Rekolekcje wakacyjne

Redakcja eKAI.pl, 2016-09-09

Rekolekcje wakacyjne Fot. aussiegall - flickrCC

„Po sześciu dniach Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i Jana i zaprowadził ich na górę wysoką, osobno. Tam przemienił się wobec nich” (Mt 17, 1-2).

16-18 września. Rekolekcje dla studentów. Pierwszy lub kolejny rok studiów to czas dalszej wędrówki na szlaku rozwoju. Podczas studiów pojawiają się nowe duchowe pytania lub wyzwania, na które trzeba odpowiedzieć. Jednak nie da się tego uczynić bez wiary i ukształtowanego życia wewnętrznego. W tym celu dobrze jest nabrać sił duchowych na ostatnim etapie wakacyjnym przed rozpoczęciem roku akademickiego. Tylko Boże błogosławieństwo i łaska wraz ze światłem Ducha Świętego obdarzającego nas prawdziwą mądrością mogą się przyczynić do właściwego i skutecznego podjęcia wszelkiego przedsięwzięcia. Okazją do tego są chwile ciszy, skupienie i wytchnienia pozwalające na zatrzymanie się przy Chrystusie i zasilenie swoich duchowych zasobów, które będą później służyć i owocować przez cały rok akademicki. Przyjdź i przekonaj się! Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, biblista, urodzony w Izraelu, wieloletni ojciec duchowny i wykładowca Pisma świętego oraz języka hebrajskiego w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Kaliskiej; obecnie posługuje jako rekolekcjonista i kierownik duchowy w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji diecezji ełckiej w Wigrach.
Zgłoszenia i wszelkie pytania pocztą elektroniczną: recepcja@wigry.pro lub tel. 87 566 2499; www.wigry.pro.

 

 

 

 


 

Komentarze (2)

Ks. Wojceich

5 lat, 4 miesiące temu

Dziwi mnie wybiorczosc w podawaniu informacji o rekolekcjach.
Do kogo datarla inforacja o mozliwosci zamieszczani takich informacji. Wystarczy odwiedzic strony internetowe najwiekszych ruchow, wspolnot i domow rekolekcyjnych, aby przekonac sie o niekompletnosci podanych informacji.
z powazaniem
Ks. Wojciech

Odpowiedz

admin

5 lat, 4 miesiące temu

Do bazy rekolekcji (w każdej kategorii) dodawane są terminy nadesłane do naszej redakcji na maila: ekai@ekai.pl. Informacja o zasadach funkcjonowania bazy znajduje się w katalogu głównym - Rekolekcje 2011.

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook