Drukuj Powrót do artykułu

Modlitewnik Ojcze, powierzam się Tobie (bordowy)

10 maja 2018 | 12:17 | marketing Ⓒ Ⓟ

Sample

Modlitewnik Ojcze, powierzam się Tobie 

„Mój Ojcze, powierzam się Tobie” – tak modlił się bł. Karol de Foucauld. Któż z nas nie tęskni za tym, żeby jego życie było przepojone Bożą obecnością? Modlitewnik, który oddajemy do rąk Czytelników, powstał z myślą o tych wszystkich, którzy pragną przeżywać swoją codzienność w bliskości Boga. Zawiera propozycje modlitw znanych i nieznanych, starych i nowych, inspirujących do osobistej rozmowy z Bogiem. Czytelnik znajdzie w nim także propozycje rozważań różańcowych i Drogi Krzyżowej, informacje katechizmowe oraz obrzędy Mszy Świętej. Wielką zaletą modlitewnika jest przejrzysty układ treści, czytelna czcionka i poręczny, mały format.
Wyraźne litery. Mały, kieszonkowy format. Bez problemu zmieści się w kieszeni, torebce.
Modlitewnik zawiera:
– podstawowe modlitwy (Wierzę w Boga Ojca, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, akty strzeliste itd.) – „mały katechizm” (Dekalog, Przykazania kościelne, Główne prawdy wiary itd.) – jeden rachunek sumienia przed spowiedzią (ogólny) – obrzędy sakramentu pokuty – obrzędy Mszy Świętej z Drugą modlitwą eucharystyczną – litanie – rozważania Drogi Krzyżowej i rozważania różańcowe – wybór modlitw starych i nowych, w różnych intencjach, różnych autorów – Godzinki – Gorzkie Żale

Cena detaliczna: 12,90

Numer ISBN: 978-83-7502-649-8

Format: 74 x 102 mm

Stron: 296, Wydanie: I, Oprawa: twarda, bordowa

KUP KSIĄŻKĘ WYDAWNICTWA PROMIC

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.