Prosto z Toronto w serwisie wiara.hoga.pl
25 lipca 2002 | 18:45 | xas //mr Ⓒ Ⓟ
Serwis wiara.hoga.pl publikuje codzienne relacje swojej wysłanniczki pokazujące, jak młodzi przeżywają XVII Światowe Dni Młodzieży w Toronto. Zbiera również świadectwa uczestników spotkania.
W serwisie można też przeczytać m.in. objaśnienie symboliki logo tegorocznych ŚDM, posłuchać wszystkich wersji hymnu i poznać jego słowa po polsku i po angielsku. Jest także tekst papieskiego orędzia na XVII ŚDM.
Za pośrednictwem serwisu www.wiara.hoga.pl podczas najbliższego weekendu będzie można na żywo obserwować spotkania Jana Pawła II z młodymi w Toronto. 27 i 28 lipca w serwisie znajdą się także gorące relacje ze spotkania “Toronto w Wadowicach”, gdzie redakcja również będzie miała specjalnych wysłanników.