ZaSMAKuj ŻYCIA z Bogiem – IV Urszulańskie Dni Młodych

br (KAI), Warszawa, 2015-02-27

Każdego dnia nasze zmysły doświadczają różnych smaków. Karty restauracyjnych dań pełne są zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych potraw. A co z życiem? Co jeśli ono w jakiś sposób straciło swój smak? ZaSMAKuj ŻYCIA z Bogiem to hasło kolejnych, czwartych już Urszulańskich Dni Młodych, które odbędą się w dniach 22-24 maja 2015 r. w Zespole Szkół Urszulańskich w Poznaniu. Jeśli czujesz, że Twoje życie czasem jest jałowe i trochę mdłe, może to zaproszenie skierowane jest właśnie do Ciebie?

Tak jak ciało potrzebuje pokarmu o urozmaiconym smaku, Twoja dusza też Go pragnie. Pozwól jej zasmakować życia z Bogiem!

Duszpasterzami spotkania będą: ks. Kazimierz Tyberski ze Zgromadzenia Księży Oblatów, „komandos w koloratce”, długoletni kapelan więzienny oraz o. Jacek Szymczak, dominikanin, „pies Pański”, pracujący w Katolickiej Agencji Informacyjnej. W spotkaniu uczestniczyć będą także inni zaproszeni goście: „Wyrwani z niewoli”- Piotr i Jacek, którzy powiedzą o swoim zasmakowaniu życia z Bogiem i będą go wielbić podczas koncertu hip-hopowego.

W uwielbianiu Boga w liturgii pomogą nam Paweł Bębenek, Rafał Maciejewski i Michał Giełzak.

Organizatorem Urszulańskich Dni Młodych (UDM) są Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej, zakon kontemplacyjno – czynny, którego misją w Kościele jest wychowanie i nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
(ak)

Więcej informacji już wkrótce!

Komentarze (1)

+

1 rok, 9 miesięcy temu

Już nie mogę się doczekać :3

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook