Drukuj Powrót do artykułu

Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa

11.05.2017 , Reklama, ms / bd Ⓒ ℗

Sample Fot. Materiał prasowy

O jakże kocham Najświętszą Pannę! […] Zwykle przedstawiają nam Ją jako niedostępną, a należałoby raczej ukazać, jak łatwo Ją naśladować. Ona jest bardziej Matką niż Królową! – te słowa św. Teresy od Dzieciątka Jezus mogłyby posłużyć za motto niniejszej książki. Z małym zastrzeżeniem: nawet ci wierni, którzy gorąco kochają i czczą Matkę Jezusa, zwykle widzą w Niej wręcz niedościgniony wzór do naśladowania. Za to słabo znają Ją taką, jaką była podczas ziemskiego życia, które przecież miało również znamiona zwyczajnej, ludzkiej codzienności!

„Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa” to zbiór czytanek Maryjnych przeznaczonych na każdy dzień miesiąca, ułożony przez siostrę Marie-Monique Breynaert. Autorka prowadzi czytelnika krok po kroku po śladach pełnego miłości i wiary życia Maryi z Nazaretu, zachęcając jednocześnie do modlitewnego spotkania z Matką Bożą, by bardziej zbliżyć się do Niej i jeszcze żarliwiej pokochać.

Autor: Marie-Monique Breynaert
Tłumacz: Lilla Danilecka
Cena detaliczna: 19,90
Numer ISBN: 978-83-7502-627-6
Format: 105 x 165 mm
Stron: 272
Oprawa: twarda

Kup książkę – Wydawnictwo Promic

Wersja do druku

Przeczytaj także

10 maja 2017 09:31

Fatima - główne treści orędzia Matki Bożej

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.