Drukuj Powrót do artykułu

Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

07 marca 2018 | 10:25 | rk | Koniaków Ⓒ Ⓟ

Sample Fot. www.emauskoniakow.pl

Do rodziców potrzebujących pomocy duchowej w trudnym i bolesnym doświadczeniu straty dziecka adresowane są rekolekcje „Trudne rozstanie”, które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia w Domu Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie „Emaus” w Koniakowie w Beskidzie Śląskim. Spotkanie ma być szczególnym czasem na zmierzenie się z żalem i zastanowienie się, co zrobić, by chcieć podjąć swoje życie dalej.

W programie rekolekcji organizatorzy przewidują codzienną Mszę św., modlitwę, sakrament pokuty i pojednania, konferencje, spotkania z psychologiem i psychoterapeutą oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka.

Rekolekcje poprowadzi Andrzej Winkler – psycholog, psychoterapeuta, trener i superwizor programu NEST przeznaczonego dla osób, które doświadczyły różnego rodzaju traumatycznych przeżyć.

Opiekę duchową nad uczestnikami rekolekcji roztoczy moderator Domu Rekolekcyjnego „Emaus” ks. Jacek Staniec i Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie.

Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne. Można przyjechać z dziećmi – zapewniona jest opieka dla dzieci od 3 lat. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek wieczorem i kończą w niedzielę popołudniu.

Szczegółowe informacje pod nr. tel. 603 550 207 oraz przez e-mail anna.janic@wp.pl Zgłoszenia przez stronę www.emauskoniakow.pl

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.