Bożej, do Medjugorie w swojej książce, odwołując się do faktów z historii i teraźniejszości Kościoła, pokazuje wagę tego, co najważniejsze – wiary w obecność Chrystusa w Eucharystii.

Autor: Wayne Weible

Tłumacz: Paulina Ohar-Zima

Cena detaliczna: 22,90

Numer ISBN: 978-83-7502-631-3

Format: 125 x 196 mm

Stron: 180

Oprawa: miękka

Kup książkę Wydawnictwa Promic

 

Wersja do druku

Przeczytaj także

04 lipca 2017 09:15

Znamy już oficjalny hymn ŚDM Panama 2019

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.