Drukuj Powrót do artykułu

Pod wieczór życia. Czas mądrości, nadziei i zawierzenia

19.10.2018 , marketing Ⓒ ℗

Sample

 Pod wieczór życia. Czas mądrości, nadziei i zawierzenia

Autor: Marian Pisarzak MIC

O przeżyciach i zadaniach podeszłego wieku, sposobie przeżywania jesieni życia, traktowanej jako szansa na nową dojrzałość i nową przydatność, a jest to, jak przekonuje autor: “[…] możliwe do osiągnięcia, zwłaszcza na płaszczyźnie nadprzyrodzonej wiary. Chodzi o duchową młodość i duchową aktywność na tym etapie, który zewnętrznie wydaje się być czasem nieporadności i klęski”.

Cena detaliczna: 9,90

Numer ISBN: 978-83-7502-680-1

Format: 110 x 180 mm

Stron: 64

Oprawa: miękka

KUP KSIĄŻKĘ WYDAWNICTWA PROMIC

Ks. dr. Marian Pisarzak MIC (ur. 1937 r.) ukończył studia teologiczne i uzyskał stopień doktora na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W okresie wielu lat posługi kapłańskiej był rektorem i wykładowcą liturgiki w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Marianów w Lublinie, przewodniczącym zakonnych komisji (m.in. ds. liturgii), cenzorem. Jest autorem kilkuset artykułów i publikacji książkowych, głównie z zakresu liturgiki oraz historii i duchowości mariańskiej. Obecnie pracuje w Instytucie Historii i Duchowości Mariańskiej i posługuje w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu.

Wersja do druku

Przeczytaj także

26 września 2018 12:44

Uwolnij mnie

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.