Drukuj Powrót do artykułu

Rekolekcje rozeznawania drogi życia

27.02.2017 , Redakcja ekai.pl Ⓒ ℗

Sample Fot. simonsterg - flickrCC

„Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi” (Mt 5,37).

Indywidualne dni skupienia dla dziewczyn. Termin dni skupienia do uzgodnienia. Siostry Dominikanki Matki Bożej Różańcowej zapraszają dziewczyny (licealistki, studentki), na indywidualne dni skupienia do Częstochowy lub Lublina. Wszelkie pytania, zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: s.mariachiara1@gmail.com lub pod nr. telefonu (34) 3245837.

Grupa rozeznawania 2018. Młodym dorosłym w wieku od 18 do 35 lat poszukującym swego powołania proponujemy grupę rozeznawania, która będzie się spotykać raz w miesiącu na rozważaniu Słowa Bożego, poznawaniu narzędzi rozeznawania duchowego i podejmowania decyzji, warsztatach poznawania siebie i dzieleniu życiem. Dodatkowo proponujemy pomoc kierownika duchowego przez cały rok formacji. Pobiedziska k/Poznania; pobiedziska@siostry-sc.pl, kom. 608-713-103; www.rekolekcje-sc.pl.

9-11 lutego 2018; Rekolekcje rozeznawania powołania do życia konsekrowanego w świecie; organizator: Świecki Instytut Maryi Służebnicy Pańskiej, miejsce: Wrocław, Dom Notre Dame www.ndwroclaw.com, ul. św. Marcina 12. Informacje: secolare.com; zgłoszenia: mail@secolare.com.

9-11 lutego 2018, Rekolekcje dla dziewcząt, studentek i pracujących. Rozeznawanie. Elementy tańców żydowskich i modlitewnych. Czmoniec k. Poznania; Dom Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża; Prowadzący: s.Gracjana Woroniak i ks. Sławomir Zyga; Informacje i logowanie www.uczennicekrzyza.pl; kontakt: s.Gracjana 502.272.271.

09 – 11.02.2018; Biblijna Mądrość Boża w słowach i obrazach. Prowadzący: ks. Krzysztof Lisewski – teolog, wykładowca w Wyższej Szkole Teologicznej w Austrii, rekolekcjonista, specjalista w Pismach Starego Testamentu. Adresaci: dorośli w każdym wieku (osoby świeckie i konsekrowane), które pragną zapoznać się z nauką Bożej Mądrości zawartą na kartach Starego i Nowego Testamentu oraz poznać możliwości i sposoby wykorzystania Mądrości samego Boga w codziennym życiu. Możliwość rozmów indywidualnych z rekolekcjonistą. Miejsce: Dom Rekolekcyjny „Księżówka”, al. Przewodników Tatrzańskich 2, 34-500 Zakopane. Kontakt: 18 20 151 33; 600 200 523; mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl; www.rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com.

23 – 25 lutego 2018 r.; „I Dam Wam nowe serce” – rekolekcje z cyklu: „Maryja, Matką poszukujących drogi” dla dziewcząt i kobiet. Nieważne czy masz lat 25, 35, czy więcej, ale jeśli ciągle rozeznajesz powołanie, ale już nie odnajdujesz się na rekolekcjach powołaniowych -€“ TE REKOLEKCJE SĄ DLA CIEBIE. W tym Wielkim Poście razem przeżyjemy Drogę Krzyżową z modlitwą o uzdrowienia: „W Jego ranach jest nasze uzdrowienie”, otworzymy się na dar odnowionego życia w Chrystusie i zawierzymy nasze nowe serca najlepszej z Matek. Rekolekcje odbędą się w Częstochowie (ul. św. Barbary 9/11, Dom ss. Matki Bożej Miłosierdzia). Organizator: Orioński Instytut Świecki – www.iso.orione.pl. Szczegółowe informacje pod numerem: 691 323 010 lub e-mail:
dorota@maryjni.pl.

23-25 marca 2018, Rekolekcje dla dziewcząt, studentek i pracujących. Rozeznawanie. Elementy tańców żydowskich i modlitewnych. Skrzatusz k.Piły; Dom Sióstr Uczennic Krzyża; Prowadzący: s.Gracjana Woroniak UK; Informacje i logowanie www.uczennicekrzyza.pl; kontakt: s.Gracjana 502.272.271.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.