Drukuj Powrót do artykułu

Mocą Imienia Jezus

10.07.2017 , Reklama, am / mz Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały prasowe

Mocą Imienia Jezus to rozmowa ks. Rafała Olchawskiego z egzorcystą diecezji lubelskiej ks. infułatem Janem Pęziołem, który pełni tę posługę już ponad piętnaście lat. Ksiądz Infułat
wyraziście przedstawia podstępne działanie demona i jego taktykę oraz ostrzega, do czego może doprowadzić narażanie się na wpływ szatana. Wymienia przedmioty, zachowania, praktyki, które otwierają złemu duchowi drzwi ludzkich serc, umożliwiając mu wejście w życie człowieka i przysparzanie mu cierpień.

Ale jednocześnie ks. Jan Pęzioł mówi, co jest bronią, która zapewnia bezpieczeństwo. Publikacja pokazuje, jak wygląda egzorcyzm i co podczas tej modlitwy się dzieje, oraz prawdę, że człowiek odzyskuje wolność dzięki Jezusowi i Jego miłości.

Przedstawiona rozmowa nie jest rozważaniem teoretycznym. Egzorcysta mówi o konkretnych ludziach nękanych przez demona. W książce zamieszczono modlitwy z Rytuału rzymskiego, które wierni mogą prywatnie zanosić do Boga, kiedy doświadczają zmagania z mocami ciemności.

Książka to również wielkie świadectwo życia i służby duszpasterskiej oddanego Bogu i ludziom kapłana, z którym czytelnik zapoznaje się bliżej również dzięki zamieszczonym fotografiom.

Kup książkę Wydawnictwa Gaudium

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.