Drukuj Powrót do artykułu

„Outcasts – Szare Anioły”

12.05.2017 , Reklama, ms / mz Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały prasowe

„Outcasts – Szare Anioły” – najmocniejszy w historii film o wierze od 21 do 29 maja 2017 w Polsce. Weź udział w premierowych pokazach z udziałem amerykańskiego reżysera  Josepha Campo.

Szczegóły i bilety: www.DobreKorzenie.com

Przenieś się do więzienia w Centralnej Ameryce, przejdź przez mroczne ulice w Londynie i w Nowym Jorku oraz odwiedź najniebezpieczniejsze dzielnice w Irlandii. Wejdź w ciemny świat, który może rozjaśnić tylko wiara w Boga. Poznaj świat szarych aniołów. Projekt „Outcasts -Szare Anioły” mówi o pomocy najuboższym ludziom.

 

Fabuła Szarych Aniołów: Mocne i prawdziwe historie ludzi dotkniętych przez życie, którym pomagają bracia Franciszkanie Odnowy. Młody zakon, niedawno zatwierdzony przez Papieża Franciszka, pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii, czy też pośród więźniów w Hondurasie. Niezwykłe historie poruszają do głębi serce i umysł, powodując, że zadajemy sobie pytania o cierpienie i sens naszego życia. Jednocześnie Szare Anioły to historia tych, którzy wybrali życie w służbie ubogim i cierpiącym.

„Outcasts – Szare Anioły” – zaproszenie na najmocniejszy film o wierze:

21 – 29 maja 2017 r. specjalny pokaz „Szarych Aniołów” w Polsce.

High Hope Films / The Human Experience – Poland / Dobre Korzenie

strona pokazów: www.thehumanexperience.pl

Studio filmowe: www.highhopefilms.tv

Wersja do druku

Przeczytaj także

12 maja 2017 09:16

Wspólne konsultacje "Za życiem" Caritas i ministerstwa

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.