Rekolekcje dla par niesakramentalnych

Redakcja eKAI.pl, 2016-03-08

Rekolekcje dla par niesakramentalnych Fot. Katie Tegtmeyer - flickrCC

„Miłość zakrywa wiele grzechów” (1 P 4,8).

11-13 marca 2016; Rekolekcje dla osób w powtórnych związkach po rozwodzie; Sulejówek. Zgłoszenia przyjmują Irmina i Krzysztof Antoszkiewiczowie, tel. 605 588 121,  22 815 30 97, e-mail: antoszkiewiczowie@spotkaniamalzenskie.pl. Więcej informacji na www.

22-24 kwietnia 2016; Rekolekcje dla osób w powtórnych związkach po rozwodzie w Hebdowie koło Nowego Brzeska.  Prowadzący: Irmina i Krzysztof Antoszkiewiczowie z Ruchu Spotkań Małżeńskich. tel. (12) 386 04 20, 668 864 709, e-mail: info@wiaraikultura.pl. Więcej informacji na www.

29 kwietnia - 3 maja 2016Chcę Cię zrozumieć przez dialog. Rekolekcje warsztatowe wprowadzające w małżeńska komunikację. To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej:www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

10-12 czerwca 2016Moc Sakramentu Małżeństwa. Odkryć i poznać na czym polega łaska sakramentu małżeństwa i dowiedzieć się co robić, aby doświadczać jej mocy na co dzień.To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

15-20 sierpnia 2016Blisko, blisko, coraz bliżej. Budujemy więź w związku. Pomoc w budowaniu relacji ze współmałżonkiem w taki sposób, aby było nam do siebie coraz bliżej. To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

23-25 września 2016Warto wspierać rozwój mężczyzny. Uświadomić sobie konieczności wspierania rozwoju mężczyzny w realizacji jego życiowego powołania. To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

7-9 października 2016Spotkać się w dialogu - podstawy. Poznać podstawy komunikacji małżeńskiej oraz zdobyć praktyczne umiejętności w małżeńskiej komunikacji. To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

11-13 listopada 2016Umiejętność rozwiązywania konfliktów. Jak przekształcić to, co niszczy więź z powodu konfliktów na to, co może ją w konfliktach budować? To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

9-11 grudnia 2016Zrozum mnie, Kochanie! Wejść na drogę szanowania wzajemnych różnic. To propozycja dla małżeństw oraz par niesakramentalnych, prowadzona metodą warsztatową, gdzie pracuje się wyłącznie w bliskości i dialogu ze swoim współmałżonkiem. To szansa na rozwój i czas sprezentowany sobie nawzajem. Przewidziana jest opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Prowadzi: o. Piotr Zajączkowski OFMCap, miejsce: Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu pod Warszawą, więcej: www.kursnamilosc.pl; zapisy: piotrzet1972@gmail.com; tel. 504.328.796.

Komentarze (10)

franek

4 lata, 7 miesięcy temu

A kiedy rekolekcje dla osób samotnych porzuconych przez współmałżonka?

Odpowiedz

Jagoda

4 lata, 6 miesięcy temu

Można wybrać się na rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego/przebaczenia, .. . Polecam przebaczyć byłej/emu,i polecić wszystko Bogu"Zajmij się sprawami Boga, On zajmie się Twoimi"

Odpowiedz

zbyszek

1 rok, 2 miesiące temu

Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu organizuje takie rekolekcje w dniach 11-13 grudnia 2015. Zobacz: www.centrum.saletyni.pl

Odpowiedz

kalina

4 lata, 3 miesiące temu

do franka; takich rekolekcji nie znajdziesz, bo w Kościele nie dba się o porzuconych, tylko o porzucających

Odpowiedz

W kryzysie

4 lata, 2 miesiące temu

Do Kaliny i Franka.
Oczywiście, że Kościół dba o porzuconych.
Bóg o nich/ nas dba.
Polecam ogólnopolską Wspólnotę Małzeństw w kryzysie SYCHAR, spotykają się tu ludzie w kryzysie, po rozstaniach, po rozwodach: www.sychar.org
Spotkania regularne, również organizują rekolekcje.
Bardzo pomocne.

Odpowiedz

dariusz piłat

3 lata, 9 miesięcy temu

dokładnie tak to przykre

Odpowiedz

zos

3 lata, 9 miesięcy temu

a kiedy w Bydgoszczy rekolekcje dla par niesakramentalnych

Odpowiedz

RYS

3 lata, 7 miesięcy temu

@ZOS
Zajrzyj na www.niesakramentalni.pl

Odpowiedz

sama

1 rok, 10 miesięcy temu

dlaczego nie ma rekolekcji dla samotnych małżonków, porzuconych i z dziećmi?

Odpowiedz

zbyszek

1 rok, 2 miesiące temu

Są popatrz wyżej

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook