Polecamy!

Razem przeciw niewolnictwu - 30 lipca Światowy Dzień Walki z Handlem Ludźmi 2016-07-25

Razem przeciw niewolnictwu - 30 lipca Światowy Dzień Walki z Handlem Ludźmi

30 lipca przypada trzeci Światowy Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Inicjatywa ta, ustanowiona przez ONZ ma za zadanie zwrócić szczególną uwagę na globalny proceder handlowania żywym towarem. Tegoroczny Światowy Dzień Walki z Handlem Ludźmi zbiega się m.in. z kampanią Zbuduj FreeDOM prowadzoną przez Fundację Razem dla Afryki i organizację HAART Kenya.

Więcej...

Zapraszamy na SacroExpo 2016-06-14

"Automatik" działa na rynku od 1996 roku. Od początku działalności realizowano pasję założyciela firmy Włodzimierza Kłos – ogrzewać energią elektryczną ludzi w ich miejscu zamieszkania, tam gdzie pracują, tam gdzie wypoczywają i tam gdzie się modlą.

Więcej...

Prapremiera Koronki do Bożego Miłosierdzia – Symfonicznie 2016-04-01

Już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, w święto Miłosierdzia Bożego, prapremiera Koronki do Bożego Miłosierdzia – Symfonicznie. Występ będzie miał miejsce w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach o godz. 21:00. Wstęp wolny.

Więcej...

Cerkiew pod wezwaniem Świętych Borysa i Gleba 2015-12-29

Cerkiew pod wezwaniem Świętych Borysa i Gleba na Kołoży w Grodnie wzniesiono w XII wieku (pierwsze wzmianki z 1138 roku). Kilkakrotnie remontowana i przebudowywana, między innymi na początku XVI wieku.

Więcej...

Nowe wywiady Mediateki CMJPII 2015-12-17

Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie udostępniło kolejne kilkanaście wywiadów przeprowadzonych w ubiegłych latach ze świadkami pontyfikatu św. Jana Pawła II.

Więcej...

Piękno i dobro zamiast wampirów 2015-06-12

Koniec roku szkolnego i zbliżające się wakacje, to dobry czas na pomyślenie o wartościowych książkach, które można dać w prezencie nastoletniemu dziecku lub wręczyć gimnazjalistce w formie nagrody szkolnej.

Więcej...

„Karski i władcy ludzkości” w kinach od 24 kwietnia 2015-04-07

Prezentujemy oficjalny plakat filmu „Karski i władcy ludzkości” w reżyserii Sławomira Grünberga, w kinach od 24 kwietnia br.

Więcej...

ZaSMAKuj ŻYCIA z Bogiem – IV Urszulańskie Dni Młodych 2015-02-27

Każdego dnia nasze zmysły doświadczają różnych smaków. Karty restauracyjnych dań pełne są zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych potraw. A co z życiem? Co jeśli ono w jakiś sposób straciło swój smak? ZaSMAKuj ŻYCIA z Bogiem to hasło kolejnych, czwartych już Urszulańskich Dni Młodych, które odbędą się w dniach 22-24 maja 2015 r. w Zespole Szkół Urszulańskich w Poznaniu. Jeśli czujesz, że Twoje życie czasem jest jałowe i trochę mdłe, może to zaproszenie skierowane jest właśnie do Ciebie?

Więcej...

Styczniowe „W drodze” o tym, dlaczego Bóg lubi seks i co to znaczy bać się Boga 2015-01-10

Styczniowy, odświeżony w swojej szacie graficznej, numer „W drodze”, porusza temat chrześcijańskiej ars amandi, pisze o tym, co wolno w małżeńskiej sypialni i o budowaniu więzi małżeńskiej. Jego autorzy wyjaśniają też, jak należy rozumieć dar bojaźni Bożej i jak połączyć go z relacją ojcowskiej miłości. Podejmują także trudny temat procesów o czary. Miesięcznik poświęcony życiu chrześcijańskiemu jest wydawany przez oo. dominikanów.

Więcej...

VI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem" 2014-11-27

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Turku serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w VI Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem".

Więcej...
Następna »

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook