Drukuj Powrót do artykułu

Młodość projekt życia

06 lipca 2018 | 16:02 | marketing Ⓒ Ⓟ

Sample

Te kilka dni 2016 roku odmieniło życie wielu osób. Dwa lata mijają od spotkania młodych ze sobą i z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Wracamy do tych chwil we wspomnieniach, w rozmowach, w rozważaniach. Pamiętamy jak gwarno było na ulicach, wesoło i kolorowo. Jednak przede wszystkim były to ważne przeżycia duchowe z Jezusem, z Jego słowem, kształtujące przyszłość.

Mamy możliwość wrócić do tych ważnych momentów dzięki książce Młodość, projekt życia.

– To nie jest rodzaj księgi pamiątkowej, ani sentymentalnego albumu ze zdjęciami. Nie, drodzy Państwo, nic ze skansenu. Ta znakomicie zaprojektowana książka (czapki z głów!) tętni życiem – rekomenduje książkę dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, Marcin Jakimowicz. Książka jest zbiorem inspirujących historii uczestników ŚDM  z całej Polski wraz z zaskakującymi komentarzami teologów i biblisty. Posiada nietypową formę, w której poprzez słownictwo projektowe prowadzi Czytelnika przez kolejne etapy klasycznego projektu. Nie kończy się on wraz z przeczytaniem książki, lecz wręcz przeciwnie – dopiero zaczyna.

Dowiedz się więcej. Kup książkę Wydawnictwa Św. Stanisława BM

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.